MM – Plus Sp. Z o.o.

Wrocław

Opinie o MM – Plus Sp. Z o.o.

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić najnowszy stan firmy MM – Plus Sp. Z o.o.?

ignaś

Pracuję w neo już prawie drugi rok i wygląda to tak. 6:00 Pobudka, szybkie sranie, jedzenie, prysznic i na autobus. Spotykamy się przed sklepem 9:45 i te 15 min nie wilcza sie do czasu pracy bo wiadomo że trzeba się przebrać. Klienci już czekają. 10:00 otwieramy a jeszcze nawet cenki nie podrukowane bo znowu system sie zawiesił. Nie ma czasu na nic bo ludzie wchodza tłumem i chcą wszystko naraz od wszsytkich a jest nas aż trzech. 11:00 w końcu drukują się ceny więc teraz każdy wycina i roznosi w czasie jak rozmawia z klientami. Trzeba kłócić sie z wredną babą o cenę bo wzieła sobie z pralki i podeszła do kasy i że chce w tej cenie a pralka droższa o 200 bo nie zdążyliśmy jej zmienić przed otwarciem sklepu. Przecież nie dam jej z własnej kieszeni. A dyrektor nawet nie chce słyszeć o takim rabacie. Wrzeszczy tupie gryzie, chce taniej bo do sądu pójdzie bo do gazety napisze i do więzienia mnie zamkną. Te bardziej inteligentne piszą na infolinie skargę i potem bok mnie (usunięte przez administratora) za wszystko, za głód w afryce też bo to moja wina. 12:00 schenker otwiera z buta drzwi i rzuca paletę z towarę pod nogi. Nie ma komu przyjąć bo wszyscy obsługują. Aha trzeba jeszcze napisać usprawiedliwienie bo nie obejrzałem o 10 webinaru, bo nie było jak i komu. Kolejne fale klientów z wścieklizną. "A taniej nie będzie?!" "Co tak drogo? Idziemy tam bo tam jest taniej" "Ale brzydki ten sklep, i rabatów nie daj" "Czemu nic nie dostanę za darmo?! Inni przecież rozadja za darmo wszystko i w ogóle nie trzeba płacić, nawet raty spłacają wszystkie za mnie". Za 2100netto nie będe słuchał tych pierdół więc jak ma czas to wdaję sie w pyskówkę. Czasami grożą że po robocie za mną zaczekają i zabiją bo nie zrobiłem rabatu. 13:00? 14:00? Jakoś tak bo już rachubę straciłem. Reklamacje nie wydane bo nie przygotowane bo i kiedy? A kurier nie ma obowiazku czekać bo on wchodzi i wychodzi, czas operacyjny na punkt to 3 minuty max! koło 15:00 przyjeżdża dostawa. Idzie jedna osoba, druga w biegu obsługuje wszystkich, trzecia je na kucająco pod kasą bułkę bo nie ma socjala i nie ma gdzie usiąść a jak by monitoring dostrzegł że siedzi na poku i żre to od razu dyscyplinarka. W ogóle oko Saurona wpienia totalnie. A to że tam klient stoi za długo, a że śmieci za sklepem, a że dziura na tv... Co chwila telefon z debilnymi uwagami. 16:00 reklamacje, reklamacje i tak dalej... "musicie mi dać zastępczy telefon bo co ja mam zrobić bez telefonu", "W zeszłym tygodniu wysyłałem u was odkurzacz na reklamacje dlaczego jeszcze go nie ma wy ch...e!? Przecież dwa tygodnie robocze już dawno mineły?!" "miesiac temu odebrałem od was z naprawy sokowirówkę ale w ogóle nie naprawiłeś. Po co ściemniałeś gościu że naprawiłeś jak nie działa. Lepiej teraz napraw bo mi cierpliwość się kończy." 17:00 kontrola! A czemu te pralki nie są zabezpieczone, a czemu jest was tak mało na zmianie, przecież nie ma komu pilnować klientów?" "A dlaczego to, a dlaczego tamto..." minus 50% premii za działanie na niekorzyść spółki! Mam sie sklonować czy co? Przeciez mamy 3 wolne wakaty!!! 18:00 w końcu sie zluzowało więc siadam do emaili: Wszystkie ze statusem polne i wszystkie czas realizacji zadania maks tego samego dnia do 15:00. Nowe zwroty. Czemu reklamacje nie pokończone nie porozliczane?! Księgowa: podwójne fiskalizacje tu i ówdzie. Kadrowa dlaczego grafiki się nie zgadzają z listą obecności?! Popraw natychmiast dzis do 15:00!!! Czemu check listy nie są porobione, a lista bezpieczeństwa mienia?! Plan grafików na rok z góry dziś do 15:00 ostateczny termin!!! Plany naprawcze od dyrka, potrącenia, groźby, kary, czemu tak mało, czemu tak mało, CZEMU TAK MAŁO!!! Co z usługami, ratami, transportami!!! ! ! ! ! Są za drogie i konkurencja albo ma taniej albo za darmo?! A może nie ma komu transportować i instalować? Ktoś sie nad tym zastanowił. 19:00 zamykamy. Kolega mówi że ma dosć i że to był jego ostatni dzień i że od pierwszego idzie do sklepu i będzie robił za 2700netto na dwie zmiany i weekendy wolne tak więc piątek piąteczek piątunio... A my w dwóch od jutra sami. Drugi idzie do domu. A ja na kontrolę kolportażu szczuty psami, obsypany śniegiem, czasami w blokach grożą policja bo im się nie dziwię jak widzą jakiegoś typa co ryje w skrzynkach z latarką w gębie. 20:30 olewam kolportaż i jadę do domu bo ostatni autobus i nie chcę drałować 10kilosów pieszo. 22:00 pora spać bo jutro znowu pobudka. Zero czasu na narzeczoną, na kolegów, na rodzinę, nawet na psa. Rzucam tę robotę w cholerę.

pick

Pisza piszą tylko cenzura nic nie przepuszcza.

Nikt nie pisze w temacie, a na pewno coś dzieje się w firmie. Macie informacje o tym jak aktualnie wygląda zatrudnienie w firmie MM – Plus Sp. Z o.o.?

Zostaw opinię o MM – Plus Sp. Z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MM – Plus Sp. Z o.o.