Opinie o Centrum e- Zdrowia w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Centrum e- Zdrowia. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum e- Zdrowia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum e- Zdrowia w Warszawa

Ev

Nie polecam. Zła kadra zarządzająca. Kierownicy po znajomosci bez kompetencji. Mobbing Dyrekcji. Dział HR najgorszy jaki można sobie tylko wyobrazić . Brak umów na czas, brak podtrzymywania ustaleń z rozmów kwalifikacyjnych. Na pierwszej rozmowie obiecują ze po okresie próbnym będzie umowa na czas nieokreślony z podwyżka po czym nie dotrzymują warunków . Odradzam współpracy

@Ev

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej ustalono z Tobą inne warunki niż te, które później obowiązywały podczas zatrudnienia? Na umowie o pracę powinnaś mieć zawarte wszystkie obowiązki i prawa i pracodawca powinien to respektować. Z Twojej wypowiedzi wynika, że ustne deklaracje nie zostały dotrzymane i dlatego jesteś rozczarowana. Zawsze możesz próbować negocjować warunki umowy i starać się zmienić warunki zatrudnienia na lepsze. Napisz, czy do podstawy wynagrodzenia pracodawca dodaje jakieś bonusy w postaci premii, lub pakietu socjalnego? Na stronie firmy jest kilka ogłoszeń o pracę. Warto się z nimi zapoznać i zdecydować, czy ktoś chce aplikować.

Michael
@Ev

Potwierdzam opinie. Dział kadr nie panuje nad niczym, łamie przepisy, a Dyrekcja to akceptuje. Kierowniczkę kadr zwolniłbym dyscyplinarnie. Przedkładają umowę o prace do podpisu w systemie EZD i nie dają oryginału, zatem zatrudnienie jest niezgodne z prawem. Nie ma tez podstaw na wypłatę pensji, bo każdy kto podpisuje w ten sposób umowę robi to wpisaniem swojego imienia i nazwiska w dokumencie wordowym, a nie podpisem kwalifikowanym czy innym ważnym. Nie godzę się z takim postępowaniem dlatego szybko znalazłem inna prace. Warunki z rozmów wstępnych również nie są dotrzymywane. Zarobki wysokie, ale co z tego jak tylko przez 3 m-ce gdzie wyciskają z człowieka maksymalnie.

Chcący uciec od nieuczciwości
@Michael

Jest dokładnie tak jak piszą poprzednicy. Nieuczciwość tego pracodawcy polega tez na pomniejszaniu wynagrodzenia zasadniczego o dodatek za wysługę lat, co jest bardzo nie fer biorąc pod uwagę ze to jednostka administracji publicznej. Wyglada to w ten sposób, ze jeśli na rozmowie ustalisz ze chciałbyś zarabiać 8 tys zł, a masz dajmy na to 10 lat stażu pracy, to po przyjściu do pracy okaże się ze musisz podpisać umowę na 7200 zł bo resztę zabrali Ci na wysługę i jakąś durną premię regulaminową. Wygląda to w ten sposób, ze jak zachorujesz to z automatu masz mniejsze uposażenie. Bardzo nieuczciwa praktyka.

Ważne
@Ev

Podaj proszę przykład - tam są wydawane publiczne pieniądze i warto się temu przyjrzeć- to nie prywatna korporacja w której koniec końców decyduje rynek.

wiaderko

Rozmowa kw. na stanowisko techniczne. Na rozmowie ucinane pytania techniczne, po czym od kadr informacja, że zatrudnienie już jest pewne i zaakceptowane tylko czeka na podpis dyrektora. Po czym przez dwa tygodnie brak odzewu, decyzji i feedbacku. Ostatecznie e-mail "rekrutacja została zakończona" bez żadnego chcemy, nie chcemy, dlaczego nie chcemy ani pocałuj mnie w ...

Aneta
@wiaderko

U mnie było podobnie - dostałam e-mail, że rekrutacja zakończona po czym zadzwonili zebym przyszła raz jeszcze. Poszłam z ciekawości. Widać ze nie ogarniają i kadry nie panują nad rekrutacjami. To świadczy o tym ze jest ciągła rotacja pracowników bo ludzie nie chcą tam pracować o czym świadczą poprzednie opinie.

Iks
@wiaderko

Z kim miałeś przeprowadzona rozmowę od strony technicznej?

Dramat zarządczy! Beton urzędniczy. W czasach, gdy mamy rynek pracownika to co dzieje się w tej organizacji wydaje się niemożliwe... a jednak! Nieuczciwość zarządzających! Karty pracownika przy wejściu nawet jak pracuje 10 godz pokazują zawsze 8, żeby nie wypłacać nadgodzin.

Renata

@Andy, piszesz , że jesteś zadowolony z atmosfery w pracy i relacji miedzy pracownikami, a jak wyglądają relacje z przełożonym? Wspominasz o bonusach do wynagrodzenia. Czy można liczyć na premie lub pakiet socjalny? Podziel się z innymi użytkownikami swoimi doświadczeniami w firmie. To bardzo ważne, żeby potencjalni kandydaci do pracy mogli zapoznać się z Twoją szczegółową opinią.

Product Manager

Żenująco niski poziom przesłuchania. Za dużo osób na rozmowie, główna rozmówczyni była wyjątkowo chamska reszta siedziała cicho na wyłączonym audio i kamerze.

Nie ma co nawet wypisywać dyrdymałów o które rozmówczyni pytała, bo sama sobie zaprzeczała trzy zdania potem. Rozmowa była męcząca przeciągana jak z kimś kto jest przekonany o swojej nieomylności i nie dociera do niego nic

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Renata

@były pracownik, udzielając się na forum nie należy nikogo obrażać. Jest to miejsce do rzetelnej wymiany informacji na temat warunków pracy oraz aktualnie prowadzonych rekrutacjach. Wyrażając swoją krytykę należy to robić w sposób kulturalny oraz konstruktywny. Przeczytaj regulamin https://www.gowork.pl/regulamin. Wpisy niezgodne z jego postanowieniami będą usuwane przez administratora.

Andy
@Renata

Pracowałem tam 2 lata i złego słowa nie mogę powiedzieć. Gdyby nie przeprowadzka pracowałbym dalej. Panom, którzy pisali poprzednie posty chyba nie chciało się robić. Atmosfera w pracy fajna, koleżeńska, wypłata na czas i bonusy są.

Kompletna porażka. Debilna dyrekcja [usunięte przez moderatora] Zarobki głodowe. Biurokracja w kosmos, chaos i burdel w każdym wydziale... Jak się okazuje korupcja doszła do samej góry, dyrektor tej instytucji został oskarżony o fałszowanie dokumentów. Co za ulga że już tam nie pracuję... Totalne nieporozumienie i zmarnowany ponad rok czasu.

Kompletne dno. Zarobki żenująco niskie, wymagania kosmiczne i co chwila jakies kretyńskie decyzje i zarządzenia dyrekcji... Wyjątkowo debilna instytucja. Szkoda czasu i nerwów żeby tam pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum e- Zdrowia - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum e- Zdrowia?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum e- Zdrowia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum e- Zdrowia?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum e- Zdrowia?

Kandydaci do pracy w Centrum e- Zdrowia napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum e- Zdrowia