Opinie o Mastermedia spółka jawna w Lublin

Mastermedia spółka jawna
2 151 322 5 1
Jaa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 godzin.

Na internecie jest oferta pracy jako magazynier z zarobkami do prawie 5tys PLN, czy tyle naprawdę się zarabia?

eveucnyikyruiyatvrfeb Nowy wpis

Niestety ale wszyscy kierownicy i dyrektorzy powinni przejść szkolenie z zarządzania zasobami ludzkimi oraz na temat mobbingu. Co to za dyrektor, który reaguje słowami "nie było mnie tam"

Pytanie Nowy wpis

Czy jest możliwość w Mastermedia spółka jawna pracy na część etatu?

Dział Personalny Nowy wpis
@Pytanie

Dzień dobry, serdecznie proszę o kontakt mailowy pod adresem rekrutacja.poznan@mastermediauk.com lub rekrutacja.(usunięte przez administratora) Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Pozdrawiamy serdecznie!

Gangster z Wildy

Na stołówce jeden z wózkowych który nie dawno ogolił się na łyso, powiedział: Ja na przerwie mogę siedzieć ile chce, bo kierownikowi strach nie pozwoli mi zwrócić uwagi. Jak my wszyscy mamy być przez kierownictwo szanowani jak takie elikwenty się bujają po całej szerokości korytarza.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Kierowca

Master Media tak w Lublinie jak i w Poznaniu to dziadostwo, (usunięte przez administratora) nigdy nie potrafią nie spóźnić się z załadunkiem, wieczne 4 lub 5 godzinne opóźnienia, jakaś (usunięte przez administratora) agnieszka wymyśla tylko coraz to glupsze rzeczy. A my kierowcy nie dość że ciągle przez tych niedorajdow mamy opóźnienia to jeszcze musimy się za te (usunięte przez administratora) tłumaczyć. (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Spiżarnia przynajmniej nie ma opóźnień i normalnie ładują. Powinni to (usunięte przez administratora) zamknąć.

Tak5Nie2
Bożena
@Kierowca

Gościu jesteś mężczyzną a wylewasz żale na kogoś przez internet? Brawo Ty.. widać kto tu jest niedojda, bo nawet nie masz odwagi powiedziec komuś prosto w twarz co cie boli.. pomysl też, że te opóźnienia spowodowane są brakami w ludziach, no ale.. wsiadł taki na tira i myśli że jest wyższy. IQ stonki :) Nie pozdrawiam cię typie

Tak11Nie4
KULOLO

Obserwuje i nie wierzę w to co się pisze ! Wiadomo firma ma plusy i minusy , jak każda ,ale żeby nagadywać na pracownika Agnieszkę to w 2 dni z rzędu ? Z każdej opinii dowiadujemy się że Spiżarnia jest lepsza od Mastermedia itp.Przypadek ? Sprawa zgłoszona.

Tak16Nie
Jolanta
@KULOLO

W miarę możliwości unikajmy podawania danych osobowych pracowników firmy, to niezgodne z regulaminem serwisu. Piszesz o plusach i minusach pracy w Mastermedia spółka jawna. Co konkretnie masz na myśli?

Tak1Nie1
Magazynier ze Spiżarni haha

W Master Media na magazynie pracują same życiowe niedojdy, stąd wieczne opóźnienia. Spiżarnia przy tym (usunięte przez administratora) to jak pałac a i ludzie dużo bardziej ogarnieci. Pozdrowienia dla tej krowy Agnieszki, niech se w końcu faceta znajdzie to durne pomysły przestaną jej do łba przychodzić.

Tak5Nie2

Witam jutro mam rozmowe na magazyniera w Lublinie i po tych wszystkich komentarzach się zastanawiam czy tam iść aktualnie pracuje na zleceniu w za marne 2000 i mam teraz mieszane myśli.

@:)

myślę, że stracisz tylko czas, idąc na rozmowę. Nie warto, tam jest za dużo patologicznych ludzi.

Już niedługo

Pamiętacie (usunięte przez administratora)który został kierownikiem zmiany potem go zwolnili bo się nie nadawał. To co tam robi (usunięte przez administratora)jakieś bonusy daje szefostwu za posadę bo nie rozumiem . Ona przecież nic nie ogarnia nie ma szacunku wśród pracowników nawet wypowiedzieć sieć poprawnie nie potrafi łamanym polskim. (usunięte przez administratora) Otwórzcie oczy bo niedługo nie będzie komu pracować.

