Opinie o Mastermedia spółka jawna w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mastermedia spółka jawna. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Mastermedia spółka jawna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mastermedia spółka jawna w Lublin

Niedoceniany pracownik

Wprowadzili 4 zmiany a w praktyce było już ich więcej. Każą chodzić na godziny, które im pasuje a pracownika mają w (usunięte przez administratora) . Jeszce nie dawno była mowa o 2 premiach za cel i dodatkowe premie indywidualne a wszylo tak że nie było żadnej. Biora premie za przysługujący urlop na żądanie. ???? A Filipka zostawcie ????????????przecież on jeszce NIC nie zrobił ???????? Pozytyw tej firmy to ludzie tam pracujący, których spora część jest naprawdę spoko, podkreślam że mówię o pracujących .

Widzisz i nie grzmisz!!!

RYSIEK TROLU UWAŻAJ ŻEBY CIĘ TEN GNOM FILIPEK Z SIODŁA ZARAZ NIE WYSADZIŁ xD

Filipek uważaj tak daleko nie ujedziesz żeby ktoś za chwilę ryja nie ...

Ostatnie dni

To co się dzieje teraz w tej firmie to jest chyba jakiś żart za pracę w niedzielę dostajesz 100 zł brutto i dzień wolny kiedy im będzie pasować jak niema pracy w tygodniu to wywalą na wolne i dowiadujesz się o tym na fajrant i w zamian w sobotę do pracy, premię zabierają za wszysto dodatku za wydajność już nie zobaczymy ale to dzięki tym z Ukrainy ogłoszenie o pracę to 90% nie prawda teraz na rękę zarobisz ok 2700 jak będziesz głęboko wchodził i się nie odzywał to może i 3000 o żadnym awansie niema mowy chyba że z paleciaka na elektryka w biurze większość to sama rodzina zeby za dużo się nie wydało był jeden zastępca kierownika ale go usuneli bo im przeszkadzał i przyszedł kolejny znajomy znajomego ponoć zasłużył sobie 10 razy był na kompletacji i ok a ludzie tu po dwa lata robią i nie zasłużyli łazi po magazynie łapy w kieszeni i patrzy tym ryjem a wazelina mu z ust kapie pomysły bierze chyba z tej swojej czapki rób tak dalej powodzenia

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Mastermedia spółka jawna? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Bruno

Nie polecam, tragedia!!!!

Składać czy nie?

Witam wszystkich ;) Chyba każda opinia dotyczy magazynu...a jest ktoś, kto mógłby napisać coś o pracy w biurze? Zastanawiam się czy złożyć tam aplikację...? Pozdrawiam.

BB

Buntownik

Rysiu zebranie zrób!!!

Przypadek?NIE SADZE!
@Buntownik

Racja! Słuchanie Ryszarda jest przezabawne! Fajnie słucha się kogoś oderowanego od rzeczywistości. Ciekawy jestem jak tam "zastepca Ryszarda" z Lublina ktory przyjechal i tylko nieliczni go widzieli bo nie wchodził na magazyn i ukrywał się w biurze .Skad oni biora tych ludzi? Co rusz ludzie z przypadku ! Jak ta firma ma działać skoro malo kto jest kompetentny!

Pesymista kompletujący

Chcesz zyc i nie byc wykorzystywany omijaj te firme z daleka chyba ze jestes masochistą.to nie jest heyt

Pesymista kompletujący

Firma krzak krzak sie wyrwie i po firmie a ten kierownik jakas masakra pomylił sie z powołaniem nikt cie człowieku nie lubi typowy bajkopisarz słowami można powiedziec wszystko liczą sie czyny . Wiecej brudasów z ukrainy a mastermedia umrze smiercią naturalną wczesniej czy pózniej raczej wczesniej .

Uga uga is free

Wybieram sie tam zobaczymy ile popracuje. Co do oceny tej placówki wypowiem się gdy sam zobacze jak tam jest. Jeżeli coś nie będzie mi odpowiadało lub będą podobnego rodzaju sytuację to sprawa jest prosta nie będe tam pracował a nie narzekał, a wciąż tam siedział.

