Opinie o Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Krynicy w Krynica-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Krynicy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Krynicy o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Krynicy w Krynica-Zdrój

łazior z Bydgoszczy

dwa dni temu zakończyłem turnus , jestem zadowolony .Na wstępie chciałem podziękować całemu personelowi sanatorium za bardzo miłą obsługę a szczególne podziękowana należą się Pani Uli z 5 piętra która dbała o nas i nie szczędziła uśmiechu .Zabiegi dobre trwające 10 min ,trochę mało. Posiłki mizerne ale dziękuje bo nie przytyłem , brak wyprowiantowania mnie trochę zdziwił bo w innych sanatoriach podobno było

Kuracjusz
@łazior z Bydgoszczy

Ja zakonczylem turnus w czerwcu 2022 ,i potwierdzam to napisał Łazior ,a dla Pani z piątego pietra jak najbardziej należą się brawa ,szybka ,czysta ,uśmiechnięta,komunikatywna .

Magdalena
@Kuracjusz

No i super jak jesteś zadowolony. Pojechałbyś jeszcze raz?

Wlodzimierz z Gdańska

Kilka dni temu wróciłem z sanatorium MSWiA ,,Continental" z Krynicy Zdroju. Czytając różne opinie, postanowiłem dodać swoją. Z pobytu jestem bardzo zadowolony. Jedzenie świeże, smaczne i nie monotonne. Baza zabiegowa super. Wszystko na miejscu. Obsługa miła, uczynna, uśmiechnięta i profesjonalna. Pokoje skromne, ale czyste i przytulne. Łóżka wygodne, w łazience nie zabrakło ciepłej wody. Spokojnie mogę dać ocenę 9/10. Naprawdę pobyt mój uważam za bardzo udany. Było bardzo fajnie. ps. Jeżeli ktoś z pobytu w Continentalu na NFZ jest niezadowolony, to proponuję pojechać prywatnie do hotelu RITZ. Tam powinno mu się podobać, ale tak faktycznie , to też nie jestem tego pewien.......... !

Milionerka

Sponsorowane?

polon
@Wlodzimierz z Gdańska

Szanowny pracowniku Sanatorium, zamilcz, bo wieje reklamą na kilometr !

wlodek
@Wlodzimierz z Gdańska

Panie Włodzimierzu, Bede w sanayorium w 07.2019 Skad pana taka opinie ! ? Jako kto pan przebywał w tym sanatorium ? Jaki nr pokoju pan otrzymał ? Dziwne - wszyscy sie mylą, przeciez to jest jakas farsa ? Moj adres neptun671@wp.pl Proszę o odpowiedz Z powazaniem W.

podlasiak
@Wlodzimierz z Gdańska

byłem w tym sanatorium w lipcu 2016 roku i potwierdzam w pełnej rozciągłości opinię Pana Włodzimierza z Gdańska. Podkreślam stanowczo- było naprawdę super i tak nadal trzymać. Narzekania niektórych naszych Rodaków dosłownie na wszystko, to nasza przywara narodowa - malkontentów nigdy w żadnym środowisku nie brakowało i nie zabraknie.

Ciasny Wiesiek
@Wlodzimierz z Gdańska

Byłem w RITZ'u.... Też była ciepła woda w łazience, więc jakby podobny standard!!!

@Wlodzimierz z Gdańska

Zgadza się. Świetny obiekt, doskonały personel, dobre jedzenie, przytulne pokoje, kawiarnia. Co chcieć więcej? Jedynym mankamentem jest brak codziennych Mszy Świętych w sanatoryjnej kaplicy. Uważam, że Dyrekcja powinna jakoś to zorganizować.

zenek

chyba pomyliłaś sanatoria.

Ela
@Wlodzimierz z Gdańska

Jak nie zabrakło ciepłej wody, to napewno ok.

Kuracjusz

Byłem,widziałem,zgadzam sie ????

Aleksandramorowska

Nie polecam. Jedzenie tylko w porach takich jak śniadanie oraz kolacja. Zwłaszcza dostaje się mało jedzenia i żeby wejść do toalety trzeba zapłacić. Wodę dostaje się tylko rano i wieczorem, ale ile się dostaje tej wody to masakra, dostaje się jedna małą szklaneczke na cały dzień. Do sklepu wyjść nie można, oraz zwierząt też nie. Poprostu nie idźcie tam i trzymajcie się z daleko od tego piekła. Moja mama przez to zmarła, a moje kochane zwierzątka i córkę musiałam zostawić w domu. Nie poprostu. Masakra

Magdalena
@Aleksandramorowska

Przykro mi. W głowie się nie mieści żeby w takim ośrodku płacić za toaletę? I żeby woda była dozowana? Tam to chyba jakaś kontrola powinna wejsć.

kuracjusz
@Magdalena

To jakaś kompletna bzdura, nikt nie płaci za toaletę!!!

Witold
@kuracjusz

Mnie tez się tak wydaje że z tą toaletą to przesada. A to że nie można mieć zwierząt to raczej norma. Ty byłeś na na takim turnusie sanatoryjnym wszystko było ok? Nie masz zastrzeżeń?

Czy ktoś się wybiera 02.06.2022?

Aplikowałeś na stanowisko Oligofrenopedagog oferowane przez firmę Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Krynicy? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Marzena

Witam czy ktoś wybiera się na turnus 21.04-12.05 ? Okolice Warszawy? Pozdrawiam

Witam. Moze wybiera się ktoś z okolic Kutna, Łodzi do tego sanatorium na turnus od 19 kwietnia. Chętnie się zabiorę. marcinprzepiora78@gmail.com

krolzbigniew@gmail.com

Jadę do tego sanatorium 26.01.2022r z Kielc. Posiadam wolne miejsce. Kontakt : krolzbigniew@gmail.com

Zbyszek
@krolzbigniew@gmail.com

Nowy termin wyjazdu 19.04.2022r - jak Ktoś chętny proszę o kontakt

Mirek

Kto jedzie w dniu 09.03.2022r do sanatorium z Lublina lub okolic

Fiona

To zależy. dla niektórych całe życie.

Marzena
@Fiona

trzeba mieć znajomości? Czy po prostu wystarczy się wykazywać żeby dostać awans

@Marzena

Kariera i droga do awansu stoi tutaj przed Tobą otworem...wystarczy go użyć.

Beti

Jadę do tego sanatorium 16.02.2022 z Ostrowa Wlkp. Czy ktoś z okolic jedzie również w tym terminie ??

juras26

Jadę tam 7 grudnia z Tomaszowa Lubelskiego. Jak ktoś chętny, proszę pisać na maila juras26@o2.pl.

Ba

Pobyt NFZ wspaniały, wszystko na najwyższym poziomie, zabiegi wykonywane z sercem i pasją, posiłki doskonałe i bardzo urozmaicone - kucharki czarodziejki, personel życzliwy. Widoki jesienne cudne.

kuracjuszka

Nie wiem po co została zmieniona nazwa senatorium, uważam, że Continental nazwa ta jest znana od lat i powinna pozostać. Infrastruktura tego senatorium jest doskonała. Będąc kuracjuszką od 26 pażdziernika do 16 listopada br. mogę ocenić pozytywnie: pokoje po remoncie są bardzo ładne, dobrze utrzymane przez sympatyczny personel sprzątający, wyżywienie dla mnie bardzo dobre ze wspaniałym serwowanym ciastem i zarazem obsługa fajna, baza zabiegowa dobra łącznie z młodymi uroczymi ludźmi obsługującymi, poza tym personel medyczny również w porządku. Niestety renomę tegoż senatorium wręcz psuje jeden pan z recepcji, który wydaje klucze i przydziela pokoje. Pewnie dowartościowuje się znęcając się i obrażając ludzi z różnymi schorzeniami. Zachowuje się karygodnie, nie posiada żadnej empatii, wiele osób z mojego pobytu oceniło go wręcz jako (usunięte przez administratora) aroganta, klucznika, który wyżywa się na przyjeżdżających kuracjuszach. Czy ten człowiek pracuje za karę?

Dramat!!! Począwszy od posiłków, gdzie racje są głodowe bo tylko 8 zł przeznaczone dziennie na jedną osobę - a skończywszy na personelu,który zwraca się bezosobowo " pójdzie"," przyjdzie" do kuracjuszy oraz bez szacunku. Jestem zniesmaczona postawą dyrektora oraz pielęgniarek.

tedw
@Monika

co do racji posiłków to chcę zwrócić uwagę gdzie tak jest w pracy aby pracownicy pracując 8 godzin jedli śniadanie i obiad w czasie pracy również pracownicy firmy remontowej, jak się to ma do kodeksu pracy i wykorzystania czasu pracy nie mówiąc o kosztach, stąd biorą się te racje głodowe, przecież muszą za to zapłacić kuracjusze razem z NFZ, przecież firma mając takie warunki będzie remontować w nieskoczoność, gdzie znajdą taką robotę ? jest to typowy przykład okresu radosnego PRLu, sanatorium jest popodpierane dookoła patykami bo mury pękają a remont polega na wymianie nowych wykładzin podłogowych aby wszyscy widzieli że coś się robi nie mówiąc o zaqmkniętych balkonach ze względu na ich stan techniczny, obiekt nadaje się do zamknięcia a nie do przyjmowania kuracjuszy !

tedw
@tedw

jak to jest że małzeństwo przy stoliku obok dostawało lepsze posiłki w większej ilości donoszone dodatkowo przez obsługę z miłym uśmiechem ? - bo oni są prywatnie - to kuracjusze są lepsi i gorsi ? gdzie my żyjemy ! - a tak na marginesie większość kuracjuszy to małżeństwa, nie wierzę że wszyscy są prywatnie to jak oni przyjeżdżają z różnych stron Polski w ramach NFZ ?

Betty
@Monika

Zgadzam się z opinia! Porażka! Do tego Zabiegi „poucinane do minimum” ! Miłych rehabilitantów jak na lekarstwo” a reszta to jakby za karę”w w końcu nawet będąc na NFZ to łaski nam nikt nie robi, bo dopłacany i FUNDUSZ tez do nas dopłaca a my na NFZ tez składki od lat płacimy wiec nam łaski nikt nie powinien robić! Poza tym ledwo zmniejszyły sie obostrzenia pocovidowe a w Sanatoruium przyjmują kyurscjuszy bez limitów upychając jednego na drugim , z pokoi 2 osobowych robiąc 4 osobowe! Jakby warunki przebywania w pokoju oręż 3 tyg nie mały znaczenia dla zdrowia szczególnie psychicznego! A tu dość , ze same zabiegi są wątpliwej jakości zredukowane do minimum a nawet mniej , bo co z tego ze 54 zabiegi na 21 dniowy turnus jak dziennie wychodzi po 3 zabiegi 10 min , wiec żaden ratunek dla zdrowia, to jeszcze psychika siada , bo po 3 tyg. W pokoiku 2 osobowym w cztery osoby to naprawdę przesada! Więzień ma większy metraż w celi niż uczciwy obywały płacący podatki!

Waldemar
@tedw

Lepsi i gorsi? oczywiście!!! Zapłać konkretne pieniadze,to bedziesz mial lepiej,wiecej i z usmiechem? A co ty chcesz za 8 zl dziennie....ciesz się z kazdej parówki!!!!

Regina
@Betty

Zabiegi? Fantastyczne!!! Pomogły mi na wszystkie schorzenia, z jakimi tu przyjechałam, a mam kilka.... Genialne łóżko wodne ,po którym jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zniknął dokuczliwy łupież, który dręczył mnie od kilkunastu lat! Kąpiel solankowa!!! Cudowny efekt już po pierweszym zabiegu poczułam sie taka odświeźona, oczyszczona jakgby i pachnąca....świetne uczucie,które utrzymywałio się aż do wieczora! No i podstawa - ćwiczenia!!! Po turlaniu pilki i ciagnięciu gumy teraband całkowicie zniknęładepresja, która zawładnęła mną po śmierci ukochanego kanarka. DZIĘKUJĘ personelowi!!!!

Zrezygnowałem z pobytu w tym sanatorium. Miałem skierowanie z NFZ . Jednak sposób w jaki przed przyjazdem zostałem potraktowany przez pracowników MSWiA w Krynicy Zdrój spowodował. że oddałem skierowanie. Pracownicy nie odróżniają klienta od petenta ale za to odróżniają komercyjnych od tych ze skierowaniem z NFZ

MAŁGORZATA
@Piotr

Dziękuję . Ja się wybieram .

@Piotr

Piszesz, ze odróżniają klientów komercyjnych od tuch z NFZ....i slusznie! To o nich dobrze swiadczy,bo na całym Świecie ludzi zamoznych traktuje sie lepiej niż biedotę! I tak powinno byc.

Jadę do sanatorium MSWiA w Krynicy we wrześniu 2021r. z Lublina. Czytam różne opinie. Jakie są warunki w sanatorium w 2021 roku? Pozdrawiam

MAŁGORZATA
@Piotr

Ja też jadę od 14 września do sanatorium MSWiA w Krynicy z województwa lubelskiego. Od kiedy Pan ma termin i czym Pan jedzie?

@MAŁGORZATA

Zrezygnowałem z tego skierowania.

nina
@MAŁGORZATA

Dzień dobry, czytam opinie i sa różne . Była pani juz w tym sanatorium? Jakie wrażenia?

Aga

Sanatorium ma dobre położenie. Jest kawiarnia i codzienne dancingi. Obsługa , No cóż zależy od dnia , ale raczej miła . Jedzenie bardzo skromne, czasem dziwne zestawienia ale da się przeżyć a nawet schudnąć ????.. panowie raczej chodzą głodni . Byłam zakwaterowana w pokoju trzyosobowym, który dla dwóch osób byłby pewnie ciasny. I to jest skandaliczne . Basen udostępniony tylko na gimnastykę , sauna i „bąbelki” nieczynne. Drzwi zamykane o godz. 22:00., chociaż w regulaminie podano godz 23:00. Ta sytuacja działa bardzo odmładzająco bo czujemy się jak dzieci ???? lub jak ubezwłasnowolnieni????. Mimo to pobyt wspominać będę miło , ponieważ dopisała pogoda i współlokatorki

Jan z Kolna

Doskonały obiekt sanatoryjny. Wspaniała baza zabiegową z super fachowym personelem. Świetne, smaczne posiłki estetycznie podane. Przytulne pokoje. Kawiarnia i dancingi. Basen i sauny. Cóż chcieć więcej? Jedynym mankamentem jest brak codziennych Mszy Świętych w sanatoryjnej kaplicy. Uważam że Dyrekcja powinna jakoś to zorganizować. I wtedy będzie jak w Niebie.

zdziwiona
@Jan z Kolna

jaka kawiarnia - jakie dancingi? od lat już są zlikwidowane

zdziwiona
@Jan z Kolna

kaplica tu jest całkiem zbyteczna, gdyż kościół znajduje się tuż obok. Przesada

Zadowolona
@zdziwiona

@Zdziwiona sanatorium którego patronką jest błogosławiona ,powi no mieć kaplicę na swoim terenie.To serce tego obiektu, miejsce wyciszenia i refleksji.

@zdziwiona

I tu się mylisz. Dzięki staraniom nowej Dyrekcji przywrócono do istnienia kawiarnię i dancingi. Jest wspaniale!! A będzie jeszcze lepiej... Słyszałem, że jest koncepcja przywrócenia ping-ponga i "piłkarzyków"!

Jadzia
@zdziwiona

Ale zbliża się zima! I dotarcie do pobliskiego kościoła może być niebezpieczne. Więc kaplica jest niezbędna! Tylko msze i inne uroczystości religijne są stanowczo zbyt rzadko! Nie wszyscy mają ochotę na dzikie tańce i inne niemoralności. Więcej duchowości nam potrzeba. I kaplica nie powinna stać pusta tyle czasu.

kuracjuszka2019
@zdziwiona

właśnie znowu czynna jest kawiarnia oraz mały parkiet do tańca - z muzyką na żywo- ale na turnusie w okresie Adwentu nie było większego nią zainteresowania. W karnawale może być lepiej.

zenek
@Zadowolona

Kaplica powinna być na każdym piętrze!!!

Właśnie wróciłem z pobytu w sanatorium w ramach NFZ. Ogólna ocena - bardzo dobra Wielki szacunek i uznanie dla personelu kuchennego który z małego budżetu na wyżywienie potrafi naprawdę wyczarować smakołyki. Obsługa od recepcji poprzez zabezpieczenie zabiegów do pani pokojowej na wysokim poziomie

Fuj

Dlatego dbam o zdrowie i nie dzwonię :) chcesz się bardziej uleczyć ?

Zostaw merytoryczną opinię o Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Krynicy - Krynica-Zdrój

• Jak się pracuje w Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Krynicy?

Zobacz opinie na temat firmy Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Krynicy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Krynicy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

3.2/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Nitribitta 4
    33-380 Krynica-Zdrój