Tak3Nie2
Adam
@Już niedługo

No i dobrze, że nie dałem rady przy dyktaturze (usunięte przez administratora) ????.Potrzebował, potrzebuje do dzisiaj ludzi którzy będą mu słodzić na stanowiskach KZ, ja tak nie potrafiłem ???? to się nie sprawdziłem ????,proste. Mimo wszystko dobrze wspominam okres w MM, mega spoko właścicieli i załogę PN i LBL, dla mnie to było mega fajne doświadczenie mimo że krótkie. Powodzonka Wam życzę i zdrówka oraz lepszych zarobków w MM. Pozdrawiam

Mikrofon w dłoni
@Adam

Wspominanie poprzedniej roboty oznacza że w aktualnej nie jest chyba za ciekawie ;)

Adam
Nazwa działu: Produkcja
@Mikrofon w dłoni

Czytaj ze zrozumieniem :), miło wspominam ludzi z którymi miałem przyjemność pracować na magazynie, tylko jednej osoby nie wspominam dobrze i każdy wie o kogo chodzi :)

Max Kolonko
@Adam

Jakbyś czytal ze zrozumieniem ,to byś nie pisał mi drugi raz tego samego :)

Ciekawski

To prawda że ma być nowa premiera nr 5 ,2000 zł za wydajność 200 kartonów/h (czyli kolejna do ogłoszenia a nieosiągalna)? I nowy grafik na 14 zmian ? A tak poważnie, szkoda mi tylko tych nowo zatrudnionych, że przychodzą z zamydlonymi oczami po rozmowie na której obiecywane są złote góry. Naprawdę nie wierzcie w te bajki. Przed zatrudnieniem się w tej firmie radzę się dwa razy zastanowić. Może kiedyś góra dostrzeże ze już odchodzą najbardziej doświadczeni Polacy i że w Wysogotowie dzieje się źle......

Tak8Nie1
Złą sławą owiany

Chciałbym pochwalić kierowniczkę z magazynu na Wysogotowie, jest miła, uczynna, zaangażowana w swoją pracę, z chęcią słucha pomysłów pracowników które realizuje. Jest Ukraińskiej narodowości lecz pomimo to nie ma podziałów na lepszych czy gorszych. Ma tylko jedną wadę, słucha ludzi którzy wymyślają brednie na temat innych pracowników. Ci ludzie później rzucają jej kłody pod nogi.

HEh
@Złą sławą owiany

Szkoda tylko że taka fałszywa..

Czarek

Najłatwiej jest oskarżać ale pewnie każdy mógłby sobie zarzucić wiele!!!

TakNie5
Niewygodny Wózkowy

Wysogotowo: Największym problemem firmy jest BHP'owiec, który rozpowszechnia dane osobowe pracowników. Nowo zatrudniający się pracownicy, uważajcie na nie wygodne pytania na szkoleniu i nie dajcie się ciągnąć za język ! bo wszystko co mu powiecie obiegnie całą firmę.

zarząd

Od 1 kwietnia planujemy 25% podwyżki dla wszystkich pracowników.

Tak6Nie2
@zarząd

Świetna strategia, tylko pogratulować!!! Czyżby magazyn w Holandii aż tak dobrze się miał???????.......

Tak4Nie2

Egocentryk

Chyba w hrywnach.

Tak10Nie1

Chciałem dobrze
@Egocentryk

W kiełbasie :)

Ela

Człowieku, jesteś wielki!!!!! Już Cię lubię!!!! Proponuję i sugeruję wszystkim tu zaglądającym aby zaczeli szukać sobie pracy, i to szybko bo ta firma to padaczka......

Tak4Nie2

Hehehe
@Ela

Najgorsza praca jaka mialam - siedziba LUBLIN i ludzie tam są okropni!!!!! Uciekajcie stamtad i wezcie ze mnie przykład:) zwialam czym predzej

Tak9Nie1

@Hehehe

Widzę, że jest nas wiecej niż myślałam.... Że taka "firma" jeszcze istnieje......

Pongwin

Posiłki regeneracyjne po całym dniu w zimnym w postaci zapiekanki z virtu albo zupki profii haha maskara, to jest aż śmieszne.Oni to robią chyba tak na odczep się. Regeneracja ? No co? Przecież dostajecie ... szkoda słów..

Edek
@Pongwin

Z oferty nie sprzedaje sie to na regeracyjne walą haha

Tak2Nie1

Jestem tu

Chyba normy ;)

Bożena
@zarząd

Dla wszystkich? No chyba nie.. nazywać premie za wyrabianie chorej normy gdzie tylko (usunięte przez administratora) z przypisywanymi "kwitami" potrafią zrobić nazywać podwyżka to lekka przeginka panie/pani z zarządu, a resztę straszy się zwyczajnie, bo wyrabiają 70-80 "kartonopozycji" gdzie 1/4 produktów naliczana jest jako "0" to po pierwsze. Po drugie stara norma wynosiła 100, teraz 140. Fajna premia, dla osłów. Nie pozdrawiam

Lopan

W lublinie przymiezaja sie do zalozenia zwiazkow zawodowych i dobrze bo juz miarka sie przebiera co wyprawia kierownictwo bez pojecia.

Tak15Nie
Anna
@Lopan

Kierownictwo? To są ludzie z jakiejś łapanki, bez żadnego pojęcia o kierowaniu i bez żadnych kwalifikacji. Popieram pomysł i podpisuję się pod nim obiema rękami.

Tak18Nie
Kaśka
@Anna

Osobiście uważam, że związki zawodowe przydałyby sie w Wysygotowie. Robie tu od roku i to co widzialam to przechodzi ludzkie pojecie. Kierownictwo jest nie do zniesienia i gdyby nie to ze nie musze ich słuchać to już dawno bym stad zwiala a tak jest znośnie. Jezeli bedzie zebranie pracownikow ale bez kierownictwa czy zakladamy zwiazki zaw. to podpisuje sie od razu. W poprzedniej pracy mialam taka sama sytuacje i to podzialalo na "górę"

Tak13Nie
Lopan
@Anna

Przydałoby się tymi godzinami pracy i straszeniem zainteresować inspekcje pracy .

@Lopan

To bardzo dobry pomysł ????

@Nikt

To bardzo dobry pomysł!!!

Kocham wszystkich :)
@Lopan

Przymieza się ubrania..... Do założenia związków zawodowych potrzebna jest zgoda zarządu firmy. Przymiezajcie dalej.....

Tak2Nie1

Nie wazne
Nazwa działu: Handlowy
@Anna

Święte słowa. Kierownictwo nawet nie ma odwagi powiedzieć prosto w oczy swoim pracownika że kończą z nimi współprace tylko zakrywają się nowym menadżerem

Commando
Nazwa działu: Finanse
@Kocham wszystkich :)

Na inspekcje pracy do powiadomienia tez potrzeba zgody głabie kochasz wszystkich przygłupow chyba takich samych.

Gandalf

Firma masakra szuka sobie januszy do pracy co będą pracować na dziesięć zmian , premia nie do wyrobienia wielkie kłamstwo , jakieś kary zabieranie pieniędzy !!!(usunięte przez administratora)

Zuzia
@Gandalf

Zgadzam się w stu procentach!!!!!

Zło konieczne
@Gandalf

To może im powiedzmy? Jak mają coś zrobić z tymi gadami jak nie wiedzą (chyba) co ci durnie wyprawiają

Rafał
@Gandalf

Szkoda słów, dopuki się kierownictwo nie zmieni to odradzam:)

nikt

ogłoszenie o pracę z dzisiaj: "Stabilne zatrudnienie, pracę do której przychodzi się chętnie, bo jesteśmy fajną ekipą, Możliwość rozwoju zawodowego – preferowanie przy awansie przede wszystkim naszych pracowników" Stabilne zatrudnienie?? Możliwość rozwoju zawodowego?? ....... Jakiś ŻART!!! Jedyne czego możesz się spodziewać od tej beznadziejnej firmy to MOBBING!!! Ja bym omijał tą firmę szerooookim łukiem.

Tak24Nie

Robert
@nikt

Zgadzam się, nie warto nawet podejmować pracy na okres próbny, bo po kilku tygodniach kierownik działu powie, że jakiś mityczny szef "narzucił kogoś z góry na Twoje miejsce", albo gdzie najpierw kierownik działu powiedział, że nie jestem już potrzebny, bo sobie doskonale poradzą beze mnie. Czyli kolesiostwo pełną gębą Zero szacunku do ludzi, którzy chcą coś robić i się rozwijać.

