Opinie o Double Tree by Hilton Wrocław w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Double Tree by Hilton Wrocław, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Double Tree by Hilton Wrocław na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Double Tree by Hilton Wrocław w Wrocław

Reni Nowy wpis

Świetna firma, bardzo dobre opinie więc konkurencja nie odpuszcza i tak inspiruje do oczerniania.

Anna Nowy wpis
Kandydat

Zarobki w tej firmie są wielka tajemnica. W czasie rekrutacji zwodzą Cie tygodniami. W czasie rozmowy nie padło nawet jedno pytanie po angielsku. Zarobki muszą być tak małe że podejrzewam że jest to najniższa krajowa a obietnice benefitow to jakiś żart,hotel 5 gwiazdek. Trwa rekrutacja, zapewne potrzebują kogoś aż będzie kolejny lockdown i szukają jak oszaleli,żeby po 3 miesiącach Cie wywalić I twierdzą, że podczas lockdownu nikogo nie zwolnili. Nie polecam nikomu,chyba że lubicie trzymać wysokie standardy za najniższa krajową

Daria Nowy wpis

Nie szukajmy idealnych firm bo takich nie ma ale uważam, że jest na tyle dobrze iż warto pracować i jedynie poprawiać.

Gate Nowy wpis

Dodaj treść twojego wpisu

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Olek

Jaką macie atmosferę w pracy, jakie zarobki? Szkoda, że tak mało informacji zamieszczanie na wątku.

Majka

Rozmowa wstępna tragedia. Panie się zapomniały w jakich czasach żyją. PRL już dawno się skończył, a króluje rynek pracownika nie pracodawcy. Pani z HR niekompetentna. Jeśli chodzi o stanowisko księgowej z angielskim to pytania następujące: z wiedzy o księgowości zero pytań, z języka angielskiego zero pytań, natomiast milion pytań w stylu: co by pani zrobiła jakby koleżanka miała zły humor z teamu, co jakby ktoś nie umył talerzy po sobie, ile razy kłóci się pani w obecnej pracy. Na moje pytanie kiedy i czy jest angielski używany w pracy dostałam odpowiedz że w hotelu jest sporo klientów z zagranicy... Sami sobie zadajcie pytanie czy chcecie pracować w firmie, w której ktoś wiecznie się kłóci... ja podziękuję.

Artur
@Majka

Czy w trakcie rozmowy rekrutacyjnej osoba ją prowadząca wspominała może, jak wyglądają warunki zatrudnienia na stanowisku, którego dotyczył cały proces? Zastanawia mnie, czy doszliście do rozmowy na ten temat.

Lolek

Miałem zamiar aplikować ale mam teraz mieszane zdanie o firmie. Może coś więcej się dowiem?

Nie polecam

Jako byly pracownik tego miejsca odradzam, odradzam ! prace dla studentow, elastyczny grafik to sciema ! jesli podasz dyspozycyjnosc nie znaczy ze wezma ja pod uwage, jesli godziny im nie pasuja nie wspisuja cie w grafik dzieki czemu mozesz skonczyc z 50-60 godzinami w tygodniu i zarobic marne grosze!!! Kontakt kelnerzy kuchnia jest tragiczny, zero zrozumienia i wspolpracy, nie traktuja cie jako pracownika tylko jeden z trybikow ktory napedza ta maszyne. ODRADZAM. Wiecej zarobicie jako kelnerzy w knajpie na rynku !

Karol

Generalnie to żadna firma firma nie płaci za leżenie!!

Nie polecam

Nie polecam studentom szukac pracy w tym miejscu, niskie zarobki przy duzym nakladzie pracy, kelnerzy dostaja w kosc a miedzy kuchnia a obsluga na sali pojawiaja sie wiecznie liczne problemy. Trzymajcie sie z daleka mlodzi studenci!! Elastyczne grafiki to sciema tutaj!!

Zuzanna

@Cezary, może Ty dodałbyś opinię o firmie, jeśli jesteś pracownikiem? Co według Ciebie warto zaliczyć do plusów w tej pracy, a co nie? Każde dodatkowe szczegóły pomagają osobom poszukującym pracy.

Cezary

Konkurencja pogubiła się pisząc tzw. opinię?

Ewelina
@Cezary

a co, prawda w oczy kole? (usunięte przez administratora)

Zuzanna

@Alex, od Twojego wpisu minęło już trochę czasu stąd zastanawiam się czy byłeś na rozmowie rekrutacyjnej w Double Tree by Hilton we Wrocławiu? Jeżeli tak to czy mógłbyś podzielić się w tym wątku swoimi spostrzeżeniami?

Alex
@Zuzanna

Bylem, ale osoby przeprowadzajace rozmowe ukryly fakt dotyczacy wysokosci wynagridzenia. Dla mnie zagranie nieuczciwe i podejrzane wiec zrezygnowalem z miejsca. Mimo wszystko ciekawi mnie to, czt zarobki sa tak niskie, ze az wstyd sie przyznac i po okresue rekrutacji praxiwnikow po prostu stawia sie przes faktem dokonanym, bo gdyby od razu przedstawic wysokosc wynagridzwnua to ludziw by sie wysteaszyli lub zazenowali i uciekli czy moze wprost przeciwnie - stawka jest tak wysoka, ze trzymana jest w tajemnicy specjalnie do ostatniej chwili. Iezaleznie od tego uwazam to za nieuczciwe wobec pracownika. Nue mysze znac od razu werdyktu firmy, w koncu rekrutacja moze trwac miesuac, ale przychodzac na rozmowe nie tylko ja musze sie zaprezentiwac. Firma tez musi powiedziec co mi moze zaiferowac.

Alex

Bardzo prosze jakiekolwiek osoby ktire maja lub mialy stycznosc z DT by Hilton we Wroclawiu o opinie - glownie chodzi mi o warunki praxy i wynagrodzwnie (stanowisko recepcjonisty). Prowadza wlasnie rekrutacje. Mysle nad kabdydatura. Pizdrawiam.

Zuzanna

Hej, czy udzielą się tu osoby, które mają jakiekolwiek doświadczenie związane z pracą w Double Tree Hilton Wrocław? Chętnie poznam Wasze opinie, które z pewnością będą bardzo przydatne tym, którzy chcieliby złożyć swoje CV do tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Double Tree by Hilton Wrocław - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Double Tree by Hilton Wrocław