SKlep z odieżą PROMOD
counter
3 31 33 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 75 dni.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w SKlep z odieżą PROMOD?

Dagmara Nowy wpis

Czy są jakieś zniżki dla pracowników ?

Pytanie Nowy wpis

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie SKlep z odieżą PROMOD?

Alisę Nowy wpis
@Pytanie

Zależy od sklepu. U mnie max 8h

Wiktor

Niestety nie każdy utrzyma się w dobrej firmie mając filozofię żeby się nie przepracowywać.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

jolo

Pracowałam kilka lat temu w Poznańskim Cicty Center. Horror nie praca. Natłok obowiązków był taki, że z niczym nie szło się wyrobić i co chwilę opr od kierownika zmiany. Szefowa sklepu niejaka Małgorzata to dramat. Gdybym była w tamtym czasie mądrzejsza z pewnością złożyłabym zażalenia o mobbing. Nikomu nie polecam takiej pracy. Zarobki- grosze. Pracy masa.

Karolina

@aaaaa, piszesz że na cały etat ciężko się załapać, dlaczego? Oprócz większej wypłaty wynikającej z liczby godzin pracy osoby pracujące w pełnym wymiarze godzin mają dodatkowe bonusy? Czy są szanse przejść z połowy etatu na cały? Dlaczego uważasz że koleżanka się nie doczeka awansu, czy taki awans wiąże się z większą wypłatą ?

Bogna

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca. Może potrzebują pracowników?

aaaa
@Bogna

Bardzo czesto potrzebują pracowników na pół etatu, bo na 3/4 czy cały etat to ciężko się załapać

aaaaa

Parcuję w Promod pół roku. Zarobki na pół etatu jako sprzedawca + to1300 zł brutto (sami oceńcie czy to duzo czy mało). Mega duzo obowiazków, musisz dbac o czystosc sklepu i nie chodzi tylko o układanie ubrań czy rozpakowywanie dostaw, mega cisnienie na zakładanie kart stałego klienta, które są płatne 25 zł oraz na parametry (muszą być lepsze o min. 20% w porówaniu z rokiem ubiegłym). Robisz tam wszytsko. A system premiowy nie jest wcale taki fajny. Mamy konkursy, które polegaja np. na sprzedazy jak najwiekszej ilosci danej rodziny np. sukienek, w krórym wygrywa jedna osoba na 10-15 sklepów, czyli na 50-75 osób.

aaaa
@aaaaa

Moja koleżanka pracuje tam blisko 1,5 roku i od trzech miesiecy czeka na obiecany awans na pierwszego sprzedawce przez kierownika regionalnego, ale chyba się nie doczeka.

Dawno nikt z Was nie pozostawił merytorycznej opinii o SKlep z odieżą PROMOD jako pracodawcy. Czy zaszły w firmie jakieś istotne zmiany, ważne z perspektywy osób tam pracujących, o których możecie napisać na forum?

Paweł

Czy firma do podstawy wprowadziła jakieś benefity? Czy warto aplikować?

Gosc

Plusy- umowa. Minusy- regionalni którzy urwali się z choinki, wymagają niemożliwego. Najpierw trzeba zadbać o pracownika żeby ten zadbał o klienta. Atmosfera ciężka psychicznie bo wiecznie jest MALO MALO MALO MALO. Jak masz ładna środę a czwartek gorszy to już telefon i pretensje czemu w czwartek nie postarałas się tak jak w srode.

Karolina

@4092 co w takim razie oferuje SKlep z odieżą PROMOD, co jest korzystne dla rozwoju pracownika? Masz na myśli jakieś szkolenia sprzedażowe? Czy istnieje w firmie jasno określona ścieżka awansu?

w Promod są dwa rodzaje umów - umowa o pracę ( na cały, pół lub 3/4 etatu) lub umowy zlecenia (ale te są wykorzystywane tylko w czasie wyprzedaży - często tacy pracownicy przechodzą na umowy o pracę). Pracowałam w Promod - jest tam tak samo jak wszędzie - raz fajnie, raz gorzej. Jeśli ktoś lubi pracę z klientem (podkreślam słowo pracę - a nie siedzenie przez pół dnia z kawką i koleżanką na zapleczu), lubi wyzwania i jest nastawiony na rozwój to polecam.

Karolina

@promodzianka na pewno dla studentów liczy się też rodzaj umowy jaką proponowano w Promodzie. Możesz podzielić się również takimi informacjami?

Sawa

Podobno to Kopernik nie żyję, po co pisać takie komentarze? Eh. Każdy z Was narzeka, ale chyba każdy powinien wiedzieć że praca w sieciówkach nie należy do prostych i nie ma kolosalnych zarobków ze wczasami pod gruszą i po co się tak oburzać nie rozumiem

Promdozianka

Rownież sie wypowiem ;) pracowałam w krakowskim Promodzie przez rok, odeszłam z powodu studiów i zwykłych problemów z organizacja czasu. Zasadniczo teksty o tym ze nie ma umów o prace tylko sa same zlecenia sa wyssane z palca. Jeżeli w ciagu pierwszego miesiąca pracy sie sprawdzisz to zwyczajnie podpisują z Tobą umowę, płacą tez nienajgorzej. Jeżeli chodzi o atmosferę pracy, w moim sklepie było całkiem sympatycznie, jedna osoba mi nie pasowała, ale nigdy przecież nie da sie lubić wszystkich ;) ogromna rotacja pracownikow, częste wymiany, rozwiązywanie umów z dziewczynami. Jednakże zawsze odbywało sie tylko tylko i wyłącznie w przypadku gdy ktos wyraźnie nie nadawał sie do tego typu pracy. Z ilością obowiązków rzeczywiście sie zgodzę, czasem mogły przytłaczać, jednakże spójrzmy prawdzie w oczy, nie zawsze jest ogromny ruch, a możliwość poznania handlu z drugiej strony ma swoje zalety, zwyczajnie sie nie nudzisz. Co do "wchodzenia w 4 litery" każdy ma swoj sposób na dotarcie do klienta, jednakże większość pan jest zadowolona z indywidualnego podejścia, przez to często wracają, zaznajamiaja sie ze sprzedawcami. O to głownie chodzi w tej firmie, a ze przy okazji można wyrobić dobre ca to tylko same plusy. Żadnych problemów z urlopami nie ma, wystarczy zgłosić to wczesniej i tyle. Jedyne nieprzychylne miny wywołuje jakiekolwiek l4, nawet gdybys umierała to koleżanki i tak sa złe ze musza przyjść ten 1 dzien wiecej. Ale problemów z góry z tym żadnych nie ma. Podsumowując wiec, prace te moge z czystym sumieniem polecić, owszem zdarzały sie rożne spięcia, zgrzyty, problemy z godzinami, jednak przecież wszędzie cos takiego ma miejsce. I jak to mówi przysłowie wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma ;)

kaska

NIGDY WIECEJ, ZMARNOWANY CZAS. 1. UMOWA ZLECENIE , tylko kierownictwo ma umowy o prace;/ 2. SZTUCZNA ATMOSFERA 3. WIECZNIE CIE OBSERWUJA 4. BARDZO BARDZO SŁABO PŁACĄ 5. OBIECUJA GRUSZKI NA WIERZBIE Z zewnatrz sklep wydaje się naprawde super luksusowy ale tak naprawde pracownik jest smieciem. ma wciskac wszystko, a tak naprawde jakos ciuchow promod nie idzie w parze z jakoscia. wiec smieszy mnie nazwyanie tego FRANCUSKIM BUTKIEM xD

krakowska

Pracuje w Promod od 3 lat, jestem bardzo zadowolona, mam swietna, zgrana ekipe, praca nie jest stresujaca, jezeli ktos jest leniwy i nie rozumie na czym polega handel to niech nie narzeka ze nie wytrzymuje i nie wybiera pracy w handlu tylko w sklepie spozywczym. mozliwosci awansu - jezeli angazujesz sie, to sa one duze. jedyne co to moglabym troche lepiej zarabiac

Madzia

Kraków Bonarka Nie polecam tam pracować, o ile kierownik jest spoko o tyle zastępca Natalia to już temat rzeka:D nie znam bardziej fałszywej osoby, wchodzącej ludziom w cztery litery. Potrafi bez powodu kogoś sobie dobrać i dogryzać, wyżywać się psychicznie doprowadzajac prawie do mobingu pod nieobecność kierownika, pieprzy trzy po trzy, i robi beznadziejną atmosferę co przekłada się później na wyniki sklepu:) Płacą mało, 7,5 zł za godzine co jest śmiechem na sali. nie dają umów o pracę. Firma na tyle oszczedza że umowę o prace dostaja tylko kierownicy i ewentualnie jeden pilot. Żadnych benefitów, mundurki w postaci jeden bawełnianej koszulki (?!!!!!) SERIO?? W innym sklepie co dwa miesiace dostawałam 4 sztuki odzieży z nowej kolekcji i przede wszystkim umowe o prace po miesiacu. a tu nawet na umowe nie ma co liczyc. Generalnie zaczął się w promodzie mega nacisk na sprzedaż indywidualną, tzn wchodzenie ludziom na głowe żeby tylko COŚ wzieli bo beddzie dzwonic regionalna i bedzie gadanie. Nie polecam zawracać sobie głowy tym sklepem, brak perpektyw, brak benefitów , brak umowy, brak atmosfery, BRAK KOMUNIKACJI. Aha i brak urlopu:) kiero i zastepca caly czas na urlopach, i tylko czekaja na nowych zeby powykorzystywać, dowalić godzin za 7,5 zł na reke. Pozdrawiam:))

Xxx

Witam, Nie dawno zwolniłam sie z jednego ze sklepów, nie bede pisała którego bo obserwują to kierownicy regionalni albo biuro. Aktualnie stan sie nie zmienił. Jeden wielki fałsz, matactwo i obłuda. Kierownicy zatrudniani bez kompetencji na to stanowisko, grafik zmieniający sie średnio 4 razy w tyg bo nie jest umiejętnie zaplanowany. Jestes za 1500 zł zatrudniona jako sprzedawca na cały etat, sprzątaczka, doradca klienta, stylistka,musisz znać najlepsze techniki handlowe i wszystkie trendy, jestes pilotem zmiany, księgowa i kasjerka. No i musisz umieć merch. Nawet kierowniczka regionalna to nieprofesjonalne nieporozumienie. Szkoda słów, i tak nic sie tam nie zmieni. Mogłabym napisać więcej ale od razu było by wiadomo z którego sklepu jestem.

Zostaw merytoryczną opinię o SKlep z odieżą PROMOD - Lublin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

SKlep z odieżą PROMOD