Opinie o Nescom sp. z. o. o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Nescom sp. z. o. o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Nescom sp. z. o. o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nescom sp. z. o. o. w Warszawa

Absolutnie odradzam każdemu kto wogóle myśli o przyjściu tam na rozmowe. To jest bandycka firma która nawet nie wypłaca pensji minimalnej którą mają na umowie swoim pracownikom ,bo dwie osoby w ciągu miesiąca UWAGA.... otworzyły okno . Każdego okradli na 100 zł ,bo tam wypłaty odbiera się zawsze do ręki ,bo firma finansowa nie umie chyba przelewu zrobić. Managerowie to (usunięte przez administratora) którzy przeklinają i obrażają pracowników ,a sami (usunięte przez administratora) robią.... NIE ,NIE i jeszcze raz wielkie NIE!!!!

Luzak

Kilka faktów. 1. 100 zł? Niektórych okradli nawet po 500 - to co się zebrało poszło na mefedron dla szefa biura 2. Pieniądze nie idą przez konto, bo od tego byłby większy podatek 3. Ktoś sprawdzał czy od pracowników był odporowadzany wgl ZUS i składa zdrowotna ? Bo chyba nawet tego nie robili Pozdro

Kaczor
@Luzak

sprawdzałem niestety wysyłali do ZUS-u ale jednocześnie (usunięte przez administratora) nam wypłaty tak jak mówię spotkajmy się razem ! i TVN media zrobią swoje może odzyskamy cokolwiek i twarz przed klientem k.....a

SebaW

Brawa dla KNF. Czekamy tylko na Dawida F. i resztę jego gównianej świty za kratam

Kaczor
@SebaW

Kaczor ... kiedy możemy ich zgłosić grupowo PIT-u nie wysłali , ale skarbówce tak zwołaj wszystkich pod budynkiem i zagramy z TV mnie też wiszą kasę ....

Kali

Jak nescomowy robić klyneta w bambuko to być dobra a jak w bambuko sam robiony jest to niedobra? Karma wraca.

Filip

Skąd takie nowości macie? Czy to prawda?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Nescom sp. z. o. o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
L

polecam dodać firmę GlobMoney i już wszelkie ataki hejta przenieść na nią, ponieważ nescom to teraz globmoney xddd

Trader_Tony

Szacun Wielki dla KNF I kciuki trzymam za Prokuraturę

Adrian

Polecam szczegolnie isc do managera Adama Sowy naprawde wporzadku czlowiek i zna sie na rzeczy wielki plus dla niego

Borek
@Adrian

Jak ktos poleca prace w tym syfie to znaczy, ze jest nasochistą.

Hubert
@Adrian

Tak zna się na rzeczy że aż nie wiem kto to jest

Seba
@Adrian

Zgadzam sie Adaś z Tobą.)

Trader

Wiadomo czy komuś postawiono zarzuty czy śledztwo trwa?

zainteresowany
@Trader

jakie śledztwo?

Trader
@zainteresowany

To dzieki któremu już oficjalnie jest na liście ostrzeżeń ????

gonzo
@Trader

Jest stosowna informacja na stronie KNF

Prawnik

Bankructwo / likwidacja nie chroni przed odpowiedzialnością.

.....

Dziwne

Oszukany

Firma bankrutuje

potwierdzone info
@Oszukany

tak.

Filip

Może trzeba zmienić firmę na lepszą? Dlaczego obrażacie współpracowników, to nie jest poziom do akceptowania.

Bad_man
@Filip

Oj Filipie, weź i podrap się po ... głowie a wyjdzie Ci to na zdrowie

Wkurzony pracownik

Złodziejska firma!!! Nie wypłacono pracownikom pieniędzy.

Xxxp
@Wkurzony pracownik

Prawda

kredytobiorca

i ta chodząca gwiazda , pupilek starej blondyny. nawet sie ubieraja tak samo, opięte kiece, cyce na wierzchu. gwiazdorzy bo ma plecy u braciszka.

milena

Firma samych cwaniaków! odradzam! Szef chce każdą dziewczynę wy......ć. chłopaki są w miarę spoko.

Szef cwaniaczek?

Nasz senior manager chwalił się ze zarabiał kiedyś po 30 tysięcy miesięcznie, raz nawet dobił do 150tys. Plakal przy wszystkich kiedy coś mu nie wychodziło. I w sumie nie wiem na co prze****olil to wszystko skoro pożyczal od swoich pracowników pieniądze nawet w sklepie. Trzeba było się domagać, żeby oddał. Kradzież, syf. Byl podobno najlepszym sprzedawca i manipulantem ale można było nu wcisnąć każdy kit, nie wiem co było z nim nie tak. O ile was nie wydy***ą to można skorzystać na jego głupocie

cpuny
@Szef cwaniaczek?

Nic dziwnego ze przeje.. w (usunięte przez administratora) im sie po tej grzybowskiej poprzewracało. Samochody dziwki i tony narkotyków. Wilki z Wall Street w Warszawskim wydaniu

Hahahaha
@cpuny

Tak samo (usunięte przez administratora) jeden przez drugiego od szefa po sprzedawców. Byłem na forexie potem na kredytach. Na forexie naciąganie na kredytach już totalna patologia podpisy podrabiaja, zdolność kredytową robią gdzieś u przestępców a nadzoruje to wszystko stara kur która się wali z szefem ... Z resztą jak wszystkie tam

stara kur...
@Hahahaha

Tylko nie stara!!!!!!

@Szef cwaniaczek?

Senior manager to oszust jakich mało w żywe oczy kłamać potrafi, ludzi do suchej nitki z kasy by wyczyścil a jak jest awantura to z siebie i tak poszkodowanego zrobi. Prokuratura już go szuka, PIS sie za niego wezmie dostanie ze 25 lat za to co nakradł przez te kilka lar Tylko czekać aż będzie kolejny artykuł

Sebastian

Prawda jest jak rynek...zbyt brutalna i zbyt wymagajaca dlatego wiele osòb teraz płacze i anonimowo biadoli.Ci ktòrzy podeszli serio do tematu wymagań i obowiązku jaki był to teraz wyjechali do biur firmy w Grecji,Cyprze,Ukr i Blr a Ci co byli slabi teraz...pewnie biedroneczka albo cerf...taka prawda.Po prostu zeby żyć na poziomie trzeba osiàgać poziom i nieustannie sie ksztalcić a kto tego nie rozumie ...zawsze moze hejtować.) Ja spotkalem tam wielu fajnych ludzi i prawda jest taka ze ten kto wie czego chce .,to na grzybowskiej byl doceniony.

Pro_ctor
@Sebastian

Uprzejmie proszę o rozjaśnienie co się kryje pod pojęciem, cyt.: "... zeby żyć na poziomie trzeba osiàgać poziom ... ". Jakkolwiek zgadzam się ze stwierdzeniem, że "nieustannie sie ksztalcić" trza...

Luzak
@Sebastian

Prawda jest jak.... Prawda to prawda, darujmy sobie głupie porównania. Brutalna? Faktycznie, po tym co tam się działo, Jak traktowali pracowników, można stwierdzić ,że jest brutalna. Wymagająca? Owszem. Szefostwu ciężko sie przyznać ,że są życiowymi przegrywami i jedyne co im została to ścieżka mefedronu. Płakać można jedynie ze śmiechu, wiedząc co tam się dzieje. Anonimowo? Tak jak kazaliscie nam dzwonic do ludzi - wymyślone imię i nazwisko! Podejść serio doctematu wymagań i obowiązków? Mieć obowiązek utrzymania się w życiu za uczciwie zarobione pieniądze, a nie w smieciowej firmie. Biura w Cyprze, Ukrainie, Białorusi? Tak tak, darmowy nocleg w super hotelach, super zarobki i to na legalu ! Bo tam można robić takie przekręty hehe....mam nadzieję, że nikt nie był wystarczająco głupi i tam nie wyjechał.. A słabość? To pie przyc do innych jaka to zła firma a nie potrafic z niej odejść, pracować za psi ch uj. W biedronce i carreuforze sa lepsze zarobki niż u Was cwelki:* a kształcić się można i nawet trzeba, poziom utrzymywać? Owszem. Nie dawać się ru chac w (usunięte przez administratora) takim smieciom . A jeśli wy nazywacie życiem na poziomie żarcie w chińskim.na rogu i udawanie bogacza w podrabianym Gucci to ja dziekuje za taki poziom. Chyba że chodziło o poziom poniżej zera hah. A na grzybowskiej był doceniony ten, kto dawał (usunięte przez administratora) szefowi. Szybki numerek zawsze działa

Tani Armani z Chinczyka
@Luzak

Tak piszą tylko ludzie którzy całe życie tylko zajmują się forami a nie życiem. Przygotuj się na poniedziałek bo po 20-00 jest twój ulubiony serial na 2 u Kurskiego M jak .......miernota!!

Jordan
@Tani Armani z Chinczyka

Jak widać... Nie tylko ja siedzę na tym forum haha Dobrze, że nazwałeś się tani armani z chińczyka, doskonale okreliles/as siebie. Armani z chińczyka, żarcie z chińczyka. Światowy człowiek . Kurskiemu to nie dorastasz do pięt. I szczery mówiąc , lepiej oglądać m jak miernota niż modę na ss....wilka z łol strit. Swoją drogą ciekawe co by powiedział Leonardo DiCaprio gdyby dowiedział się, że jakiś bananowy dzieciak z Grzybowska Street modli się do jego zdjęć marząc by być jak postać z filmu.

Cwaniak pomocnik5

Jeśli ktoś chciałby zobaczyć co narkotyki robią z ludźmi , to zapraszam do firmy. Mamy tutaj szefa mefedroniarza. Nerwowe tiki, ramiona i dłonie same mu chodzą. Zdryz przesunięty o paręnaście stopni. Przekrwione oczy wołające cicho o pomoc. Proszę pomóżcie temu człowiekowi - niszczy sobie życie.

nigdywiecej

Nie polecam! Pracowałam w tej firmie 11 miesięcy. Krętactwo i nic wiecej. Teraz firma się posypała. Pięniedzy nie można się doprosić, kilka razy musiałam przychodzić do biura żeby odebrać te marne pieniadze. A gdy już wymusiłam swoje pieniądze to kazali podpisać z datą tydzień w tył.... Wszystko spoko do póki pracujesz w miare się nie spoźniali z kasą ale jak już nie pracujesz to musisz pieniądze z gardła wyrwać. Forexu praktycznie nie ma (może kilka osób) reszta robi kredyty lub smartdom za psi ch... Porządna i poważna firma.... Chyba jedynie konferencjach

Heheszki
@nigdywiecej

Na Cyfrowy Polsat to łatwo awansować, wystarczy przespać się z szefem. Lepsza wypłata + oferta na internet 90GB i Cinema na 12 msc. Sami oceńcie czy się opłaca

Cwaniak

Spokojnie, ta firma od paru dni już nie bawi się w forex. Była taka super , że zarząd zes*ał się ze strachu, kiedy wyszły artykuły pana Ratajczaka .kpiny, cyrk na kółkach Zatrzymajcie tą karuzele śmiechu Mam wszystko nagrane

Zostaw merytoryczną opinię o Nescom sp. z. o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nescom sp. z. o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nescom sp. z. o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Nescom sp. z. o. o.
1.9/5 Na podstawie 115 ocen.

Nescom sp. z. o. o.