Opinie o Nescom sp. z. o. o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Nescom sp. z. o. o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Nescom sp. z. o. o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nescom sp. z. o. o. w Warszawa

Domi

Przebogaci managerowie podobno a jeden co chwila albo perfumy, ubrania, zielsko albo jakieś wyłudzenia z oc wszystkim proponuje. Śmiechu warte

Agnieszka

Praca dla ludzi niedorozwiniętych umysłowo i dzieci. Firma oszukuje każdego kogo sie da, dodatkowo szefuje tym wszystkim pseudocwaniak z twarzą podobną do rozrzutnika od gnoju. Swoją droga, zarabia tyle i nie chce sobie Poprawić wyglądu?

Enrike

A pracuje tam taki nito czech nito rumun Dawid F.ten to jest wilk ...wszyscy już dawno powinni siedziec. Jak to mozliwe ze PiS ich jeszcze nie dopadł.

Adrian

Zobaczcie sobie na internecie jakie artykuły na temat tej firmy krążą. Na prawdę „porządna” firma. Jak ktos pójdzie do tej firmy to niech sie zastanawia czy chce sie spotkać z Centralnym Biurem Śledczym

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Nescom sp. z. o. o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Lola

Awans poprzez łóżko.

BekazTypiary
@Lola

Rozumiem ze się udało awansować ????

RM

Uruchomiła się tutaj spora konwersacja Powiem następująco Pracowałem w tej branży jakos 1,5 roku temu Myślałem że coś się zmieniło po tych ustawach itp Ale pomyliłem sie , pokusze się stwierdzić że jest nawet gorzej Sztuczny klimat wilka z "łol strit" jarają się tym oporowo a każdy śmierdzi go**** Wywalili mnie za byle co Rotacja pracowników na poziomie 99,99% KorpoSzczury w ubogiej wersji Jak już ktoś napisał, jeśli lubicie jak Was yhm yhm to gorąco polecam , RadooMadoo

Domi

Ten, kto nie pracował w tej firmie, w życiu nie uwierzy, że coś takiego istnieje. Rano 8:30 początek pracy (3 spóźnienia w ciągu jednego miesiąca to kara 100 zł). Wpierw Meeting - przemawia guru stada. Trzyma w ręku ulotkę z Carrefoura i mówi, że jak nie będziemy tu pracowali i naciagali na inwestycje to skończymy tam, czyli będziemy zwykłymi smieciami. Ma to posłużyć nam za motywację w działaniu. ludzie mają po dwadzieścia parę lat, a śpiewają piosenki i robią pajacyki, żeby się rozgrzać. Nazywają się rekinami finansierami, noszą drogie garnitury, a szef biura pożycza w sklepie od pracowników jakieś gorsze - nie stać go nawet na energetyka za 2 zł - kolokwialnie mówiąc 'żyd'. Mówi o duzycj5 pieniądzach ale takie miał chyba tylko w Monopoly , bo kapitał zakładpwy firmy wynosi minimim ,czyli całe 5 tys. Zł. Później godziny sprzedaży, czyli konkurs na największego pajaca na sali. Krótko mówiąc, kto najgłośniej i najbardziej agresywnie będzie wmawiał klientom, że już do nich dzwonił i akcje Apple raczej pójdą do góry. A to wszystko podobno nadzorowane przez KNF :) Odpadają Ci, którzy potrafią przeżyć za 2100 brutto w miesiącu - reszta żywi się nadzieją, że może trafić sie bogaty klient, który będzie wystarczająco głupi i wpłaci pieniądze na platformę. Byłam tam zaledwie parę dni, umowę niby podpisałam, Ale kopii nie dostałam. Zresztą pieniędzy za te parę dni też. Istnieje możliwość szybkiego awansu, poprzez kontakt seksualny z szefem. Zresztą tam dy**ją każdego, tylko, że na pieniądze. Omijać szerokim łukiem.

Julita
@Domi

Dobrze, ze nie poszłam na rozmowę...

Rysiek

Nie dość, ze firma i zarobki żałosne. To dodatkowo managerowie muszą sobie dorabiać sprzedając narkotyki pracownikom

Arek

Jeżeli ktos za 1000 zł chce zmarnować swój czas, zebrać o pieniądze przez telefon, robic z siebie pajaca dwa razy dziennie, oraz byc zwykłą kur.... to polecam. Wszystko to udając nie wiadomo kogo w garniaku pracując na słuchawce.

K.e.n.

Zdecydowanie nie polecam! Zarobki pozal sie boze, kierownik salonu ktory w ogole nie powinien pracowac z ludzmi i zerowe zaplecze coachingowe czy szkoleniowe. Za to wymagania ogromne.

Zyz

Jak ktoś sie zastanawia czy warto iść na rozmowę kwalifikacyjną do firmy to odpowiedz brzmi nie. Przyszedł rudy grubas i próbuje opowiadać ile to nie zarobię, ogólnie firma śmierdzi na kilometrów, opinie nie biorą sie z nikąd

Pani Michalina

Uwaga na firmę! W firmie jest jeden manager, który pisze do każdej pracującej tam kobiety i nie tylko. Kierownictwo Mic z tym nie robi, a to podchodzi już pod mobbing, sprawa jest zgłoszona na policję.

Abudabi
@Pani Michalina

Jaka lokalizacja?

Mateus

Firma, która chce uchodzić za poważną, a jedynie to zgraja gnojów z wybujałymi ambicjami, bez żadnej wodzy jeden jest głupszy od drugiego, a jedyna umiejetność jaką te głąby posiadają to branie rożnych środków oraz bajera. Ewentualnie gapienie sie w ekran, laptopów, którzy sami przynoszą, bo pracodawca nawet w stanie tego mie jest zapewnić.

Przemek

Omijać firmę szerokim łukiem oszuści i złodzieje!!!!!!

Sajmon

Czym ta firma się zajmuje?

Sz. Pred
@Sajmon

agresywnym marketingiem forexa itp. zaleca się firmę tę omijać...

des

Ja pracuje tutaj i polecam. Szef jest spoko , atmosfera miła. Jest to praca wyłącznie dla ludzi z ambicjami i determinacją.

Dark

jak dla mnie nie warto. byłem tam i pracowałem.(usunięte przez administratora) szkoda czasu tylko. pozytywne opinie są tylko od pracowników

Bartek
@Dark

Możesz napisać coś więcej? Na czym polegały Twoje obowiązki? Jak wygląda wynagrodzenie? Umowa? Dlaczego zrezygnowałeś?

Loli

Witam. Jutro mam rozmowe kwalfikacyjna w tej firmie. MOJE pytanie brzmi, czy warto? ;)

Kamil

Dobrze i prawdziwie napisałeś.

Kamil

Dlaczego takie firmy jeszcze istnieją ?

Zostaw merytoryczną opinię o Nescom sp. z. o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nescom sp. z. o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nescom sp. z. o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Nescom sp. z. o. o.
1.9/5 Na podstawie 115 ocen.

Nescom sp. z. o. o.