Mm - Plus Sp. z o.o.

Opinie o Mm - Plus Sp. z o.o.

Dawid

@Lolo, czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Dla innych użytkowników może być ona niezrozumiała. Rozumiem, że nie jest zadowolony z ostatnich zmian w firmie Mm - Plus, ale może jest chociaż jedna rzecz, którą możesz zaliczyć na plus? Niezależnie od przyczyn, zawsze warto szukać porozumienia. Przecież każdemu z pracowników powinno zależeć na dobrej współpracy.

Lolo

Ten dzisiejszy e-mail od pani na temat ponktow i rabatów ,super ,jeszcze trochę a nic nie będziemy zarabiać (usunięte przez administratora)przepraszam za gola podstawę ,czas na serio zacząć szukać nowej pracy bo tu tylko gorzej będzie

Bassia

Uuu widzę że i tu cenzura już dotarła. Żal.pl To skandal co zrobili z jednym kierownikiem za jego emaila :( Powinni go awansować na RKSa albo nawet naszego dyrektora regionu, bo było widać że zna się na tej robocie i on mógłby coś tu zmienić ma lepsze. A tym czasem solidny kopniak na zieloną trawkę :( Niepozdrawiam.

To ja
@Bassia 22.05.2018 07:37

heheh RKS-em czy Dyrektorem , dobre, z tego co mi wiadomo to rzekomy KS sam złożył wypowiedzenie ,nigdzie nie jest lekko

Pozdrawiam

Po pierwsze zero klientów, którzy nie są już idiotami i nie będą przepłacać w imię zakupów w sklepie stacjonarnym z których tak naprawdę nie ma korzyści. Nie chcą rat innych niż 0%. Jak tu więc wykonać p-lany, batonikami? Od stycznia miesiąc w miesiąc goła podstawa na stanowisku kierowniczym. Do tego słabo płatne nadgodziny z wielkim opóźnieniem a i to nie zawsze bo musi być podstawa do wypłaty. Bo według dyrekcji to że się zostało w pracy i pracowało ponad normę nie jest wystarczającym usprawiedliwieniem nadgodzin. Wielkie problemy logistyczne, towar albo nie przyjeżdża na czas z magazynu albo nie ten co trzeba. Do tego nie ma firmy która to zawiezie do klienta. Klienci nas przeklinają bo niby kogo? Co chwila eszkolenia i etesty jak w szkole. Błędy w systemie zmian cen przez które my musimy płacić z własnej kieszeni. Jedyny plus tej pracy to to że w końcu nie musimy sprzedawać produktów telekomunikacyjnych od których klienci dostawali napadów wścieklizny. Odchodzę do konkurencji która nie jest dla idiototów za prawie dwa razy większą podstawę.

Dawid

@Maras, a czym spowodowane jest to, że w Mm - Plus tak źle się dzieje, była jakaś reorganizacja czy chodzi o coś innego? Odnośnie wynagrodzenia, to rzeczywiście nie należy ono do najwyższych. Pytanie czy można liczyć poza nim na jakiś pakiet socjalny, który by rekompensował sytuację?

Maras
@Dawid 15.05.2018 18:27

Pakiet socjalny.. . Haha.. o czym my mówimy, a nie przepraszam jest karta sodexo na święta grudniowe aż 100 zł, trzeba mocno myśleć na co wydać żeby nie oszaleć. W tej firmie już było dobrze, w tej chwili tylko czekać aż przestanie istnieć bo do konkurentów jej daleko... Myślę że każdy ogarnięty pracownik widzi co sie dzieje i podziela moje zdanie, a wszystko zaczęło się od zatrudnienia jednej osoby, każdy wie o kogo chodzi... Jak to się mówi: przerost formy nad treścią.. twardą ręką to można orzechy łupać a nie próbować rządzić ludźmi, doświadczonymi i bardzo dobrymi sprzedawcami, na których tylko czekają w konkurencji... Szkoda... A było tak dobrze...

Maras

W tej firmie już od dawna sie dzieję źle, bardzo źle. Zostali tylko ludzie którzy boją sie zmian... Coraz więcej ludzi odchodzi , dobrych ludzi, bo przecietniakom wystarczy 2000

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w Mm - Plus Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić najnowszy stan firmy MM – Plus Sp. Z o.o.?

pick

Pisza piszą tylko cenzura nic nie przepuszcza.

Nikt nie pisze w temacie, a na pewno coś dzieje się w firmie. Macie informacje o tym jak aktualnie wygląda zatrudnienie w firmie MM – Plus Sp. Z o.o.?

Zostaw opinię o Mm - Plus Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mm - Plus Sp. z o.o.