Opinie o Port Lotniczy Poznań-Ławica Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Port Lotniczy Poznań-Ławica Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Port Lotniczy Poznań-Ławica Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Port Lotniczy Poznań-Ławica Sp. z o.o. w Poznań

Dorota

czy po pandemii teraz pensje już powróciły do stanu przed i te 40% już znowu dostają? czy ci prezesi nie utrzymują wykwalifikowanej kadry z powodu finansowych czy też np. z natłoku obowiązków na lotnisku?

Taki sobie ktoś
@Dorota

Pani Doroto, nawet jakby wróciły te pensje sprzed pandemii, to i tak będą to kwoty między 2700zł w porywach do 4 000zł- czy za takie pieniądze da sie żyć??????.Dajmy na to taki elektryk z uprawnieniami i wieloletnim stażem na Ławicy zarabia 3700zł , to bardzo mało ,więc się zawlnia, bo w pierwszej lepszej pracy od ręki dostanie 6 000zł, a jak poszuka to i 12 000 zarobi(elektrycy są poszukiwani) Na jego miejsce jest prowadzona rekrutacja i nagle okazuje się ,że ludzie nawet za 6 tys nie chcą pracować na Ławicy i ich oczekiwania płacowe to 8000-12 000zł.Jakby sie przypatrzyć średniej wieku , to personel na Lotnisku bardzo się POSTARZAŁ, a dlaczego? bo nikt z młodych nie chce pracować za takie małe pieniądze, bo jest tu wielu ludzi z kilkudziesiecioletnim stażem, bo Ci ludzie muszą sobie radzić i szukać drugiego etatu,żeby jakoś doczekać EMERYTURY, bo nikogo już nie przekonuje przekonanie kierownika,że praca na lotniski to prestiż .Kiedyś to był dobry Zakład pracy ,który cenił ludzi i uczciwie ich wynagradzał, teraz bida z nędzą.Niestety za czasów prezesowania obecnych prezesów ludzie bardzo zbiednieli, a prezesi nie rozumieją że największą wartościa firmy jest jej personel.

Fara

Obsługa niegrzeczna i często wulgarna!

ASG
@Fara

To nie jest strona dotyczącą oceny pracowników PL Ławica tylko Portu jako pracodawcy! To miejsce przeznaczone na wypowiedzi aktualnych/byłych pracowników Portu na temat swojego aktualnego/byłego pracodawcy a nie dla opinii pasażerów. Od tego są inne portale.

posen

Nikt nie pisał jeszcze o szefie ochrony. To podobno jakiś niedoszły ksiądz...

Magdalena
@posen

Szczerze to bardziej by mnie interesowało to, jak wyglądają jego relacje z pracownikami. Można się dogadać? Napiszesz ogólnie, jak atmosfera w dziale ochrony Portu?

Aga
@posen

Tak to prawda kończył teologie

Fara
@Aga

Ciekawe jak często się mści na ludziach z powodu frustracji związanych z tym że nie zdał egzaminów a teraz chodzi z łapami na boki jak jakiś posranu szeryf kiepskiego rancha ???? port w Poznaniu to tylko dla desperatów i tych co tolerują (usunięte przez administratora) na lotnisku

Nati

Co to ma do rzeczy ?

Marzena
@Nati

W sensie pytasz o tę teologie? To ja może zapytam, czy takie wymagania u was są do pracy ha ha?

Leon

Niekompetentne traktowanie pracowników i brak jakiegokolwiek zrozumienia . To co tam się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie . Zero profesjonalizmu i dbanie o ludzkie zdrowie . Nigdy więcej nie podejmę pracy w takim miejscu jak to

Iza
@Leon

O co chodzi z tym ludzkim zdrowiem? chodzi o covida, jakies ciężary nosicie, czy co... zaniepokoiłam się na serio.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Port Lotniczy Poznań-Ławica Sp. z o.o. na stanowisko PRACA OD ZARAZ MALARZ SZPACHLARZ? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Nick Pulowski

tragiczne hamaka obsługa.Lecialem Lufthansa do Frankfurtu miałem problem niemogle pobrać paszportu covidovego.Kazali mi przejść na bok i się główkować jak to pobrać .Wprowadzili nas w blad zamiast powiedzieć.ze można zrobic test covidowy .4 kobiety miały ubaw jak człowiek nerwowo biegał .żeby dostać wynik.Hamstwo i żenada te lotnisko . W Niemczech niebylo zadnych problemów czy w Hiszpanii.Polska jeszcze długo musi się uczyć.

Witam serdecznie personel lotniska w Poznaniu!. W poniedziałek miałem lot z Poznania do Girony. Chciałbym bardzo mocno podziękować Panu z informacji nie wiem jak się nazywa , młody Chłopak z brodą. Gdyby nie on to na pewno bysmy nie przylecieli z moją bratanicą. Także Chciałbym podziękować Pani która zrobiła odprawę mojej bratnicy nigdy nie widziałem tak sprytniej osoby która pracuje na komputerze widać było to po jej oczach jak sobie radzi. Mało jest takich osób pomocnych. Jak przyjedziecie na wakacje do Hiszpanii to serdecznie zapraszam na obiad. I jeszcze raz dziękuję mocno!!! Pozdrawiam serdecznie.

Emeryt

Na szczęście ja już nie pracuje w tym miejscu i jestem już na zasłużonej emeryturze.Ten zakład Pracy to porażka, jak Prezesi rządzą to widać po ilości spraw sądowych w których stroną jest Port Lotniczy , nie przestrzegają Kodeksu pracy, pozwalają na na zastraszanie i nękanie pracowników.Władze Portu nie dość ze pozwalały na takie traktowanie swoich pracowników, to pomimo udowodnienia tego w Sądzie i wygrania przez nich sprawy w Sądzie Karnym nadal nie dają im wiary i uważają że nie powinni pracownicy wystepować przeciwko swojemu Zakładowi Pracy.TUTAJ PRACOWNIK NIE JEST NIC WART, a jak sie już odezwie to będzie na świeczniku.Nie rozumie się w tym Zakładzie Pracy,że pracownicy to dodatnia wartośc przedsiębiorstwa i że trzeba o nich dbać.Jeśli chodzi o zarobki to pracownik musi sobie dorabiać , bo zarobki w Porcie Lotniczym nie pozwalają na godne życie.

@Emeryt

Zaniepokoił mnie Twój wpis, tym bardziej że z tego, co napisałeś, wychodzi, że pracownik pracujący w firmie nie jest najlepiej traktowany przez pracodawcę. Zastanawia mnie, z czego to wynika? Pracodawcy nie podoba się to, jak pracownicy wykonują swoje obowiązki, czy może opisane przez Ciebie zachowania są zupełnie bez konkretnego powodu? Sprecyzuj, proszę wpis na ten temat.

XXXY
@Zbigniew

Czego nie rozumiesz?. Władze Lotniska specjalnie zatrudniają takiego Kierownika , który ma za zadanie zastraszanie i nękanie podwładnych, ma to na celu doprowadzenie do wymiany 60% Załogi i to często ludzi z kilkudziesięcioletnim stażem na Lotnisku. .A kiedy pracownicy udowodnili to w Sądzie, to Władze Lotniska nadal tego nie widzą chociaż powinni zadośćuczynić to pracownikom finansowo, a także przywrócić zdegradowanym pracownikom stanowiska i odbierane przez Mobbera premie, BO tak naprawdę ZA ZACHOWANIE TAKIEGO KIEROWNIKA ODPOWIADA PRACODAWCA. Tak się nie zarządza w tych czasach ludźmi , bo pracownicy to jedna z większych wartości przedsiębiortwa, której w tym Zakładzie się w ogóle nie ceni.Może wreszczie ktoś z Właścicieli to zauważy i coś się zmieni , w co tak SERIO TO NIE WIERZE.Skoro nawet (usunięte przez administratora) próbowano zamieść tutaj pod dywan

@XXXY

No dobrze, ale zastanawia mnie, jaki cel miałby pracodawca w zatrudnianiu takiej osoby, która rzekomo miałaby za zadanie zastraszanie i nękanie podwładnych? W moim odczuciu jest to nielogiczne, gdyż kierownicy mają zupełnie inne zadania. Pracują na tym, aby praca wyglądała jak najlepiej, więc tym bardziej jestem zaskoczony tym, co napisałeś. Próbowaliście może rozmawiać na ten temat z właścicielem firmy?

emeryt
@Zbigniew

Rzekomo mówisz?, a skąd wyrok w SĄDZIE KARNYM jaki ZAPADŁ w stosunku do MOBbERA-KIEROWNIKA-KOMENDANTA Lotniskowej Slużby Ratowniczo Gaśniczej , który przez kilka lat mobbingował swoich podwładnych i doprowadził do zwolnienia prawie 50% Załogi

Joanna
@emeryt

To bardzo przykra sytuacja, ale to nie znaczy, że pracodawca specjalnie zatrudnia takie osoby. Nie można też twierdzić, że wszyscy pracownicy są źli czy niekompetentni. Sprawa dotyczy jednej osoby z konkretnego działu. Poprzednie komentarze pojawiły się już dawno, zakładam, że teraz sytuacja w Porcie Ławica wygląda już inaczej, wiesz coś na ten temat?

Anka

Pracownicy niekompetentni. Sprawdzając walizkę podręczna 10kg.biegali z walizka i zawartością. Zginęły mi buty 2 pary, dwie kosmetyczki z zawartoscia i pizama O dziwo gatki zostaly????. Wstyd!!!!

SODA

Witam, po zapoznaniu sie z cołościa opini na temat Port Lotniczy Poznań-Ławica Sp. z o.o. - Poznań stwierdzam iz jest to jednostka karna przypominająca działania służb jednostek z lat 80. Debilizm !!!!

Marzena
@SODA

Szczerze mówiąc, nie do końca rozumiem Twoją metaforę i byłoby super, gdybyś napisał więcej konkretów na temat pracy w poznańskim Porcie Lotniczym. Jakie są Twoje doświadczenia z tą firmą, jesteś ich pracownikiem? Jeśli tak, to powiesz, czym się tam zajmujesz?

poznaniak
@SODA

A jak wygląda obsada stanowisk? Bo czytałem, że zatrudnia się przede wszystkim osoby związane z prawą stroną sceny politycznej.

Jack

Po co JEST nr telefonu z informacją COVID jak dzwonię od 3 dni i nikt sie NIE odzywa !!!!!!????????????????????????????????????????

klient - były niestety

Cześć. Otóż - Ławicę właśnie zarżnięto :) Nie ma już małego ale w miarę fajnego lotniska przesiadkowego, albo choćby, żeby zacząć podróż. Tymczasem, Berlin Brandenburg w szczycie pandemii i super lockdownie wykonuje nawet 100 operacji lotniczych dziennie. A to wszystko 65 km od polskiej granicy. Widzę granica polska = rozwalenie wszystkiego.

Radosław

Sytuacja jest z pewnością bardzo trudna ale to na każdym lotnisku. Nie ma się z czego cieszyć o ile pandemia nie odpuści.

Arek
@Radosław

Czy zarobki w czasie epidemii sa mniejsze?Jak to wyglada?macie mniej dyzurow?kurcze tak chcialem sie u Was zatrudnic!!

Obserwator

Czy to prawda że port lotniczy jest na skrajnie bankructwa i szykują się zwolnienia, że atmosfera jest ciężka, zwalniają za byle co?

Dominika

Witam co Mi moż4ecie powiedzieć o pracy w firmie ławica utrzymanie jaka atmosfera w szczególności wiem że sa zmiany 12 (24 przerwa)q2nocka i dalej 36 przerwa głównie atmosfera ?????? bo to tutaj piszecie poniżej to aż strach się bać

Dżek

Dno i bąble! Od 17 lat podróżuję samolotami i z odebraniem bagażu nigdy nie mieliśmy takich problemów jak wczoraj (22.09.2016 lot P78834 z Kefaloni) Nie dość że samolot Small Planet miał opóźnienie około 2 godz. to jeszcze na bagaż czekaliśmy około 40 minut a działało to tak: sygnał dźwiękowy, ruch taśmy, 20 walizek na taśmę i stop taśmy, zamknięcie okna i czekanie 10 minut na następne "rozdanie". Z punktu widzenia pasażera to wygląda tak że jest jeden wagonik na walizki i on tak krąży między lukiem bagażowym a taśmą jakby za jednym zamachem nie można było tego zrobić jak to jest na cywilizowanych lotniskach czy nawet mniej cywilizowanych. Nerwy puszczają za taką organizację wypakowania (czytaj: bajzel) walizek. O tej późnej porze były tylko 2 samoloty i takie światowe jak to przeczytałem w poczekalni LOTNISKO ŁAWICA nie poradziło sobie z walizkami. Dla mnie żenada i paranoja. Mam za sobą około 70 lotów i z taką sytuacją spotkałem się pierwszy raz i dlatego zdecydowałem się ją opisałem. Ja przynajmniej teraz będę wybierał loty z Wrocławia czy z Warszawy gdyż tam ani razu nie miałem problemów z walizkami i z czymkolwiek A mieszkam w Szczecinie

Mik
@Dżek

To nie Forum dla Klientów Lotniska!

Kamil
@Mik

Odpowiadasz na dosyć stary wpis, dlatego ciekawi mnie, czy odwiedziłeś forum w związku z zainteresowaniem pracą w Port Lotniczy Poznań?

Tragedia. Mieszkamy blisko Poznania, ale z tego lotniska korzystamy pierwszy raz. Latamy często i dużo. Zaskoczyło nas hamskie zachowanie celników....Nie potrafią odliczyć gramy od litrów. Zabrali u dziecka nawet mały jogurt....Śmiali się z mojego dziecka kiedy już zaczynał płakać....Powiedzieli...mama ci kupi nowy......Jeżeli dziecko ma alergię i nie może jeść wszystkiego...a na lotnisku, gdzie tak powiedzieli nam kupić...nie ma nic zastępczego. ...Dziecko zostało głodne...w samolocie też nie ma na stanie posiłków dla takiego dziecka. Mieliśmy przesiadkę w Oslo...czekaliśmy 8 godzin i potem kolejne 6 w samolocie. Dziecko nie miało do jedzenia odpowiednich posiłków, bo w Poznaniu zabrali nawet to co miało 120 gr...Takiego świństwa jeszcze nie wiedziałam ....Przykro. ....Kto szkoli takie osoby??? Kto ich nauczy odróżniać gr. od litrów? I nauczy zwracać się do osób tak jak należy. ....

@Anna

Rozumiem, że cała sytuacja Cię rozżaliła, jednak pamiętaj, iż jest to wątek poświęcony opiniom o pracy w tym miejscu. Mam jednak nadzieję, że takie sytuacje więcej Cię nie spotkają. Wracając do meritum wątku, czy ktoś z Was mógłby napisać, jak obecnie wygląda sytuacja kadrowa w Port Lotniczy Poznań-Ławica?

Jolka

Oferują mi stanowisko kierowcy .Sprzątanie samolotów.Ktoś mi odpowie czy warto się o tą pracę ubiegać?

Iza
@Jolka

Super, że dostałeś propozycję pracy od Portu Lotniczego Poznań-Ławica. Słyszałam, iż firma zapewnia wszystkim swoim pracownikom bardzo dobre warunki pracy w dużej, dynamicznie działającej na rynku usług lotniczych Spółce, możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczeń w prężnie rozwijającej się, a zarazem stabilnej firmie, udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje, miłą atmosferę pracy w profesjonalnych zespołach i dobre warunki zatrudnienia. To chyba już dosyć dogodne warunki. Jak sądzisz?

Jolka

Polski Niemiec

ten caly nieowlosiony prymityw mareczek i Neandertalczyk Julo nadal tam siedza? Ktos wie? ze nikt nie widzi ze to osly to ja nie wiem.....

Julo
@Polski Niemiec

Witam tu Julo, Neandertalczyk, skoro mnie tu heitujesz i z imienia mnie podajesz, to się ujawnij, a nie ukrywaj pod wymyślonym nickiem.

@Julo

Panowie Wasze wpisy nijak mają się do tematu, w którym dyskutujemy. Chętnie dowiedziałbym się, jak obecnie wygląda sytuacja kadrowa w firmie Port Lotniczy Poznań-Ławica. Poszukują może nowych pracowników? Mam nadzieję, że wiecie coś na ten temat. Pomożecie nie tylko mi ale i innym czytelnikom.

@Zbigniew

NIE POLECAM. SŁABO PŁACĄ I WYMAGAJĄ BYŚ MIESIĘCZNIE ROBIŁ PO 200H. NIE MASZ PRZERW BO NIKT CIĘ NIE ZMIENI. BEX OKB JESTEŚ NIKIM DLA NICH. ZARZĄD JEST DO BANI. NIE WIEM JAK TAKIE OSOBY SA NA TAKIM STANOWISKU.

Zbigniew

Rozumiem Twoje niezadowolenie ze współpracy z firmą, ale czas pracy jest określony przez kodeks i powinien być przestrzegany. Jeżeli zgadzasz się na nadgodziny, to dodaj czy są one płatne, czy raczej możesz odebrać za nie wolny dzień w dogodnym terminie? Myślałeś jak mógłbyś poprawić atmosferę w firmie i relacje z przełożonymi, tak żeby pracować w bardziej przyjaznej atmosferze. A co sądzą inni pracownicy Portu Lotniczego Poznań-Ławica?

Nie polecam tej pracy. Wysysk ludzi straszny. Wszystkie papiery gubią a dodatkowo opoerdalaja za wszystko. Urlopy ciężko dostać a nawet w dzień gdy nie ma ludzi do pracy to urlopu nie dostaniesz. Najgorsza osoba na lotnisku? (usunięte przez administratora) czy jak on się nazywa. Grozi utrata pracy a następnie się wyrzeka tego. Nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Port Lotniczy Poznań-Ławica Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Port Lotniczy Poznań-Ławica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Port Lotniczy Poznań-Ławica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Port Lotniczy Poznań-Ławica Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 0 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Port Lotniczy Poznań-Ławica Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 35 ocen.

Port Lotniczy Poznań-Ławica Sp. z o.o.