Kołobrzeg

Opinie o Holtur Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowe Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy Podczele

Jak wygląda praca w Holtur Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowe Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy Podczele? Napiszcie, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie. Czy osoby w niej zatrudnione mogą liczyć również na pozapłacowe benefity?

P.

Nie polecam pracy w tym ośrodku trzymać się z dala wyzysk wyzysk i jeszcze raz wyzysk. Kierownictwo nie reaguję na uwagi swoich pracowników. Zastanów się dobrze zanim pójdziesz tam do pracy

Ktos

Nie polecam a wręcz odradzamy pracę w tym ośrodku na bazie zabiegowej nie dość że wynagrodzenie marne to jeszcze pracujesz jak wół.

ania36

Praca jak w oborze.Pracujesz jak wol i do tego syf,smrud i mogila.Kierownictwo tempe.

Zostaw opinię o Holtur Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowe Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy Podczele - Kołobrzeg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Holtur Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowe Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy Podczele