Opinie o S.Z.T.K TAPS - Maciej Kowalski w Łódź ul. Borowa 4

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy S.Z.T.K TAPS - Maciej Kowalski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w S.Z.T.K TAPS - Maciej Kowalski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.Z.T.K TAPS - Maciej Kowalski w Łódź ul. Borowa 4

KOTEK Nowy wpis

Jak ktoś chce pracować za (usunięte przez administratora) to OK ! PRACUJESZ W ZALEŻNOŚCI OD CHUMORU KIEROWNICTWA CO INNEGO MÓWIĄ NA REKRUTACJI A CO INNEGO JEST PO MIESIĄCU OGÓLNIE SOCJAL TO BAŁAGAN ODEJMUJĄ MIN. ZA WYJŚCIE np. NA PAPIEROSA TO NIE PŁACĄ ZA 8em TYLKO ZA 7em GODZ.!!! NIE POLECAM!!!!

Noname Nowy wpis

Bylem jakis czase temu na rozmowie jako lakiernik proszkowy 3500zl.na tym stanowisku to raczej malo niby taka duza firma a tak malo placi

szwalnia Nowy wpis

Na marketingu podobno 5500 brutto. Uwaga na bździela z marketingu. (usunięte przez administratora)

BoSo

Jakie są obecnie zarobki szwaczki, jaki jest socjal. Proszę o informacje

Teresa
@BoSo

czy wiesz coś może właśnie na ten temat? też szukam informacji...a może już się zatrudniłaś i możesz powiedzieć jak wyglądała tez rozmowa kwalifikacyjna?

@Teresa

Nic nie wiem, nie dostalam odpowiedzi, nie pracuję w tym miejscu.

@BoSo

A gdyby jakimś cudem próbowali się jednak kontaktować to byś myślała ponownie nad podjęciem się pracy tutaj czy przez ten brak odpowiedzi są już na zawsze skreśleni?

@Anna

Za miesiąc wracam do Polski, i na pewno będę szukać pracy na takim stanowisku.

Izabela
@BoSo

O, to masz już doświadczenie w tym zawodzie? Czy zmieniasz kompletnie swoją ścieżkę zawodową?

@Izabela

Zawod krawcowej wykonuję od 30 lat, jestem po szkole odzieżowej, takze zmiana asortymentu nie stworzy żadnego problemu, lecz nie ukrywam że wolalabym dalej pozostać przy szyciu tapicerki ponieważ bardzo to polubilam.

@BoSo

Czemu akurat szycie tapicerki? Co w sumie w tym tak lubisz?

BoSo Nowy wpis
@Anna

W zasadzie to bez różnicy, tak pomyslalam zeby akurat ten asortyment pociągnąć, 4 ostatnie lata to szyję i w sumie lubię. A ze jestem po szkole odzieżowej, szylam wczesniej konfekcje damską i męską to jest mi wszystko jedno, byleby zarobić.

Czy po rozmowie w S.Z.T.K TAPS - Maciej Kowalski rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.

O proszę na forum wyszedł temat tego, że wciąż mają tu stanowisko kontroli jakości. Jak wygląda praca na nim u nich? Dużo roboty aktualne na nim wychodzi? Czy są jakieś konsekwencje za źle przeprowadzoną kontrolę czy raczej błędy idą pod dywan?

Macie dalej stanowisko kontroli jakości ?

Rainbow
@Michał

Mamy

Jeżeli nikt nie zdecyduje się na udzielenie odpowiedzi na Wasze pytania dotyczące zatrudnienia w S.Z.T.K TAPS - Maciej Kowalski, to najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji będzie chyba bezpośredni kontakt z tym pracodawcą. Jak zdobędziecie ważne dla Was informacje, to bardzo proszę Was o zamieszczenie ich na tym forum. Będą ważne dla innych potencjalnie przyszłych pracowników tej firmy.

Waldemar
@Marta

Pani Marto, strona pracodawcy jest zdublowana i dostępna też pod tym adresem https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,752289 gdzie również są dostępne nowe opinie. Jako, że ta strona nie wnosi nic do tematu może warto rozważyć propozycję usunięcia jej?

Waldemar

Jak wygląda wynagrodzenie na kontroli jakości? Można się czegoś nauczyć?

mec

Jakie warunki w biurach?

Spawacz

Praca za czapke śliwek i popalić

Zostaw merytoryczną opinię o S.Z.T.K TAPS - Maciej Kowalski - Łódź

• Jak się pracuje w S.Z.T.K TAPS - Maciej Kowalski?

Zobacz opinie na temat firmy S.Z.T.K TAPS - Maciej Kowalski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

S.Z.T.K TAPS - Maciej Kowalski