Opinie o Spa Orkana Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Spa Orkana Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Spa Orkana Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spa Orkana Sp. z o.o. w Lublin

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Spa Orkana Sp. z o.o.?

Ex Nowy wpis
Były pracownik

Pracę w tym miejscu wspominam bardzo dobrze, dla studenta świetna sprawa. Można robić tak, żeby się nie narobić, atmosfera miła, klienci też mili i aż chciało mi się tam przychodzić do pracy. Szkoda tylko, że nie ma co liczyć na umowę o pracę i po studiach trzeba się stamtąd zawijać - chyba, że komuś praca na zleceniu odpowiada :)

Barbara Nowy wpis
Inne
@Ex

Ojej, to żaden pracownik nie ma umowy o pracę? A B2B? Grafik też można jakoś dopasować pod studia? No i czy stawka też była studencka? Tzn. najniższa krajowa? Czy dawali coś więcej?

Ex Nowy wpis
Były pracownik
@Barbara

Umowa o pracę jest zarezerwowana dla tych pracowników, którzy pracują tam długo. Grafik elastyczny pod studia, do ogarnięcia, stawka dla studenta najniższa brutto.

Artur
Inne

Wcześniej był komentarz że szefowa dość często zwalania ludzi. Jak jest teraz? Nadal rotacja czy można załapać się n stabilną robotę? Są ludzie którzy pracują już kilka lat?

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda ścieżka awansu w Spa Orkana Sp. z o.o.?

anonim
Były pracownik
@Pytanie

Popierasz szefową SPA ORKANA masz dobrze, nie popierasz jesteś do zwolnienia.

 Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Spa Orkana Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Kosmetolog powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
pracownica
Pracownik

+ siłownia i basen oraz masaże w promocyjnej cenie, jest możliwość dostania umowy o pracę ale po baaaardzo długim czasie. Atmosfera wśród pracowników w każdej ze stref bardzo fajna, jednak szefostwo specyficzne, patrzące na zysk - swój.

Bożena
Inne
@pracownica

Cześć, a po jakim czasie w takim razie można dostać umowę o pracę w Spa Orkana? Bo piszesz, że to bardzo długi okres, ale nie podajesz, ile dokładnie wynosi, a jest to coś, co zapewne wielu użytkowników forum szukających opinii o firmie chciałoby wiedzieć. Możesz doprecyzować proszę?

Justyna
Inne

@anonim a z czego wynika ta rotacja pracowników, dlaczego są wymieniani?

anonimowy
 Pytanie

czy mógłby się ktoś wypowiedzieć aktualnie jaka panuje atmosfera w pracy spa orkana ?

anonim

Powalona "pani prezes" zmienia pracownikow jak rękawiczki-;)! Nie zależy jej na budowaniu stałej i fajnej EKIPY pracownikow tylko woli wymieniać. Ogólnie jest tez bardzo fałszywa osoba i nie liczy sie dla niej ze chcesz coś wnieść jako pracownik do firmy, ze sie starasz angażujesz bo ma to w poważaniu! Nie radzę u niej pracować bo to praca dorywcza na 2-6 mies a potem sie pożegna.

admin

Masz nowe wiadomości na temat firmy Spa Orkana Sp. z o.o. oraz wiesz czy obecnie poszukują kogoś do pracy? Dodaj swoją opinię i pomóż innym znaleźć pracę!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Spa Orkana Sp. z o.o. - Lublin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Spa Orkana Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Spa Orkana Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Spa Orkana Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spa Orkana Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 2 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Szaserów 2
  20-553 Lublin
 • NIP: 7123145923 KRS: 0000317452
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Spa Orkana Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii