Opinie o Fedex w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Fedex. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fedex o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fedex w Wrocław

Patryk

Można liczyć na elastyczny grafik?

@Patryk

Zależy od stanowiska

Czy pracownicy w Fedex dogadują się między sobą?

Jak w każdej firmie

Aga

To forum pracowników więc klienci powinni kierować swoje uwagi na inny adres.

bylypracownik

Pracowałem kilka miesięcy i szczerze nie polecam... Od rana nerwy, sprzęt uszkodzony, dopchać wózek do samochodu to jakaś masakra, 95% wózków ma rozwalone kółka i hamulce których nie da sie oddciągnąć, hamulec ciągle ociera o podłoże o ile na magazynie można na to przymknąć oko to niestety po wyjechaniu na kostkę brukową wiadomo... Są jeszcze palety jest jedno ale, kilka sprawnych paleciaków na 80 kurierów, a reszta jak wyżej z wózkami, łożyska do wymiany... Niestety na zebraniach, gdy ktoś poruszy ten temat kierownik mówi krótko, że nie szanujemy sprzetu i to nasza wina, gdzie ewidentnie paleciaki są pokrzywione przez magazynierów, a kwestia łożysk to jak z oponami w samochodzie poprostu sie zużywają. Kolejny punkt to mobing, cały czas straszenie obciążeniami wywoływanie jakiejś chorej presji przed wyjazdem na rejon, tak to ma wpływ na resztę dnia Trzymanie na magazenie po 40 min po skanowaniu, bo "statusy" nie poschodziły ewidentnie chodzi o przedłużanie, bo bardzo im nie na reke jak ktoś zjezdża z rejonu przed 14. Gdy wracamy na baze musimy sami wypakowywać i wrzucać je na rolkę, brak magazynierów daje sie we znaki od rana(opóźniony sort) i popołudniu jak odwala sie prace za magazynierów Podsumowując odradzam, szkoda nerwów i zaangażowania gdzie pracodawca ma higienę pracy głęboko w D, a liczy sie tylko statystyka doręczeń, a jeśli jest kiepska to OBCIĄŻENIE i tak wyglądają relacje ;) Pozdrawiam

Firma Fedex poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
dddd

WROCŁAW. Od dwóch dni "walcze" o odbiór przesyłek przez kuriera Fedex. Kurier zamówieniony w poniedziałek, dzisiaj jest środa i nie widziałam go na oczy. Zero informacji, zero kontaktu. Nikt nic nie wie, czeski film. Po moich tel. na infolinie zapewniano mnie,że zlecenie zostało przekazane kurierowi i,że napewno odbierze, mineło dwa dni,a ten NIGDY SIĘ NIE POJAWIŁ. Ja wychodzę na kretynke przed klientami, ktorzy juz dawna powinni miec przesyłki u siebie,a one wciąz leża u mnie, bo nie można się doprosić ich odbioru. NIEPOWAŻNE to jest. DRAMAT. Nie wspominajac o moim staconym czasie, bo od dwóch dni czekam jak głupia na ten odbiór. NIE POLECAM! Zlecenie anulowałam i idę do konkurencji - DPD, które zawsze jest na czas i nie ma z nimi problemu.

Kurier

Nowy kierownik oddziału jeszcze większa żenada niż pieniacz Dybiak. Zagubiony filozof,widać że nie wie co się dzieje w oddziale-spychologia na szeregowych pracowników swoich błędów mimo wieloletniego "doświadczenia" w branży kurierskiej. Dodatkowo Obiecanki-cacanki-extra kasa za zabieranie paczek w sobote-nikt tej kasy nie widział na oczy do tej pory. Kurierzy już zaczęli odchodzić. W skrócie: nie polecam,omijać szerokim łukiem do momentu aż kierownik oddziału nie zostanie wymieniony.

przpadkowy wędrowiec
@Kurier

To dlaczego kretynie tam pracujesz ? Zwolnij się pajacu jak Ci tak źle !!!!

Anba
@Kurier

Pracujecie jak (usunięte przez administratora) to i zarobki macie ujowe.

Kurier

Wiedzę i dowody zachowań dla siebie tylko dla ludzi i potencjalnych pracowników OMIJAJCIE WRO.

Jan
@Kurier

Zachęcam Ciebie do publikowania dłuższych opinii. Dzięki dłużej formie wypowiedzi inni użytkownicy łatwiej zrozumieją twój wpis, ponieważ aktualnie trudno wywnioskować z niego coś więcej. Rozumiem, że nie polecasz pracy w Fedex? Co się dokładnie stało, że twoja opinia o firmie jest negatywna?

Kurier

Żenua Moje sugestie dla Fedex: Zmiana kierownictwa we Wro Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmiana kierownictwa we wro.

Klient

Dramat, kolejny raz dostałem paczkę zza granicy rozwaloną przed płotem domu, nie wzięto podpisu bo po co, już jednego pracownika pozwaliśmy i poniósł koszty skradzionych przedmiotów, będzie kolej na drugiego.

Helmut

Gdyby było źle to wrzawa by było na forum a tu jak patrzę jest cisza!!

Patryk

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Grześ1

Oszustwo

Lipa, szjs i balagan zrazem z

LIPOA, SZAJS I BALAGAN RAZEM Z KIEROWNIKIEM

Bożena

Niech w końcu inspektorat pracy zajmie się tym fedexem,a dokładnie zatrudnionym tam kurierami ,osoby sa zatrudniane na umowy zlecenia praca jest ponad 8 godzin dziennie ,albo zatrudniają na 1/4 etatu,firma kurierska oszukuje w ten sposób nasz kraj ,urząd skarbowy itd.na olx cały czas werbuja ludzi do pracy ,jest tam taka roszada o czym to świadczy ludzie fedex Wrocław to najgorsze (usunięte przez administratora) niech w końcu zrobią tam porządek ,przy zatrudnieniu kierowcy kuriera pracownik nie przechodzi żadnych badań wstępnych ,omijajcie fedex Wrocław ul bierutowska z daleka

sdf

Aktualnie " pośrednik " ma siedzibę w tym samym budynku.... . W ubiegłym roku szukali " wyrobników " ( sam... Praca monotonna, powtarzalna i wyczerpująca psychicznie. Po roku pracy stracisz wzrok od gapienia się w monitor codziennie przez 8 h bo firma podnosi limity pracy co miesiąc. Tam jesteś tylko maszyną. Pracujesz za oczywiście mniejsze 100 % stawki niż "twój odpowiednik" w krajach tzw. starej unii. Pracujesz więc więcej i więcej. Po tzw. "treningach" prowadzonych przez "trenerów" tylko z nazwy, będziesz miał taki mętlik w głowie, że o procedurach będziesz wiedział mniej niż przed treningiem. Cechy charakterystyczne dla stanowiska agenta celnego w Fedexie to: - stres, - wyczerpanie psychiczne, - podnoszenie tzw. targetów (zwiększanie przerobu przy zachowaniu stałej pensji), - niekompetentni T/L i Managerowie, którzy Managerami są tylko z nazwy i nie posiadają żadnych zdolności interpersonalnych, - chaos organizacyjny (ktoś coś tam wie ale nie powie, albo gdzieś ktoś kogoś widział kto wie coś tam ale nie wie gdzie on teraz jest), - metodologia pracy prawd objawionych, czyli (rób tak i tak nie pytaj dlaczego, BO TAK), - metodologia odkładania i zrzucania odpowiedzialności i obowiązków osób z kadry zarządzającej na szeregowych pracowników podstawowego stopnia, - niejasna hierarchia zarządzania, - brak transparentności, - wszechobecny nepotyzm, kolesiostwo i wlezi*upstwo (zawsze znajdzie się ktoś dla kogo du*cia szefa jest najsmaczniejsza), - niezapowiedziane nadgodziny, - rozwój ? zapomnij. Jak chcesz stracić wzrok i przejść na rentę z tego powodu, jak to mówią "don't hesitate " aplikuj już dziś.

Zostaw merytoryczną opinię o Fedex - Wrocław

• Jak się pracuje w Fedex?

Zobacz opinie na temat firmy Fedex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fedex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 10 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fedex