2 Dodaj opinię
2 2102 5114 5 1

Opinie o NEONET S.A.

Aleksander

Praca na stanowisku pomocnika sprzedawcy w Neonecie była dla mnie miłym i interesującym doświadczeniem. Do zakresu moich obowiązków należało roznoszenie cenówek, obsługa klienta (w miarę możliwości oraz wiedzy) pomoc w znalezieniu/spakowaniu towaru bądź jego wydanie oraz szeroko pojęte prace porządkowe. Najmniej przyjemne z tego było wydawanie dużych sprzętów z racji tego, że jest się za ten sprzęt odpowiedzialnym, ale zawsze można było poprosić kogoś o pomoc. Ilość obowiązków uzależniona od ruchu na sklepie oraz transakcji, co przekładało się na mniej bądź więcej pracy. Załoga świetna, luźna oraz wyrozumiała. Z każdym dało się dogadać i pożartować nie ważne czy był pomocnikiem czy kierownikiem. Co do minusów to na początku może być nim pensja, ale firma stwarza szanse rozwoju oraz awansu co w przyszłości przekłada się na wyższe zarobki. Największym minusem były dla mnie jednak godziny pracy (10-19), odczuwałem że mam mniej czasu niż w systemie 7-15, jednak idzie się przyzwyczaić. Podsumowując pracę w Neonecie będę wspominać ciepło.

Tak18Nie38
Mort123

Jestem byłym pracownikiem, ale pracę w Neonecie oceniam dobrze. Fakt, że tutaj za samo przychodzenie do pracy się długo pracownik nie utrzyma. To handel i liczy się sprzedaż i indywidualne wyniki sprzedawców. Doradca klienta robi praktycznie wszystko: obsługuje kasę, zmianę cenówek, program magazynowy, zamawia towar, sprząta swój dział, pisze reklamacje, raty, gwarancje, usługi. Minusem jest to, że jest na tyle dużo pracy, że czasem na najważniejszą, czyli obsługę klienta brakuje czasu przy dużym ruchu. Sklepy zwykle czynne są 7 dni w tygodniu po 9 - 10 godzin. Zmiana zwykle to 8 godz prócz śród i sobót, gdzie pracuje się 12 godz. Grafik rozliczany jest miesięcznie, więc jeżeli w 1 miesiącu zrobi się nadgodziny to w następnym są one oddawane. Kolejny minus to zostawanie po zamknięciu, żeby policzyć kasę i zrobić raporty. Jeżeli traficie na dobrego kierownika to uda załatwi to wam jako nadgodziny do odbioru. Następny minus to niestety karanie za nie wyrobienie planów odejmowane jest 10% od premii. Plus to duża ilość szkoleń zarówno z asortymentu, jak i przygotowujących do sprzedaży. Zarobić można naprawdę nieźle. Zawsze podpisywana jest umowa o pracę- na początku 3 miesiące. Stawka na umowie to najniższa krajowa plus premie za wyniki. Jak się starasz to minimum 2500 do ręki wpadnie, w sezonie nawet 5 tys jest osiągalne. Jeżeli przez 3 miesiące nie wyrabia się planów nie z winy małego ruchu to trzeba się liczyć najpierw ze szkoleniem naprawczym, potem jest informacja rozwiązaniu umowy. Atmosfera zależy od kierownika sklepu i współpracowników. Pracowałam w dwóch Neonetach i w jednym każdy robił sobie na złość, obgadywanie, "kradzież" klientów -rotacja była ogromna, praktycznie co miesiąc zwalniały się min. 3 osoby. Po przeprowadzce trafiłam na super zespół, gdzie chciało się aż przychodzić do pracy. rozstałam się z firmą ze względu na znalezienie nieźle płatnej pracy biurowej, gdzie mam wolne weekendy. W sumie pracowałam rok

Tak30Nie26
Odisław

Pracuje w neo od ładnych kilku lat,fakt są duże wymagania zrób to, zrób tamto w międzyczasie dostawy, reklamacje, Orange,TK,multum maili, prześlij zdjęcia itd itp dodatkowo koledzy z pracy frajerzy co biją się o każdego klienta.jeśli masz w sobie dużo motywacj i lubisz RYWALIZACJĘA,a nie pesymistyczne spojrzenie na świat to będzie tobie w neo bardzo dobrze, a i przytulisz całkiem niezła kasę.Jak na miasto ok 20 tysięcy mieszkańców, gdzie większość ludzi bierze najniższa, a na dobrym stanowisku wyciągniesz ok 3000. To w neo bez większego wysiłku 3000 masz na miesiąc,a jak przyciśniesz to 4 z przodu nie jest problemem.Tylko tak jak wspominałem,jest to praca dla ludzi którzy walczą, leserz i niewalczacy biorą 2000 albo eleminuja się sami.Ot cała prawda.

Tak28Nie34
Vanil

Pracuje w Neo od ponad roku jako DK. Można zarobić fajna kasę,wystarczy odrobina chęci i zaangażowania. Za siedzenie na 4 literach, nigdzie kasy nie zarobisz:)

Tak13Nie48
altalt Nowy wpis

Pracowałem w różnych firmach tego typu, tutaj siedzę najdłużej. Kasa się zgadza, fajne towarzystwo że spotykamy się nawet po godzinach, jasne zasady.

maniek Nowy wpis

Jak się chce pracować i umie to się zarobi jak wszędzie. W neonecie pracuje juz 3 rok, ale miałem doświadczenie na podobnym stanowisku i obecnie potrafię w prosty sposób pomóc klientom. Praca według mnie przyjemna i mało stresująca.

Tak1Nie2
Jarek

Godziny pracy w porządku, wypłata też nie najgorsza ;) Jak na razie taka praca mi odpowiada.

Tak1Nie7
Leon Nowy wpis
@Jarek

Młody jesteś, mieszkasz z rodzicami to i potrzeby masz niewielkie...

Giu

Neonet sie skonczyl 2lata temu, wczesniej praca super 4ka na rączkę, Teraz niestety to straszny (usunięte przez administratora) i praca niemal za darmoszke???? kiedys placil najlepiej , teraz zostal daleko w tyle. Ja ucieklem do konkurencji i niezaluje w koncu niewstydze sie przynosic wyplaty do domu.

pawelec
@Giu

Nie wiem czy kiedykolwiek tu pracowałeś, bo jak się postarasz to ndala da się dobrze zarobić. Warunki zmieniły się na przestrzeni lat -trzeba faktycznie pracować, żeby zarobić. To moje subiektywne odczucie.

TakNie7
Leon Nowy wpis
@pawelec

Przyznaj jednak, że aktualnie nie zarobisz tyle, co np. 2 lata temu.

Tak1Nie
Maurycy

Czy w Waszych sklepach listopadowe grafiki też są oderwane od rzeczywistości? W dniu nowej promocji (czwartek) 3 osoby w sklepie i pełno ludzi, w sobotę klientów niewielu i 8 osób na zmianie...

Giu
@Maurycy

Dokladnie???? w sobote zero ruchu a ściągają wszystkich niewiadomo po co, za to np. We wtorek gdzie jest mega ruch i dostawy,kurierzy, reklamacje, konwój, 3 osoby na sklepie????????????jakis absurd!

leon
@Maurycy

na Black Weekend ściągają do sklepów pracowników z Centrali - takich, którzy ze sprzedażą nigdy nie mieli nic wspólnego. Podobno mają parzyć kawę, rozdawać gazetki przed sklepem itp...

Tak4Nie
golumifrodo
@Maurycy

Poważnie ? Z reguły jak są promocje zawsze pracowników w gotowości jest więcej.

Klient z Braniewa

Również dokonywałem zakupu w tym sklepie. Przyznaje ze szanownej Kierowniczce brakuje kultury oraz wiedzy w mojej obecności również zaczęła się wymądrzać z pełna buzia wtrącając się w rozmowę gdy chłopak wszystko wytłumaczył mi kompetentnie. Troche skromności szanowna Pani zle to wyglada w oczach klientów

Tak4Nie
OKAS
Nazwa działu: Handlowy

Ciekawe jak teraz obniżą system premiowy, aby zrównoważyć niewielką podwyżkę do wymaganych 2-6 0 0 brutto . Firma na pewno coś wymyśli, bo pracownik raczej nie skorzysta z żadnej nadchodzącej zmiany, jak to robią dotychczas - każda zmiana na niekorzyść doradców. W moim sklepie jak przychodziłem to przez 3 lata nie było ani jednej rotacji - obecnie po super usprawnieniach w prowizjach- co drugi pracownik teraz jest nowy w branży i praktycznie co chwilę trzeba kogoś przyuczać, pomagać, nie podejść do klienta i nie sprzedać, tylko pomóc coś z zamówieniem nowemu koledze, albo wytłumaczyć coś bo nowy nie umie albo nie zna się na towarze. A propo towarów, jest ich tyle na sklepie, że połowa ekspozycji telewizorów i smartfonów przez wrzesień-październik jest "tylko z ekspozycji", bo firma nie chce wysłać drugiej sztuki, samemu też nie da się zamówić i trzeba prosić klientów o cierpliwość, że już za 2/3 dni sprzęt będzie haha, żal. Jedynie co się nie zmieniło przez te blisko 5 lat jak tu jestem to komputery, które przy dwóch kartach w Chrome się wieszają, program do sprzedaży non-stop się zawiesza i trzeba resetować, a klient czeka... Celeron czy to Pentium z 2010 roku, zwykły HDD, Windows 7 (serio?!).(usunięte przez administratora)

