NEONET S.A.
2 1987 6 1

Opinie o NEONET S.A.

Krzysztof
Zweryfikowany użytkownik

Chyba jeden z najgorszych sklepów, zamówienie złożone 2 grudnia, przyjęte (potwierdzone) do realizacji i ... po potwierdzeniu, że towar "skompletowany i przygotowany do wysłania" ... cisza. W dniu 9 grudnia na "śledzeniu przesyłek" informacja : "że przykro, zamówienie zostało anulowane"..., żadnej informacji przed, w trakcie, ani informacji po, co było przyczyną anulowania zamówienia. Totalne lekceważenie i "olewanie" klientów. Zamówienie nr 40658136.

jak najdalej od neonetu

raty 0% kit

dolif

(usunięte przez administratora) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: sprzedawac tak jak jest w ofercie

nope

noeonet dał mi wadliwy sprzęt i dali go do serwisu mówili że mam czekać 15 dni czekam już21 a komputera nadal brak nie polecam:) Moje sugestie dla NEONET S.A.: nie polecam

Jakiś ktoś
@nope 06.12.2018 19:18

Neonet nie produkuje sprzętu tylko go sprzedaje więc łatwo się domyślić że też go nie naprawia tylko oddaje do serwisu producenta, a więc pomyśl trochę nad tym co piszesz.

Nie jestem robotem

W kilku zdaniach, bez zbędnego hejtowania. Jak ktoś się spodziewa że zarobi siedząc za biurkiem i pokazując Klientowi gdzie jest towar- uprzedzam to nie tego typu praca. Ile można zarobić? Od 3 do 5k miesięcznie jako sprzedawca. Z czego najbardziej realne są zarobki między 3,5 a 4k. Co do wymagań, jeżeli nie jesteś kreatywnym mówcą, nie jesteś w stanie przekonać do siebie Klienta to Twoja praca będzie się sprowadzała do lipnych zarobków, lub do wciskanai po chamsku wszystkiego co w celach sprzedażowych. Czy ta praca jest zła? Nie, relatywnie jest całkiem ok w porównaniu do innych zajęć w branży handlowej. Firma ma swoje problemy, ale jak każda i to nie takie które dyskwalifikują ją jako pracodawcę. Inną kwestią jest czy nie da się zarobić więcej za tą samą pracę w podmiotach konkurencyjnych...

Americano
@Nie jestem robotem 08.08.2018 13:47

To co piszesz to jest stek bzdur w tej chwili realnie to można wyciągnąć(usunięte przez administratora)zł to maksimum. Firma w tej chwili boryka się z brakiem pracowników .Do naszego sklepu miał być dodatkowy etat i do tej pory brak ludzi .To jest żenada ludzie się zwalniają nagminnie .To jest szczera prawda

Alice in Wonderland
@Nie jestem robotem 08.08.2018 13:47

Być może pracujesz w sklepie z dużym potencjałem. Ja, jak i mój zespół nie zarabiamy (usunięte przez administratora)tysięcy. Jesteśmy dobrymi sprzedawcami (klasa 1 i 2) z wynikami.

maniekzlubaniek
@Nie jestem robotem 08.08.2018 13:47

to sobie teraz wyobraź że 4-5 lat temu za tą samą pracę dostał byś (usunięte przez administratora) więcej, poza tym jak kolega napisał, zależy od sklepu, takich sklepów gdzie może doaradca zarobić (usunięte przez administratora) możesz policzyć na palcach

Jesteś robitem
@Nie jestem robotem 08.08.2018 13:47

Komentarz sponsorowany. Człowieku, z miesiąca na miesiąc jest gorzej i tylko gorzej. U konkurencji zarobisz więcej, choć oczywiście zależy to od miejscowości. U nas jest tragedia.

Blelele
@Nie jestem robotem 08.08.2018 13:47

A ja zarabiam około (usunięte przez administratora)zł średnio co miesiąc. Wystarczy mieć gadane. Nowy system jest daremny, więc nie jest łatwo. Jak ktoś siedzi i nie myśli, to nie zarobi. A wystarczy mieć głowe na karku. Proponować, proponować i jeszcze raz proponować.

