Opinie o Centrum e- Zdrowia w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Centrum e- Zdrowia. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum e- Zdrowia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum e- Zdrowia w Warszawa

Aktualizacja

Utrzymująca się inflacja nadal nie jest usprawiedliwionym powodem do jakichkolwiek podwyżek. Dyrektor zapewniający o podwyżkach zapomina o swoich obietnicach. Pensje dużo poniżej rynkowych. Miejsce dobre jedynie do złapania doświadczenia po przebranżowieniu, a następnie szybkiej zmiany.

Aktualizacja

Różne departamenty dostały różne kwoty do rozdysponowania, w niektórych było lepiej, w innych gorzej. Osobowo kto dostał, a kto nie było subiektywnie wybierane przez pion kierowniczo dyrektorski, jakie były kryteria ciężko powiedzieć. Nie chcę oskarżać, że podwyżki były rozdane nie fair, bo tak jak wcześniej wpomniałem kryteria były nieznane. Bardziej zależy mi na pokazaniu rozbieżność w słowach i działaniach dyrektora. Co do kwot również nie mam dokładnych informacji, ale założę się, że nie było to więcej niż 10%. Może jakieś pojedyncze osoby przebiły ten próg, chociaż szczerze wątpię. Aktualnym pracownikom polecam wycenić się na rynku pracy i po wycenie podjąć próbę dialogu oraz zrównania pensji z wartością rynkową, podobno części się udaje. I jako ostatnie, rada dla osób chcących rozpocząć pracę w CeZ, przy podawaniu wymagań zarobkowych weźcie poprawkę na to, że ta kwota ma małą szansę na urośnięcie.

Olka Nowy wpis

Hej hej, ilu was pracuje w Wydziale Wsparcia Użytkowników Systemów? Szukają młodszego konsultanta do zespołu, byłabym chętna, ale brakuje mi widełek. Podacie ich orientacyjną kwotę? Z tego co zrozumiałam, kontakt z klientem opiera się na wytycznych? Macie szkolenia wprowadzające, czy działacie na podstawie jakichś skryptów? Ile wynosi to dodatkowe wynagrodzenie roczne? Przyznają je po jakimś określonym stażu pracy? Poruszyliście tutaj temat premii, że każdy dostał inną kwotę, i że zasady przyznawania są niejasne. Faktycznie w ofercie wspominają, że premie są dla najlepszych :P W wydziale też te zasady nie są do końca sprecyzowane? Jak wyglądają nastroje w dziale? Kontakt z przełożonym na plus? :)

@Aktualizacja

Kiedy obiecywał podwyżki? Jak zapominał o obietnicach to może trzeba mu przypomnieć. Miały być w tym roku?

Aktualizacja Nowy wpis
@Bronisław

Obiecywał podczas podsumowania roku, po czym nabrał wody w usta. Część dostała, ale przy szalejącej inflacji są to śmieszne kwoty. Podwyżki mają być "już niedługo" od początku prowadzenia firmy przez aktualnego dyrektora. Wydaje mi się że na stanowisku dyrektorskim nie lądują osoby z przypadku i potrafią pamiętać o swoich obietnicach.

@Aktualizacja

Dlaczego tylko część pracowników dostała podwyżki, co o tym przesądziło kto dostaje, a kto nie? Wydaje się to trochę nie fair ... Możesz jeszcze napisać ile tej podwyżki było, nawet tak w przybliżeniu jeśli nie chcesz podawać konkretnej kwoty?

Aktualizacja Nowy wpis

Firma Centrum e- Zdrowia prowadzi obecnie rekrutację w mieście Warszawa. Ile płacą na stanowisku DevOps?

Daniel Goławski

Ja z Centrum e-Zdrowia mam bardzo dobre wspomnienia, pracując jako Frontend Developer w okresie 2021-2023. Generalnie firma realizuje spore projekty i nie oszczędza na programistach z outsorcingu o sporym doświadczeniu, więc można się bardzo dużo nauczyć i wdrożyć dobre praktyki w organizacji pracy (chociaż to zależy od projektu). Skala i wielkość projektu niestety czasem może zmęczyć, ale to już kwestia indywidualna. Kolejnym plusem są ludzie. Nigdy nie miałem jakichkolwiek kłopotów z moim przełożonym, wszystko odbywało się w miłej atmosferze, to samo jeśli chodzi o HR, kadry - każdy pomógł jak tego potrzebowałem, nawet jak już skończyłem współpracę z firmą. Ostatnio wnętrze biura przeszło gruntowny remont, więc jeśli ktoś lubi pracę stacjonarną, to może być miło zaskoczony. Kolejnym plusem jest management, który oddziela pracowników od zbędnego szumu od strony biznesowej, więc deweloperzy mogą się skupić na kodowaniu w 100%. Ze względu na fakt, że CeZ to firma państwowa, pracownicy mogą liczyć na wszelkie dodatki dla budżetówki - 13. pensje itp. Miłym aspektem są też premie uznaniowe od samej firmy. Podsumowując szczerze polecam tę firmę, bo na początku nie myślałem, że w praca dla państwowej firmy może być tak udana. Jedynie trzeba się liczyć z faktem, że niestety stawki finansowe są poniżej średniej rynkowej, co było główną przyczyną mojego odejścia. Jeśli jednak ktoś ceni sobie stabilną i spokojną pracę lub chce zdobyć doświadczenie w dużym projekcie - myślę, że Centrum e-Zdrowia to świetny wybór. Ja będę polecać tę firmę każdemu, bo mogę śmiało powiedzieć, że CeZ był kamieniem milowym w mojej karierze.

@Daniel Goławski

Ty pracowałeś stacjonarnie czy zdalnie bo zwykle w branży IT można umówić na online albo hybrydę. Tu jakie były wymagania? Podchodzili do pracowników indywidualnie?

vyznaniel zbavieniev
@Daniel Goławski

jakie tam są zarobki? da się zarobić jako tester automatyzujący chociaż z 11-13tys netto na b2b? albo z 9-11tys na uop czy nie bardzo? bo nie dają widełek a nie wiem czy wysyłać cv. za mniej to mi szkoda nawet wstawać z łóżka do kompa

Zygi

No co ty? Tą kasę trzeba podzielić na pół? To zarobki faktycznie niewysokie. Obiecują podwyżki i nic z tego nie wychodzi? A czemu nie wywiązują się z deklaracji? Firma nie ma aż takich zysków żeby coś dołożyć ludziom?

Product Manager

Żenująco niski poziom przesłuchania. Za dużo osób na rozmowie, główna rozmówczyni była wyjątkowo chamska reszta siedziała cicho na wyłączonym audio i kamerze.

Nie ma co nawet wypisywać dyrdymałów o które rozmówczyni pytała, bo sama sobie zaprzeczała trzy zdania potem. Rozmowa była męcząca przeciągana jak z kimś kto jest przekonany o swojej nieomylności i nie dociera do niego nic

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Rejestratorka medyczna / Rejestrator medyczny
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji
logo firmy Specjalista IT
Paulina

hej, była tu kiedyś wzmianka o braku podwyżek i sporej rotacji czy to dalej tu występuje? firma nawet pod koniec roku nie ma w zamiarze niczego zwiększać? i jeśli o aktualną rotację chodzi to jest ona spowodowana jedynie pieniądzem czy czymś jeszcze? jak duża jest obecnie?

Co jaki czas w Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia można ubiegać się o podwyżkę?

@jelonek

Jeśli jesteś w grupie wybrańców, to podejrzewam, że w każdej chwili. Jeśli w grupie jelonków, to zapomnij... lepiej zajmij się pracą najlepiej 24h/24h, z czego tylko 8h płatnych.

Zenek
@@jelonek

Dla dyrekcji inflacja ok 10% nie jest żadnym argumentem za podwyżką płacy, dodanie obowiązków również...

JohnDoeFourth

Za: + duży zespół, + ciekawe projekty, + miłe kierownictwo, + wynagrodzenie na czas, + elastyczne podejście do czasu pracy (nie ma problemu z załatwieniem spraw i odpracowaniem później) + bardzo pomocny dział HR, + 13 pensja (tylko UoP) + punkty benefit (a za punkty do wyboru do koloru, karta multisport, bon allegro i inne) Przeciw: - spora rotacja kadrowa - kulejący agile Neutralne: +- mocno przeciętne wynagrodzenie (kwestia negocjacji?)

exP

Dział personalny tragiczny, cały do zwolnienia w trybie natychmiastowym.

@exP

Odważne słowa. Ja mam wręcz odwrotne wrażenie, ale oczywiści każdy ma prawo do własnej opinii.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia?

ktoś

zaczynamy pracę między 7-9 (jest dowolność) i pracujemy 8 godzin.

Kar

Czy ktoś może dokładnie opisać jakie benefity przysługują w centrum e-zdrowia?

tak
@Kar

13 pensja, premia w grudniu, karta benefit, wczasy pod grusza dla dziecka.