Tak11Nie
Michał
Nazwa działu: Handlowy

Zwróćcie uwagę, że zmiana programu motywacyjnego jest zawsze na niekorzyść pracownika i niestety tak jest w każdym elektro markecie :(

matowskyM8s

Jak ktoś szuka pracy to będzie pracował, jak ktoś chce, żeby mu płacili za stanie to nie tutaj. Wykonywałem wiele prac w swoim życiu, natomiast to pierwsza praca, która mnie satysfakcjonuje.Doświadczenie zdobyte w poprzedniej pracy związanej z elektroniką w tym przypadku okazało się przydatne.

Tak2Nie5
Leon
Nazwa działu: Handlowy

Płace w sklepach nie są złe, ale na uwagę zasługuje przebogaty pakiet socjalny. Wczasy pod grusza, zapomogi, paczki, bony na święta. Woda mineralna gazowana i nawet niegazowana w ilościach takich, że wystarcza aż do połowy miesiąca. Kawa, herbata... W wielu sklepach jest lodówka i czajnik. W niektórych kuchenki mikrofalowe. Część sklepów na nawet toaletę... Klimatyzacja, co prawda z zakazem włączania, ale jest... Jest super... Zupełnie nie rozumiem, dlaczego tyle osób odchodzi z pracy...

Tak9Nie5
Dark Side
@Leon

Bony na Święta opiewają na 1-3-0 Pani z Biedronki mnie wyśmiała w zeszłym roku ,Żal Centralo ogarnijcie zobaczcie co się dzieje w sklepach jak wam wartościowi ludzie uciekają ,Pamiętajcie że to my sprzedajmy Polisy Oprocentowane Raty i to dzięki nam macie tzw rentowność,Są sklepy gdzie co miesiąc były wyrabiane plany ,ale przez to że nie dbacie o swój personel,szczególnie ten która jest zazwyczaj w I klasie wszystko się sypie zamiast docenić pracownika który w ciągu dnia umi zarobić 15k dla firmy wolicie zatrudniać nowych który w ciągu całego dnia wyrabia tylko marże minusową ,Gdzie tu jest jakiś głos rozsądku bo ja go nie widzę ,Albo podstawy Ekonomi Ktoś w strukturach Neonet strasznie odsuwa uwagę od podstawowych spraw

Tak9Nie
@Leon

Kolego Leon pracuję parę lat w neo ale pierwsze słyszę o przebogatym pakiecie socjalnym, paczki, chyba że masz na myśli te karty podarunkowe zasilone kwotą 150 zł :-) śmiech na sali, wczasy pod gruszą, zapomogi, pierwsze słyszę. Co do mikrofalówki, czajnika lub lodówki to oczywiście że są tylko pracownicy sami musieli je kupić.

Leon
@pracownik

Nie wyczułeś ironii w mojej wypowiedzi?

Tak10Nie
Darek

Kierownik to równy gość i bez problemu można z nim się dogadać. Wiadomo czasami są cięższe dni ale ogólnie praca mi odpowiada i nie zamierzam rezygnować. Pieniądze też są ok.

Tak2Nie4
boy

Lubię kontakt z ludźmi i jak ciągle się coś dzieje, nie usiedziałbym przy biurku 8 godzin dlatego praca w neonecie mi odpowiada i nie szukam innej.

Tak1Nie5
Barbara

Koleżanka wkręciła mnie do tej pracy, ona tam już ponad rok pracuje i czuję się jak ryba w wodzie, teraz mnie wszystkiego uczy. Współpracownicy są mili, jak mam jakieś pytania to bez problemu na nie odpowiadają.

Tak1Nie8
pixi

Przed świętami ruch sie zagęszcza to i tempo pracy większe ale okresy pomiędzy są normalne, na spokojnie. Jak na te branże zarabia sie tak jak wszędzie, ale ludzie na sklepie są mili i aż chce sie do tej pracy przychodzić.

Tak3Nie4
Klient Braniewo
Nazwa działu: Handlowy

Dzisiaj po raz kolejny byłam klientką sklepu Neonet w Braniewie. Obsługiwał mnie bardzo sympatyczny pan o imieniu Seweryn. Pan kompetentny, rzeczowy, mający ogromną wiedzę na temat sprzedawanego sprzętu. Podczas finalizowania transakcji, wyłoniła się gdzieś z zaplecza pani kierownik sklepu. Kobieta bez kultury osobistej, żrąca jakieś chyba śniadanie mi jako klientce bez mała nad głową, wtrącając się z pełną gębą jedzenie w rozmowę moją i sprzedającego. Stawiając mi przed twarzą środek do czyszczenia pralki do którego pan mnie zachęcał do zakupu. Nie reagująca na moje uwagi że pan mi wszystko przekazał, a w efekcie do konca bez mała transakcji stojąca za plecami pana jak kat i obserwująca. Straszna żenada.

Ks
@Klient Braniewo

Sympatyczna klientko po 1 nie żre jak już to jem i to nie mi chyba zabrakło kultury bo ja Pani nie obraziłam a jeśli źle odebrała Pani moją osobę i praktyki jakie stosuje bo jestem na tym stanowisku zobowiązana do kontrolowania moich doradców to mogła Pani to powiedzieć prosto w oczy. Tak chyba byłoby uczciwie.Pozdawiam

Tak1Nie7
Anna

Zatrudniłam się na pół etatu, nie było tym problemu. Jest mi wygodnie tak pracować.

Tak2Nie3
Dominik

Praca miała być tymczasowa ale jednak zostałem tutaj na stałe :) Jestem zadowolony i nie zamierzam w najbliższym czasie rezygnować.

Tak3Nie4
AleksandraW

Szanują swoich pracowników, a wiem, że nie wszędzie tak jest, bo już w kilku pracach robiłam. Inni współpracownicy są okej nikt sobie tu niczego nie zazdrości tworzymy team a nie oddzielne obozy, które ze sobą walczą

Tak4Nie4
Były ZKS from ZG :)

Witajcie! Pracowałem w Grupie Neonet prawie 5 lat z przerwami. Jedno mogę powiedzieć wszystko zależy od tego jakiego macie przełożonego i mam tu na myśli Regionalnych Kierowników,bo pieniądze to jedno a atmosfera to drugie. Kasa nie była powalająca zarówno dla mnie jak i dla Doradców około 2200-3100 netto zarabialiśmy. Kierownik jak zrobił plan to miał troszkę więcej. Wszyscy na to oko przymykaliśmy bo mieliśmy naprawdę zgraną paczkę ludzi,gdzie się pracowało naprawdę dobrze. Każdy wiedział co ma robić. Tyle na temat kasy. Do rzeczy: Kilka miesięcy później pojawił się nowy Regionalny. Nazwijmy go Pan "A". Pan A zrobił taką rewolucję że na 7 osób pracujących 6 zrezygnowało z pracy. Metody, które wprowadził podchodziły pod (usunięte przez administratora) Codzienne maile, telekonferencje, co chwilę telefony w stylu "co się dzieje że macie takie wynik", teksty typu "nie umiecie wykorzystać potencjału, ","patologia sprzedaży', mimo iż konwersja jest zachowana ale co tam cyferki się nie zgadzają. Nacisk na wyniki to ja rozumiem, ale używanie słów niecenzuralnych, brak wysłuchania argumentów i w dodatku jeszcze obrażanie pracowników to jest już lekka przesada. Wskazówki dla centrali: Kontrole wewnętrzne DR-ów i RKS-ów ukróciłyby takie traktowanie pracowników. Wyższa podstawa nie zmniejszając premii za sprzedaż. Wyższa podstawa dodatkowo za ilośc obowiązków w tej firmie. Pozdrawiam Było ZKS

Tak13Nie
stokrotka
@Były ZKS from ZG :)

U mnie akurat przełożony jest spoko idzie się z nim dogadać :)

Tak2Nie4
Były ZKS from ZG :)
@stokrotka

@stokrotka Okolice Lubuskiego albo Zielonej?

vvv
Nazwa działu: Marketing

Czy nadal krytyczne opinie o Neonet są tu usuwane?

leon
@vvv

na razie nie usuwają. Na każdą krytyczną opinię pojawia się natychmiast 5 ochów i achów, prawdopodobnie pisanych przez marketingowców w centrali.

Żal pl!!!!

19 godzin temu To jest żenada kupiliśmy wczoraj drukarkę PAN powiedział że jest wifi zajechaliśmy do domu i się okazało że nie ma wifi teraz się broni mówi że nie pytaliśmy!!! Nie polecam NEONET Jarocin wrocławska!!!!!!!!drukarki teraz nie chcą przyjąć wymiguja się pani z biura obsługi przez telefon nie wie co mówi!!!?

TakNie2
Zadowolona
@Żal pl!!!!

Całe życie robię tam zakupy i zawsze byłam miło traktowana, oraz jak panowie czegoś nie wiedzieli sprawdzali w komputerze i umieli mi pomoc, więc proszę nie oczerniać tak Tych pracowników, każdy może się w życiu pomylić ,ale wyżalanie się jest wręcz paskudne z pana strony.

Tak1Nie1
gobelniak234x

Długo szukałem dobrej pracy no i się udało. Ludzie myślą, że w elektromarketach nie da się zarobić, a na wypłatę ja nie narzekam a co najważniejsze nie męczy mnie ta praca, bo ludzi są tu swoi i nie odczuwam żadnej presji.

Tak2Nie12
Maria
@gobelniak234x

Czyli rozumiem, że można tam dobrze zarobić. Wydaje mi się, że praca w firmach typu Neonet wymaga jakiejś wiedzy technicznej itp. Co trzeba umieć, żeby się tam dostać?

TakNie4
@Maria

Nic. Naprawdę. Wystarczy dobrze kłamać i naciągać. A jak się trafi kumaty klient, to po prostu my nie sprzedasz...

Tak12Nie1
Dusia
@Maria

Jasne, że dobrze mieć wiedzę na temat sprzętów, parametrów itd, ale jak jej nie masz, to wszystkiego cię nauczą. Ja jak tam poszłam do pracy, to byłam zielona, nawet mąż się ze mnie śmiał, że telewizora nie umiem ustawić w domu, a będę w neo pracować. A teraz to mu łyso, bo wiem więcej od niego :)

TakNie4
Lew
Nazwa działu: Handlowy

Szkoda, że firma nie stara się poznać przyczyn odejścia swoich pracowników. Chyba, że boją się usłyszeć prawdy...

Tak14Nie
Adi
Nazwa działu: Handlowy

Pracuję już rok i nic mnie już w tej firmie nie zdziwi. Na umowie masz napisane,, Młodszy Doradca Klienta ''' a pracujesz na 4 stanowiskach na raz. Na magazynie jesteś wózkiem widłowym do dzwigania i rozładunku tirów, na kasie jesteś informatykiem, doradcą, kasjerem, punktem ubezpieczeniowo fatalnym, księgowym, informacją turystyczna, infolinią, punktem reklamacyjnym WIELE innych rzeczy za które jesteś odpowiedzialny.... Do tego brak warunków do pracy, zawieszajace się komputery, serwery(usunięte przez administratora)Zarobki max 2300 na rękę. Jedyny plus to fajni ludzie w pracy.

Tak22Nie
Kamil
@Adi

100% prawdy. Mam takie same odczucia z pracy, dlatego szybko podziękowałem za współpracę.

Tak12Nie

Święte słowa...

Tak10Nie
Bfug
@Adi

O to to to????trafiłeś w sedno przyjacielu ! cala prawda o pracy w neonet . Teraz to jest mega slaba praca, kiedys jak byl normalny system premiowy to sie zarabialo super pieniądze nawet 4kę z przodu(usunięte przez administratora)Grają nie fair dlatego ludzie im masowo uciekaja ze wszystkich sklepów

Tak7Nie
Minionek
@Adi

Prawie wszystko sie zgadza w Twojej wypowiedzi oprocz jednego. Wyplata max 2300 netto? Pracuje w neonecie 2 miesiace. W pierwszym pelnym miesiacu wraz z prowizja mialem 2650 zl netto w drugim bardzo podobnie. Zgadzam sie z opinia ze niestety musimy pracowac na 4 stanowiskach I mi tez sie to nie podoba ale z ta wyplata to mocno przesadzone. No chyba ze slabo sprzedajesz (bez obrazy).

Tak1Nie8
kaziiik
@Bfug

Ja pracuje w neonecie już dobrych pare lat i nie zauważyłem, zebym bylo gorzej, więc bez przesady.

TakNie5
Dzordz
@kaziiik

Właśnie kolego pracujesz pare lat, para to dwie sztuki czyli pracujesz ok 2lata. Jako ze od 2lat w neonecie zaczely sie glodowe pensje , to niepamietasz dobrych wyplat bo niemozesz ich pamiętać. Skoro juz od początku twojej pracy zarabiasz ciagle 2500zl to faktycznie wiele sie nie zmieniło . Ja natomiat bralem 4500 a teraz biorę 2500zl(usunięte przez administratora)

Tak2Nie
Gaga
Nazwa działu: Handlowy

Fajnie się pracuje z ludzmi w podobnym wieku, kierownictwo spoko. Kasa się zgadza. Klienci czasem upierdliwi, ale gdzie ich nie ma xD

Tak1Nie5
Nazwa działu: Handlowy

Firma nie zauważyła, że sytuacja na rynku pracy uległa w ostatnich latach dużej zmianie. Konkurencja oferuje podobne zarobki przy dużo mniejszym zakresie obowiązków. Pracownicy masowo odchodzą z firmy. Pozostają tylko nieudacznicy i niespełnieni karierowicze,b którym kiedyś obiecano złote góry i tak latami czekają na swój awans... Kolejna zmiana systemu premiowania, to kolejne złotówki zabierane z wypłaty.

Dusia
@Le6

A mnie tam złotych gór nikt nigdy nie obiecywał i jestem zadowolona z tego, co mi oferują. I wrecz przeciwnie - to u konkurencji byly gruszki na wierzbie

Tak1Nie10
Moniczka

Jasne zasady pracy, mili współpracownicy, pieniądze mogłyby być trochę wyższe, ale nie ma co narzekać praca nie jest ciężka.

Tak2Nie8
Marian
@Moniczka

Jasne zasady pracy?! Mnie na rozmowie kwalifikacyjnej nikt nie poinformował, że mam być magazynierem, sprzątaczką, ochroniarzem i doradcą finansowym. Moim zadaniem miał być kontakt z klientem i dbanie o wygląd sklepu. Na wykazie obowiązków dołączonym do umowy o pracę również nie ma ani słowa o magazynie. Standardowo nadgodziny, a ostatnio nawet bieganie po mieście i sprawdzanie czy gazetka promocyjna została dobrze rozniesiona. Dla mnie ta firma to porażka po całej linii.

Tak9Nie
Bafi

(usunięte przez administratora)Prawda jest taka ze Neonet skonczyl sie wraz z wprowadzeniem nowego punktowego systemu premiowego. Finalnie poleca on na tym ze zarobisz max 2500zl. Szkoda bo liedys w starym systemie zarabialem 4,5 tys zl. (usunięte przez administratora) I szukam nowej pracy. Praca dobra dla lydzi chcących pracowac charytatywnie, (usunięte przez administratora) Na umowie nasz doradce natomiat jestes: magazynierem,sprzataczka,kasjerem, bankierem,psychologiem,sekretarka,monterem,ksiegowym,kierownikiem,nauczycielem,ochroniarzem(usunięte przez administratora)Ludzie sami masowo sie zwalniają tak fajnie Neonet pozmienial warunki pracy,szkoda kiedys nie zmienił bym tej pracy na zadna inną!

Stary druch

Pracuje w Neonet od 2012 wiec znam te firme od podszewki. Sluchajcie jak to wyglada. Otóż kiedyś zarabialem tam mega kasę ok 4 tys na rękę. Atmosfera supwr plany mozliwe do zrealizowania. Wszystko zmienilo sie od około 2 lat, kiedy to wprowadzono "super" punktowy system premiowy. Zarobki drastycznie spadły i teraz zarabiamy polowe czyli 2tys???????????? na rękę. Chyba nie musze mowic o tym jak wygląda nasza motywacja. (usunięte przez administratora) Wszyscy z Neonet szukaja nowej pracy, bo tu juz nieda sie zarobić. (usunięte przez administratora)

Żal pl!!!!

Tak2Nie3
lola
@Żal pl!!!!

To jest strona do publikowania opinii o pracodawcy, a nie wylewania swoich żali na pracowników - btw nieuzasadniona, bo może lepiej sprawę wyjaśnić w sklepie a nie w necie? Zdajesz sobie człowieku sprawę, że takim komentarzami szkodzisz ludziom?

Tak6Nie2
Bdhd
@Żal pl!!!!

Co ty piszesz czlowieku?? Nieumiesz gadać z ludzm to twoj problem idz do sklepu to ci wymienią co masz za problem???

Tak3Nie

Zostaw opinię o NEONET S.A. - Wrocław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie