Boss Sp. z o.o. Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe

Opinie o Boss Sp. z o.o. Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe

dito

popieram wypowiedzi poprzedników ta firma to straszna nędza , czas się zatrzymał w komunie to po prostu tragedia i wyzysk człowieka przez człowieka

dempsey

no wreście ktoś napisał prawdę o tym śmiesznym zakładzie, a w zasadzie to [usunięte przez moderatora] pracy dla [usunięte przez moderatora] popieram negatywną opinnię ten zakład to PRL, zero rozwoju, to po prostu tragedia!!! a ludziom , którzy tam pracują to tylko należy okazać współczucie. Ludzie zarządzający tym zakładem to myślą , że pracownicy to konie lub woły co będą robiły 2 etaty w jeden miesiąc. Szkoda słów na taki bałagan.

paco

siemano, hotel boss, czy tam centrum konferencyjno szkoleniowe to farsa, stosunki międzyludzkie poniżej krytyki towarzystwo toksyczne, szczególnie od strony częsci hotelowej i osób zarządzających, warunki pracy poniżej krytyki, płace tak samo czas pracy to kolejna klapa i wyzysk, stworzyli prywatny folwark niewolniczy pracujący non - stop, czy tam chce jeszcze ktoś pracować?, naganna renoma na mieście.

Zostaw opinię o Boss Sp. z o.o. Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Boss Sp. z o.o. Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe