Opinie o Mazowieckie Biuro Rozliczeń Kontraktów Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mazowieckie Biuro Rozliczeń Kontraktów Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mazowieckie Biuro Rozliczeń Kontraktów Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mazowieckie Biuro Rozliczeń Kontraktów Sp. z o.o. w Warszawa

Nie polecam pracy, dla Mnie strata czasu na rozmowę o pracę. Co 3 msc systematycznie pojawia się ogłoszenia. Rozmowa mało merytoryczna, brak konkretnych informacji i omijanie odpowiedzi na nie przez prowadzących spotkanie. Bawienie się na rozmowie telefonem, pisanie smsow. Dla Mnie słabe....

@mnop

@mnop Bardzo mi przykro, że spotkanie rekrutacyjne nie spełniło Pani oczekiwań. Zapewniam, że osoby przeprowadzające rozmowę nie miały intencji obrażenia Pani ani wywołania negatywnych odczuć. Przepraszam. MBRK cały czas się rozwija i chcemy wdrażać najlepsze praktyki w każdym aspekcie funkcjonowania firmy, także w dbałości o candidate experience. Pani uwaga jest dla nas cenna i zadbamy, aby takie sytuacje nie powtórzyły się w przyszłości.

Klarysa

Hej, jakie widełki finansowe mogę bezpiecznie wpisać w swoich oczekiwaniach przy wysyłaniu aplikacji? Stanowisko specjalisty ds. rozliczeń kontraktów. Wg ich strony kasa jest adekwatna do umiejętności, ale na pewno jakąś średnią mają na tym stanowisku. Dodali może coś jednak do pakietu benefitów? Choćby kartę sportową?

Sabina MBRK

Na stronie internetowej mamy zamieszczone ogólne informacje dotyczące pracowników. Na chwilę obecną nie prowadzimy rekrutacji, jednak przez formularz na stronie można przesłać swoje CV na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Nie jestem w stanie określić częstotliwość zamieszczania ofert – jest to uzależnione od aktualnego zapotrzebowania.

Lidka

Hejka widzę że szukają kogoś do administracji na ich stronie ogłoszenie znalazłam. Widzę że tu działa to na zasadzie współpracy z NFZ myślę że bym sobie poradziła ale nie dali widełek :// ile na takim stanowisku można zarobić ? Tak plus minus bo nie wiem jakie widełki ewentualnie zaproponować

@Lidka

Dzień dobry, w imieniu MBRK i zgodnie z Pani prośbą przedstawiamy widełki płacowe przewidziane na stanowisku pracownika administracyjnego: 4 600 - 5300 zł brutto. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół MBRK

Majka Nowy wpis
@Ania MBRK

Z ogłoszenia "pracownik administracyjny" nie mogę wywnioskować, czy to jest praca w stu procentach na miejscu -biurowa? A jeśli chodzi o specjalistę ds. rozliczeń, to jak się ta sprawa miejsca pracy przedstawia? Może ktokolwiek miewa home office jednak. Dziękuję za odpowiedź!

Agnieszka MBRK Nowy wpis
@Majka

Dzień dobry, w nawiązaniu do Pani pytania uprzejmie informuję, że ze względu na specyfikę wykonywanych zadań przez Pracownika Administracyjnego i/lub Specjalistę ds. Rozliczeń model pracy ma charakter tradycyjny, stacjonarny. Oczywiście istnieje możliwość pracy zdalnej - okazjonalnie i zazwyczaj po okresie onboardingu.

Zauważyłem, że Waszą ofertę propaguje także duża agencja zatrudnienia. Zawsze myślałem, że po takie wsparcie sięga się, kiedy nie ma się zbyt wielu chętnych do pracy, jest rotacja i rekrutacja staje się mordęgą :) Ale do rzeczy: Jak przedstawia się forma zatrudnienia specjalisty ds. rozliczeń. Na ile m-cy jest pierwsza UoP, na ile druga i trzecia?

Aga z MBRK Nowy wpis

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy. W nawiązaniu do pytania uprzejmie informuję, że pierwsza umowa o pracę jest na okres próbny tj. 3 miesiące, kolejna na rok, po czym umowa o pracę na czas nieokreślony.

Sebastian Nowy wpis

Zapraszam też do zapisania się do naszego newslettera, tam na bieżąco można śledzić informacje o naszej firmie.

Ja w sprawie pojawiającego się ogłoszenia Specjalistka ds. rozliczeń i obsługi umów z NFZ, jestem bardziej niż zainteresowana nawet. Zastanawiam się tylko, czy do tej stawki 6800 należy doliczyć jeszcze jakieś potencjalne dodatki, bo nic o tym nie wspominają? A wolałabym mieć od razu wszystko czarno na białym.

