Opinie o Mastermedia spółka jawna w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mastermedia spółka jawna. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Mastermedia spółka jawna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mastermedia spółka jawna w Lublin

Czy pracownicy w Mastermedia spółka jawna dogadują się między sobą?

huernwuirvr

nie.

Nowy Rok

Firma wraca do dawnej polityki zarządzania, w święto trzech króli trzeba przyjść do pracy, jesteś wbity w grafik czy tego chcesz czy nie, w zamian otrzymujesz wolny dzień w środku tygodnia. Wszyscy na magazynie są bardzo źli z takiego traktowania. Moim zdaniem firma na samym początku roku, strzeliła sobie w kolano.

Johny

Każdemu coś nie odpowiada.. Ja za październik odebrałem 4.400zl netto wypłaty bez nadgodzin, wystarczy zrobić 106 poz/kartony

Bravo
@Johny

Odebrałeś i masz, czy już personalna poprosila o zwrot pomylkowej nadpłaty?

Johny
@Bravo

Taka kwotę odebrałem. Cała premie za kompletacje razem ok. 5,5k brutto

Elegancko
@Johny

5500 brutto to 3900 netto.

Jaa

Na internecie jest oferta pracy jako magazynier z zarobkami do prawie 5tys PLN, czy tyle naprawdę się zarabia?

eeeeee
@Jaa

*brutto

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Mastermedia spółka jawna? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
eveucnyikyruiyatvrfeb

Niestety ale wszyscy kierownicy i dyrektorzy powinni przejść szkolenie z zarządzania zasobami ludzkimi oraz na temat mobbingu. Co to za dyrektor, który reaguje słowami "nie było mnie tam"

Czy jest możliwość w Mastermedia spółka jawna pracy na część etatu?

Dział Personalny

Dzień dobry, serdecznie proszę o kontakt mailowy pod adresem rekrutacja.poznan@mastermediauk.com lub rekrutacja.(usunięte przez administratora) Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Pozdrawiamy serdecznie!

Gangster z Wildy

Na stołówce jeden z wózkowych który nie dawno ogolił się na łyso, powiedział: Ja na przerwie mogę siedzieć ile chce, bo kierownikowi strach nie pozwoli mi zwrócić uwagi. Jak my wszyscy mamy być przez kierownictwo szanowani jak takie elikwenty się bujają po całej szerokości korytarza.

Kierowca

Master Media tak w Lublinie jak i w Poznaniu to dziadostwo, (usunięte przez administratora) nigdy nie potrafią nie spóźnić się z załadunkiem, wieczne 4 lub 5 godzinne opóźnienia, jakaś (usunięte przez administratora) agnieszka wymyśla tylko coraz to glupsze rzeczy. A my kierowcy nie dość że ciągle przez tych niedorajdow mamy opóźnienia to jeszcze musimy się za te (usunięte przez administratora) tłumaczyć. (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Spiżarnia przynajmniej nie ma opóźnień i normalnie ładują. Powinni to (usunięte przez administratora) zamknąć.

Bożena
@Kierowca

Gościu jesteś mężczyzną a wylewasz żale na kogoś przez internet? Brawo Ty.. widać kto tu jest niedojda, bo nawet nie masz odwagi powiedziec komuś prosto w twarz co cie boli.. pomysl też, że te opóźnienia spowodowane są brakami w ludziach, no ale.. wsiadł taki na tira i myśli że jest wyższy. IQ stonki :) Nie pozdrawiam cię typie

KULOLO

Obserwuje i nie wierzę w to co się pisze ! Wiadomo firma ma plusy i minusy , jak każda ,ale żeby nagadywać na pracownika Agnieszkę to w 2 dni z rzędu ? Z każdej opinii dowiadujemy się że Spiżarnia jest lepsza od Mastermedia itp.Przypadek ? Sprawa zgłoszona.

Jolanta
@KULOLO

W miarę możliwości unikajmy podawania danych osobowych pracowników firmy, to niezgodne z regulaminem serwisu. Piszesz o plusach i minusach pracy w Mastermedia spółka jawna. Co konkretnie masz na myśli?

Magazynier ze Spiżarni haha

W Master Media na magazynie pracują same życiowe niedojdy, stąd wieczne opóźnienia. Spiżarnia przy tym (usunięte przez administratora) to jak pałac a i ludzie dużo bardziej ogarnieci. Pozdrowienia dla tej krowy Agnieszki, niech se w końcu faceta znajdzie to durne pomysły przestaną jej do łba przychodzić.

Witam jutro mam rozmowe na magazyniera w Lublinie i po tych wszystkich komentarzach się zastanawiam czy tam iść aktualnie pracuje na zleceniu w za marne 2000 i mam teraz mieszane myśli.

:D
@:)

myślę, że stracisz tylko czas, idąc na rozmowę. Nie warto, tam jest za dużo patologicznych ludzi.

Już niedługo

Pamiętacie (usunięte przez administratora)który został kierownikiem zmiany potem go zwolnili bo się nie nadawał. To co tam robi (usunięte przez administratora)jakieś bonusy daje szefostwu za posadę bo nie rozumiem . Ona przecież nic nie ogarnia nie ma szacunku wśród pracowników nawet wypowiedzieć sieć poprawnie nie potrafi łamanym polskim. (usunięte przez administratora) Otwórzcie oczy bo niedługo nie będzie komu pracować.

@Już niedługo

No i dobrze, że nie dałem rady przy dyktaturze (usunięte przez administratora) ????.Potrzebował, potrzebuje do dzisiaj ludzi którzy będą mu słodzić na stanowiskach KZ, ja tak nie potrafiłem ???? to się nie sprawdziłem ????,proste. Mimo wszystko dobrze wspominam okres w MM, mega spoko właścicieli i załogę PN i LBL, dla mnie to było mega fajne doświadczenie mimo że krótkie. Powodzonka Wam życzę i zdrówka oraz lepszych zarobków w MM. Pozdrawiam

Mikrofon w dłoni
@Adam

Wspominanie poprzedniej roboty oznacza że w aktualnej nie jest chyba za ciekawie ;)

@Mikrofon w dłoni

Czytaj ze zrozumieniem :), miło wspominam ludzi z którymi miałem przyjemność pracować na magazynie, tylko jednej osoby nie wspominam dobrze i każdy wie o kogo chodzi :)

Max Kolonko
@Adam

Jakbyś czytal ze zrozumieniem ,to byś nie pisał mi drugi raz tego samego :)

Ciekawski

To prawda że ma być nowa premiera nr 5 ,2000 zł za wydajność 200 kartonów/h (czyli kolejna do ogłoszenia a nieosiągalna)? I nowy grafik na 14 zmian ? A tak poważnie, szkoda mi tylko tych nowo zatrudnionych, że przychodzą z zamydlonymi oczami po rozmowie na której obiecywane są złote góry. Naprawdę nie wierzcie w te bajki. Przed zatrudnieniem się w tej firmie radzę się dwa razy zastanowić. Może kiedyś góra dostrzeże ze już odchodzą najbardziej doświadczeni Polacy i że w Wysogotowie dzieje się źle......

Złą sławą owiany

Chciałbym pochwalić kierowniczkę z magazynu na Wysogotowie, jest miła, uczynna, zaangażowana w swoją pracę, z chęcią słucha pomysłów pracowników które realizuje. Jest Ukraińskiej narodowości lecz pomimo to nie ma podziałów na lepszych czy gorszych. Ma tylko jedną wadę, słucha ludzi którzy wymyślają brednie na temat innych pracowników. Ci ludzie później rzucają jej kłody pod nogi.

HEh
@Złą sławą owiany

Szkoda tylko że taka fałszywa..

Czarek

Najłatwiej jest oskarżać ale pewnie każdy mógłby sobie zarzucić wiele!!!

Niewygodny Wózkowy

Wysogotowo: Największym problemem firmy jest BHP'owiec, który rozpowszechnia dane osobowe pracowników. Nowo zatrudniający się pracownicy, uważajcie na nie wygodne pytania na szkoleniu i nie dajcie się ciągnąć za język ! bo wszystko co mu powiecie obiegnie całą firmę.

Lopan

W lublinie przymiezaja sie do zalozenia zwiazkow zawodowych i dobrze bo juz miarka sie przebiera co wyprawia kierownictwo bez pojecia.

@Lopan

Kierownictwo? To są ludzie z jakiejś łapanki, bez żadnego pojęcia o kierowaniu i bez żadnych kwalifikacji. Popieram pomysł i podpisuję się pod nim obiema rękami.

Kaśka
@Anna

Osobiście uważam, że związki zawodowe przydałyby sie w Wysygotowie. Robie tu od roku i to co widzialam to przechodzi ludzkie pojecie. Kierownictwo jest nie do zniesienia i gdyby nie to ze nie musze ich słuchać to już dawno bym stad zwiala a tak jest znośnie. Jezeli bedzie zebranie pracownikow ale bez kierownictwa czy zakladamy zwiazki zaw. to podpisuje sie od razu. W poprzedniej pracy mialam taka sama sytuacje i to podzialalo na "górę"

Lopan
@Anna

Przydałoby się tymi godzinami pracy i straszeniem zainteresować inspekcje pracy .

Nikt
@Lopan

To bardzo dobry pomysł ????

Nikt
@Nikt

To bardzo dobry pomysł!!!

Kocham wszystkich :)
@Lopan

Przymieza się ubrania..... Do założenia związków zawodowych potrzebna jest zgoda zarządu firmy. Przymiezajcie dalej.....

Nie wazne
@Anna

Święte słowa. Kierownictwo nawet nie ma odwagi powiedzieć prosto w oczy swoim pracownika że kończą z nimi współprace tylko zakrywają się nowym menadżerem

Commando
@Kocham wszystkich :)

Na inspekcje pracy do powiadomienia tez potrzeba zgody głabie kochasz wszystkich przygłupow chyba takich samych.

Gandalf

Firma masakra szuka sobie januszy do pracy co będą pracować na dziesięć zmian , premia nie do wyrobienia wielkie kłamstwo , jakieś kary zabieranie pieniędzy !!!(usunięte przez administratora)

Zuzia
@Gandalf

Zgadzam się w stu procentach!!!!!

Zło konieczne
@Gandalf

To może im powiedzmy? Jak mają coś zrobić z tymi gadami jak nie wiedzą (chyba) co ci durnie wyprawiają

Rafał
@Gandalf

Szkoda słów, dopuki się kierownictwo nie zmieni to odradzam:)

Joker

Ludzie nieprzejmujcie się. Róbcie tyle co możecie i do domu. A co do władzy. Im wyżej siedzisz tym bardziej się pocisz. Wszystkiego najlepszego chłopaki trzymajcie się.

Ostatni Sprawiedliwy

Wchodzę sobie tu :( a wpisu "BRAK"?! Mocno ktoś się postarał żeby ten wpis usunąć! To tylko pokazuje jaka jest skala problemu w tej firmie o. Wysogotowo. "Niech was ręka boska kara" za te czyny!

Zostaw merytoryczną opinię o Mastermedia spółka jawna - Lublin

• Jak się pracuje w Mastermedia spółka jawna?

Zobacz opinie na temat firmy Mastermedia spółka jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mastermedia spółka jawna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 9 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mastermedia spółka jawna