Opinie o Poczta Polska w Lublin Władysława Jagiełły 10

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Poczta Polska, i Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Poczta Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poczta Polska w Lublin Władysława Jagiełły 10

Majka Nowy wpis
Klient

,Dzień dobry, chcę się podzielić opinią na temat poczty na Felinie. (usunięte przez administratora) gburowatość, panie nie nadają się do pracy z ludzmi. Szczególnie pani o rudych włosach i ta bardzo otyła w okularach. Aż dziwne, że nie ma żadnych opinii, chyba są kasowane, bo moi sąsiedzi są tego samego zdania. Wyjątek szczupła blondynka, b. miła. Ale tylko ta jedna. Obiecałam sobie, że będę szerokim łukiem mijała to (usunięte przez administratora) kilka kilometrów dalej jest całkiem przyzwoita poczta na krańcowej, tam nie (usunięte przez administratora) i nie odburkują, jak człowiek pyta odpowiadają. Ja rozumiem, że panie są zmęczone, ciężko pracują, ale są cięższe zawody i pracowników stać na uśmiech i grzeczność. To wynika z kultury osobistej nabytej w domu rodzinnym, a teraz taką dorosłą osobę to trudno czegokolwiek nauczyć. Ja tu mieszkam od niedawna i współczuję mieszkańcom tego osiedla, bo mają tylko jedną pocztę.

Administrator

Czekamy na nowe wieści jeśli chodzi o firmę Poczta Polska w miejscowości Lublin. Najlepiej niech piszą osoby aktualnie zatrudnione.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska - Lublin

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Poczta Polska