Tak20Nie
Chue chue
@nikt

to jest akurat prawda że tam jest jeden wielki (usunięte przez administratora) Brak szacunku do drugiego człowieka, wrzask przełożonego na pracownika, jest taki (usunięte przez administratora) który o każdym mówi że jest ''niedorobiony". Totalna (usunięte przez administratora) w tym Lublinie. Zmarnowany czas na okresie próbnym i całe szczęście że mnie tam nie ma.

Tak14Nie

@nikt

Jezeli mnostwo ludzi pisze ze tam jest nieciekawie jesli chodzi o atmosfere, to musi byc jakies ziarno prawdy w tym.

Tak10Nie

Max Kolonko
@nikt

Fajna ekipa na magazynie oraz ludzie z łapanki kierujący tym bajzlem .Lata mijają a prowizorka jak była tak jest.

kadetem teraz
@nikt

Jedna wielka wazelina w tej firmie wchodzisz głęboko i jesteś ok inaczej jesteś nikim Ukraina jest lepiej traktowana niż my polaczki

Janusz
@kadetem teraz

Zalecałbym merytoryczne komentarze, a nie rasizm. To tylko świadczy o niskim poziomie osoby komentującej, wiec raczej pasuje do tej firmy. Niedobrze się robi jak się to czyta. Ciekawostką jest, że głównym rynkiem tej firmy jest Wielka Brytania wiec te polaczki to tam obcy. Jednak nikt w Anglii nie wyraża się tak o polaczkach jak polaczki w Polsce o Ukraińcach. No bo przecież Polak jest the best, to jakby tak można było. Zastanów się co sobą i swoją wypowiedzią reprezentujesz. Dla mnie jest to reprezentacja polskiego ZERA.

Nie wazne
@nikt

(usunięte przez administratora) Czlowiek dostal wolne i wiedzial ze na nastepny dzien po dniu wolnym bedzie mial jeden z gorszych dni pracy(usunięte przez administratora)

bogaty

Do roboty lenie. Mogę was wyciskać jak cytrynę białe murzyny. Na wasze miejsca jest rzesza nowych śmiecie.

Tak4Nie4

Ostatni Sprawiedliwy
@bogaty

Zaprawde powiadam ci "bogaty "biały murzynie" z tej patoli wiecej nie wyciśniesz! A śmieciami, ludzi do uczciwej, normalnej i rzetelnej pracy nie znajdziesz! I daj Boze zebym cie "bogaty murzynie" spotkał w sektorze!!!AMEN

Tak10Nie

Gruby
@bogaty

Haha no no... Mastermedia jest jedyna firma w Polsce która niema kłopotu ze znalezeniem pracowników.

jo
@bogaty

Filipek to Ty?? Z metra cięty Panie kierowniku? Od czasu jak się pojawiłeś to się wszystko zaczęło sypać niech kierownik R.H wróci i trzyma rękę na tym to może będzie lepiej pozdrawia były "biały murzyn"

Joker
Nazwa działu: Finanse

Ludzie nieprzejmujcie się. Róbcie tyle co możecie i do domu. A co do władzy. Im wyżej siedzisz tym bardziej się pocisz. Wszystkiego najlepszego chłopaki trzymajcie się.

Tak3Nie1

Ostatni Sprawiedliwy

Wchodzę sobie tu :( a wpisu "BRAK"?! Mocno ktoś się postarał żeby ten wpis usunąć! To tylko pokazuje jaka jest skala problemu w tej firmie o. Wysogotowo. "Niech was ręka boska kara" za te czyny!

