O4B Sp. z o.o.

Opinie o O4B Sp. z o.o.

Anna

Chyba będę tu pracować do końca życia tak tuajt jest dobrze. Firma super

Zygmunt Nowy wpis

Dobrze tutaj jest. Młoda i dynamiczna kadra. Tutaj jest świetnie.

Grzegorz

Fajnie na tej integracji. Młody dynamiczny zespół, ciekawe projekty.

Magdalena Nowy wpis
@Grzegorz

O powiesz coś więcej o tych projektach? :) Długie czy raczej krótkie. Jest szansa na dłuższa współpracę?

Administrator Nowy wpis

Czy w firmie O4B Sp. z o.o. da się zarobić 16000 PLN? Staraliście się tam o pracę w niedawno prowadzonej rekrutacji na stanowisko programista?

Super Administrator Nowy wpis
Kandydat
@Administrator

Brutto / netto / B2B ?

Marian

Mam tutaj dobrze, ta firma to czyste złoto

Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie O4B Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Administrator sieci i IT/ DevOps powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Wacław

Kocham moją firmę i mojego szefa

Danuta
@Wacław

Ojej. ;p A za co konkretnie? Bo taka sympatia od jednego Pana do drugiego nie jest zbyt często spotykana. ;) Podwyżkę dostałeś?

Wacław
@Danuta

tutaj dostałem więcej niż podwyżkę. Mam tutaj dużo wiary i wsparcia. Cały czas słyszę ze we mnie wierzą i dają mi szanse

Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie O4B Sp. z o.o.? Na GoWork.pl jest 1 maja kilka ogłoszeń.

Marian

Praca tutaj to zaszczyt

Barbara
@Marian

A co tu jest w tej firmie takiego wyjątkowego?

Anna

Chyba będę tu pracować do końca życia tak tuajt jest dobrze. Firma super

Barbara
@Anna

Serio? To co takiego dobrego aż tam jest, że byłbyś w stanie tam pracować do końca życia? Super, że tak czujesz, ale co za tym przemawia, może i ja się zatrudnię :)

Waldemar

pracuje tutaj już bardzo długo i bardzo mi tutaj dobrze jest. Firma Super. SUPER< SUPER< AUPER

Igor

Ta firma to samo dobro, praca tutaj to zaszczyt

Konrad

Czuję się tutaj dość dobrze. Szef jest bardzo komunikatywny. Naprawdę potrafi mnie zmotywować i zachęcić. Prawdziwy lider. Super praca.

Mieczysław

Super zespół. Pełna profesja. Super praca.

Halina

W życiu nie widziałam takich pieniędzy jak tutaj. Super firma

Wiesław

Wszędzie dobrze ale u Kondzia najlepiej. Firma super

Tester

o4b to najlepsza firma na świecie

zamiast wylewać żale zgłoś sprawę do Państwowej Inspekcji Pracy i Dyrekcji wymienionego z nazwy szpitala. Zachowuj się jak dorosła osoba. Radek to szczyt kultury, uczciwy szef i dobry kolega...

@:)

Oczywiście sprawa zostanie zgłoszona. A przestrzec innych to nic innego jak uczciwość. Ja zostałam skrzywdzona i mam prawo do wyrażenia swojej opinii.

Ja
@:(

Miło, że napisałaś. Twoje straszenie nie robi na mnie wrażenia, to po prostu nieelegencie i niekulturalne. A swoją drogą taki żart na koniec. Czy przypadkiem nie brak Ci jaj :D?

;)
@:)

Uczciwy? Wypłaty nie były płacone na czas już o nadgodzinach i weekendach nie wspomnę. Wiele nieprawidłowości. Zupełnie nie adekwatne do aktualnych warunków pracy w IT.

Danuta
@;)

No może jeśli chodzi o opóźnienia to chyba nie zawsze mogą negować uczciwość, skoro bywają w firmie momenty, na które ktoś nie ma wpływu? No może gorzej tutaj z rozliczaniem nadgodzin. :/ A jakie stanowisko tutaj zajmowałeś i ile wtedy powinni byli Ci wypłacać?

Na jakie benefity można liczyć w O4B Sp. z o.o.?

Pracodawca równych szans

Fantastyczna atmosfera, to pierwsza i jedyna lubelska firma IT w której nie musiałem się kryć z moją orientacją seksualną. W końcu w oczach przełożonego mogę oglądać podziw.

Niubi

Fajna atmosfera, kopalnia wiedzy. Można też zarobić dobre pieniądze. Przejrzyste reguły, pracodawcą któremu można zaufać.

Nadal czekamy na nowe wieści odnośnie pracy w firmie O4B Sp. z o.o. w mieście Lublin, każda opinia ma znaczenie! Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

Zostaw merytoryczną opinię o O4B Sp. z o.o. - Lublin

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w O4B Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy O4B Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w O4B Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 14 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

O4B Sp. z o.o.