Spa Orkana Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Spa Orkana Sp. z o.o.

Powalona "pani prezes" zmienia pracownikow jak rękawiczki-;)! Nie zależy jej na budowaniu stałej i fajnej EKIPY pracownikow tylko woli wymieniać. Ogólnie jest tez bardzo fałszywa osoba i nie liczy sie dla niej ze chcesz coś wnieść jako pracownik do firmy, ze sie starasz angażujesz bo ma to w poważaniu! Nie radzę u niej pracować bo to praca dorywcza na 2-6 mies a potem sie pożegna.

Masz nowe wiadomości na temat firmy Spa Orkana Sp. z o.o. oraz wiesz czy obecnie poszukują kogoś do pracy? Dodaj swoją opinię i pomóż innym znaleźć pracę!

Zostaw opinię o Spa Orkana Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spa Orkana Sp. z o.o.