Sanatorium Continental

Krynica-Zdrój

Sanatorium Continental

Opinie o Sanatorium Continental

Betia 2018

Przebywałam w sanatorium MSWiA Continental w Krynicy Zdrój. Z pobytu jestem nie zadowolona. Jedzenie okropne na okrągło mielone , surówka z kapusty kiszonej i czerwonej , zupy zimne przesolone lub na kostkach rosołowych, śmietana w zupie zważona, ziemniaki nie dobre , talerze ubite i takie podawali ludziom do jedzenia, krzesła koszmarne, po zjedzeniu posiłku nie można bylo wstać bo za plecami druga osoba siedziała za mało było miejsca. Jeżeli chodzi o zabiegi były na miejscu ale za krótkie bo laser 7 min a kąpiel 10 min. to jest za mało bo mam doświadczenie i wiem ile takie zabiegi powinny trwać , pokoje skromne ściany brudne w łazience brodzik sie zatykał woda dobrze nie spływała. Telewizor opłata 60 zł czajnik 15 zł i klimatyczne 3,50 za dzień. Byłam w innych w sanatoriach i nie pobierali opłat za klimatyczne i za czajnik to chyba wyjatkowo w tym sanatorium. Nie polecam nikomu tego sanatorium.

Wlodzimierz z Gdańska

Kilka dni temu wróciłem z sanatorium MSWiA ,,Continental" z Krynicy Zdroju. Czytając różne opinie, postanowiłem dodać swoją. Z pobytu jestem bardzo zadowolony. Jedzenie świeże, smaczne i nie monotonne. Baza zabiegowa super. Wszystko na miejscu. Obsługa miła, uczynna, uśmiechnięta i profesjonalna. Pokoje skromne, ale czyste i przytulne. Łóżka wygodne, w łazience nie zabrakło ciepłej wody. Spokojnie mogę dać ocenę 9/10. Naprawdę pobyt mój uważam za bardzo udany. Było bardzo fajnie. ps. Jeżeli ktoś z pobytu w Continentalu na NFZ jest niezadowolony, to proponuję pojechać prywatnie do hotelu RITZ. Tam powinno mu się podobać, ale tak faktycznie , to też nie jestem tego pewien.......... !

iwonathc

Przebywam obecnie w sanatorium Continental na trzecim piętrze robią remont byłam u dyrektora podobno to normalne. Skuwają kafelki, rwią parkiet, kują ściany jest kurz , brud .Na korytarzu nie ma prądu można wybić zęby, porozciągane kable. Pobierają opłaty za telewizor 60 zł.i nie można korzystać bo wciąż są wyłączenia prądu lub brak sygnału w telewizji a gdy zareagowałam, że za to zapłaciłam pan dyrektor wręcz był oburzony jak mam czelność domagać się zwrotu zapłaconych pieniędzy .Zapłaciłam za coś co nie funkcjonuje - kpina.Jeżeli o tym wiedzą dlaczego pobierają opłaty ? Pan dyrektor umie liczyć tylko swoją kasę, mnie nik nic tu nie dał za darmo więc się domagamjeśli za coś płacę prywatnie a oni niech się wywiązują z zawartej umowy. Nie polecam tego sanatorium, przynajmniej teraz w tym terminie.

jerzy205

Roman Mam to pobyt 3-tygodniowy.Wszystko jest ok poza jedzeniem.Jestem cukrzykiem a co z tym się wiąże odpowiednia dieta..Porcje,które dostaję są raczej dla dzieci 4-5 letnich.Dokupuję jedzenie po kolacji i śniadaniu a po obiedzie zamawiam zestaw obiadowy z firmy zewnętrznej.W końcu chyba to nie o to chodzi.Starsza Pani siedząca przy stoliku ze mną oddaje mi część swojej porcji podobnie jak moja żona.To naprawdę żenada-dramat.Jedzenie dobre ale bardzo mało. Pozdrawiam Roman

Zostaw opinię o Sanatorium Continental - Krynica-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sanatorium Continental