Miła

Przeczytałam wszystkie opinie, i jedno mi się nasunęło, totalnie zbieżne oskarżenia...małe zarobki, kolejna opinia, ze duże...atmosfera kiepska..a czy nie jest tak, ze atmosferę tworzymy sami, ludzie??? Jestem pracownikiem w tej firmie. Uwielbiam tu przychodzić. Lubię ludzi. Dużo się uczę nowego. Jak potrzeba zostaje, ale nie jest to nagminne. Pracowałam w kilku firmach, mam duże doświadczenie, i pracuje tu już jakiś czas i nie ma porównania do stresy jaki miałam pracując w korporacji, czy w prywatnej firmie, tam to dopiero był stres i wykorzystywanie ludzi. Mam takie zdanie..ile ludzi tyle opinii...a zmiana kierownictwa nie spodobała się wszystkim. No cóż, każdy prawo, ale rozgoryczenia i prywatne frustracje zostawmy sobie i dajmy innym żeby się sami przekonali i bez negatywnego uprzedzenia. Wynagrodzenie, benefity, forma premiowania - jestem zadowolona i polecam:)

Teresa
@Miła

Masz racje - ile ludzi, tyle opinii. Nie każdemu musi podobać się to samo. Każdy z nas ma inne wymagania, a forum to jest drogowskazem do podjęcia właściwej decyzji co do zatrudnienia się w Centrum Systemów Innowacyjnych Ochrony Zdrowia. Dzięki różnym opiniom, jakie można tu znaleźć, potencjalny pracownik wyrabia sobie własną opinię. Czy jednak mogłabyś skupić się na sprawach merytorycznych związanych z tą firmą? Napisz proszę więcej o formie premiowania w firmie - to ciekawy i ważny temat.

@Teresa

Premiowanie jest nowym forma wynagradzania w tej firmie. Czyli dopiero drugi kwartał. Po pierwszym nie słyszałam słów narzekania. Jeśli wywiązujesz się z zadań wiec rozliczenie jest na poziomie 90-100%. A zadania premiowe są ustalane wspólnie z Toba, wiec nie ma opcji, żeby zostać zaskoczoną. Czasem praca jest ciężka, ale chyba to nie jest cos co jest złym. Powiem tak, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.Ja ze swojego doświadczenia wiem, że czasem było gorzej, nikt nie płaci za nic nie robienie. Rozmawiam z wileoma osobami, i nie slyszałam od nich, zeby mieli mnie niz były ustalane na rozmowie. ale wiem jedno, ze niektórzy przychodząc tu oczekuja bardzow ysokich stawek. A czy nie jest tak, ze najpierw trzeb sie wykazać?

Niemiły
@Miła

Szkoda, że na rozmowach rekrutacyjnych nie mówi się, że "najpierw trzeba się wykazać", ale za to pytają "ile chciałbyś zarabiać?" - Pytają to szczerze mówię, bo każdy wie, że łatwiej na początku dostać dobrą stawkę niż potem dostać podwyżkę. - I co? Zero negocjacji. Ja mógłbym nawet przez miesiąc pracować za płace minimalną, ale nikt mi tego nie zaproponował, bo po co się wysilać. Najlepiej się obrazić i wyrzucić CV do kosza. A może właśnie miałbym taki kaprys...?

Niemiły
@Miła

A propos, czy jest w tej firmie jakaś jasna ścieżka awansu? Nie słyszałem. Za to w procesie rekrutacji jesteś traktowany jak potencjalny przestępca, który przyszedł ukraść papier toaletowy z łazienki. No sorry...

Rekrutowana
@Miła

A Miła to pewno pani kierownik z kadr, albo ktoś inny z HR?

Tadek
@Miła

Tak, atmosferę tworzą ludzie... Problem, że zarówno tu jak i w państwie to góra wprowadza ten podział - wyścig szczurów - dzień bez podlizywania to dzień stracony. Wewnętrzna wojna wydziałów "to nie my to oni", stałe (usunięte przez administratora)DW dyrekcja. Trudno budować dobrą atmosferę kiedy dyrekcja nawet nie ma jasnego planu i zmienia kierunki jak chorągiewka kierunek - prawda nie wszystko od nich zależy - pamiętajmy, że w ostateczności za sterem stoi minister. Wiele wody upłynie nim się tu coś zmieni.

