Kołobrzeg

Opinie o Holtur Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowe Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy Podczele

Ktos

Nie polecam a wręcz odradzamy pracę w tym ośrodku na bazie zabiegowej nie dość że wynagrodzenie marne to jeszcze pracujesz jak wół.

ania36

Praca jak w oborze.Pracujesz jak wol i do tego syf,smrud i mogila.Kierownictwo tempe.

Zostaw opinię o Holtur Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowe Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy Podczele - Kołobrzeg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Holtur Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowe Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy Podczele