Maniekzlubaniek
@Blelele 10.08.2018 23:02

Kolego, nikt nie twierdzi że tak nie jest ale realia na sklepach są różne, czasami to nie wystarczy

RKS
@Nie jestem robotem 08.08.2018 13:47

Nie wiem, kto Ci zlecił ten tekst. Ale generalnie "pitolenie o szopenie". Firma "dba", żeby pracownik nie przekraczał 2200 netto. Te "realne" 3-4 to brutto. Max 2 m-ce w roku. Przez pozostałe 10 miesięcy oddajesz, to co nadrobiłeś.

fantomas
@Blelele 10.08.2018 23:02

Skoro tak, to ile masz punktów i ile punktów zbiera sklep oraz jaki ma plan?

Weteran
@Nie jestem robotem 08.08.2018 13:47

skoro post jeszcze nie został usunięty przez admina, chociażby za to że podane są zarobki, to znak że jest to napisane przez firmę :) Nie czytajcie tego i nie bierzcie tego pod uwagę. Pozdrawiam.

Blelele
@fantomas 11.08.2018 23:23

W lipcu uzyskałem (usunięte przez administratora)pkt. Wszystko wyrobione na maxa. Plan sklepu punktowy to był ponad (usunięte przez administratora)pkt. Jestem jednym z najlepszych pracowników w całym regionie. Lipiec był dobrym miesiącem. Na ogół mam srednio po (usunięte przez administratora)pkt i zawsze 1 klase.

fantomas
@Blelele 13.08.2018 13:02

Do administracji gowork. Który punkt regulaminu narusza informacja o ilości punktów?

Nie jestem robotem
@Weteran 12.08.2018 16:17

Wartości zostały bo są podane nieszablonowo, tj nie pasują do filtra i nie zostały ocenzurowane przez automat a moderator jeszcze nie wyłapał. Co do zarzutu że komentarz sponsorowany to wydaje mi się że mało prawdopodobne, aby firma kierowała Twoją uwagę na potencjalne większe pobory u konkurencji- patrz ostatnie zdanie.

Bolo
@Blelele 13.08.2018 13:02

Więc jesteś w grupie (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) ;)

anna88
@RKS 11.08.2018 23:10

pracowałam 2 lata tam, zarobki zależały tak naprawdę od kierownika, na początku mieliśmy ch. kierownika i faktycznie zarobki dwa dwieście potem przyszedł konkretny gość i tak zmotywował załogę że zaczęliśmy zarabiać od trzech w górę , święta piątka pękła , po zmianie punktowym faktycznie zarobki poszły w dól ale czy trzy tysie to mało ? dla przeciętnego doradcy ? szczególnie się nie produkowałam żeby tyle wyciągnąć. Na moim sklepie jak odchodziłam niedawno jest chłopak który zarabia od lutego pięć , sześć tysi ale gość jest gigant po prostu w tym co robi . więc kwestia podejścia.

Doradca neo
@anna88 30.08.2018 10:46

5 6 tysi chyba jak byłaś z kolegą we dwoje na sklepie w święta? 4 tyś to najwyższa wypłata w nowym systemie w sklepie w większym mieście i nie mówię tu o podawaczach towaru tylko o doradcach z z topu

Pablo.
@Doradca neo 03.09.2018 19:12

Ostatnio nie ma szans na zarobienie dobrej kasy. Korekta goni korektę.

anonymous
@Americano 08.08.2018 16:05

a ja się zgodzę z przedmówcą, może tu doradca zarobić do 5 tyś na rękę bo ja z takim pracuję a sklep jest nie duży w małej miejscowości.

Karol
@Nie jestem robotem 08.08.2018 13:47

Skąd masz takie informacje, na temat tych zarobków? Kompletna bzdura! Co z tego, że firma dała podwyżki skoro obniżyła premie za sprzedaż.... Pracownicy potrafią liczyć i już wiadomo, że na samych prowizjach od sprzedaży jest ok 20-30 % strata w porównaniu do systemu poprzedniego, a PRZEPAŚĆ w porównaniu do stanu sprzed 2-3 lat. Pracownik w Biedrze ma na lepsze warunki zatrudnienia, sądzę, że jest różnica między wykładaniem towaru na półki w markecie a sprzedażą sprzętu AGD RTV.(usunięte przez administratora)- TAK do tego sprowadza się ta robota, bo inaczej nie zarobisz na rachunki, na dom i utrzymania rodziny i siebie; sprzedasz klientowi pralkę za którą zarobisz 0,90 zł brutto ? ( TAK 90 groszy brutto), nie sprzedasz chociaż spełnia jego wymagania 100%, - będziesz wciskał sprzęt taki którego sprzedaż jest opłacalna dla CIEBIE. Co do konkurencji, niestety wygląda to podobnie ( nie mówię tak samo,) w, każdej tego typu sieciówce bazującej na tym samym modelu sprzedażowym.

