Polaris Hospitality Enterprises

Opinie o Polaris Hospitality Enterprises

kucharz

Ja tam pracowałem trochę ponad rok na kuchni. Jak zaczynałem było fajnie. Z biegiem czasu coraz gorzej. Wpadki były zawsze, ale po odejściu głównego szefa kuchni i zastąpieniu go innym było coraz gorzej. Coraz częstsze skargi od klientów, kłótnie o towar między działami, praca po 16 godzin pięć razy w tygodniu. Brak jakiegokolwiek socjalu, nadgodziny płatne raz na pół roku i tylko max za 200 godzin. resztę kazali odbierać. Ciągły brak ludzi do pracy i tak mógłbym jeszcze długo wymieniać. Tak nie było tylko na kuchni. Ja miałem wrażenie, że nikt tam nad nikim i niczym nie panuje. Dyrektor doprowadzający ludzi do łez, wulgarny i nadpobudliwy. całe rzesze pracowników z firmy zewnętrznej nie potrafiących nic wprowadzających tylko zamęt i popłoch. Wypaliłem się tam zawodowo i psychicznie. Z tego co wiem od znajomego pracującego tam od paru miesięcy pracownicy uciekają z hotelu w popłochu i nie ma chętnych do pracy i wcale się temu nie dziwie.

hotelarz

Pracowalem tam od samego poczatku przez prawie rok. Byl to moj 5 hotel. Generlanie hotel ma potencjał natomiast prowadzony jest przez niepoważnych ludzi. Kiepska atmosfera - sporo karierowiczów. Początki hotel mial slabe patrzac od strony pracownika - zamieszanie, nieporadnosc, niesamowita rotacja wsrod zatrudnionych. Kazdy kto zna fach uciekal po kilku miesiacach. Pensje byly wyplacane na czas - ZAWSZE! Historia naglosniona w mediach - czyli brak wyplat dla pracownikow z firmy zewnetrznej jest prawdziwa ale ma drugie dno: byli to ludzie przypadkowi i nie wykonali swojej pracy. Nie polecam wspolpracy z prezesem i cala jego rodziną. Dyrektor generalny Pan Sebastian poztakowo robi dobre wrazenie ale na tym sie konczy. Jest mistrzem w stwarzaniu pozorów. Mam nadzieje ze sytuacja tam sie unormuje i nadejda lepsze czasy. Moze wtedy jeszcze tam wroce ale nie predzej niz za 2-3 lata.

PRACOWNIK

Witam Pracuję w tej firmie od początku było naprawdę fajnie potem z dnia na dzień coraz gorzej. Co prawda o właścicielu Panu Sebastianie nie mogę złego słowa powiedzieć, człowiek który przechodząc obok drugiego człowieka zawsze się wita. Szkoda że otacza się osobami które chcą się za wszelką cenę wykazać i traktują ludzi jak motłoch nie raz widziałem jak pracownicy płakali z bezsilności, przykra prawda. Szkoda bo naprawdę widać w tych ludziach potencjał. A TRZEBA JEDNAK PAMIĘTAĆ ŻE FIRMĘ TWORZĄ LUDZIE A NIE MURY.

absolutnie

artykuł o double tree by hilton warsaw, gdzie nie wypłacali wynagrodzeń: ( usunięte przez administratora )

double tree

Firma to porażka, jest to firma rodzinna rodziny spod warszawy , ktora prowadzi hotel Boss i zajmuje się deweloperką. mama - pani prezesowa prowadzi hotel boss a jej mlody synek (rocznik 79) zajmuje się deweloperką i zostal z namaszczenia mamusi prezesem ich nowej inwestycji czyli hotelu double tree by hilton. ludzie w tej firmie kompletnie nie znaja sie na zarzadzaniu i wspolpracy z ludzmi. panuje atmosfera terroru i strachu. wynagrodzenia na stanowiskach operacyjnych nie sa wyplacane terminowo a nawet byly przypadki ze nie zostaly wyplacone w ogole. operacyjnie hotel prowadzi najemnik z Krakowa Sebastian S. pseudonim narcyz lub gestapo. nie polecam omijac z daleka.

Zostaw opinię o Polaris Hospitality Enterprises - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polaris Hospitality Enterprises