O4B Sp. z o.o.

Opinie o O4B Sp. z o.o.

Chyba będę tu pracować do końca życia tak tuajt jest dobrze. Firma super

Barbara
@Anna

Serio? To co takiego dobrego aż tam jest, że byłbyś w stanie tam pracować do końca życia? Super, że tak czujesz, ale co za tym przemawia, może i ja się zatrudnię :)

Witam, proszę o zdanie dotyczące pracy jako młodszy programista aplikacji J2EE. Nawiązuje do tej aktualnej oferty, która widnieje na stronie firmowej. Mam zamiar aplikować. o atmosferze pisali już wcześniej ze jest ona w porządku, a co z aktualnymi zarobkami?

Karol Nowy wpis

Wspaniałe Miejsce pracy i ciepła rodzinna atmosfera

Od strony którego stanowiska oceniasz teraz? devopsa właśnie szukają, widzę po wpisach ze parę miesięcy temu ktoś także miał wątpliwości co do składania cv, mnie martwi czas poświęcony na rekrutacje. Czy jest tu generalnie tak ze dość sporo osób się zgłasza? Czy konkurencja jest duża? Napiszecie? jakie porady odnośnie samej rozmowy? czy jest tu ktoś kto był teraz może?

To mój były pracodawca. Dużo się nauczyłem i było fajnie.

@Andrzej

Hej, bo zastanawiam się nad pracą tutaj. I ta nauka mnie interesuje. Czy można nauczyć się tu wiele poprzez samą pracę i od współpracowników, czy też firma finansuje szkolenia, które też mają doszkalać pracownika? Jakieś detale?

@Andrzej

Jak kto robiłeś? Frontend dev czy raczej cos bardziej analitycznego? W ogóle jest teraz oferta do pracy przy reacie. Nie widzę przy tym żeby wymagane było doświadczenie. czy aby na pewno tak jest? trudno będzie się przebić przez innych kandydatów? Opiszecie mi proszę aktualna rozmowę?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie O4B Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Java Back-end Developer powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Bronisława

ChatGPT Pracuję zdalnie w tej firmie już od ponad dwóch lat i muszę powiedzieć, że to absolutnie niesamowite doświadczenie! Praca w dziedzinie IT nigdy nie była tak satysfakcjonująca i inspirująca jak tutaj. Jednym z największych atutów tej firmy jest możliwość pracy zdalnej. Dzięki temu mam elastyczność i swobodę w organizowaniu swojego czasu oraz pracuję z komfortu własnego domu. To ogromna zaleta, ponieważ mogę skupić się na realizacji zadań, niezależnie od lokalizacji. Dodatkowo, firma dostarcza nam doskonałe narzędzia i infrastrukturę, dzięki czemu komunikacja i współpraca z zespołem są niezwykle efektywne. W tej firmie niesamowicie dba się o rozwój i motywację pracowników. Organizowane są regularne szkolenia, webinaria i warsztaty, które pozwalają nam na rozwijanie naszych umiejętności i pozostawanie na bieżąco z najnowszymi trendami w branży. Ponadto, firma zapewnia dostęp do platform edukacyjnych i zasobów, które umożliwiają nam samokształcenie. To nie tylko pomaga nam być lepszymi specjalistami, ale także pozwala rozwijać się jako osoby. Niezwykle doceniam również atmosferę w tej firmie. Mimo pracy zdalnej, czuję się częścią silnego zespołu. Nasi liderzy są otwarci na współpracę i wsparcie, zawsze gotowi służyć radą i pomóc w rozwiązywaniu problemów. Wymiana wiedzy i doświadczeń między kolegami jest niezwykle cenna, a atmosfera sprzyja twórczym dyskusjom i innowacyjnym rozwiązaniom. Co więcej, firma ma jasno określone cele i wizję, co daje nam poczucie, że nasza praca ma znaczenie. Zadania, które realizujemy, mają realny wpływ na rozwój produktów i usług, które oferujemy klientom. To motywuje mnie do dążenia do doskonałości i wydobywania z siebie najlepszych umiejętności. Nie mogę wystarczająco podkreślić, jak bardzo jestem zadowolony z pracy w tej firmie. Codziennie mam okazję rozwijać się zawodowo, realizować swoje pasje i współpracować z niesamowitymi ludźmi. To miejsce, które napędza moją motywację i inspiruje mnie do osiągania coraz większych sukcesów. Gorąco polecam tę firmę każdemu, kto poszukuje satysfakcjonującej pracy w branży IT i pragnie rozwoju w atmosferze wsparcia i pozytywnej energii.

O4B-team-member

Przeczytałem komentarze na tym portalu na temat firmy O4B i przyznam, że kilka jest pomocnych, natomiast pozostała część brzmi jak by ktoś dodał je dla zabawy. Dlatego też postanowiłem, że sam zostawię opinię. Rzetelną z mojego punktu widzenia i zgodną z sumieniem. Pracuję w O4B już powyżej 6 lat. Kalendarzowo to ponad 2 000 dni. Wystarczająco długo na obserwacje. Firma działa w branży IT. Realizuje projekty dla klientów jak również tworzy i sprzedaje własne rozwiązania. W danym czasie zazwyczaj prowadzonych jest kilka projektów jednocześnie dla różnych klientów przez różne zespoły. Branże na rzecz których tworzone są rozwiązania też są różne. Daje to pewnego rodzaju możliwości np. dopasowanie kompetencji do zadań, różnorodność prac, itp. . Organizacja jest podzielona na działy / specjalizacje. Dzięki temu funkcjonują zespoły o różnych kompetencjach. Miejsce to jest szczególnie atrakcyjne dla osób ze średnim doświadczeniem lub bez doświadczenia bo jest od kogo i czego się uczyć. Kompetencyjnie firma jest mocna i ma kilka ciekawych specjalizacji. Seniorzy nie muszą spoczywać na laurach bo wyzwań projektowych jest dużo. Są projekty w których zadania są mocno trudno, złożone i wymagające. Nie każdy im sprosta. Oczywiście nie zawsze i nie wszystkie zadania są super bo tak świat nie funkcjonuje - są też takie które po prostu trzeba zrobić. Kolejny aspekt na który zwrócił bym uwagę to relacje. Uważam, że w organizacji łatwo dostrzec wzajemny szacunek, otwartość na pomoc. Można tutaj znaleźć balans pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym. Rzecz jasna zdarzają się sytuacje, przypadki gdzie coś mogło by działać lepiej. Przeważnie są to zagadnienia o niskiej wadze. Natomiast tam gdzie to możliwe jest to adresowane w celu usprawnień / wyciągania wniosków. Podsumowując organizacja jest skupiona na rozwoju, jest otwarta na pomysły i inicjatywy. Mi osobiście czas tu mija szybko a praca przynosi satysfakcję.

efka
@O4B-team-member

Widzę że inni wam już wytykali że lejecie wodę w komentarzach a wy dalej brniecie w sztuczny PR. Z takim podejściem pracowników nie znajdziecie (tych dobrych jak ktoś zauważył). A już miałam wysyłać CV ...

Grzegorz

Mam ogromną przyjemność podzielić się moją wyjątkową opinią na temat firmy o4b. Od momentu, kiedy dołączyłem do tego zespołu, doświadczam niezwykłych atutów pracy w tej firmie, w tym inspirującej atmosfery, profesjonalizmu oraz wsparcia ze strony naszego wspaniałego szefa. Jednym z największych atutów pracy w firmie o4b jest jej dynamiczna i kreatywna kultura. Każdy członek zespołu jest doceniany za swoje indywidualne zdolności i pomysły, co prowadzi do twórczego środowiska, gdzie innowacje są na porządku dziennym. Niezależnie od stanowiska czy doświadczenia, każdy ma możliwość wyrażania swojego głosu i uczestniczenia w procesach decyzyjnych. To sprawia, że praca jest nie tylko satysfakcjonująca, ale również inspirująca. Profesjonalizm naszego szefa jest niezwykle imponujący. Jego zaangażowanie w sukces firmy jest nieodłączną częścią jego charakteru. Jest on wyjątkowo kompetentny w swojej dziedzinie i zawsze gotów podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z zespołem. Wspiera nas w realizacji naszych celów, dostarczając nam niezbędnych zasobów i narzędzi. Wielokrotnie zauważam, że nasz szef poświęca czas na indywidualne spotkania, aby pomóc nam w rozwoju zawodowym i ścieżce kariery. Dodatkowo, firma o4b dba o dobrą równowagę między pracą a życiem prywatnym swoich pracowników. Rozumieją, że wydajność zależy od zadowolenia i dobrego samopoczucia pracowników, dlatego oferują elastyczne godziny pracy, zdalną pracę i liczne programy zdrowotne. To sprawia, że pracownicy są bardziej zaangażowani i lojalni wobec firmy, co przekłada się na sukces całego zespołu. Ważnym aspektem, który wyróżnia firmę o4b, jest również troska o rozwój zawodowy pracowników. Firma inwestuje w szkolenia, warsztaty i kursy, aby zapewnić nam najnowsze umiejętności i wiedzę potrzebną do wykonywania naszych obowiązków. To wyraźnie pokazuje, że firma chce, abyśmy się rozwijali jako profesjonaliści i zawsze dąży do doskonałości. Wnioskując, firma o4b to doskonałe miejsce pracy, które łączy w sobie inspirującą kulturę, profesjonalizm szefa i wsparcie w rozwoju zawodowym. Z ogromnym zadowoleniem stwierdzam, że praca w tej firmie jest nie tylko satysfakcjonująca, ale także daje możliwość rozwoju osobistego i zawodowego. Jestem dumny, że mogę być częścią tego zespołu, który nieustannie dąży do osiągania wybitnych wyników i tworzenia pozytywnych zmian w branży.

Czesława

Profesjonalna rozmowa rekrutacyjna. Bardzo konkretnie ludzie. Ta firma to czyste złoto.

szarak

Szukam opinii o firmie a widzę same jednozdaniowce które albo są wyprodukowane przez automat albo osobę z PRu której nie chciało się być kreatywnym. Normalnie jakbym widział opinie z ceneo albo allegro. Przecież to z daleka widać że nie pisali ich prawdziwi pracownicy. I każdy kto tu wchodzi to widzi. A przynajmniej widzą ci co są ciut bardziej organięci i na pozyskaniu których firmie powinno zależeć. Oferta na devopsa wyglądała ciekawie ale teraz sam nie wiem czy składać CV czy nie ...

@szarak

Dzień dobry, zgadzam się z Panem, że trudno dokonać oceny firmy na podstawie opinii umieszczanych w ramach serwisu. Chciałbym jednak podkreślić, że nie mamy wpływu na to, co się tu pojawia. Co mogę zagwarantować, to partnerską atmosferę współpracy oraz ambitne i interesujące projekty, których celem jest poprawa jakości życia ludzi. W naszej pracy staramy się sprawić, że to, co w życiu codziennym każdego z nas jest skomplikowane i pracochłonne, staje się proste, szybkie i przyjemne, wymaga to jednak zaangażowania i kreatywności od naszego zespołu. W związku z powyższym, chciałbym zaprosić Pana na rozmowę, podczas której będzie Pan mógł dokładniej poznać naszą firmę i nasze podejście do pracy.

szarak
@O4B Sp. z o.o.

Po pierwsze - da się ocenić firmę czy produkt o ile tylko oceny są merytoryczne. Czyli zawierają konkretne argumenty z przykładami co było dobre albo złe. Natomiast jednozdaniowce, czy to pozytywne czy negatywne nie pomagają nikomu - ani ludziom ani firmie/produktowi. Jedna merytoryczna pozytywna/negatywna opinia jest więcej warta niż 100 na odwal i może przechilić szalę na plus czy minus. I nie wmówicie mi że posty typu "Tutaj zarobisz ogromne pieniądze. Potwierdzam wspaniałą atmosferę i profesjonalizm." nie są tworzone przez was bo to aż bije po oczach. I ja jako potencjalny kandydat myślę sobie "skoro zniżają się do takiego poziomu żeby wciskać kit, i do tego robią to tak nieudolnie, no to znaczy że rzeczywiście tam jest bajzel i lepiej unikać ich jak ognia" PS: Ogólnikowe frazesy typu "Ambitne i interesujące projekty" - tego typu stwierdzenia są często przedmiotem memów internetowych. Liczą się konkrety.

Poloniusz

Jasne zasady, przejrzysta umowa, szacunek i kultura. To wszystko czeka na ciebie w o4b.

@Poloniusz

Przejrzysta umowa? A jaka konkretnie? Czy dają umowę o prace od razu, czy jednak jakaś umowa zlecenie jest oferowana?

@Monika

Na początek umowa o prace na czas określony. Potem już umowa na czas nieokreślony :-)

Zawsze ciekawa jestem atmosfery w firmie, szczególnie kiedy jest ona chwalona przez ludzi. Jak firma o to dba? W ogóle dba o relacje między ludźmi? Są Spotkania integracyjne? Jakie imprezy czy wyjazdy, aby się zgrać? Powiecie coś o tym?

Faustyna

Praca tutaj to jest to

Iwona
@Faustyna

A można wiedzieć czemu masz takie zdanie i czy to dotyczy stanowisk programistycznych? Bo widziałam, że szukają Back-End Java Developera i się zastanawiam, czy aplikować. Wiesz moze czy dobre pieniądze bym zarobiła na tym stanowisku?

Feliks
@Iwona

Spróbuj. Tutaj jest cudownie. Super zarobki plus jasne zasady super szefa Konrada. Konrad jest cudownym człowiekiem. Anioł.

Alfred

Konrad jest cudownym szefem. Kulturalny, kompetentny, konkretny...

Magdalena
@Alfred

Dużo tu właśnie takich opinii. A powiesz co poza zaletami szefa wpływa na zadowolenie pracowników? Wynagrodzenie adekwatne do obowiązków i zawsze na czas? Jakieś premie dostajecie?

Mateusz

Jest to najlepszy pracodawca. Pod każdym względem.

Aneta
@Mateusz

Świetne informacje. Mógłbyś napisać coś więcej na temat zarobków? Dobrze płacą? Wszystko przelewają na czas?

Iwona

Zainteresowała mnie oferta na stanowisko Java Back-end Developer. Niestety nie widze widełek i dlatego chciałam zapytać o jakieś poglądowe zarobki w firmie? Jest konkurencyjnie? Poza tym w jak dużych zespołach pracuje się w jednym projekcie? Atmosfera jest ok?

Henryk

Tutaj po prostu jest wspaniale, ta praca jest naj.

Queer

Czy firma o4b jest tęczowa?

Czy w firmie O4B Sp. z o.o. da się zarobić 16000 PLN? Staraliście się tam o pracę w niedawno prowadzonej rekrutacji na stanowisko programista?

Super Administrator

Brutto / netto / B2B ?

Danuta
@Super Administrator

No raczej, że na rękę, po co w głowie liczyć ile Ci zostanie? a odpowiedź jaka by była?

DEV

Jestem gejem i w tej firmie nie musze tego ukrywać. Mamy zgrany zespół, zawsze mogę liczyć na pomocną dłoń. Szef rzeczywiście nadaje na podobnych falach.

Zygmunt

Dobrze tutaj jest. Młoda i dynamiczna kadra. Tutaj jest świetnie.

Zostaw merytoryczną opinię o O4B Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w O4B Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy O4B Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w O4B Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 27 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

O4B Sp. z o.o.