Opinie o Orange Logistics w Katowice

Orange Logistics Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą z branży Transport - Spedycja - Logistyka, specjalizującą się w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orange Logistics w Katowice

AŚKA

Zależy dla kogo, żartuje . Generalnie jest luźno, wszyscy na ty, z szefami też. Ale jak coś przeskrobiesz ostro się czepiają. Jak wszystko się zgadza, myślę o raportach i wytycznych to fajnie. Co mnie osobiście się podoba to dokładnie wiem co mam robić i jak się wywiązuje, a mnie praktycznie zawsze udaje się wypełniać swoje obowiązki to luzik, wiem czego się spodziewać. Do przezimowania słabo, szybko managerowie i Sławek wycinają leni a jak ktoś chce pracować to szybko można awansować i dobrze zarabiać.

lego

To ty chyba też tu pracujesz skoro wiesz o aktualnych konkursach, no regularnie robią jakieś konkursy, można na tym nieźle przyrobić. Za pozyskanie klienta premia 800 zł , jeden chłopak na krajówce to bierze ponoć miesięcznie za 3-5 klientów + podstawa 3000 + prowizja od marży. Podobno wychodzi ponad 10 tys. a pracuje pół roku. Ale jest najlepszy , nie wiem jak sku-rczy-byk to robi. :)

dino

Pewnie że zatrudniają od teraz na już, pracuje tu od roku i w tym okresie czasu podwoili liczbę spedytorów. Więc z pewnością zatrudniają od teraz na już. I z Mateuszem nie do końca się zgadzam że część tych komentarzy to stek bzdur. Po prostu jednej osobie się tu bardzo podoba i widać że są zadowoleni z pracy a inni odchodzą lub są zwalniani. Więc zależy od kontekstu, na pewno niektórzy mogą źle odebrać firmę. Choć mnie osobiście się tu super pracuje.

dino

Pracownik Administracyjno - Biurowy

To nie jest żaden pracownik biurowy, tylko pracownik CALL CENTER. Praca na słuchawkach. Na rozmowie nie jest to jasno przedstawione. Sama rozmowa była miła, osoba przeprowadzająca bardzo konkretna w tym co chciała powiedzieć, słowo call center I słuchawki nie padło. Bardzo nie fajne wprowadzanie w błąd i marnowanie czasu.

Czy zgadzam się ze stwierdzeniem, że wszystko można sprzedać. Pytania o poprzednie prace, dlaczego juz sie tam nie pracuje, dyspozycyjność.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
czad

Słyszałem nie dobre opinie o tej firmie czy to prawda?

Mateusz

Część tych komentarzy to jakaś bzdura. Pracuje krótko, przyjęto mnie bez doświadczenia na spedytora międzynarodowego. I owszem nie jest łatwo... trzeba się szybko uczyć. Ale jak się porywa na głęboką wodę to tak jest. Praca wg mnie jest bardzo ciekawa. Wymaga dobrej koordynacji własnych działań i analitycznego myślenia... przewidywania ruchów oraz robieniu/załatwianiu kilku spraw na raz. Nie jest dla każdego... ale myślę, że warto powalczyć. Atmosfera w pracy jest bardzo fajna. Jest presja czasu i obowiązków, ale nikt nad tobą nie stoi z batem. Po prostu trzeba robić swoje i tyle. Moje pierwsze wrażenia są pozytywne. Chociaż pierwsze dni były trudne z racji ogromu informacji. Z każdym dniem jest łatwiej organizować sobie czas pracy. Co do zarobków... nie podam kwoty bo za krótko pracuje. Jest podstawa oraz prowizje i premie. Praca dla osób na prawdę zdecydowanych... dla tych co myślą, że sobie posiedzą i popierdzą w stołek na pewno nie.

mmm

są 2 etapy rozmowy: jedna z liderem spedycji, a drugi etap z szefem. fajnie, jak sie orientujesz w temacie transportu, a jak startujesz na międzynarodowego spedytora, to część rozmowy przeprowadzają w języku obcym.

1800 przez 3 miechy pozniej 2200 na ręke

Fff
@Nowy

Tak ale ja pracuje od dwóch miesięcy i zrobiłam plan , czyli 25 tys marzy i wskoczyłam na podstawę 2700 ;), na razie jest super, zobaczę jak dalej. I do fajnego zespołu trafiłam ... a nie wszystkie są takie fajne ...

Samantaaa
@Fff

A 25tys to podstawa jest 3000zl jak już a 2700 to 20tys marży :)

Fff
@Samantaaa

To na kraju pracowałaś ? Bo na międzynarodówce od 25 tys. jest jest 2700, a 30 tys jest 3000 podstawy. A ile marży Samantaa?

siemka

Firma się rozwija i znowu ogłoszono nabór na spedytorów. Ja byłam ostatnio na rozmowie i zostałam zaproszona na 2 etap. Jestem dobrej myśli :)

gosc
@siemka

A jakie warunki na spedytorow?? Mam tam jutro rozmowę

gosc
@siemka

Hej i dostałaś się?? Bo ja też zostałam zaproszona na ll etap.Napisz coś więcej o tej pracy jeśli możesz.kamyksc@op.pl

krzyś

Uwielbiam wypowiedzi takich leniwych głąbów, jak schreck. Pracuje tu od 3 lat, w firmie w sumie pracuje ponad 170 osób, w branży Spedycyjnej gdzie wszyscy biją się o spedytorów a wg ciebie nie płacą. Bardzo proszę idź się uzewnętrzniać do żony.A pewnie że Orange Logistics to Duda, nikt tego nie ukrywa. Dwa lata temu robili rabranding jak otwierali oddział w niemczech. No cóz sporo ostatnio tu się przewinęło niedodziałanych świeżaków, mówiłem szefowi żeby nie brać bez doświadczenia ale on się uparł. I teraz tego skutki na forum frustraci.

ucho89

No pewnie że jak ci się nie chce robić to omijaj a jak chcesz pracować i zarobić to możesz próbować, na początku duża rotacja wytrzyma dwa miesiące to potem już pracuje. Więc chyba ok.

Buahahah

Jak przetrwasz piątek i o 16.00 Cię nie zwolnią, to masz szanse popracować kolejny tydzień hahahahahaha ;)

paulo

ludzie omijajcie tom firme wielkim kolem

tajemniczy69

Teraz postaw sobie kotku pytanie - jak daremny musiałeś być, że nawet w Dudzie cie nie chcieli. Pozdrawiamy Cie Michał Ucho89 - Duduś.

Duduś
@tajemniczy69

Kolego.... Skoro bylem daremny to nie znalazłbym szybko innej roboty :D Daremny to Ty jesteś pisząc takie głupoty.

gg

Heja czy orientujecie się może ile może u nich zarobić handlowiec stacjonarny? I w jakich godzinach pracuje? Oczywiście jestem osobą która angażuje się w pracę, nie tak zwany darmozjad tylko rzetelny pracownik;)

globus

Składałem do nich cv, czytałem że cały czas przyjmują ale nie widziałem nigdzie ogłoszeń na spedytora. (usunięte przez administratora) Wie ktoś z kim w tym Orange Logistics trzeba pogadać żeby dostać się na spedytora? z góry dziękuję.

Ucho89

Ja od listoapda mam rozpoczac tam prace jako Dyspozytor. Mozecie cos powiedziec na temat ego stanowiska w tej firmie? Bo widze tutaj różne opinie, ale dot. głównie spedytorów.

kinga

Byłam u nich dziś na rekrutacji, samo spotkanie bardzo przyjemne. Pani na spotkaniu opowiedział mi wszystko o firmie i muszę przyznać że zadawała bardzo rzeczowe pytania. Czekam na drugi etap.

Pracowałam w tej firmie teraz jestem na urlopie macierzyńskim, za parę miesięcy wracam. Jestem już po rozmowie z szefem i wiem, że nie będzie problemu z powrotem do pracy :)

jasiek

Ja pracuje w orange jako handlowiec i nie narzeka, trzeba się napracować ale i kasa jest miarowa. podsumowując bez bomby ale przejdzie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Orange Logistics - Katowice

• Jak się pracuje w Orange Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy Orange Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orange Logistics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 33 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orange Logistics?

Kandydaci do pracy w Orange Logistics napisali 44 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orange Logistics
3.7/5 Na podstawie 403 ocen.

Orange Logistics