Mm - Plus Sp. z o.o.

Opinie o Mm - Plus Sp. z o.o.

Bassia

Uuu widzę że i tu cenzura już dotarła. Żal.pl To skandal co zrobili z jednym kierownikiem za jego emaila :( Powinni go awansować na RKSa albo nawet naszego dyrektora regionu, bo było widać że zna się na tej robocie i on mógłby coś tu zmienić ma lepsze. A tym czasem solidny kopniak na zieloną trawkę :( Niepozdrawiam.

Dawid

@Maras, a czym spowodowane jest to, że w Mm - Plus tak źle się dzieje, była jakaś reorganizacja czy chodzi o coś innego? Odnośnie wynagrodzenia, to rzeczywiście nie należy ono do najwyższych. Pytanie czy można liczyć poza nim na jakiś pakiet socjalny, który by rekompensował sytuację?

Maras
@Dawid 15.05.2018 18:27

Pakiet socjalny.. . Haha.. o czym my mówimy, a nie przepraszam jest karta sodexo na święta grudniowe aż 100 zł, trzeba mocno myśleć na co wydać żeby nie oszaleć. W tej firmie już było dobrze, w tej chwili tylko czekać aż przestanie istnieć bo do konkurentów jej daleko... Myślę że każdy ogarnięty pracownik widzi co sie dzieje i podziela moje zdanie, a wszystko zaczęło się od zatrudnienia jednej osoby, każdy wie o kogo chodzi... Jak to się mówi: przerost formy nad treścią.. twardą ręką to można orzechy łupać a nie próbować rządzić ludźmi, doświadczonymi i bardzo dobrymi sprzedawcami, na których tylko czekają w konkurencji... Szkoda... A było tak dobrze...

Maras

W tej firmie już od dawna sie dzieję źle, bardzo źle. Zostali tylko ludzie którzy boją sie zmian... Coraz więcej ludzi odchodzi , dobrych ludzi, bo przecietniakom wystarczy 2000

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w Mm - Plus Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić najnowszy stan firmy MM – Plus Sp. Z o.o.?

pick

Pisza piszą tylko cenzura nic nie przepuszcza.

Nikt nie pisze w temacie, a na pewno coś dzieje się w firmie. Macie informacje o tym jak aktualnie wygląda zatrudnienie w firmie MM – Plus Sp. Z o.o.?

Zostaw opinię o Mm - Plus Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mm - Plus Sp. z o.o.