Neonet

Opinie o Neonet

Paweł Nowy wpis

Co jest powodem takiej ciszy na forum pracowniczym? Interesuje mnie praca w firmie może podpowiecie coś ważnego?

Jaworek Nowy wpis

Świetny Kierownik ;)

Adrian Nowy wpis

Jak Wam się pracuje w firmie Neonet w Cieszynie? Czy ten pracodawca zapewnia dodatki pozapłacowe na przykład w postaci bonów lub zniżek na własne produkty? Czy można liczyć na rozwój w strukturach tej firmy? Te informacje mogą być pomocne dla przyszłych kandydatów. Napiszcie coś więcej.

Dariusz

Neonet Cieszyn to jakaś porażka.Chciałem jakiś czas temu kupić odkurzacz więc wybrałem się do w/w sklepu.W sklepie 3 osoby z obsługi,jadna zajmuje się aktualnie klientami dwie pozostałe zajęte są czymś innym czyli pisaniem smsów i klikaniem na komputerze.Po 5 minutach czekania powiedziałem o co mi chodzi do pana z obsługi sklepu,ten delikatnie i po cichu zwraca uwagę siedzącemu koledze na komputerze żeby się nami zajął,a zmawianiem koszulek może zająć się później.Mina gościa od komputera bezcenna-jakby wzrok zabijał to już nie żyję jak śmiałem mu przeszkodzić w tak ważnej czynności jak załatwianie prywatnych spraw w czasie pracy.W sumie zakupu nie dokonałem bo delikatnie mówiąc zostałem zbyty,szczegółowych informacji na temat w/w odkurzacza nie uzyskałem bo pan się nie orientował lub nie chciał.W końcu udałem się do Media Expert w Jastrzębiu i tam kupiłem co chciałem z pomocą fachowej obsługi.

futrzak Nowy wpis
@Dariusz

Akurat mam sporo kontaktu z ta firmą i zapewniam że akurat takie przypadki się nie zdarzają ,no chyba że akurat ten klient spodziewał się tłumu sprzedawców u jego stóp w mgnieniu oka,bo takich też widywałem.A propos mediaekspert w jastrzębiu ,to czy w media w Cieszynie też była taka obsługa jak w neonet...?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Neonet? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
vdk

Od dzisiaj nie będę kupywał nic w neonecie , chcialem zlozyc reklamacje , a pani mowi ze jeżeli jest to moja wina to będe musiał zapłacić 200zł za słuchawki za 50zł , to jest jakaś kpina. Nie polecam kupować tam rzeczy, obsługa do bani !!!

ChceszDorobić?

zapraszam do współpracy osoby pracujące w sieciach agd/rtv. Nie potrzebne są żadne CV ani dane. Szczegóły na maila agd@10g.pl

Mój chłopak miał okazję pracować z obecną panią kierownik z tego sklepu w poprzednim jej miejscu pracy - avansie. Pewnie ją stamtąd wykopali bo teraz jest "kierownicą" w neonecie. Baba niczym hitlerówka, sama miałam okazję przekonać się w Neonecie, wrzeszczy na sprzedawców przy klientach (a oni uciekają), ściąga pracowników nawet półtorej godziny wcześniej by coś porobić na magazynie- nie rozumiem czemu nie można w godzinach pracy... życzliwość zerowa tylko wyzysk, a najlepsze, że sama na sklepie spędza bardzo mało czasu, zawsze się urwie w połowie dnia i tyle. A jakby była kontrola mamy mówić, że jest u lekarza.... Nie polecam pracować z nią!

Zostaw merytoryczną opinię o Neonet - Cieszyn

Neonet