Opinie o Fedex w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Fedex. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fedex o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fedex w Wrocław

ExPracownik

Witam wszystkich, nie dawno zwolniłem się z 3 zmiany. Warunki Pracy ciężkie, gdyż nie ma stałych ludzi... sami obcokrajowcy. Ja sam Polak byłem, i kierownik , który krzyczy tylko i pije alkohol gdzieś w WC... nie warto wysilać się dla takiej firmy. Powtarzam, proszę przyjść z alkomatem pomiędzy 20 a 2... już nie wspomnę o gumowym, który pije i pije te Piasty lub harnasie.

POŁĄCZONY Nowy wpis

Najzwyklej i najprościej. Menadżer i vicemenadzer robią jak beduiny l,bo żak zatrudnić dodatkowych magazynierów. Dodatkowo wiedzą że składania paletek w kosteczkę czy układania zielonego groszku na pólce tj rolce idzie w całkowite zapomnienie

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Fedex? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Nadgodziny Nowy wpis

Dzień dobry, W pierwszej kolejności firma wydaje odbiór nadgodzin zgodnie z zasadami prawa pracy . Kolnym krokiem jest wypłacenie nadgodzin pod warunkiem braku możliwości oddania nadgodzin.

Czy w Fedex występują paczki/bony świąteczne?

Koneser

Są bardzo przyzwoite bony świąteczne, paczki też czasami wysylajaa

ExPracownik

Firma Fedex poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Fedex? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Obserwator

Firma FedEx sama w sobie nie jest zła, Praca jak Praca. Menadżer jest najlepszy dzwoni po ludziach na zwolnieniach oferuje grotę solna itd. Może się się martwi o pracownika albo prowadzi jakieś śledztwo a może to już (usunięte przez administratora)! Zastępca menadżera ,jakby brak w to udział , chodzi jak Różowa Pantera skrada się , cyk i już jest , jakby chciał wszystko wiedzieć. Może próbuję się dowiedzieć więcej na swój temat i cyknac z ucha do Menadżera głównego ????jak jest niezastąpiony i (usunięte przez administratora) Wchodzą na magazyn, widać na jakiego gębie już niezadowolenie,chyba nie jego nuta leci w radiu ????????Mina poker Face???? Cały czas gra psychologiczna pytanie o to w.tym.chodzi , przecież pracuje garstka ludzi ,powinna być (usunięte przez administratora) atmosfera!!! Najważniejsze nie dać się sprowokować , stać z boku i się śmiać ???? Firma zgarnia nagrody a nawet nie potrafi zintegrować ludzi na firmowych imprezach . Pieniądze powinny być na taki cel ! O przekrętach nie wspomnę w tej firmie dlatego mamy nagrody! Żarcie też miało być do końca Marca i cyk zabrali na początku! A jak już było to Różowa pantera nawet nie potrafi liczyć do 10, przecież dziś jest i 9 a tu nagle 11 chłopa????!

Mieciu

WITAM, CZY ZALOGA NOCNEJ ZMIANY DALEJ SIE TRZYMA I JEST WOLNY ETAT ???? JAKIE NASTROJE W PRACY ????? POZDRAWIAM OK

Sknerus
@Mieciu

dalej jest menadżerem także atmosfera jak w januszexie. Czuć powoli smród śmierci tej firmy. Spadek wolumenu do granic braku opłacalności. Często zastanawiam się za co Ferdex Wrocław się utrzymuje,jak dochody obecne to nawet nie starczają na ogrzewanie.

Excalibur
@Sknerus

Malo tego,ogarnięte osoby albo odeszły albo maja wywalone.Ale menadżerek robi słupki dla swojego funfla

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Fedex?

Tak,przykład to Pan P i Pan D ,urzędujący na piętrze

Polak

Fedex ukradło moją paczke za 1500 funtów, od trzech tygodni nie odbiraja telefonów, a gdzy odebrali 3 razy to tylko udawali zainteresoeany i nic nie zrobili, a obiecali. Dzwonie praktycznie codziennie i dalej nic! Ludzie nie ufajcie im, bo też stracicie!!! Wysłałam tyle prezentów dla rodziny, a żadne z nich nie dostało nic, a powinni dostać już ponad dewa tygodnie temu. FEDEX TO (usunięte przez administratora) UWAŻAJCIE NA NICH!!!

BuuBuu

Dostalem SMS ze paka dojedzie między 9-11 Caly dzień czekania w domu żeby odebrać Łaskawie o 15:30 SMS ze paka dziś nie dojedzie. Patrzę na status w necie a tu„ próba doręczenia, zle podany adres doręczenia „ Sprawdzam dla pewności podany przeze mnie adres bo może chwilowo amnezje miałem pod jakim adresem mieszkam. Niestety wszystko dobrze napisałem. DNOOOO !!!!!! FedShit chyba a nie FedEx

Menago.....

....jest slaby i jego giermek w dresie tez

Waqq
@Menago.....

To on nadal tam jest??Taka mizeria....

Uriel
@Waqq

No niestety.....

