Sanatorium Continental

Krynica-Zdrój

Sanatorium Continental
3 10

Opinie o Sanatorium Continental

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

iwonathc

Przebywam obecnie w sanatorium Continental na trzecim piętrze robią remont byłam u dyrektora podobno to normalne. Skuwają kafelki, rwią parkiet, kują ściany jest kurz , brud .Na korytarzu nie ma prądu można wybić zęby, porozciągane kable. Pobierają opłaty za telewizor 60 zł.i nie można korzystać bo wciąż są wyłączenia prądu lub brak sygnału w telewizji a gdy zareagowałam, że za to zapłaciłam pan dyrektor wręcz był oburzony jak mam czelność domagać się zwrotu zapłaconych pieniędzy .Zapłaciłam za coś co nie funkcjonuje - kpina.Jeżeli o tym wiedzą dlaczego pobierają opłaty ? Pan dyrektor umie liczyć tylko swoją kasę, mnie nik nic tu nie dał za darmo więc się domagamjeśli za coś płacę prywatnie a oni niech się wywiązują z zawartej umowy. Nie polecam tego sanatorium, przynajmniej teraz w tym terminie.

jerzy205

Roman Mam to pobyt 3-tygodniowy.Wszystko jest ok poza jedzeniem.Jestem cukrzykiem a co z tym się wiąże odpowiednia dieta..Porcje,które dostaję są raczej dla dzieci 4-5 letnich.Dokupuję jedzenie po kolacji i śniadaniu a po obiedzie zamawiam zestaw obiadowy z firmy zewnętrznej.W końcu chyba to nie o to chodzi.Starsza Pani siedząca przy stoliku ze mną oddaje mi część swojej porcji podobnie jak moja żona.To naprawdę żenada-dramat.Jedzenie dobre ale bardzo mało. Pozdrawiam Roman

Zostaw opinię o Sanatorium Continental - Krynica-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sanatorium Continental