Opinie o Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Krynicy w Krynica-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Krynicy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Krynicy o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Krynicy w Krynica-Zdrój

Anna i Józef

W wakacje 2022r, mieliśmy okazję gościć w tym sanatorium. Wcześniej byliśmy w Ustroniu, Busku Zdroju Solcu Zdroju i dwa razy w Muszynie. Mając dotychczasowe doświadczenia , pobyt oceniamy jako udany. Wyżywienie całkiem dobre, zabiegi i personel bardzo pozytywne , pokój czysty z pięknym widokiem. W trakcie turnusu rzeczywiście był wykonywany remont ale prace nie były wykonywane póżnym popołudniem ani też w nocy wobec czego nie były uciążliwe. Nie była to tzw. "twarda budowlanka" a roboty wykonywano kiedy chodziliśmy na zabiegi, posiłki , lub na miasto. W tak dużym obiekcie nie ma możliwości aby wykonywać prace kiedy nie ma turnusów. Tak naprawdę remont nie kolidował z naszymi czynnościami , nie wiem w czym problem. Każdy może mieć subiektywną ocenę tej placówki ale stwierdzenia Pana z Wielkopolski o tym , że był "brud i pluskwy" to nieprawda a nadto w prostej linii naruszenie dóbr osobistych firmy i osób tam pracujących. Osoby odpowiedzialne za prowadzenie tego sanatorium powinny wezwać tego Pana do pisemnego złożenia przeprosić . Uzyskanie danych osoby kryjącej się pod nickiem nie jest wcale takie trudne ( kancelaria prawnicza wskaże właściwy tok postępowania ) . W Krynicy są hotele cztero i pięciogwiazdkowe oferujące SPA i Wellness, wcale nie trzeba czekać trzy lata aby wyjechać do sanatorium dofinasowanego przez NFZ.

Julita Nowy wpis

Teraz nie ma ofert pracy, ale przyszłościowo zapytam z nadzieją na odpowiedź. Placówka daje do wyboru umowa o pracę w wymiarze pełnego etatu/ Umowa kontrakt/Umowa Zlecenie, a praca przynajmniej kilka lat temu była w godzinach 7:00 do 14:35. Czy kuracjusze potwierdzą mi, ze zabiegi fizjoterapeutyczne są w tych godzinach? Czy cos się zmieniło i po 15:00 również są?

Anna i Józef

Kuracjusz Nowy wpis

....byłem na turnusie grudniowy 2023 w tymże sanatorium i jeżeli mogę COŚ napisać tylko tyle abyście przyszli kuracjusze omijali "szerokim kręgiem" tenże przybytek.....porażka ...

Kora Nowy wpis

Są tu same opinie ludzi korzystających z usług a zastanawiam się czy zaglądają tu pracownicy. Szukają teraz kierownika żywienia. Zanim podeśle cv chciałabym więcej informacji na temat pracy. Jaka panuje atmosfera i jak wyglada socjal. Ktoś mógłby opisać?

Aplikowałeś na stanowisko Oligofrenopedagog oferowane przez firmę Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Krynicy? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
kuracjan Nowy wpis

Po powrocie. 1-szy dzień to koszmar przyjęcia. Klucze do pokoi wydawane dopiero o godz. 14 mimo, że pokoje już „posprzątane”, a w poczekalni około setka zmęczonych, starszych ludzi, często z chodzikiem lub o kulach. Czarna, potargana recepcjonistka, opryskliwa i to się potwierdza przez cały czas pobytu. Pozostałe bardzo uprzejme i pomocne. Pokoje 1 osobowe tylko dla tych, którzy albo przyjechali dzień wcześniej albo sobie jakoś to załatwili bo okazuje się, że nawet osoby, które miały wskazania lekarskie do pokoju 1 osobowego dostawały przydział do trójki. Pokoje. Jeśli masz szczęście to dostaniesz pokój po remoncie z nowymi meblami. Tzw. 2 w studio to jeden pokój z szafą na korytarzu, w drugim jest wąska szafa bez półek. Ubrania można trzymać w szufladach w łóżkach. Żeby się do nich dostać trzeba uklęknąć. Wyobrażacie to sobie u osób ze schorzeniami narządów ruchu lub wiekowych ?! Jeśli nie masz szczęścia i dostaniesz łóżko bez szuflad to ubrania trzymasz przez 3 tygodnie w walizce. O tym, że na zabiegi musisz się przebierać, często masz mokre rzeczy nawet nie wspominam. Łazienka mała, nawet po tzw. remoncie w kątach grzyb i odpadająca farba bo łazienki są zrobione kosztem pokoju więc mają fatalną wentylację. Brak poręczy pod prysznicem i przy toalecie wiec nie ma się jak przytrzymać, 3 małe narożne półeczki na kosmetyki w łazience przeznaczonej dla 4 osób. Ręczniki trzeba trzymać w pokoju, przyda się dobra pogoda. Ogólnie wielka ciasnota utrudniająca funkcjonowanie. Jedzenie, dobre, urozmaicone, porcje wystarczające i jest to opinia wielu osób. Zabiegi dobrze zorganizowane, personel bardzo uprzejmy i pomocny. WINDA ! 2 windy i wieczne kolejki w czasie posiłków i zabiegów. Zastanawiam się jak będzie funkcjonował Continental, kiedy pacjent będzie mógł wybierać obiekt do którego pojedzie. Kawiarnia super, dyskoteki codziennie prowadzone albo przez mężczyznę ( nie bardzo), albo przez kobietę, która niestety śpiewa a nie powinna ! Jeśli masz dobre towarzystwo to można się dobrze bawić. Reasumując. Dobra pogoda i dobre towarzystwo plus dobre zabiegi zapewnią udaną kurację. Co z sobą zabrać ? Nie wiesz jakie będziesz mieć zabiegi więc zabierz kostium kąpielowy i przydadzą się dodatkowe ręczniki. Klapki kąpielowe. Strój do ćwiczeń, szlafrok niekoniecznie, paniom polecam jakąś lekką podomkę/sukienkę, coś co szybko schnie i nie zajmuje dużo miejsca. Żelazko i deski są na miejscu, czajniki w pokojach. Przyda się mały przedłużacz lub rozgałęźnik. No i złota kartę do bankomatu.

Jadźka

Hej, ktoś wie czy w potrzebują do pracy pielęgniarek? Co prawda mam już pracę w domu opieki, ale myślę by trochę pobrać trochę dyżurów dodatkowych gdzie indziej, i myślałam o nich, bo mam stosunkowo blisko do miejsca w którym się znajdują ;) jest szansa zatrudnić się na pół etatu? No i takie ważne dla mnie pytanie ile pielęgniarek jest na nocnej zmianie?

Ninkaa

Ludzie to jakaś masakra.Wysyłają dziadków z różnych krańców Polski do PRLu.Proszę nam uwierzyć,my go już poznaliśmy!!!Sanatorium MSWiA Krynica Zdrój to jakaś pomyłka.Pokoje ze starymi,rozwalającymi się łóżkami,łazienki brudne,pościel jak bez wkładów.Na 3,4 osoby w pokoju 2 szklanki i brudny czajnik!!!Jednym słowem brud!!.Nie wiem dlaczego NFZ dolnośląski tak hurtowo ładuje tam ludzi.Remont ciągnący się latami.Basen też zamknięty.To szok dla ludzi,którzy przyjechali się podleczyć a muszą zagryzać zęby na 3 tygodnie!!!!!!a nie stać ich na rezygnację.

Czy firma Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Krynicy oddzwania po zakończonej rekrutacji nawet w razie negatywnej odpowiedzi?

Endy

Właśnie przebywamy na turnusie w tym sanatorium! Warunki mieszkalne na 3.Rozwalajace się łóżka, wyleżane materace,pościel,poduszki i kołdry dawno powinny leżeć na śmietniku. Wystrój jak z lat 80-tych.W miarę dobre zabiegi ale b.krotkie,7-10inut jeden ( najwięcej 4 dziennie).Personel medyczny niższego szczebla jak i służba pięter ok!życzliwa i pomocną. Lekarz który nas przyjmował nie przeprowadził żadnego wywiadu zlecił zabiegi , które później zmienialiśmu.Chamski,opryskliwy i arogancki p.doktor ,w-ce dyr d/s lecznictwa Jeżeli chodzi o wyżywienie to po prostu tragedia.Posiłki wcale nie urozmaicane. Sałata i cząstki pomidora które akurat o tej porze roku są bez smaku,i żadnych wartości odżywczych. Sałatka z selera i marchewką dominują w posiłkach.Obiady beznadziejne małe porcje,mięso nie dowarżone ( plastry jak na kanapkę), surówki dominuje seler i marchewka.Zupy rzadkie i zagęszczane mąką.W trzy tygodniowym turnusie jadłospis zaczął się powtarzać.Jemy znowu to samo po raz drugi. Brak owoców,ciasto drożdzowe było 2 razy w turnisiie.Pani dietetyczka nie popisała się z jadłospisem.Rzadnego spotkania z dyrekcją ośrodka,za to w pokojach,na korytarzach nawet w toalecie radiowęzeł przez który nadawane są komunikaty i prawie reklamy,czuliśmy się jal w jakimś obozie .Zastanawiamy się nad skargą do NFZ .Nie polecamy!

Jędrzej
@Endy

Naucz się ortografii,poza tym w domu mieszkasz pewnie w jakiejś budzie a jesz chleb z masłem a tu odstawiasz inteligenta,wszystko ci nie tak Że też tacy frustraci żyją na świecie Ja jestem z pobytu zadowolony ,jedzenie pyszne,opieka lekarsko -pielęgniarska ok.Zabiegi super.Pokoje odnowione.

Krzysztof

Jedzenie, zabiegi i ich organizacja ok. jak na standardy sanatoryjne. Uprzejmy personel. Wyposażenie pokojów tragiczne. Pęknięta umywalka z dziurą w górnej części. Za krótkie prześcieradła. Z pościeli może tylko bezdomni byliby zadowoleni. Coś, co ma być poduszką to zbrylona forma wylatująca z białego worka ( to prawdopodobnie poszewka). Kuracjuszom wybierającym się na pobyt własnymi samochodami, radzę zabrać własną pościel.

Ela
@Krzysztof

Dziwne,bo wróciłam w marcu i było super.Pokoje czyściutkie,wyremontowane,łóżka mega wygodne,pościel ok.Łazienka nowa wyremontowana.Może w zależności od piętra???Zabiegi super dobrane,wszystko na miejscu.Jedzenie dla mnie bardzo dobre.Pojechałabym ponownie.

Krzysztof
@Ela

Miała Pani szczęście, że dostała Pani wyremontowany pokój. Mój był taki, jak za nieboszczki PRL. Pęknięta umywalka z dziurą, wystający z drzwi gwoźdz(całe szczęście w górnej części). Poduszka pamiętająca poprzednie pokolenie kuracjuszy. Natomiast obsługa bardzo dobra. Świetna organizacja zabiegów, bardzo uprzejmy personel, dieta prawidłowo skomponowana.

Ela
@Krzysztof

Nie mam pojęcia jak wyglądały inne pokoje,ale skoro mój był ,,nowy,, to jest nadzieja że resztę też wyremontują. Chyba mi się faktycznie poszczęściło. Jeśli chodzi o mnie jestem mega zadowolona z pobytu.

Grzegorz
@Krzysztof

Potwierdzam wypowiedzi Pana Krzysztofa..... (zabiegi i rehabilitanci naprawdę profesjonalizm) obsługa stołówki b. uprzejma i uśmiechnięta! Natomiast co do pokoju to trafiłem na ,,wczesny PRL,, ściany wyłożone starymi płytami meblowymi na na dodatek znacznie zużytymi. Wśród których tu i uwdzie powkręcane drewnowkręty.....tak widocznie ratowali się kuracjusze z braku wieszaczków . Znikoma ilość pokoi, które są ,,wyremontowane,,

Boguslaw

Byłym w tym sanatorium na przełomie lutego/marca 2023. Jestem b. mile zaskoczony!!!!Sanatorium zatrudnia wysokokwalifikowanych rehabilitantów, a szczególne ukłony i podziękowania kieruję do Pani Agnieszki, która w sposób absolutnie profesjonalny i z wielkim zaangażowaniem zajęła się rehabilitacją mojego kolana. Smaczna kuchnia serwująca urozmaicone posiłki. Panie w stołówce mimo ogromu pracy zawsze miłe oraz uśmiechnięte. Warunki mieszkaniowe b.dobre, pokoje przyjemne z balkonem 2-osobowe, (telewizor za dodatkową opłatą) regularnie sprzątane. Generalnie wszystko na plus, na pewno tam wrócę! Pozdrawiam cały personel sanatorium. Życzę sukcesów w pracy oraz samych radości w życiu prywatnym. Bogdan z Krakowa

Wanda

Firma poszukuje kogoś na stanowisko Instruktora gimnastyki korekcyjnej. W ofercie zostało napisane, że jest to praca na część etatu. To znaczy, że po ile godzin miesięcznie się pracuje? Poza tym, podane są widełki wynagrodzenia. Możecie mi napisać, od czego zależy wysokość zarobku, który się otrzyma?

Max

bylem w tym sanatorium i z wszystkiego bylem bardzo zadowolony remont sie odbywal kiedys to musza zrobic . jedzenie bardzo dobre obslugo swietna i nie ma na co narzekac pozdrawiam

Jolanta

czy podczas pracy w kuchni można wyrobić sobie jakieś premie czy raczej sama podstawa przysługuje? pytam z ciekawości, bo niektóre Panie zostały niedawno tak pochwalone, że zastanawiam się w jaki sposób dobrą pracę się tu docenia. Ogłoszeń w zasadzie w ostatnim czasie nie widziałam, są tu w kuchni ogólnie jakieś większe rotacje czy raczej pracuje stały skład? Co z przyjęciami sezonowym?

Wdzięczne Pensjonariuszki .

Serdeczne podziękowanie dla całego personelu,zwłaszcza dla personelu kuchni. Jesteście panie bardzo pomocne,troskliwe i empatyczne???? Święta są wspaniale przygotowane i zadbałyście panie o dobre nasze samopoczucie.Ponadto,dziękujemy bardzo całej ekipeie rehabilitantów.????Wdzięczne .Aurelia,Ewa,Danusia i Ania.

Klient z Wielkopolski

Sanatorium kiepskie.Remont,brud,pluskwy.W pokojach zimno.Jedzenie beznadziejne.Dla diabetyków na drugie śniadanie niema nic?!!Zabiegi całkiem dobre ,ale za krótkie, 30 min. dziennie.Generalnie głęboka komuna.Basen czynny ,2 godź. w porze objadowej....bez sensu.NIE Polecam!!!!

Grażka

Z sanatorium w ramach NFZ skorzystałam pierwszy raz (turnus na przełomie X-XI 2022 r.) i pewnie nigdy więcej nie będę po pobycie w tzw. Continentalu. Po pierwsze obiekt w trakcie remontu: robotnicy hałasują, "śmierdzi chemią", przechodzi się na zabiegi przez korytarze w trakcie budowy w pyle - kto wyraził zgodę na prace budowlane nie wyłączając części remontowanych od użytkowanych przez kuracjuszy? Po drugie: oczywiście jedynek nie ma dla kuracjuszy ( mimo, że lekarz wypisał zalecenia), trafił mi się pokój przed remontem tzw. trójka czyli trzy osoby ale prawdopodobnie pierwotnie to była dwójka. Nie dość, że standard z lat 70 zeszłego wieku to jeszcze mocno zaniedbany ( brudne ściany, brzydki zapach, odrapane drzwi, pęknięta umywalka, rozklekotane łóżka, mocno zużyta kołdra i poduszka....) ale przede wszystkim brakowało miejsca (mała szafa na trzy osoby, tylko przy jednym łóżku była szafka nocna, brak lampek nocnych, nie było gdzie upchnąć walizek). Po trzecie: jedna z współlokatorek zachorowała, wprawdzie zawieszono jej zabiegi a posiłki donoszono do pokoju ale nadal przebywała z nami (nie ma izolatek) - w konsekwencji pod koniec turnusu rozchorowała się druga a ja po powrocie do domu. Po czwarte: zabiegi wprawdzie wykonywane przez miły personel ale większość trwała 10 minut ( masaż, kąpiele solankowe, pole magnetyczne). Strata czasu siedzieć trzy tygodnie w niekomfortowych warunkach żeby skorzystać dziennie przez ok 30 - 40 minut z zabiegów. Po piąte: posiłki wprawdzie te gotowane w miarę smaczne, dodatkowo co drugi dzień naprawdę dobre ciasto ale śniadania i kolacje z małym masełkiem porcjowanym, dżemo - i sero - podobnymi wyrobami, cytryna do herbaty po pół plasterka na osobę i nie wiedzieć czemu dodawana do większości potraw kukurydza konserwowa.

Barbara
@Grażka

Rzeczywiście kiepsko się regenerować, gdy za ścianą trwa remont. Może to przez wzgląd na niego kuracjusze nie mogli otrzymać samodzielnych pokoi. Zgłaszałaś swoje zastrzeżenia pracownikom obiektu, zarówno te dotyczące zabiegów jak i warunków? Zapewne byłaby szansa, by podjęli jakieś działania na korzyść gości.

Grażka
@Barbara

Uwagi były zgłaszane na bieżąco: Jedynek jest mało ( między wierszami powiedziane było, że rezerwowane są dla t.zw. gości komercyjnych ( hotelowych, pełnopłatnych a nie dla tych z funduszu NFZ) Co do remontu to podobno mają pozwolenie - tylko ciekawe kto im to wydał. Ale najbardziej denerwujące było to, że lekarz nie odizolował chorej - w konsekwencji leczę się z ostrego przeziębienia z zapaleniem oskrzeli do dzisiaj. Jedyne z czego można było być w pełni zadowolonym to miła obsługa, profesjonalni fizjoterapeuci i rehabilitanci - współczuje im oni w tym remoncie musieli pracować po 8 godzin. No i miejsce super - Krynica Zdrój jest bardzo urokliwa i oferuje sporo imprez.

Zainteresowana
@Grażka

Bardzo Pani dziękuję za informację. Właśnie obydwoje z mężem otrzymaliśmy skierowanie do tego sanatorium od 6 grudnia 2022 r. Pani ocena i telefon, który tam wykonałam pomogły nam podjąć decyzję o rezygnacji z takiego leczenia. Nie Pan Minister zdrowia skorzysta z takich warunków leczenia razem z prezesem nfz.

Emilia

Dużo osób wspomina tutaj o profesjonalnym personelu :) To miłe bardzo, ale ciekawi mnie jak jest z drugiej strony? :D Może jakiś pracownik sanatorium się wypowie na temat warunków w firmie? Proponują umowę o pracę? No i czy to praca raczej na sezon, czy cały rok? :-)

klient

Czy ktoś wybiera się do Sanatorium 13.09.22r ? chciałbym się zabrać z Dąbrowy Górniczej.

zzswircz

Witam Mieliśmy z małżonką przyjemność przebywać w tym sanatorium. Jesteśmy pod wrażeniem bazy zabiegowej, podejścia personelu. Posiłki super. Jedyny dylemat brak dostępu do internetu w pokojach. Polecamy

Emilia
@zzswircz

To fajnie że pobyt się udał :) A możesz dodać coś o personelu i ogólnie ludzi którzy tam pracują? :) Zastanawiam się nad rekrutacją do firmy, chętnie poczytam coś o atmosferze wśród pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Krynicy - Krynica-Zdrój

• Jak się pracuje w Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Krynicy?

Zobacz opinie na temat firmy Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Krynicy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Krynicy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

3.2/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Nitribitta 4
    33-380 Krynica-Zdrój