OLo
@Nie jestem robotem 08.08.2018 13:47

Można zarobić ale najwyżej Garba !...

Mmm

Jakiej wysokosci byly to podwyzki? Ile wiecej do podstawy otrzymuje teraz pomocnik/ doradca klienta/ kierownik?

Martin

Ktoś coś wie? Będą jakieś bony na święta?

Maciej
@Martin 02.12.2018 18:07

Dostałeś "podwyżkę"? Zapomnij o bonach.

Wkurzony!

Nie polecam robić zakupów w sklepach NEONET!!! Od 2ch miesięcy w moim domu, leży uszkodzony sprzęt, który zakupiłem przez internet. Złożyłem reklamacje, ale niestety co chwilę jestem zbywany. Totalna arogancja ze strony pracowników. Oczywiście nie odpuszczę i skieruję sprawę do sądu. Także przestroga, dla tych którzy planują zakup w tym sklepie. Moje sugestie dla NEONET S.A.: Zacznijcie szanować ludzi!

lol
@Wkurzony! 25.11.2018 22:27

kupiłeś przez internet? to czego wymagasz od sprzedawców w sklepie? nie oni ci go sprzedawali .Przeczytaj swoje oprawa a później głupoty wypisuj

hzi
Zweryfikowany użytkownik

Cała prawda o NeoNet.pl! Uszkodzili reklamowany sprzęt (w moim przypadku porysowali wyświetlacz w nowym telefonie) i oglądają się na serwis CCS, który równie spranie porysował tylna szklaną obudowę gdzie znajdowała się fabryczna naklejka producenta. Tyle, że serwis przyznał się do winy wedle niepodważalnych dowodów, natomiast NeoNet.pl ma to w poważaniu. Lepiej omijać sieć szerokim łukiem lub jak już kupować stacjonarnie, gdyż w przypadku reklamacji jest ciężko spisać protokół stanu reklamowanego urządzenia.

Aleksander

Praca na stanowisku pomocnika sprzedawcy w Neonecie była dla mnie miłym i interesującym doświadczeniem. Do zakresu moich obowiązków należało roznoszenie cenówek, obsługa klienta (w miarę możliwości oraz wiedzy) pomoc w znalezieniu/spakowaniu towaru bądź jego wydanie oraz szeroko pojęte prace porządkowe. Najmniej przyjemne z tego było wydawanie dużych sprzętów z racji tego, że jest się za ten sprzęt odpowiedzialnym, ale zawsze można było poprosić kogoś o pomoc. Ilość obowiązków uzależniona od ruchu na sklepie oraz transakcji, co przekładało się na mniej bądź więcej pracy. Załoga świetna, luźna oraz wyrozumiała. Z każdym dało się dogadać i pożartować nie ważne czy był pomocnikiem czy kierownikiem. Co do minusów to na początku może być nim pensja, ale firma stwarza szanse rozwoju oraz awansu co w przyszłości przekłada się na wyższe zarobki. Największym minusem były dla mnie jednak godziny pracy (10-19), odczuwałem że mam mniej czasu niż w systemie 7-15, jednak idzie się przyzwyczaić. Podsumowując pracę w Neonecie będę wspominać ciepło.

Martin

tylko nie mów, że oddał. Wyśmiałbym mu się prosto w twarz

Flower

Neonet zaprasza pracowników do wolontariatu pracowniczego. Złośliwi twierdzą, że sama praca w tej firmie to jest wolontariat.

Erkaes

Oczywiście ze tak, wszystko po staremu

kupowacz

nie polecam kupować nic w tym sklepie. Towar mają popsuty są problemy z wymianą, a personel woli zajmować się grą na telefonie niż klientem.

płk Kwiatkwski
@kupowacz 02.11.2018 21:02

gdzie?

Dupek

Jak kupiłeś hujowaakuc henke to tylko twoja wina szkoda ci jest kasy to Tak jest

wistan

Kupiłem przez internet kuchenkę gazową. Po kilku dniach użytkowania zaczęła się topić nakładka na dyszę , z której wypływa gaz. Zgłosiłem usterkę kuchenki i została zabrana do oględzin u producenta. Po oględzinach stwierdzono, że używany był niewłaściwy gaz. Gaz był zakupiony na stacji paliw, więc trudno powiedzieć, że był niewłaściwy. Wobec powyższego nie uznano mojej reklamacji, z czym się nie zgadzam. Inną informację przekazała Pani Katarzyna Pietrowicz, która mnie informowała, że być może ten palnik był używany najczęściej. To do czego ma służyć kuchenka gazowa jak nie można na niej przygotować obia? Według mnie Dział Reklamacji NEONET S.A i "Neonet" sprzedawca tego produktu stali się niewiarygodne odnośnie gwarancji na sprzedawany towar. Jestem zmuszony poinformować w powyższej sprawie Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

YaNick
@wistan 10.10.2018 20:23

Kolego. Polecam poszerzyć wiedzę o ELEMENTARNE pojęcia z zakresu prawa. Gwarancję oferuje PRODUCENT, nie SPRZEDAWCA. Januszowskie podejście do świata szkodzi

maniek
@wistan 10.10.2018 20:23

powodzenia.... Polska język, trudna język xDDDDDD

Wision

NeoNet dużo to nie mówi ale jednak ludzi robią nie powiem brzydko w co telewizor z wystawy dostaje porysowany i jeszcze czekać na kierownika boże najlepiej wycofać tak sklep i pracownicy tylko kłamią

Rudy 123

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Podnieśli podstawy haha, ale zmniejszyli przelicznik co daje reasumując - więcej punktów więcej straty do wynagrodzenia... prosta matemAtyka...

Iza

@Ruda123, kwestia wynagrodzenia zależy często od doświadczenia, czy też negocjacji z pracodawcą, niekoniecznie od stażu pracy. Rozumiem, że zarobki Ci nie odpowiadały, a jak oceniasz pracę w Neonet pod innymi względami? Wspominasz, że była stresująca, dlaczego? https://www.neonet.pl/kariera-w-neonet Pod tym linkiem można przeczytać więcej odnośnie do rekrutacji, a także znaleźć najnowsze oferty pracy. Dajcie znać, jeśli aplikowaliście w ostatnim czasie!

Ruda123

Ponad pół roku nerwów. Żenada. Nowi pracownicy dostają więcej. (usunięte przez administratora)Nie polecam.

Astra

Ludzie omijajcie to z daleka, wierzcie mi ale to nie praca dla ludzi z ambicją i szanujacych samego siebie. Jedni dostają podwyżki a drudzy nie, kierownik umywa ręce twierdząc że to nie jego wymysł (usunięte przez administratora)Masakra. Nie ma multisporta, nie ma żadnej opieki medycznej no chyba że sam lub sama sobie oplacisz.Nie polecam.

Karol

Witam, Jak wam się podoba plan nowego systemu i podwyżek jak dla mnie kto zna matematykę to szybko policzył i wie jaka to podwyżka ...

Rkuk
@Karol 27.09.2018 22:37

Ja już myślę co zrobię z zarobionymi pieniędzmi...

Wodzionka
@Karol 27.09.2018 22:37

Wychodzi jakieś hmmm dużo mniej przy tym samym nakładzie pracy.

robert
@Karol 27.09.2018 22:37

Dla mnie słowo podwyżka oznacza że dostane więcej,że ktos mi doklada, Tu jest tak dali do podstawy,ale zabrali za punkty. Gdzie sens?

Lokki

Hej. Ile zarabia magazynier bez uprawnień na wozki widłowe?

Roman
@Lokki 03.10.2018 09:06

Niewiele.

Martin

Ktoś coś słyszał o planowanych podwyżkach?

