Opinie o Pure Clinic Lublin (Pure Clinic Sp. Z O.O.) w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Pure Clinic Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pure Clinic Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pure Clinic Sp. z o.o. w Lublin

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.
 Pytanie

Pure Clinic Lublin (Pure Clinic Sp. Z O.O.) poszukuje osoby do pracy jako asystentka stomatologiczna. Czy ktoś brał udział w rozmowe rekrutacyjnej i chciałby podzielić się wrażeniami?

Przemysław Nowy wpis

Ktoś tu pracuje, że sami klienci się udzielają? Liczę na to, że dowiem się na jaką pomoc i wdrożenie mogę liczyć, jako potencjalny stomatolog i jaką przyjęto tu formę rekrutacji?

Wojciech Nowy wpis
Klient

Polecam wszystko w cenniku przed wizytą sprawdziłem i po zabiegu zapłaciłem jak w cenniku bez żadnych widełek jak u innych . Serdecznie polecam :)

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Pure Clinic Lublin (Pure Clinic Sp. Z O.O.) poszukuje osoby do pracy jako asystentka stomatologiczna. Czy ktoś brał udział w rozmowe rekrutacyjnej i chciałby podzielić się wrażeniami?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Pure Clinic Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Kamamama
Pracownik

Polecam Firmę Pure Clinic jako dobrego pracodawcę

Urszula
@Kamamama

Możesz powiedzieć dlaczego polecasz? Jakieś najważniejsze plusy może? :) Zarobki i atmosfera są na dobrym poziomie?

Eugenia
Były pracownik

Dobra atmosfera . Pieniążki i premie zawsze na czas. Można się wiele nauczyć. Multidyscyplinarne podejście. Pracowałam z w tym centrum z stomatologami lekarzami medycyny ,kosmetologii . To prawda bardzo miły szef.

Paulina
@Eugenia

No to skoro tak fajnie, to naprawdę zachęca. Zastanawiają mnie jednak konkrety odnośnie tych wspomnianych premii. Rozwiniesz?

Joanna

Hej pisaliście bardzo mało widzę o pracy tam - oprócz wyrozumiałości szefa nic więcej nie wiadomo z tych komentarzy. No a co z kasą??

Zawiedziony
Klient

Zdecydowanie nie polecam tego miejsca do leczenia stomatologicznego. Panuje tu dezinformacja i drożyzna. Radzę omijać tę placòwkę szerokim łukiem.

Alicja

Bardzo żałuję, że nikt z osób pracujących w firmie nie zamieścił tu swojej opinii o pracy. Dobrze, że pacjenci są tak zadowoleni.

Wiktoria

Polecam Bardzo miły szef. Jeszcze w swoim życiu takiego wyrozumiałego człowieka nie spotkałam.

2
Dariusz
@Wiktoria

Masz dobre relacje z przełożonym, a to istotna sprawa jeśli chodzi o zatrudnienie. Czy wynagrodzenie jest równie dobre i jesteś zadowolona z jego wysokości? Chętnie dowiem się jak to wygląda w Pure Clinic.

Zaik

Super klinika. Stomatologia w Lublinie na najwyższym poziomie. Polecam Moje sugestie dla Pure Clinic Sp. z o.o.: Klinika Stomatologiczna na najwyższym poziomie. POLECAM mieszkańcom Lublina!! Lubię atmosferę w Pure Clinic Sp. z o.o. za: obsługa Pacjenta

1
anonymous

Polecam .super klinika.

1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Pure Clinic Sp. z o.o. - Lublin

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Pure Clinic Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Pure Clinic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Pure Clinic Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pure Clinic Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 2 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Droga Męczenników Majdanka 181
  20-325 Lublin
 • NIP: 9462652084 REGON: 361058511 KRS: 0000549471
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Pure Clinic Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii