Opinie o Fedex w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Fedex. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fedex o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fedex w Wrocław

Jarząbek Wacław

Czasem az oczy bola patrzec, jak sie przemecza, ile ma sily i zapalu , prezes z Kauflandu wzięty, menager naszego oddzialu. Ciagle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektorzy, wtykaja mu szpilki. To nie ludzie - to wilki!

Witam, czy w FedEx jako pracownik magazynowy mozna zarabiac ponad 4 tysiace netto? Jak wyglada system premii, social (wakacje pod grusza), nadgodziny, weekendy? Prosze o powazną odpowiedz i realny komentarz odnosnie pracy w tej firmie, poniewaz z tego co widze na gowork jest duzo smieszkow, a ja chcialbym dolaczyc do zespolu Pozdrawiam, Andrzej

Roksana
@Andrzej

4 tysie netto w tej firmie to nie zarabia nawet kierownik zmiany. Nadgodzin nie ma,a nawet jeśli wystąpią sknerus mieniący się kierownikiem oddziału każe natychmiastowo odebrać,gdyż nie może pozwolić sobie na tak potężne straty.

@Roksana

Czy praca jest w systemie 3 zmianowym?

Zespół
@Andrzej

Obecnie oddział poszukuje 1 osoby na 3 zmianie, ofertę znajdziesz na pracuj .pl Social: Wakacje pod grusza Fundusz na rozwój do 12 tys zł rocznie Szkolenia podnoszące kwalifikacje Itd

Zespół
@Roksana

Pamietajmy , ze jest to firma korporacyjna i nie wszystko jest uzależnione od kiera

Bla bla bla
@Zespół

Jakie 12 tys???dla studenta na szkole,jakie szkolenia?amerykanskie bzdury ktore nie maja przełożenia na polskie realia.Wczasy pod grusza to widzimisię firmy.Powiedza,ze jest malpia ospa i nic nie dostaniesz.Jedyne co Cie czeka to ogien na rolce.I potwierdzam,menago to sknerus

Są i tez tacy
@Bla bla bla

Bzdury opowiadasz , widzę ze masz brak wiedzy w opisanym zakresie

Prawdziwy
@Zespół

Wspaniała firma gdzie menadżer sortuje rano towar na rolce bo ni ma magazynierow na porannej zmianie. Jest to najdroższy sortownik w firmie,i zgodnie z głoszona idea oszczędności powinien w swoje miejsce zatrudnić conajmniej 3 magazynierów albo nawet 6 na pół etatu ci odzwierciedlało by podobne koszty i zwiększyło wydajność. Halo panie menadżerze dlaczego tego nie zrobisz?

@Zespół

Skoro poszukują państwo pracownika tylko na 3 zmianę, czy jest on w stanie zarobić wyżej wspomniane 4 tysiące zł netto z dodatkiem do godzin nocnych? O jakiej kwocie w przybliżeniu mówimy w dofinansowaniu do wczasów i jakie kwalifikację można uzyskać/podnieść w firmie?

Maxxx
@Andrzej

Można być na wstępie bardziej ogarnięty i inteligentny na magazynie niż sam menadżer oddziału który jedyne co potrafi to wyrzucać paczki na rolki i zbierać po nich palety , umiejętności nabyte w spożywce gdzie wykładał groszek i kukurydzę na póki sklepowe. Co do 4 tyś netto to zarobisz i z 9 tyle ze na kwartał :)))))))

@Maxxx

Zatem jakie jest wynagrodzenie na nocnej zmianie?

Bla bla bla
@Są i tez tacy

Przestan sie Pan,Panie Groszek czy jego dwulicowy giermku publicznie kompromitowac.Nikt Ci w nic nie wierzy

Wujaszek????????

Kiedy podwyżki znowu na koniec roku ? Manager pytanie do ciebie . Pozdrawiam Grabula

Jakie są mocne strony pracodawcy Fedex?

lol

Menager oddzialu polamal deskę klozetową w wc bo myslal,ze w kasetonach kurierzy paczki chowaja.True story

Strzelacz z ucha

Brygadzista gumowe ucho o gębie suszonej śliwki i wspaniałym złoto żółtym uśmiechu. Jest to duma oddziału A zarazem flagowy żulik wśród marginesu na śródmieściu

ODPOWIEDŹ

Do mocnych stron można zaliczyć wspaniały rozwój oddziału na Bierutowskiej pod okiem magika z Kauflandu,który to oddział opuścili już chyba wszyscy wieloletni pracownicy,z wyjątkiem tych co mają kilka lat do emerytury i z racji wieku może być im trudno znaleźć nową pracę. Paczek jak na lekarstwo,nie wiem z czego oddział Sue utrzymuje ale polityka minimalizmu stosowana jest w każdym calu,jak widać nie tylko w skali pieniężnej.