Jakie są mocne strony pracodawcy Fedex?

LOL

Mocny jest menadzer i jego pomysły,60tka zastepca i degustator tanich trunków szef wszystkich szefow

Paweł 2323

Witam Serdecznie , chciałbym podzielić się opinią na temat firmy FedEx, pracowałem na wakacjach przez jeden miesiąc, system nocny i odradzam, gdyż jest na prawdę nie miła atmosfera i brak szacunku do pracowników magazynowych. Pan (usunięte przez administratora)( kierownik nocnej zmiany) jest bardzo arogancki i chamski do pracowników, dlatego ludzie uciekają od Niego. Nikt normalny nie chcę pracować z takim gościem. Pozdrawiam Serdecznie

RAM Pam pam
@Paweł 2323

(usunięte przez administratora) Super ludzie Super Atmosfera Super. Ludzi niema ale robota idzie

Piotr36Lat
@Paweł 2323

Masz rację. Popieram, wszystko co, żeś napisał. Także odradzam!!!

Parkingowy
@RAM Pam pam

Giga zarobki, premie, dodatki, świadczenia socjalne, szkolenia. Wypierdziani kurierzy HEJ KOLEGO TEEEEJ Szuflaaaa z fartem

Amazon
@Piotr36Lat

Robota super , atmosfera też bardzo dobra, ostatnio podwyżki i dodatki nie mam pojęcia skąd się biorą te opine

Smerf maruda
@Amazon

Taaaa podwyzki to nawet nie polowa inflacji,atmosfera jak na granicy z Bialorusia,a dodatki to chyba szefostwo zgarnia

Były

Potwierdzam w 100%, nocna zmiana yo porażka, może ktoś z gościem zrobi porządek

Nie polecam,gorąco,warunki sanitarne minimalne,paczki waza nawet 80kg

nuda....

...w tym Fedex,Pan Menadzer nic sie nie stara.Z drabiny juz nie spada,oddzialu woda nie zalewa,deski klozetowej nie lamie,nie wywala baterii podczas transportu na halii z ktorej wylewa sie zawartosc,nie wlacza alarmu PPOZ a ja przyjezdza straz to mowi,ze zrobil to tak o bo chcial zobaczyc czy dziala.Nawet tutaj juz sie pod pracownikow UA nie podszywa,w sumie tylko podwyzek nie daje za to nadal faforyzuje Gumowego Zulu Gul-Gul

Mam pytanie....

Czy menadzer nadal u Gumowego na etapie paczki wyrzuca?Nadal gumule ma nad nim władze tak jak to na magazynie opowiada?

Lodóweczka

A ja chciałbym podziękować Panu za udostępnienie, loduwki, dla trzeciej zmiany na górze w której możemy chłodzić czacze, rudą i inne %%napoje. Chciałbym prosić również o udostępnienie kieliszków co by, ułatwiło szybsze sposzycie w, przerwie na szluga. Pozdro.

Jestem
@Lodóweczka

Szykuje się do pracy i widze jakie bzdury piszesz, lodowka byla zawsze a od roku mamy ja rowniez na dole. Piszac bzdury obrazasz nas wszystkich .

ZSRR
@Jestem

Jestem...jak sie zbierasz do pracy do popite wez Groszku Ty moj xd

Miły

Ja tam do menagjera nie mam nic....nawet szacunku

Guma

Według ankiety przeprowadzonej przez menadżera oddziału wyszło na to iż ten menadżer jest do du..y. Nawet sam menadżer na siebie nie zagłosował potwierdzając wyniki ankiety. Wnioski? Menadżer oddziału zwolniłby menadżera oddziału dla oszczędności tyle że nie wie nic łącznie z tym jak nazywa się ten menadżer bo nie zna pracowników ze swojego oddziału BEKA

ABDUL69
@Guma

RACJA BO NAWET TAMPON JEST BARDZIEJ CHŁONNY I WIĘCEJ PRZYSWAJA NIŻ TEN POŻAL SIE PANIE BOŻE MENADŻER xddd

Zloty

Chętnie dam ci kasę tylko nie wiem komu ,masz odwagę to zapraszam do spotkania z kierownikiem

Karate (WCISKA) Kit
@Zloty

Jak kiedys zatrudnia kierownika a nie figuranta który jest logistycznie sprytny inaczej to podejde.Ale dobrze wiedziec Groszek,ze masz kase ale dac ludziom nie chcesz......

Pytajnik
@Zloty

A to żeby w Fedex dostać podwyżkę inflacyjną to trzeba iść się płaszczyć przed Imperialnym Groszkiem? Żenada....

Tak
@Pytajnik

Uwazasz , ze podwyzka inflacyjna uzalezniona jest od managera czy decyzji centrali?

Pytajnik
@Tak

Od menadzera nic nie jest....taki menadzer.

Zostaw merytoryczną opinię o Fedex - Wrocław

• Jak się pracuje w Fedex?

Zobacz opinie na temat firmy Fedex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fedex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 10 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fedex