@Rekrutowana

I tu się mylisz, skąd takie założenie? jestem szeregowym pracownikiem, z ogromnym doświadczeniem zawodowym na rynku i pracuje za dużo niższą pensje, niż wskazane wcześniej 10 tys., brutto. A ponadto wg mnie ten portal służy do oceny pracodawcy, a nie do wylewania prywatnych żali. Merytoryka, czyli wynagrodzenia, premie, socjal, itp. nie pisanie o detalach, które nie powinny interesować potencjalnych kandydatów.

Spostrzegawczy
@Teresa

Innowacyjnych? No faktycznie innowacyjnie jest z obecnymi na stołkach, ale na szczęście tylko do wyborów. Już niedługo się im skończy

@Teresa

Premia proporcjonalna do wyników… Tymczasem zmiany również w polityce wynagradzania pracowników. Weź udział w procesie rekrutacji, a z pierwszej ręki usłyszysz o warunkach zatrudnienia.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Ccc

Mniej niż wynosi średnia. Dodatkowo system wynagradzania gdzie przesuwają zarobione pieniądze na premie, których można nie dostać. Ogólnie jak ktoś nie ma pracy to warto. Jak ma to nie ma sensu zieniac.

simple

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą złóż aplikację, w trakcie rozmowy dowiesz się o m.in. o warunkach zatrudnienia i sam ocenisz czy są dla Ciebie atrakcyjne.

Ramirez

Podpowiedzcie czy są jakieś szanse pa pracę w firmie? Warto w ogóle startować?

Gx
@Ramirez

Sa szanse ale zarobki sa takie nizsze srednie. Jezeli ci to odpowiada to firna ok.

@Ramirez

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą złóż aplikację, w trakcie rozmowy dowiesz się m.in. o warunkach zatrudnienia i sam ocenisz czy są dla Ciebie atrakcyjne.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia?

Bcv

Co komu z atmosfery bocie skoro nie idą za tym zarobki.

G.

Sama rozmowa, wbrew poprzedniej opinii bardzo stonowana, merytoryczna i konkretna. Mocno oparta o moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe. Rozmowę oceniam pozytywnie. Inną sprawą jest czy zostanę wybrany. Nie wiem ile osób aplikowało i jakie warunki padły z ich strony. Ciekawe pytania "z partyzanta" warsztatowe.

kandydat

Wyższość z jaką zostałem potraktowany na rozmowie kw. dyskwalifikuje szefa i firmę jako pracodawcę.

Dorota
@kandydat

na jakie stanowisko aplikowałeś?

Ola

Co się stało ze nagła zmiana dyrekcji nastąpiła?

Sebastian

Pracowałem prawie 3 lata, po zmianie dyrektora trochę było zamieszanie, sie ogólnie bardzo dobra praca . Fajna atmosfera i szansa rozwoju

zatroskany krwiodawca

Co się dzieje z projektem e-krew? Miał ruszyć dawno temu ale z jakiegoś powodu nawet się nie rozpoczął i przetarg na dostarczeniu ludzi stoi zakorkowany - czekacie na wyniki wyborów czy co? dziwne..

@zatroskany krwiodawca

Jesteś osobą, która miała realizować wspomniany przez Ciebie projekt? Ciekawi mnie skąd masz informację opóźnieniu w rozpoczęciu realizacji tego projektu.

nick
@Bronisław

tak - dalej czekam - Ty też?

@nick

Niestety nie, ale ciekawią mnie szczegóły dotyczące tego projektu, Czy mógłbyś bardziej szczegółowo napisać na czym polega i czy będą mogli wziąć w nim udział dotychczasowi krwiodawcy, czy także nowe osoby?

Iwa

Przeczytałam najnowszy artykuł dotyczący zmiany wynagrodzeń i stanowisk w CSIOZ na polityce zdrowotnej i jestem rozbawiona tłumaczeniem. Zmianiea nie niesie skutków finansowych, zmiana potrzeba zeby pozyskać informatyków specjalistów - bla bla bla ... a wszystko po to zeby faktycznie zrobić kierowników wydziałów dyrektorami i dać im więcej kasy zabierając tym którym się należy - żal... obecny dyrektor to najsłabszy z dotychczasowych a zmiany są potrzebne ale właśnie w wymianie szefa i jego zastępczyni

@Iwa

Czy osoby zajmujące najniższe stanowiska również otrzymały zmianę podstawy wynagrodzenia? Jeżeli tak to mam nadzieję, że była to zmiana na lepsze.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum e- Zdrowia - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum e- Zdrowia?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum e- Zdrowia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum e- Zdrowia?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum e- Zdrowia?

Kandydaci do pracy w Centrum e- Zdrowia napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042