Tak8Nie
Ela

Powiem tak - przyszedł czas na was kiełbasiarze. Tak czy siak, czy to będzie twardy czy miękki brexit, wasze dni są policzone. Będę trzymać moooocno za to kciuki, hahahaha ;)

Tak9Nie

Krzysztof W

Ta firma to jedno wielkie G.. ludzie są fałszywi ( choć nie wszyscy ale jest to garstka mówię o pracownikach na magazynie oczywiście bo biuro to ... inna historia nie wnikam ) jak i kierownicy zmianowi choć myślałem ze jest inaczej ale tez się rozczarowałem panie J... co innego się mówi pracownikowi co innego na zebraniu pracowałem tam ok 3 lat pierwsze 1,5r było ok docenianie pracownika niezła kasa z...a atmosfera aż się chciało pracować szedłem do pracy z uśmiechem ale jak przyszła Ukraina to się zaczęło firma się zmieniła z dnia na dzień niestety na gorsze dla polaczka skończyły się dobre czasy lepsza była Ukraina i tak jest nadal bo tańsza choć nie którzy nie mieli pojęcia i nie maja do teraz co robią he he ale tego firma nie widzi liczy się tylko wysyłka tylko to się liczy w tej firmie kosztem wszystkiego a zwłaszcza pracownika jesteś dla nich zerem jeśli zatrudniasz się w tej firmie zapomnij o rodzinie o jakiś planach bo firma cię potrzebuje piątek świątek niedziele i bóg wie co jeszcze... rozliczanie co do minuty ludzie dajcie se spokój szkoda zdrowia nerwów i rodziny nie warto ... godziny pracy proszę jeśli dobrze pamiętam tak to się często zmienia ze człowiek nie ogarnia już tego z dnia na dzień 6-14 , 9-17, 14-22, 16-24, i jeszcze środy wolne za soboty jak niema w środę pracy to masz dzień wolny zazwyczaj dowiadujesz się z dnia na dzień tam nawet nie wiedzą czy ci zapłacą za sobotę aha niedziela na 24 do 8 rana i na nockę na 22:00 wypoczęty oczywiście tak jak im pasuje to Ty masz się dostosować nie Firma Dużo ludzi pisze ja się podpisze bo nie ma nic do ukrycia napisałem prawdę jak było i jak jest

Tak26Nie1

Na rano
Nazwa działu: Produkcja
@Krzysztof W

Zgadzam sie ale ty pewnie tam z okolic Poznania. W Lublinie jest to samo (usunięte przez administratora)Pozdrawiam

Krzystof W
@Na rano

Tak z Poznania z tego ... ludzie jest dużo innej pracy i to lepszej ja mam i nie narzekam są jeszcze pracodawcy którzy potrafią docenić pracownika i przede wszystkim normalne godziny pracy pozdrawiam tych zdesperowanych

ukrainiec
@Krzystof W

Po pierwsze trzeba zrozumiec "firme" Nastawiona jest tylko i wylacznie na zysk, niewazne jakim kosztem Czy kosztem ludzi którzy maja robic w nienormalnych godzinach lub wyciskac jak najwiecej, ludzi ktorzy znajda inna prace tak jak mowisz gdzie pracodawca potrafi docenic pracownika do tego firma bylaby szczesliwa gdyby znalazla 50 zolnierzy ktorzy zawsze przyjda w sobote i w niedziele charytatywnie a do tego nie beda chcieli wolnego bo nie chca siedziec w domu (Bo zona karze robic nadgodziny pod grozba rozwodu, niewazne ze nie ma z nich pieniedzy) We firmie juz nie potrzeba takich co chca zarobic i takich co mysla System juz od dawna mysli za ludzi Tylko *PIK PIK* i jedzie dalej ukrainiec jeden z drugim, jak podchodzi do półki do pika wszystko co tam jest az trafi na to co ma wydac bez czytania ze skanera Wazne jest ile kartonow zrobil a jak paleta wyglada to juz nie wazne Jakosciowo jest masakra ale kazdy zmianowy ma to gleboko gdzies, przecież ukrainiec jest dobry -> patrz ile zrobil kartonów Widzisz? Jest LEPSZY? Na WZ papierowych trzeba bylo myslec, ukladac, wertowac kartki i uwazac co sie wydaje zeby nie pomylic przy ilosciach a tutaj? prosty i sprawny system dla niemyslacych, niemyjacych sie i nie majacych pojecia o jakosci ludzi zwlaszcza ze wschodu firma sie rozwinęła i zarobila swoje na pracy polakow ktorzy duzo dali od siebie a juz sa niepotrzebni czysta prawda i w tym roku prognozuje najwiecej wypowiedzen bo polak juz jest niepotrzebny do tej pracy Od tego roku firma jest ukrainska i ukrainiec bedzie towar przyjmowal, rozkladal, wydawal, mixowal i ladowal na tiry To jest przyszlosc ->ludzie nastawieni na 8h zwyklej bezmozgiej roboty niewazne w jakich godzinach ani za jakie pieniadze To jest ten wlasnie wspomniany "bialy murzyn" Bialy murzyn w 21 wieku to ukrainiec Gratuluje kierownictwu i centrali ktora nie widzi co sie dzieje w wysogotowie bo sama ukraincow nie ma a widzi tylko statystyki sie zgadzaja Tir za tirem wyjechal? Wyjechal! Ok, nastepny!!!

