Opinie o Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o. w Warszawa

counter
1 10 37 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Anatol

@Gal Sytuacja jest bardzo groźna ale niestety maruderzy nawet w takim momencie nie przestają.

Gal
@Anatol

Jest groźna, ale pracodawcy w innych hotelach potrafią się zachować w tej sytuacji. Tu? Aneks zmniejszający pensję prawie do połowy, bez daty końcowej (niby informacja że na 3 miesiące, te się właśnie kończą i brak jakiejkolwiek dalszej informacji) przekazany w sposób jasno mówiący "albo podpisujesz albo się żegnamy". Mam znajomych w innych hotelach i takie sytuacje nie miały miejsca, aneks był na czas określony i przekazany w ludzki sposób. Ponoć dobrego pracodawcę można poznać po tym jak radzi sobie w czasie kryzysu - ten sobie nie radzi.

takashi_sixnine Nowy wpis
@Anatol

Maruderzy ?? to ulubione sformułowanie dyrektorki. Dla niej te 300 osób harujących czasem po 15 godzin na sukces tej franczyzy to maruderzy.. tak ich kiedyś określiła. To jest dopiero hipokryzja - narzekać (marudzić) na ludzi i nazywać ich maruderami. Ciekawe czy już przestała i wzięła się sama do roboty czy dalej marudzi?

Ela
Kandydat

Czy wiecie dlaczego szukają Dyrektora Finansowego? Podobno poprzedni sam odszedł, ale nie wiem czy to prawda

takashi_sixnine Nowy wpis
@Ela

Nie ma to znaczenia. Pierwszego dnia się dowiadujesz, że mottem firmy jest "nie ma ludzi nie zastąpionych". Poczytaj, jaka tam jest rotacja. Ile i w jakim czasie się zmieniło osób na wyższych stanowiskach, nikt nie pracuje dłużej jak rok, dwa. No może oprócz tych którzy mają tam bardzo blisko, lub są z grupy tzw. "brązowych nosków".

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 229 dni.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Czy w Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Gal
@Pytanie

Nigdy się zbytnio nie kwapili do jakichkolwiek szkoleń. Teraz to już w ogóle nie ma co o tym marzyć jak w poszukiwaniu koronooszczędności pozwalniali wielu dobrych pracowników.

Super team tu jest, na recepcji wesoło, było chwilę bez stabilizacji, ale się uspokoiło. Ja cenię sobie przede wszystkim atmosferę w pracy, atu jest fajna.

IT

Dobrze jest :)

prac

jest OK

Kucharz

Ja pracuję od 5 lat, było różnie, ale od zmiany Szefa jest ok. Fajnie jest pracować przy dużych projektach

Beata

@pracownik a co to supervisor ?

@Beata

@Beata supervisor to kierownik zmiany.

Pracuje od kilku lat i jest na prawdę ok. Pracy dużo, ale atmosfera i ludzie ok. Można awansować w strukturach. Większość kadry kierowniczej ma stanowiska z awansu. Sam dostałem supervisor. Jeśli pracy się nie boisz to jest ok.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 493 dni.

Czy w obrębie jednego działu w Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Andrzej

Tak jakoś przestaliście być aktywni na forum, dlaczego?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 594 dni.

Jaka jest umowa w firmie Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o.? Wiecie czy jako Sprzedawczyni zatrudniają na zlecenie?

Pedro

@Były Możesz uzasadnić dlaczego? Mam wrażenie, że to wpis konkurencji?

Jak wygląda podstawa w Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o.?

Były
@Pytanie

Kiepsko... Nie polecam...

Daria

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje? Jakie są szanse na pracę ?

Pozdrawiam

Mimo iż wszystko jest usuwane z portalu, to zdążyliśmy zachować kopię przyznania się z waszej strony do działań na szkodę i jest to już udokumentowane.

Troche mnie dziwi fakt, iz pracownik czy na kontrakcie czy umowie o prace jest zdziwiony ze sie czegos od niego wymaga... Jezeli pracownik nie wywiazuje sie z podpisanej umowy, nie wypelnia powierzonych mu obowiazkow (jak mialo miejsce to w powyzszym przypadku) to niestety dziala na szkode spolki, a to wiaze sie z pewnymi konsekwencjami...

Beata

Super miejsce, dużo pracy, ale fajni ludzie. Nie wiem jak inni, ale ja stawiam na atmosferę, a tam jest fajna kadra. Socjal nie za bardzo rozbudowany, ale dają jeść i jest opieka medyczna, czasami jeszcze jakaś premia.

Zostaw merytoryczną opinię o Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Skalnicowa 21