Opinie o Q Tip Roll Your Own Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Q Tip Roll Your Own Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Q Tip Roll Your Own Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Q Tip Roll Your Own Sp. z o.o. w Warszawa

MICHAŁ Nowy wpis

W końcu coś się zaczęło dziać

Marcin Nowy wpis
@MICHAŁ

Napiszesz o co chodzi? Bo czytałem że były jakieś problemy z płatnościami. Firma nadal nie płaci w terminie, bo jak są takie kłopoty to nie będę chyba wysyłał CV.

Robert Nowy wpis

dziękujemy, myśleliśmy, że już nic nie będziemy w stanie zacząć robić

Małgorzata

Uwaga, nie płacą za zlecenia! Wszystko miło i sympatycznie, póki nie trzeba było upominać się o opłacenie faktur. Prawie pół roku, żeby odzyskać pieniądze. Nie polecam.

Dawid
@Małgorzata

My walczymy od dwóch miesięcy, jak wam się udało?

@Dawid

Zleciliśmy temat do windykacji. Pomogli nam odzyskać pełną kwotę, więc polecam spróbować zadzwonić: 573985388. Powodzenia!

gość

DEPUTO, proszę uważać

@Małgorzata

Dużo tych pieniędzy Ci zalegali? I w jaki sposób udało Ci się je odzyskać? ...Takie rzeczy w XXI wieku

@Karolina

Kilkanaście tysięcy było do odzyskania a pełną kwotę odzyskała dopiero windykacja.

Natalia
@Małgorzata

Kilkanaście tysięcy aż? To co to za zlecenie było? I i tak dobrze, że tylko pół roku, gorzej jakby latami się ciągnęło, bo przy tej inflacji aktualnej to większy ból by był

Kontrahent

Uwaga, firma nie płaci za wykonywane dla niej usługi!! Proszę uważać.

menAdżer

Najgorsze doświadczenie zawodowe, jakie było mi dane przeżyć. Brak przepływu informacji, chaos, nieustanna zmiana planów, konieczność telefonicznego odmeldowywania się codziennie, wybujałe ego właścicielki, fatalne traktowanie pracowników, wiele zachowań podchodzących pod (usunięte przez administratora) Tylko dla zuchwałych !

Kilkumiesięczny pracownik
@menAdżer

Potwierdzam. Tak było, najwyraźniej nadal nic się nie zmieniło.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Q Tip Roll Your Own Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.

Czy Q Tip Roll Your Own Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Kilkumiesięczny pracownik

Z doświadczenia powiem - zależy czy praca na produkcji, czy w biurze. Na produkcji - 8h dziennie, w biurze nawet po 10/12h bez dodatkowych pieniędzy za nadgodziny. Z wypłatą samej podstawy też bywało różnie.

Malina

@Paula a co z weekendami? Pracujecie czy luz?

Paula
@Malina

Weekendy wolne pracujemy od poniedziałku do piątku

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Q Tip Roll Your Own Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Paula

Tak wigilia jest dniem wolnym w Qtip

antyfanka

A i warto dodać, że Pani Paulina preferuje spotkania z pracownikami w swoim mieszkaniu lub w kawiarni na mieście, zamiast w biurze, więc nigdy nie wiesz czy akurat nie zadzwoni do Ciebie rano i w połowie drogi do pracy powie, że masz przyjechać do niej do domu, bo ona się jednak nie pofatyguje dziś do biura. Wiedz też że będziesz jej prywatna korespondencja chodził wysyłac na pocztę czy załatwiał nieopłacone rachunki. W życiu nie spotkałam tak koszmarnie niekompetentnej, niestabilnej psychicznie osoby, która zarządza ludźmi. Ale niestety to domena małych, prywatnych firm, gdzie szef to pan i władca. Radzę unikać jakiejkolwiek styczności z Pania Pauliną jeśli chcesz spokojnie i bezstresowo żyć, a nie być mobbingowanym na każdym kroku za to, że ona sama nie wie czego chce, bo jest beznadziejnym szefem i człowiekiem.

antyfanka

Pani Paulina, właścicielka ma wysokie mniemanie o sobie, a jej umiejętności managerskie są na poziomie zerowym , jej zachowania podchodzą pod mobbing, komentarze, że pracownice są "jakieś głupie' bo nie czytają w myślach właścicielki są normą. Ta kobieta ma zerową wiedzę o zarządzaniu firmą i ludźmi, skoro zatrudnia do marketingu swojego 20-letniego chłopaka bez żadnego doświadczenia, poza tm multum kompleksów i manie wyzywania się na innych, bo "Pani" ma zły humor.

Omijaj szerokim łukiem

Odradzam pracę zarówno w biurze jak i na produkcji. Praca w biurze -ogrom obowiązków przy płacy groszowej, oczekiwania po pierwszym tygodniu pracy jak od wieloletniego pracownika. Jako stażysta praca w ciągu dnia najczęściej przekraczała 8h dziennie -sprawa zgłoszona do dyrektora PUP, przyznane odejście z winy pracodawcy gdyż to nie pierwsza skarga pracownika na tą osobę. Właścicielka chce Cię zatrudnić na pracownika produkcji? Szykuj się na to, że poza marnymi pieniędzmi i wygórowanymi normami jakie zostały narzucone będziesz wykorzystywany do prac porządkowych w prywatnym mieszkaniu Pani Właścicielki. Zdecydowanie OMIJAJ SZEROKIM ŁUKIEM.

Zostaw merytoryczną opinię o Q Tip Roll Your Own Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Q Tip Roll Your Own Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Q Tip Roll Your Own Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Q Tip Roll Your Own Sp. z o.o.?

Q Tip Roll Your Own Sp. z o.o.
  • Stanisława Moniuszki 1A
    00-014 Warszawa

Q Tip Roll Your Own Sp. z o.o.