Bolo
@Martin 20.09.2018 08:12

Prąd, woda, paliwo i pewnie składki OC.

reCAPTCHA
@Martin 20.09.2018 08:12

Jak chcesz podwyżkę, to zmień miejsce pracy. Tak zmodyfikowali system premiowy, że masz mało premii i sporo jej jeszcze zabierają, bo plany cały czas rosną.

Flota

Tak. Maja byc wyższe plany

Flota
@Martin 20.09.2018 08:12

Tak mają byc wyższe plany

izzx
@Martin 20.09.2018 08:12

Podwyzkach ? chyba podwyzkach planu... ci co mowia ze zarabiaja (usunięte przez administratora) kola to we dwoje razem z pomocnikiem sprzedawcy(usunięte przez administratora) a sprzedaz idzie ale na necie......

Iza

@anna88, widzę, że pod względem zarobków jesteś zadowolona, a co z pozostałymi aspektami? Czy praca była dla Ciebie stresująca? Dobrze wspominasz współpracowników? @reCAPTCHA, czy zmiany w systemie premiowania są duże? Możesz zdradzić, od czego zależy dodatkowe wynagrodzenie?

Basia

To skandal co zrobili z jednym kierownikiem za jego emaila :( Powinni go awansować na RKSa albo nawet naszego dyrektora regionu, bo było widać że zna się na tej robocie i on mógłby coś tu zmienić ma lepsze. A tym czasem solidny kopniak na zieloną trawkę :( Niepozdrawiam.

M7
@Basia 22.05.2018 07:36

A co napisał i do kogo?

JJdżonson
@M7 22.05.2018 15:32

Napisal prawde do dyrektorów i kilku innych inteligentow. Szacunek dla niego za to, bo jako jeden z niewielu odważył się powiedzieć co mysli.

Wrocek
@JJdżonson 05.06.2018 17:52

Byłem na tym otwarciu i poza nami i paroma klientami nikt się nie zjawił. Miał być Arczi i reszta, a nie było nikogo. A kierasa wiadomo którego nie wpuścili żeby nie wybuchł jakiś bunt XD

Wyzwolona
@JJdżonson 05.06.2018 17:52

Ja też pisałam

Martin

Tym razem muszę pochwalić Neonet, choć cenzura i tak tego nie wpuści. Chwalę za docenienie swoich pracowników. Dwóch nowych dyrektorów mianowano w ramach awansu wewnętrznego. Gratulacje.

Gerhard
@Martin 04.09.2018 07:58

Co Ciekawe, obaj kiedyś stąd odeszli do konkurencji, może tedy droga? ;)

Ponury

A skoro już tutaj przypadkiem trafiłem to podzielę się swoją historią związaną z firmą Neonet, której pracownikiem miałem zostać. W 2014 roku przeprowadzałem się do Wrocławia z innego miasta oddalonego o kilkaset km, oczywiście zacząłem od znalezienia nowej pracy. Udało się z sukcesem przejść rozmowę kwalifikacyjną i dostałem list intencyjny. Wypowiedziałem poprzednią pracę, a że miałem 3 miesięczny okres wypowiedzenia to wziąłem kredyt i kupiłem we Wrocławiu mieszkanie. Niestety mina mi zrzedła jak na 3 tygodnie przed podjęciem nowej pracy zadzwoniła do mnie specjalistka ds kadr mojego nowego, niedoszłego pracodawcy i poinformowała mnie, że "jednak pracy dla mnie w firmie neonet już nie ma i że życzy mi wszystkiego dobrego..." Nie było żadnej dyskusji, szanowna pani dyrektor HR nie znalazła czasu, żeby ze mną na ten temat porozmawiać, a pani specjalistka mówiła, że przecież to nie jej decyzja. Tak, że zostałem bez pracy, ale za to z kredytem. Teraz po 4 latach mogę stwierdzić, że dobrze się stało, że nie podjąłem tam pracy, bo z tego co zdołałem się zorientować to jeden z najgorszych pracodawców we Wrocławiu.

Iza

@doradcaneo, wspomniałeś, że system wynagradzania zmienił się na gorsze, możesz powiedzieć, jak on teraz wygląda? Czy zwolnienia, o których piszesz, wynikają właśnie z tego? Może zostały wprowadzone jeszcze jakieś zmiany i któreś z nich oceniasz pozytywnie?

Zostaw opinię o NEONET S.A. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NEONET S.A.