Czlowiek Biegunka
@Uga uga is free

Póki płacą tak jak teraz można przymknąć oko... Jak to się zmieni to ludzie zaczna odchodzic.POTWIERDZONE INFO.

Taki jeden

Potwierdzam to co tu piszą, sama prawda, nie polecam tej firmy....

Młody

Zmiana Mikołaja - chamy i kapusie, nie trzeba się domyślać, wystarczy popatrzeć kto ma na więcej pozwolone, kto jest 'uprzywilejowany' a kto jest goniony bez przerwy i ma zapierdzielać 'albo się żegnamy'. Zwłaszcza te jego przydupasy z załadunku i od miksowania, ściemniacze i krętacze. W czasie załadunku praca wygląda tak: na hali zapierdzielać trzeba, zdrowie niszczyć, żeby składać jak najszybciej palety, a w tym czasie na załadunku stoi prostak i robi sobie zdjęcia palet. I ma te same zarobki nie robiąc nic. Jeden liczy minuty do końca zmiany żeby odpocząć a on z uśmiechem mówi, że może jeszcze kila godzin. Bo nadgodzinki lecą, bo nie męczy się, bo ma fajną pracę, bo robi zdjęcia, bo podlizuje się Mikołajowi i wchodzi mu w pupcie w biurze przy 'zrzucaniu zdjęć' relacjonując wszystkie ploty i pogłoski z hali (donos)

Irek Rolnik z Kola
@Młody

IDENTYCZNA SYTUACJA JEST W ODZIALE W LONDYNIE I W SHEFFIELD JAK JESTES Z GRUPY ODBYCIARZEEM TO PRACUJESZ PO 5-6 GODZIN A JAK JESTES Z OGLOSZENIA TO MENADZER WYKORZUSTUJE CIE NA MAXA BO PRZECIEZ MASZ PLACONA DNIOWKE I MOZESZ JEZDZIC PO 21GODZIN DZIENIIE.AUTA CODZIENNIE PRZELADOWANE PO KILKA TON.ALE JAK ZGLASZASZ PROBLEM MOCHOLOWI LUB RUDEMMU LESIOWI TO PDPOWIEDZ JEST "NIE MOZLIWE"POCZEKAMY JAK WKONCU BEDZIE WYPADEK SMIERTELNY SPOWODOWANY PRZEZ KIEROWCOW MM JAK IM FIRMA POMOZE JAK BEDA (usunięte przez administratora) W PASIAKACH!!!A JEZELI NIE PASUJE TO SIE ZWOLNIJ HEHE.FIRMA KRZAK DORABIAJA SIE NA LUDZKIEJ KRZYWDZIE.MENADZER JEDEN I DRUGI ODERWANY OD PLUGA CO NIGDY NIE POWOZIL SAMOCHODU CIEZAROWEGO A TU SIE UWAZAJA ZA "MENAGER TRANSPORT LOGISTIC" ZAL....

jestemWkiblu

rychu nikt cie nie lubi. będziesz wiarze jeszcze pucował buty kiedy będą stali na światlach. pozdro poćwicz

UK

Ludziom skończyły sie umowy o prace 1 pazdziernika, 3 paz dostali skany umowy :D a 9 paź dopiero ich umowy, widac jaki balagan panuje w firmie.

zwykły pracownik

Możemy podziękować uk za brak nadgodzin i nie osiągnięty cel dali 75% żeby ludzie się nie w...i Eh zobaczymy od nowego roku czas na zmiany lepiej już nie bedzie zero nadgodzin brak celu 2400 na rękę hehe powodzenia

Tom
@zwykły pracownik

Możesz podziękować kolegą z PL za brak nadgodzin.. a szczególnie tym barana którzy robią po 180 kart/h a później chyba chwalą się tym w domu przy obiedzie. Kierownik z pewnością będzie wdzięczny co wynagrodzi wam akcją "100zl na rower" a następnie zabierze 200zl bo dasz 3 zamiast 4.5kg kiełbasy. A więc klapki na oczy i nie przejmuj się że wentylator zwiewa czapkę

Nocny Staś

Sodoma i Gomora... Z dnia na dzień do firmy zjeżdża się coraz więcej brudasow. Za sprawą kolejnego genialnego pomysłu, naszego milosciwie Nam panującego kierownika 2m trolla leśnego Ryszarda, w firmie szerzy się plaga Ukraińców. Ta zaraza z dnia na dzień zbiera coraz to większe plony. Banda pederestow ponoszy się jak u siebie, tnac przy tym w (usunięte przez administratora) ile tylko się da. Rundy po magazynie 5x do okola zanim cokolwiek zaczną robić, faja oraz przerwa co chwile. Powiesz coś takiemu to zaczyna pierdzielic Ci po swojemu jakieś mądre sentencje dlaczego nie może tego zrobić, a towar to tylko do 5kg najlepiej. Cięższe produkty to omijają szerokim łukiem. Ja się pytam gdzie tu sens i logika. Pracownicy kompletujacy maj (usunięte przez administratora) by wyrobić normy, każdy z nich liczy na obiecywane premie a tu taki (usunięte przez administratora) Głowno dowodzić ściągnie jeszcze dwa kontenery uchodźców i codziennie będzie przywozil do firmy w bagażniku po dwóch w swoim prywatnym aucie, po czym zrobi zebranie mówiąc "niestety Panowie nie udało się ale byliśmy blisko". Tak jesteśmy blisko ale auto destrukcji. Jak tak dalej to wszystko ma wyglądać to, to zostaniesz sam z swoimi mapami w tym pierdolniku Ty imbecylu bez jakich kolwiek ludzkich odruchów. Kończąc dodam tylko to o czym już wiadomo nie od dzisiaj. W firmie cały czas również jest nadal problem debilizmu. Do pracy są przyjmowani anaflabeci u których nie wykształciły się takie podstawowe umiejętności jak czytanie ze zrozumieniem. Do tego ciągle w (usunięte przez administratora) tnący wozkowi, chowający się po regalach, grający na telefonie w gry. Podejdź do takiego prostaka i poproś go o coś, bo bez tego to ani rusz bo przecież to jest wielki Pan ktoś ważny. Tak czy siak wkurwiony i obrażony bo mu przerwałes w grze i nie zaliczył questa...

Adicted
@Nocny Staś

Paranoja!Praktycznie ta sama liczba ludzi kompletuje wiecej niz do tej pory ale Ryszard wlicza sobie do celu Ukraincow ktorzy nie kompletuja a do tego nikt ich nie kontroluje!Nigdy nie spotkalem sie z taka amatorszczyzna w zarzadzaniu magazynem!

pracownikk

No będzie lepiej przecież mamy Ukraińców przecież są najlepsi zobaczymy jak się zaczną zgrzyty a cwaniaków z uk nie brakuje

Dark

Chamy!!!!!!

Karol

Uwaga na stołówce oprócz kamery jest też podsłuch.

Versus

Kierownik niby zaznaczam nie nadaje się do zarządzania zespołem i to co czytam to nie są heyty, tylko prawda on nadaje się ewentualnie do łopaty, poobstawial się rodzinką we firmie myśli że Pana Boga za nogi chwycił, ale powinien wiedzieć że to. Nie jest stanowisko do końca życia średnio kierownika zmienia się co trzy cztery lata a potem no cóż. PS. Żeby pełnić tą funkcję trzeba być najpierw człowiekiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Mastermedia spółka jawna - Lublin

• Jak się pracuje w Mastermedia spółka jawna?

Zobacz opinie na temat firmy Mastermedia spółka jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mastermedia spółka jawna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 9 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mastermedia spółka jawna