S.Z.T.K TAPS - Maciej Kowalski

Adres: ul. Borowa 4, 94-247 Łódź

NIP: 7251092948 REGON: 004332911

S.Z.T.K TAPS - Maciej Kowalski

Opinie o S.Z.T.K TAPS - Maciej Kowalski

Wiesz jak wyglądają zarobki w S.Z.T.K TAPS - Maciej Kowalski? Podziel się swoją opinią. Może okazać się cenna!

Marta

Jeżeli nikt nie zdecyduje się na udzielenie odpowiedzi na Wasze pytania dotyczące zatrudnienia w S.Z.T.K TAPS - Maciej Kowalski, to najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji będzie chyba bezpośredni kontakt z tym pracodawcą. Jak zdobędziecie ważne dla Was informacje, to bardzo proszę Was o zamieszczenie ich na tym forum. Będą ważne dla innych potencjalnie przyszłych pracowników tej firmy.

Waldemar
@Marta 23.03.2018 19:41

Pani Marto, strona pracodawcy jest zdublowana i dostępna też pod tym adresem https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,752289 gdzie również są dostępne nowe opinie. Jako, że ta strona nie wnosi nic do tematu może warto rozważyć propozycję usunięcia jej?

Waldemar

Jak wygląda wynagrodzenie na kontroli jakości? Można się czegoś nauczyć?

mec

Jakie warunki w biurach?

Spawacz

Praca za czapke śliwek i popalić

Zostaw opinię o S.Z.T.K TAPS - Maciej Kowalski - Łódź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie S.Z.T.K TAPS - Maciej Kowalski