Firma Fedex poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Xd x2

To juz 2 lata minelo,a on dalej nie wie co sie dzieje XD

Apacz
@Xd x2

Do 3 lat sztuka.

Inflacja 12%

Ile będzie tej podwyżki?znowu biedne 4%?

Na to idzie podwyżka
@Inflacja 12%

Podwyżka idzie na wspaniałe usprawnienia typu ławeczka naprzeciw wejścia ewakuacyjnego, która jest knajpą dla zmęczonych pracą, wywołaną przez horrendalny wolumen, kurierów tej firmy. Przecieki mówią, że następnym usprawnieniem będzie bazar naprzeciwko silosa gdzie będzię można zakupić różnorakie gadżety.

Obecny
@Inflacja 12%

A znasz firmę, która daje 4 plus Wasze oczekiwane 12% w skali roku, bo ja takiej nie znam

Wąsaty

150 zł dodatku brutto jest super

Inflacja 12%
@Obecny

Znam i sie do niej wybieram,bo takich ochłapów nigdzie nie ma

Spostrzegawczy

Ciekawe czy niedawno przybyli audytorzy widzieli upadek nośnika z paczkami z odjeżdzającego samochodu?

Były mobbingowany

Dlaczego usunęliście mój wpis jakiś czas temu, napisałem prawdę o Regionalnym panu B....szu który nie zna się na procesach oraz na ludziach i że zatrudnia swoich znajomków , obecnym Kierowniku Oddziału, który nie ma zielonego pojęcia o procesach jakie odbywają się w Oddziale jego (usunięte przez administratora) panu Dariuszu oraz o całej (usunięte przez administratora) w tej firmie i jak ona działa oraz jak traktują ludzi . Przypomnę pan Dariusz ma sprawę o (usunięte przez administratora) oraz (usunięte przez administratora) w poprzedniej pracy za co został zwolniony .

Dobry człowiek
@Były mobbingowany

Owszem ma,mało tego.Slini sie na blond kasjerkę namiętnie.Widać na błędach się nie uczy wielki kolega kurierów który sprzedaje ich na każdym kroku.

Baca

Pracuje w Fedexie od jakiegoś czasu i ostatnio przy ładnej pogodzie miałem okazję zawitać do wrocławskiego ZOO. Wrażenia bardzo podobne i tyle że w ZOO Król Lew wygląda groźnie jak na przywódcę stada przystało natomiast w Fedexie menadżer wygląda raczej na osła XD

O matko

Co tu sie wyrabia.....łukiem szerokim omijajcie

Zaintrygowany
@O matko

Co sie dzieje ?

Ukraina
@Zaintrygowany

Wspołpraca z obcokrajowcami, ponoć zatrudnia ich na umowe o prace

Wpieniony
@Zaintrygowany

Wszystko....nadal spychologia....nadal brak kapitana na tym okręcie.Zastepca to zwykly parkingowy i udaje kolege by cie sprzedac za 2 zl.Ale regionalny lyka.ten shit.Jeszcze 2 miesiace w tym (usunięte przez administratora) :)

Maminsynek

Cześć, jak obecnie wyglada sytuacja na nocnej zmianie? Pracowałem w zeszłym roku, ale brakowało ludzi i wróciłem do cycusia mamusi, a teraz każe mi wracać do roboty.

Kiero
@Maminsynek

Mamy nowego kierownika, wybranego z zespolu 3 zmiany. Buduje fajny zespol i rozinie nas, pracujac tam kilka lat.

Super menago
@Maminsynek

Kazda zmiana dobra gdzie nie ma zielonego groszka

BUNT MASZYN

Nadchodzi ankieta pracownicza.Bedzie wesolo.

Dżaro Line
@BUNT MASZYN

Jakie som wasze cele na rok 2022?!

@Dżaro Line

Dotrwac do czerwca i opuscic lokum.

Gumowy sztajmes
@BUNT MASZYN

Czy zulu -gul zmieniłby twoje zdanie?

Przemysław
@BUNT MASZYN

Te ankiety cokolwiek dają? :D Ciekawe czy coś sobie biorą do serca z nich.

@Przemysław

Zobaczymy,wypełniłem zgodnie z sumieniem a nie fobiami co niektorych

a's@87

a mnie tam dobrze sie robi w tym fedexie. chce to ide , nie chce to nie ide do roboty i czilałt. Ostatnimi czasy to już prawie zapomniałem jak wygląda tam magazyn. Do zastępstwa oddelegowałem samego menadżera oddziału i leci chłop z koksem na rolce , później sprząta magazyn zacieszając że ma prace. Cenie tego gościa bo dobry z niego sortownik

Alvaro
@a's@87

Do tego sie nadaje.Nic wiecej nie potrafi robic.Czlowiek mem.Po znajomosci zatrudniony,odklejony od rzeczywistosci.Chodzi,zadaje te same glupie pytania,jak on znajduje droge do pracy to nie wiem.GPS chyba wlaczony bo sam by nie ogarnal.

Lagerfeld
@a's@87

Jaki pan taki kram więc odzwierciedlenie idealne. Inteligentnych i zaradnych próżno tu szukać ale przynajmniej jest z kim strzelić bronxa po drodze na rondo na Psim Polu a na miejscu drugiego w oczekiwaniu na autobana. PS gumowy koniec stawiania i krechy na zeszyt

MAMY ZŁODZIEJA SCHABU. PODEJRZANY JEST PARKINGOWY . JEŚLI TO CZYTASZ ODDAJ NASZE SCHABOWE DO LODÓWKI!!!

Bielany Wrocławskie

Dziena moze jeszcze 5 lat i dorobie się na uzupełnienie klawiatury

Przemysław
@Bielany Wrocławskie

Sugerujesz że tak mało tu płacą? Ile obecnie jest na rękę? Jakieś premie na nowy rok może wpadły chociaż?

Łysy z kombi
@Przemysław

Byle parkingowy ma 4 z przodu wypłaty, więc nie narzekaj :)

Specjalista ds. specjalnych

Witam, kandyduję na kierownika operacyjnego. Jestem z zewnątrz. Czy ktoś może mi opowiedzieć co się dzieję w firmie w ostatnim czasie, jakie są relację między pracownikami itd. Zobaczę się z każdym z osobna w przyszłym tygodniu. Jest mi niezmiernie miło Wam to ogłosić! Życzę sobie i Wam owocnej współpracy! :)

życzenia
@Specjalista ds. specjalnych

Po co pisać coś co nie jest prawda, napisz jak się nazywasz a nie wprowadzaj zamieszania

magazyno
@Specjalista ds. specjalnych

Cieszymy się bardzo, czekamy wyglądamy. Prosimy tylko nie rezygnuj za szybko kiedy poznasz menadżera i odniesiesz wrażenie że trafiłeś do żłobka

Kierownik
@magazyno

Nie zrezygnuje hehe, predzej obecny menager sie wycofa, bo co niektorzy mnie juz znaja zza dawnych lat ;) Pozdrawiam - P. Dy3iak

Łysy Bajerant

Mimo ze, Pinindzy , nie ma , i nie , bedzie. Ale robotajta tam za miske apetyto hapi new year Pozdro wieczny , zastępca vel Parkingowy od nowego , roku mniej zup , a więcej schabu!

Głuch(y)

Czy w firmie przestrzega się metody 5S?

Remont kuchni
@Głuch(y)

Przestrzegana jest zasada 1x P. Podwyżek nie ma i nie będzie :))))) chyba rze inflacyjna 80 zł

Kurier

Witam, jako kurier - podwykonawca firmy FedEx uprzejmie donoszę, że zes*ałem się do paczki. Pozdrawiam

Boss

Chciałbym wyrazić swoją opinię na temat pracy parkingowego zatrudnionego w firmie FedEx. Jest to osoba niekulturalna i na dodatek nie potrafi zapanować nad chaosem wśród parkowanych samochodów osobowych jak i ciężarowych. Z takimi kwalifikacjami i podejściem mógłby zostać co najwyżej zastępcą menagera.

Zostaw merytoryczną opinię o Fedex - Wrocław

• Jak się pracuje w Fedex?

Zobacz opinie na temat firmy Fedex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fedex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 10 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fedex