Opinie o Mastermedia spółka jawna w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników na temat firmie Mastermedia spółka jawna, oraz Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Mastermedia spółka jawna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mastermedia spółka jawna w Lublin

anonim007

Oddział Wysogotowo. Kierownik oddziału i jego puste obietnice. W okresie świątecznym ekstremalny tryb pracy, nawet do 20 dni z rzędu. Początkowo „siódmy dzień pracy płatny XX zł/h”. Godne wynagrodzenie za wytężony okres w pracy, wiec nie ma mowy o jakimś przymuszaniu ???????? Następnie zaczyna się nowy tydzień i milion pytań odnośnie kolejnego siódmego dnia w pracy. Pozytywny feedback i słowa kierownika oddziału „każdy 7 dzień pracy płatny...”. W kolejnym 7 dniu pracy z rzędu pytanie do przełożonych czy aby na pewno dziś płatne tak jak kierownik oddziału obiecał. W odpowiedzi „tak, tak oczywiście”. Mimo wyeksploatowania organizmu po wytężonym listopadowym i grudniowym miesiącu, pracownicy w ukłonie dla pracodawcy i własnych portfeli przychodzą żeby nie zostawić firmy na lodzie. Okazuje się jednak, ze ten siódmy dzień pracy płatny nie tak jak obiecywał kierownik oddziału. Niebywały zwrot wydarzeń i amnezja Ryszarda. Do tego wyparcie, że takich słów nie użył tylko, że „siódmy dzień WEEKENDOWY pracy..”. Albo to demencja starcza R, albo fatamorgana wszystkich pracowników z tego przemęczenia. Obstawiam to pierwsze. Kolejny przykład: Manipulowanie normą, a w zasadzie jej zaniżanie. Jest ona niepoliczalna dla pracownika, a jej monitorowanie powinno być dostępne każdego dnia, a nie jest.

nikt

ogłoszenie o pracę z dzisiaj: "Stabilne zatrudnienie, pracę do której przychodzi się chętnie, bo jesteśmy fajną ekipą, Możliwość rozwoju zawodowego – preferowanie przy awansie przede wszystkim naszych pracowników" Stabilne zatrudnienie?? Możliwość rozwoju zawodowego?? ....... Jakiś ŻART!!! Jedyne czego możesz się spodziewać od tej beznadziejnej firmy to MOBBING!!! Ja bym omijał tą firmę szerooookim łukiem.

zarząd

Od 1 kwietnia planujemy 25% podwyżki dla wszystkich pracowników.

Mateusz W.

Pracuje tam od trzech dni , rozmowa kwalifikacyjna oraz sama praca to rewelacja , ludzie bardzo fajni i serdeczni do pomocy przy wdrażaniu się, nie spotkałem drugiego takiego pracodawcy który oferuje aż tyle, w tym stawkę podstawową oraz możliwość nadgodzin. Gdzie inni ucinają wszystko jak leci ,mastermedia wychodzi na przeciw potrzebom pracownika, SUPER jednym słowem, wróżę w tej firmie owocną karierę Pozdrawiam Mastermedia Wysogotowo:)

KorpoSzczurek Nowy wpis

Odradzam pracę w tej firmie, atmosfera tragiczna, zrobiła się korporacja pełną gębą. Gnębienie pracowników jest na porządku dziennym...

Korpo szczur Nowy wpis

Od kiedy jest nowa dyrektor hr to każdy jest niezadowolony.wymyśliła 3progi podwyżek 200,400 i 600zl brutto.magazynierzy na suchym składają towar w poniedziałek od 4 rano a na chłodni dopiero od wtorku ,bo trzeba przyjąć dostawy najpierw.ludzie są niedoceniani ogólnie.ja dostałem 200 podwyżki a robię wszystko tam przyjmuje towar,składam i wiele innych.jak były przedszkola zamkniete z powodu COVID i trzeba było zostać z dzieckiem w domu to tez nie dostałeś podwyżki.nie wolno nikomu chorować.a jak już zachorujesz to licz się z tym,że sprawdzi cię czy jestes w domu kierownik gontarz. W tej firmie jest taki slogan:”jesteśmy jedna wielką rodziną…”.pan Piech dyrektor magazynu powiedział kiedyś,że im starszy pracownik tym mniej wnosi do firmy i wie jak się nie orobić.nie zależy im na pracowniku… Dodatek do kornawirusa byl w jednym miesiącu,w drugim już nie.w trzecim poszliśmy do gontarza to powiedział ze się odezwie.nie polecam tej firmy i szukam czegoś lepszego…

2Korpo szczur Nowy wpis
@Korpo szczur

Cała prawda! Doświadczoni pracownicy którzy robią wszystko są zerem!!!!!! Liczą się tylko tacy co niemają dzieci i niemają żadnych innych obowiązków oprócz składania towaru dla firmy. Doświadczeni pracownicy dla firmy są już niepotrzebni swoje już zrobili a teraz dać im do zrozumienia mniejszymi podwyżkami idźcie gdzieś indziej!!!! Zero szacunku dla ludzi którzy tu przepracowali wiele lat i swoją pracą przyczynili do tego czym jest Mastermedia!! A jest najlepszy Exporterm spożywczym z całej Polski!!!!

pracownik od początku

100 kartonów hehe no to powoli się robi akord wydajność wydajność to się liczy w tej firmie nie to że ludzie mają rodziny masz być i robić a biada jak nie będziesz zostawał zedra z ciebie każda złotówkę nawet za tatusiowe zabierają premię powinni przyjść pogratulować i i jeszcze dac na paczkę pieluch ale nie kierownik Ryszard jeszcze u... Ludzie ogarnijmy się w końcu i stanmy murem zbuntujmy się w końcu w 50 chlopa przed wysyłką wszystkich nie zwolnią stańmy i poczekajmy na zarząd z Lublina aż przyjadą pogadamy o umowach o 50 100 za nadgodziny o zabieraniu premi za wszystko ...

Irek Rolnik z Kola
@pracownik od początku

Jeden za drugim stoi nikt sie nie boi!!!Pokazcie chlopaki Ryskowi ze bez was nic nie zrobia.Nie wyjada ciezarowki to pakistance i kurdowie oszaleja!W odzialach w uk tez nie szanuja czlowieka.Dupowlazy liza odbyty aby miec prace i taka sytuacja he.Pozdro dla Ludzi!!

Prezes
@Irek Rolnik z Kola

Liźa tylko ORACIWNICY ZAUFANI CZYLI JAKIES 50 NA 50

Korpo szczur Nowy wpis
@pracownik od początku

Nawet jak oddajesz krew to zabierają kasę z premii

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Mastermedia spółka jawna?

@Pytanie

Jest bardzo pozytywnie :-)

Aaaaaaa
@Pracownik

Nieprawda, tam jest beznadziejna atmosfera

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

banan

panu się chyba firmy pomyliły:/ i miał w zamiarze opisać serwis drukarek.. a opisał hurtownie spożywczą..

były wozkowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Czy pan Rh nadal pracuje w wysogotowie?

Mateusz W.

Gall
@Mateusz W.

Chyba jestes z zarzadu trollu

Zniesmaczony.

Firma, to jakies nieporozumienie, żenada.

Mastermedia
Klient

Szanowni Państwo, Wszystkie uwagi można zgłaszać na poufny adres kontaktowy rozmawiamy@mastermediauk.com Wasi przełożeni są również pracownikami. Podlegają ocenie i premiowaniu.

Karny Jezyk
@Mastermedia

Bardzo proszę pwiedziec kto ich ocenia? Skoro tu na miejscu nikogo nad nimi nie ma? Jak ktoś swoje zdanie wygłosi to dostaje karę i bach na kompletacje, proszę sobie teraz wyobrazić pracowników którzy na codzień zajmują się kompletacja, czują się jak margines firmy.... Proszę przyjechać do Poznania porozmawiać z nami nie z nimi i bez nich!!!!!!

Mastermedia
@Karny Jezyk

rozmawiamy@mastermediauk.com

@Mastermedia

Co mi po tym mailu ? Przecież i tak nic z tym nie zrobicie ! Bo dla was kierownicy są świeci i bez skazy . To co mówią jest święte i nawet gdyby pracownik się poskarżył na kierownika Mik... który myśli że jest alfa i omegą lub na k Jar.. czy na panią kierownik???Kari... która nie potrafi nic zrobić i oprócz zastraszania pracowników bo teraz po Damianie myśli że ma plecy ( powinna pozostać PO kierownika od Ukrainy jak było wcześniej ) Więc pytam o wasze zaangażowanie rozmawiajmy@mastermediauk jak wy tam a my tu i nic nie widzicie co dzieje się w waszym oddziale Poznań

Poufność wynagrodzenia

Przekazanie przez pracownika innym pracownikom danych objętych tzw. klauzulą poufności wynagrodzeń w celu przeciwdziałania nierównemu traktowaniu i przejawom dyskryminacji płacowej nie może stanowić podstawy rozwiązania z nim umowy o pracę w trybie art. 52 KP. Wyrok Sądu Najwyższego z dnia 26 maja 2011 r. sygn. akt II PK 304/10 Zasada równego traktowania w prawie pracy to jedna z najważniejszych zasad prawa pracy. Zgodnie z nią pracownicy mają równe prawa z tytułu jednakowego wypełniania takich samych obowiązków. Rozmowy o wynagrodzeniu między pracownikami ciężko uznać za ujawnianie tajemnicy przedsiębiorstwa. Często natomiast rozmowy o wysokości wynagrodzenia między pracownikami, będzie miało na celu właśnie upewnienie się, że pensje są sprawiedliwie. W takim wypadku nie ma mowy o tym, żeby zakaz ujawniania pensji, był ważniejszy od zasady równego traktowania pracowników.

STULEJARZ

Brawo i serdeczne podziękowania dla zarządu spółki która postanowiła w sposób mega dosadnie pokazać jak traktuje rodaka w firmie. Jeżeli Ukrainiec z łapanki zatrudniony na czas krótszy niż 12 miesiący będzie otrzymywał wynagrodzenie wyższe od osoby która już posiada umowę na czas nieokreślony to cytując klasyka najbardziej wydymanego w firmie - - - - - "WALCIE SIĘ" - - -

nikt

Robert
@nikt

Zgadzam się, nie warto nawet podejmować pracy na okres próbny, bo po kilku tygodniach kierownik działu powie, że jakiś mityczny szef "narzucił kogoś z góry na Twoje miejsce", albo gdzie najpierw kierownik działu powiedział, że nie jestem już potrzebny, bo sobie doskonale poradzą beze mnie. Czyli kolesiostwo pełną gębą Zero szacunku do ludzi, którzy chcą coś robić i się rozwijać.

Chue chue
@nikt

to jest akurat prawda że tam jest jeden wielki (usunięte przez administratora) Brak szacunku do drugiego człowieka, wrzask przełożonego na pracownika, jest taki (usunięte przez administratora) który o każdym mówi że jest ''niedorobiony". Totalna (usunięte przez administratora) w tym Lublinie. Zmarnowany czas na okresie próbnym i całe szczęście że mnie tam nie ma.

:D
@nikt

Jezeli mnostwo ludzi pisze ze tam jest nieciekawie jesli chodzi o atmosfere, to musi byc jakies ziarno prawdy w tym.

Max Kolonko
@nikt

Fajna ekipa na magazynie oraz ludzie z łapanki kierujący tym bajzlem .Lata mijają a prowizorka jak była tak jest.

kadetem teraz
@nikt

Jedna wielka wazelina w tej firmie wchodzisz głęboko i jesteś ok inaczej jesteś nikim Ukraina jest lepiej traktowana niż my polaczki

Janusz
@kadetem teraz

Zalecałbym merytoryczne komentarze, a nie rasizm. To tylko świadczy o niskim poziomie osoby komentującej, wiec raczej pasuje do tej firmy. Niedobrze się robi jak się to czyta. Ciekawostką jest, że głównym rynkiem tej firmy jest Wielka Brytania wiec te polaczki to tam obcy. Jednak nikt w Anglii nie wyraża się tak o polaczkach jak polaczki w Polsce o Ukraińcach. No bo przecież Polak jest the best, to jakby tak można było. Zastanów się co sobą i swoją wypowiedzią reprezentujesz. Dla mnie jest to reprezentacja polskiego ZERA.

Nie wazne
@nikt

(usunięte przez administratora) Czlowiek dostal wolne i wiedzial ze na nastepny dzien po dniu wolnym bedzie mial jeden z gorszych dni pracy(usunięte przez administratora)

@nikt

Ale jaja! To ogłoszenie mają wszędzie takie samo (pracuje w UK),tylko ludzie przecież wszędzie inni. Tu by cię za jedno piwo pobili,taka fajna ekipa...

Czy rozmowa rekrutacyjna w Mastermedia spółka jawna odbywa się również w języku angielskim?

Kandydat

Czy w firmie można pracować na cześć etatu?

Cxsdf

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest dodatek za korona wirusa najpierw był później go zabrali znowu dali znowu zabrali i tak w koło pandemia nadal trwa!!!!!!

Wiecie może czy w Mastermedia spółka jawna szukają chętnych na staż?

Cały ja
@Pytanie

Zadzwoń i się dowiedz, a jak tego nie potrafisz to nawet znaczy że się nie nadajesz do pracy.

anonim007

Job
@anonim007

Moja racja jest najmojsza. Ryszard już nie raz nas przekonywał ze jego słowa nie maja pokrycia.

@anonim007

Gdyby wysoki był chociaż w niewielkim stopniu na tyle rzetelny i skory do dialogu z pracownikami, jak jego zastępca, myślę, że podobna sytuacja nigdy nie miałaby miejsca. Można mieć o nim różne zdanie, ale dzięki jego staraniom (a nie wysokiego) jest szansa jakiegoś większego zarobku. Przez parę lat, które spędziłem w firmie nie spotkałem się z populizmami rzucanymi z jego strony. Co innego Pan R., wyjść przed szereg, rzucić obietnice bez pokrycia i niech tłum się cieszy. (usunięte przez administratora) sytuacja z niezgadzającymi się wypłatami (z tego co pamiętam zostały wypłacone podwójnie nadgodziny), Pan R. wypowiedział pamiętne do teraz słowa "Proszę się niczym nie przejmować, biorę to wszystko na klatę", po czym oznajmia pracownikom o potrąceniu środków z kolejnej wypłaty. Nie wiem czy to kwestia tego, że w stronach, z których pochodzi najwyższy, definicja "brania czegoś na klatę" jest z goła odmienna, czy po prostu wszyscy od zawsze żyliśmy w błędnym przekonaniu na temat tego twierdzenia.

Kaka
@anonim007

To po co dajecie się nabrać na to jak wiecie o tym? Oni wszystko obiecają co chcecie żeby wysyłki wyjechały. Dadzą i 100 za godzinę i warunki których nikt nie spełni.

Kaka

Hmmm

są plusy i minusy

Mieczysław
@Hmmm

Może przedstawisz zarówno plusy i minusy pracy w firmie Mastermedia? Chętnie bym się czegoś dowiedział, dlatego też z tego właśnie względu chciałbym zachęcić Cię do wypowiedzi w tym temacie. Możesz to dla mnie zrobić? W sumie nie tylko dla mnie ale dla wszystkich osób, które odwiedzają ten wątek. Poświęcisz kilka chwil i to napiszesz?

Karol

Jakie firma ma główne wartości ?

zarząd

Od 1 kwietnia planujemy 25% podwyżki dla wszystkich pracowników.

@zarząd

Świetna strategia, tylko pogratulować!!! Czyżby magazyn w Holandii aż tak dobrze się miał???????.......

Egocentryk

Chyba w hrywnach.

Chciałem dobrze
@Egocentryk

W kiełbasie :)

Ela

Człowieku, jesteś wielki!!!!! Już Cię lubię!!!! Proponuję i sugeruję wszystkim tu zaglądającym aby zaczeli szukać sobie pracy, i to szybko bo ta firma to padaczka......

Hehehe
@Ela

Najgorsza praca jaka mialam - siedziba LUBLIN i ludzie tam są okropni!!!!! Uciekajcie stamtad i wezcie ze mnie przykład:) zwialam czym predzej

@Hehehe

Widzę, że jest nas wiecej niż myślałam.... Że taka "firma" jeszcze istnieje......

Pongwin

Posiłki regeneracyjne po całym dniu w zimnym w postaci zapiekanki z virtu albo zupki profii haha maskara, to jest aż śmieszne.Oni to robią chyba tak na odczep się. Regeneracja ? No co? Przecież dostajecie ... szkoda słów..

Edek
@Pongwin

Z oferty nie sprzedaje sie to na regeracyjne walą haha

Jestem tu

Chyba normy ;)

Bożena
@zarząd

Dla wszystkich? No chyba nie.. nazywać premie za wyrabianie chorej normy gdzie tylko (usunięte przez administratora) z przypisywanymi "kwitami" potrafią zrobić nazywać podwyżka to lekka przeginka panie/pani z zarządu, a resztę straszy się zwyczajnie, bo wyrabiają 70-80 "kartonopozycji" gdzie 1/4 produktów naliczana jest jako "0" to po pierwsze. Po drugie stara norma wynosiła 100, teraz 140. Fajna premia, dla osłów. Nie pozdrawiam

Lopan
@Bożena

a pozwyżka bedzie jakaś ze wzg na wzrost płacy minimalnej????

Chmurka
@Hehehe

Ojjj, zgadzam się, niedowartościowane księżniczki i cwaniaczki, zero merytoryki, zero jakiegokolwiek autorytetu, powsadzane losowo na stołki.

Anonymous
@Ela

Jak się komuś nie chce robić to każda robota to padaczka... Najlepiej leżeć i zgarniać piątkę netto co nie?

Zostaw merytoryczną opinię o Mastermedia spółka jawna - Lublin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mastermedia spółka jawna