Opinie o Sinsay (LPP S. A.) w Lublin Aleja Unii Lubelskiej 2

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LPP - sklep Sinsay w Felicity Lublin. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LPP - sklep Sinsay w Felicity Lublin o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LPP - sklep Sinsay w Felicity Lublin w Lublin Aleja Unii Lubelskiej 2

Xoooxo

Nie polecam pracy w Sinsay w Felicity. Kierowniczka i dekoratorka to koszmar. Praca 2 na 2. Ciągły bałagan. Musisz robić tysiąc rzeczy i jednocześnie obsługiwać klientów.

Monika Nowy wpis

Bardzo dobra obsluga , profesjonalne podejście do klienta. Dziękuję i serdecznie polecam

Xoooxo Nowy wpis

Sylwia Nowy wpis

Hej wszystkim. Jak wygląda atmosfera w sinsayu? Warto aplikować?

Joanna kos Nowy wpis

A co jeśli podpisałam umowę z dniem 2 maja ale nie chce pracować w Sinsay ze względu na atmosferę dziewczyny są takie aroganckie nic nie można zapytać grafik jest do 22 a wychodzi się godzinę później

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w LPP - sklep Sinsay w Felicity Lublin się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kkk

Czy pracownicy odpowiadają za kradzieże? Chodzi o to że klie t przyjdzie ukradnie nikt nie zauważy i co wtedy?

@Kkk

Nie odpowiadają

Iza

Uffff czyli żadnych kar i potrąceń z pensji nie ma?

Paulinka

Jakie są zniżki dla pracowników i czy są na całą sieć? I jak z grafikiem?

@Paulinka

Zniżka -25% do całej sieci. Grafik pewnie zależy od zespołu - u nas bez problemu można było połączyć ze studiami.

Iza

Rozumiem, fajnie że napisałeś. Powiesz coś więcej o tym grafiku, jak to wyglądało? Totalnie można samemu pod siebie sobie ustawiać??

Nora

Mam pytanie czy pracownicy w Sinsay otrzymują na Święta jakieś bony/paczki?

@Nora

Dostają bon 100zł do wykorzystania w sieci

wiki

Jak wyglądają zarobki w sinsay??? umowa o pracę czy zlecenie? jak atmosfera w vivo?

XXX

Nie polecam pracy w Sinsay VIVO Lublin. Okropny (usunięte przez administratora) zero szkolenia i pretensje od przełożonych, jeżeli czegoś nie wiesz. Zbyt mało osób na zmianie, tempo pracy ponad ludzkie siły. Dodatkowo sprawdzają każdego pracownika opuszczającego sklep, włącznie z torebką, kieszeniami. Jakby ktoś faktycznie miał się połakomić na t-shirt za 4.99... Żenada.

Aleksandra
@XXX

Zero szkolenia? Wyjaśnij proszę. Czy chodzi o brak szkolenia wstępnego? Jeśli tak, to na prawdę słabo z ich strony... Nie rozumiem jak można wpuścić kogoś na sklep bez szkolenia.

Czy ktoś coś wie odnośnie pracy w aktualnej sytuacji? Czy pracownicy dostają jakieś zabezpieczenie pieniężne gdy wszystko jest pozamykane? Nie wiadomo jak to będzie wyglądało w przyszłości i chciałabym się dowiedzieć czy zatrudniając się w Sinsay w czasie pandemii można być spokojnym najbliższej przyszłości?

Klara

Może nie jest idealnie ,ale jeśli każdy będzie się starał to z pewnością nie będzie narzekania.

Ania20

Nie polecam pracy w sinsay. Lublin Vivo, dziewczyny w większości uważają się za nie wiadomo kogo, z łaską odpowiadają na zadane pytania jakby pracowały tam za karę! Cięte strasznie godziny, nie da się zarobić. Praca aby dla studentek. Nie wiem o co chodzi z przyjmowaniem tylu osób nowych(może o ilość podpisanych umów?)

Zbigniew
@Ania20

Możesz mi powiedzieć jaka jest stawka godzinowa w Sinsay i w jaki sposób są tu ustalane grafiki? Zależy mi na tych informacjach, mam nadzieję że powiesz mi coś na ten temat.

Ania20
@Zbigniew

Coś koło 14 zł na godzinę, jakoś tak. Grafik jest ustalany tak, ze na początku jest w nim dużo godzin a później często z dnia na dzień jest dzień wolny wpisywany i traci się godziny, przeważnie koło 80 godzin w miesiącu wychodzi ...

W wątku dotyczącym warunków zatrudnienia w firmie LPP - sklep Sinsay od jakiegoś czasu panuje cisza. Czym ona jest właściwie spowodowana? Czy firma funkcjonuje normalnie? A może na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy zaszły w niej jakieś istotne zmiany, o których należałoby wspomnieć ze względu na wszystkich potencjalnych kandydatów? Wzrosło wynagrodzenie, zmieniły się zasady premiowania, a może pojawił się zupełnie nowy aspekt pracy w tym miejscu? Zachęcam do wznowienia dyskusji na temat tego miejsca pracy.

Dorota
@Ewa

Praca dobra wciąż dla studentów, którzy cenią sobie elastyczny grafik. Wiadomo - kokosów nie zarobisz, ale jakiekolwiek wpływy są.

Kinga
@Dorota

pracowałam tam właśnie w trakcie studiów, ładnie można było wszystko zgrać

Martyna

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?Słyszałam, że mają dobra opinię

jaa

Miałam okazję pracować w tym miejscu przez "chwilę". Nie jest najgorzej, jednak organizacja na niskim poziomie, bardzo częste zmiany w grafiku, bez uzgodnienia, zdarzały się sytuacje, kiedy dowiadywałam się godzinę przed, że nie pracuję.

Zostaw merytoryczną opinię o LPP - sklep Sinsay w Felicity Lublin - Lublin

• Jak się pracuje w LPP - sklep Sinsay w Felicity Lublin?

Zobacz opinie na temat firmy LPP - sklep Sinsay w Felicity Lublin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LPP - sklep Sinsay w Felicity Lublin?

LPP - sklep Sinsay w Felicity Lublin
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.

LPP - sklep Sinsay w Felicity Lublin