Polak
@Krzysztof W

Ależ to było rasistowskie!!! Bardzo nieładnie, bo jak w drugą stronę to i owszem, czemu nie, niech polaczek robi zagramanicą.... na takie coś to szkoda nerwów, bo to walka z wiatrakami...... żenada....

Polak
@ukrainiec

Weź się lepiej za robotę bo za chwilę to nawet szczur będzie od Ciebie sprytniejszy....... o ile już nie jest....... hahaha

Kocham wszystkich :)

Pragnę poinformować iż zgłoszenie wraz z nagraniem potwierdzającym bezprawne '' zabieranie'' premii za zwolnienia lekarskie zostało wysłane do Państwowej Inspekcji Pracy. W nagraniu jest przedstawiony " cennik" za jeden dzień choroby. Pracownicy pozdrawiaja Filipa :) PS. Po ile masz palety?

Tak19Nie

Konrad Baleron
@Kocham wszystkich :)

"Bezprawne zabieranie premii uznaniowej" w nagraniu.... Ktos z was jest ładnym oszołomem :))) Po pierwsze bez zgody nie można nikogo nagrać , po drugie to premia uznaniowa wiec niema czegoś takiego jak "bezprawne zabranie"... Pracodawca nie musi się w ŻADEN sposób tłumaczyć z nieprzyznania takiej premii...Ktoś chyba nie popracuje zbyt długo skoro takie bzdury przesyła do PiP u...

@Konrad Baleron

Chyba nie masz racji. W dzisiejszych czasach można nagrywać rozmowę i nie jest to zabronione. Poza tym wszyscy wiemy jak w tej firmie premia uznaniowa wygląda, że jest ona częścią twoich obiecanych dochodów.

Konrad Baleron
@Nikt

Wpisz w google kiedy można nagrywać i co za to grozi a pózniej sie wymądrzaj..

Nick

Pracuj peel

@Nick

Znowu ten (usunięte przez administratora)sie oglasza?

ŁukaszeK
@Nikt

Nie, cos ty Kazdy rozsyla swoje cv na potege, byleby jak najdalej od tej firmy a "gora" i tak juz tu nie zagląda, chyba lepiej pogadac w robocie c'nie?

@ŁukaszeK

To prawda, masz całkowitą rację!!

Janusz

Jeżeli myślisz o zatrudnieniu w biurze w Lublinie to zastanów się dwa razy. W dzisiejszych czasach to ty możesz wybierać pracodawcę bo brakuje ludzi do pracy, zwłaszcza wykwalifikowanych. Jest wiele ogłoszeń o pracę w Lublinie w firmach gdzie docenią cię jako osobę i pracownika. W tej firmie tylko się zmarnujesz. To co podają w ogłoszeniu o przyjaznej i rodzinnej atmosferze to kłamstwo. Może o rodzinnej atmosferze nie do końca takie kłamstwo bo tam na stanowiskach kierowniczych sama rodzinka pracuje bez żadnych kwalifikacji. Poza tym jaki to atut rodzinna atmosfera? Do pracy przychodzi się do zespołu ludzi aby razem pracować i nawzajem sobie pomagać - praca zespołowa. Rodzinna atmosfera jest w domu. Firma jest bardzo źle zorganizowana i zarządzana. Totalny chaos. Na razie jadą na rozpędzie bo ich filozofia to "jakoś tam będzie, kiełbasa w Anglii i tak się będzie sprzedawać". A tu niedługo Brexit. Jakikolwiek by nie był to i tak ucierpią z braku przygotowania i strategii. Rozpęd też zacznie powoli wyhamowywać aż padną. Jeśli więc szukasz pracy poszukaj innej. Szkoda czasu.

Tak28Nie

@Janusz

Racja. Rodzinna atmosfera to jedno wielkie kłamstwo. Patologia na porzadku dziennym

Tak20Nie

Master
@Janusz

Podpisuję się pod tym rękami i nogami, atmosfera jest fatalna. Kopanie dołków pod ludźmi, zero jakiegokolwiek przygotowania merytorycznego ze strony kierowniczki jednego z działów, a na koniec rozwiązanie umowy z jakichś niejasnych powodów. Kręcenie i kłamanie na porządku dziennym. Praca idealna dla mentalnych Karyn, które nie potrafią nic innego tylko komentować to, jakie ktoś wybrał sobie płytki do łazienki albo kłócić się o skuteczność metod leczniczych szarlatana Jerzego Zięby. Nie polecam tej firmy nikomu normalnemu.

Tak15Nie

@Master

Master, Doskonale wiem o kim mówisz. Ta od siedmiu boleści kierowniczka jest osobą pozbawioną kręgosłupa moralnego. Biada ludziom, których ona jest przełożoną. Ale ja wierzę, że karma wróci....trzeba tylko trochę poczekać Pewna pisarka, Alyson Noël tłumaczy, że: „Karma działa następująco: Akcja – reakcja. Zbierzesz to, co posiałeś. Wyjmiesz to, co włożyłeś. Otrzymasz w zamian to, co dałeś”

kadetem teraz
@Master

Święta prawda

Master
@Nikt

Ja to się szczerze zastanawiam jak ww. dostała awans na kierownika wiadomego działu, po prostu zero kompetencji do reprezentowania firmy przed klientami i brak umiejętności budowania autorytetu, plus zerowe umiejętności przekazywania wiedzy i doświadczenia. Masakra.

Nikt

Mam nadzieję, że ktoś im się w końcu dobierze do czterech liter zrobią z tą firmą porządek i albo zmienią stosunek do ludzi albo zniknie z rynku pracy. Będę trzymać mocno kciuki za to

Tak14Nie

:D

Ja pracowałam 3 miechy w tej firmie i to co przeżyłam to koszmar. MOBBING!!!!!

Tak52Nie
szukająca

Gdzie pracowałaś? Lublin?

@szukająca

tak

@:D

Może opowiesz coś więcej na ten temat? Ja też pracowałem w Lublinie, jeśli chodzi o atmosferę to była totalna masakra.

@Kuń

a ty pracowałeś w biurze czy na magazynie? ja w biurze i był wrzask kierowniczki, zwracanie uwagi przy innych a nie na osobności, obgadywanie za plecami, idiotyczne żarty ze strony współpracowników, brak szacunku do kobiety ze strony faceta.

Jolanta
@:D

Jeśli rzeczywiście takie sytuacje się zdarzały, to czy rozmawiałaś z kimś na ten temat? Oczywiście takie zachowania są niedopuszczalne, jednak należy na nie reagować. Wspominasz też o żartach współpracowników, może nie miały być one złośliwe, lecz miały na celu rozładowanie napięcia. Jak uważasz?

@:D

Ja pracowałem w biurze, obgadywanie i śmiechy z innych były na porządku dziennym. Niektóre panienki tam pracujące to się nadają do wiejskiego sklepu, a nie do takiej firmy i kontaktu z klientem. Krzywe spojrzenia, bo nowy pracownik chce coś robić i się uczyć, a nie siedzieć na tyłku potulnie. Wybujała samoocena, bo jedna z drugą dostały awans. Masakra.

Tak6Nie

@Kuń

To samo przeżyłam i uciekłam pod koniec okresu próbnego na L4 bo juz wytrzymać psychicznie nie mogłam. A ja jestem za fajna by pracować z patologicznymi ludźmi

@:D

(usunięte przez administratora) Opowiesz mi coś więcej na mailu?

Anna
@Jolanta

Jolanta, chyba sama nie wierzysz w to co mówisz. Myślę, że doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że to "reagowanie" nie przyniesie żadnych !!! efektów. Poza tym myślę, że ktoś potrafi odróżnić dobry żart od tego złośliwego. A swoją drogą to musisz być bardzo oddanym pracownikiem firmy Mastermedia skoro piszesz komentarze o 7 rano w niedzielę......

Zostaw opinię o Mastermedia spółka jawna - Lublin

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie