Sanatorium Continental

Opinie o Sanatorium Continental

Wiki

Kilka dni temu wróciłam z sanatorium MSWiA ,,Continental" z Krynicy Zdrój. Chciałam się podzielić bardzo niemiłymi informacjami. Ten ośrodek nie jest dla ludzi chorych.Na wstępie przechodzi się test wytrwałości rejestrując się o godz. 12 ,00 należy koczować /brak miejsc do siedzenia/ do godz.14.00 aby otrzymać KLUCZ.Czytając tablicę informacyjną dowiedziałam się że jest kawiarnia nic podobnego brak.Jedzenie najgorsze z moich pobytów/polecam Szczawnicę Dzwonkówka, Rymanów/ moja dieta cukrzycowa różniła się od podstawowej tym, że nie było smażonego, natomiast co drugi dzień jajka/ a gdzie dietetyk??/ brak surówek a jeżeli były to znikome ilości . Pytając o wartość obiadu otrzymałam informację 24 zł. Wyjeżdżając na wycieczkę brak prowiantu /oszczędności/ a z NFZ pobieracie Państwo całodzienne wyżywienie. W innych sanatoriach w Krynicy prowiant jest. Pokoje 2 osobowe na 3 osoby gdzie 2 krzesła i 2 szafki. Trzeba przyznać że jest czysto sprzątanie częste. Trzeba płacić również za czajnik, nigdy nie płaciłam. Zabiegi normalnie jak wszędzie oprócz fizjoterapii, panie niemiłe nie przestrzegające godzin.

halina
@Wiki 27.11.2018 12:18

Właśnie tam się wybieram . I zaczyna mnie to przerażać .

Grazka
@halina 29.11.2018 11:00

Byłam od 23.01.2018 - 13.02.2918 i potwierdzam, jedzenie ???????????????????????? Pokoje kiedyś były 2 - osobowe na sile wciśnięto trzecie łóżko i jest 3 osobowy . No może na wyższym pietrze to były pokoje dwu osobowe. Zabiegi .... n9 na mo8m turnusie była wymiana wanien wiec zabiegi przeleciały. Położenie sanatorium super bo w centrum. Obsługa jak dla mnie to SUPER, miła uśmiechnięta pomocna To tez bylo moje najgorsze sanatorium. Panowała jeszcze epidemia grypy wiec tydzień pierwszy jak9 tako potem to już ......

Wlodzimierz z Gdańska

Kilka dni temu wróciłem z sanatorium MSWiA ,,Continental" z Krynicy Zdroju. Czytając różne opinie, postanowiłem dodać swoją. Z pobytu jestem bardzo zadowolony. Jedzenie świeże, smaczne i nie monotonne. Baza zabiegowa super. Wszystko na miejscu. Obsługa miła, uczynna, uśmiechnięta i profesjonalna. Pokoje skromne, ale czyste i przytulne. Łóżka wygodne, w łazience nie zabrakło ciepłej wody. Spokojnie mogę dać ocenę 9/10. Naprawdę pobyt mój uważam za bardzo udany. Było bardzo fajnie. ps. Jeżeli ktoś z pobytu w Continentalu na NFZ jest niezadowolony, to proponuję pojechać prywatnie do hotelu RITZ. Tam powinno mu się podobać, ale tak faktycznie , to też nie jestem tego pewien.......... !

Milionerka
@Wlodzimierz z Gdańska 26.08.2018 14:05

Sponsorowane?

polon
@Wlodzimierz z Gdańska 26.08.2018 14:05

Szanowny pracowniku Sanatorium, zamilcz, bo wieje reklamą na kilometr !

polon

Właśnie zrezygnowałem z pobytu w tym Sanatorium, nim tam się wybrałem. Dopłaty do każdego pokoju od pojedynki do wieloosobowego / co więc dają za darmo, na korytarzu ?/, parking płatny, opłaty klimatyczne i inne idiotyczne. Mieliśmy jechać z żoną i dzieckiem, zażądali 75 zł za tzw.dostawkę za dzień. Koniec turnusu 25 XII !!! , co tam robić w Wigilię i I dzień Świąt ? Napisałem skargę do Dyrektora i NFZ. Płacz i płać. Czekaliśmy 2 lata, składki płacimy ponad 30 lat. Napiszę jeszcze do Ministerstwa ...

Stella

A jak się pracuje w takim miejscu? Taka cisza więc przypuszczam, że bardzo dobrze ale opinia byłaby pomocna.

Betia 2018

Przebywałam w sanatorium MSWiA Continental w Krynicy Zdrój. Z pobytu jestem nie zadowolona. Jedzenie okropne na okrągło mielone , surówka z kapusty kiszonej i czerwonej , zupy zimne przesolone lub na kostkach rosołowych, śmietana w zupie zważona, ziemniaki nie dobre , talerze ubite i takie podawali ludziom do jedzenia, krzesła koszmarne, po zjedzeniu posiłku nie można bylo wstać bo za plecami druga osoba siedziała za mało było miejsca. Jeżeli chodzi o zabiegi były na miejscu ale za krótkie bo laser 7 min a kąpiel 10 min. to jest za mało bo mam doświadczenie i wiem ile takie zabiegi powinny trwać , pokoje skromne ściany brudne w łazience brodzik sie zatykał woda dobrze nie spływała. Telewizor opłata 60 zł czajnik 15 zł i klimatyczne 3,50 za dzień. Byłam w innych w sanatoriach i nie pobierali opłat za klimatyczne i za czajnik to chyba wyjatkowo w tym sanatorium. Nie polecam nikomu tego sanatorium.

iwonathc

Przebywam obecnie w sanatorium Continental na trzecim piętrze robią remont byłam u dyrektora podobno to normalne. Skuwają kafelki, rwią parkiet, kują ściany jest kurz , brud .Na korytarzu nie ma prądu można wybić zęby, porozciągane kable. Pobierają opłaty za telewizor 60 zł.i nie można korzystać bo wciąż są wyłączenia prądu lub brak sygnału w telewizji a gdy zareagowałam, że za to zapłaciłam pan dyrektor wręcz był oburzony jak mam czelność domagać się zwrotu zapłaconych pieniędzy .Zapłaciłam za coś co nie funkcjonuje - kpina.Jeżeli o tym wiedzą dlaczego pobierają opłaty ? Pan dyrektor umie liczyć tylko swoją kasę, mnie nik nic tu nie dał za darmo więc się domagamjeśli za coś płacę prywatnie a oni niech się wywiązują z zawartej umowy. Nie polecam tego sanatorium, przynajmniej teraz w tym terminie.

jerzy205

Roman Mam to pobyt 3-tygodniowy.Wszystko jest ok poza jedzeniem.Jestem cukrzykiem a co z tym się wiąże odpowiednia dieta..Porcje,które dostaję są raczej dla dzieci 4-5 letnich.Dokupuję jedzenie po kolacji i śniadaniu a po obiedzie zamawiam zestaw obiadowy z firmy zewnętrznej.W końcu chyba to nie o to chodzi.Starsza Pani siedząca przy stoliku ze mną oddaje mi część swojej porcji podobnie jak moja żona.To naprawdę żenada-dramat.Jedzenie dobre ale bardzo mało. Pozdrawiam Roman

Zostaw opinię o Sanatorium Continental - Krynica-Zdrój

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sanatorium Continental