Sanatorium Continental

Krynica-Zdrój

Opinie o Sanatorium Continental

jerzy205

Roman Mam to pobyt 3-tygodniowy.Wszystko jest ok poza jedzeniem.Jestem cukrzykiem a co z tym się wiąże odpowiednia dieta..Porcje,które dostaję są raczej dla dzieci 4-5 letnich.Dokupuję jedzenie po kolacji i śniadaniu a po obiedzie zamawiam zestaw obiadowy z firmy zewnętrznej.W końcu chyba to nie o to chodzi.Starsza Pani siedząca przy stoliku ze mną oddaje mi część swojej porcji podobnie jak moja żona.To naprawdę żenada-dramat.Jedzenie dobre ale bardzo mało. Pozdrawiam Roman

Zostaw opinię o Sanatorium Continental - Krynica-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sanatorium Continental