Ania MBRK

Szanowna Pani, w nawiązaniu do Pani pytania - poruszamy się w obszarze orientacyjnym - duże znaczenie mają prezentowane kwalifikacje oraz doświadczenie zawodowe. Ze swojej strony serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacji, w trakcie którego przedstawiamy zindywidualizowaną ofertę finansową.

Kiedy mogą Państwo ponownie rekrutować na pozycję Młodszy Specjalista ds. rozliczeń? Jakie są aktualne widełki, gdy te sprzed 5 lat to 4,000-6,000 zł brutto? Nie sprawdzę samodzielnie, bo nie ma aktualnych ogłoszeń..

Sabina MBRK

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na to stanowisko. Jeżeli posiada Pan/Pani doświadczenie w tym zakresie, to zapraszamy do kontaktu mailowego

@Sabina MBRK

Witam, czy to oznacza, że te oferty wystawione na stronie www mają jedynie charakter poglądowy? Widzę po prostu trzy opcje i teraz zastanawiam się czy na którąkolwiek są prowadzone nabory? jeśli nie to w jakim okresie można się spodziewać jakichkolwiek i gdzie będzie to ogłoszone?

Ania MBRK

Na ten moment nie prowadzimy rekrutacji. Jeżeli posiada Pan/Pani doświadczenie w tym zakresie, to zapraszamy do kontaktu mailowego, w celu przesłania swojej aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Firma Mazowieckie Biuro Rozliczeń Kontraktów Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. rozliczeń. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Klarysa

@Klarysa

Dzień dobry Pani Klaryso, Podajemy widełki finansowe w naszych ogłoszeniach o pracę - cenimy sobie transparentność w rekrutacji i nie tylko tam :) Co do benefitów - oferujemy kartę Multisport. Zapraszam - proszę zapoznać się z naszymi aktualnymi ogłoszeniami na znanym portalu - pozdrawiam!

@Monika MBRK

Witam, mnie też to stanowisko interesuje i dopytam jeszcze o zasady rekrutacji na to stanowisko a bardziej o to z ilu etapów się ona składa? Od razu też zapytam, czy forma zdalna rozmów, czy może stacjonarnie trzeba jechać i się spotkać? Z góry dzięki!

Monika MBRK

Aktualnie rekrutacja jest jednoetapowa i jest to rozmowa rekrutacyjna stacjonarna w siedzibie firmy. Zapraszamy - mamy pyszną kawę! :)

@Monika MBRK

Obecnie poszukujecie Państwo 2 osób na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń. Od kiedy mogłaby się zacząć praca? Macie Państwo ustalony jakiś przybliżony optymalny termin sfinalizowania rekrutacji?

@Ania

W tym momencie nie prowadzimy rekrutacji. Jeżeli jest Pani zainteresowana współpracą z naszą firmą w przyszłości, proszę o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres rekrutacja@mbrk.pl.

@Sabina MBRK

Czyli te ogłoszenia ze strony internetowej MBRK nie są już aktualne? Bo widziałam łącznie trzy, myślałam nad aplikowaniem. Gdzie w takim razie można śledzić aktualne oferty? Często rekrutacje są organizowane na te stanowiska związane z rozliczeniami?

Jarosław
@Anna

Faktycznie słabe. Niczego się nie dowiedziałaś na tej rozmowie? Np. ile płacą albo jaką umowę proponują? Bo akurat mnie to interesuje ale nie wiem czy iść jak tak się rozczarowałaś. Jak myślisz?

xxx
@Anna

Absolutny brak profesjonalizmu i dojrzałości biznesowej. Nie polecam.

@Jarosław

Oczekiwań finansowych nie,zapytali jedynie o Moje. Rodzaj umowy tak i mniej więcej na czym polega oraca

@Anna

Szkoda, że nie dopytałaś, bo ciekawa jestem co by powiedzieli. Czyli nawet za dobrze nie wyjaśnili zakresu obowiązków?

@Dorota

Jak zapytałam to dostałam wymijającą odpowiedź jeśli chodzi o finanse. Mocno dopytywali dlaczego zmieniam pracę, aż natarczywie. Nie musieli za wiele mówić o pracy, bo mam w niej spore doświadczenie. Ja po rozmowie widziałam, że to nie dla Mnie firma. Jednak oni po rozmowie nie odpowiedzieli ani tak ani nie. Zostało bez odpowiedzi.

@Anna

Dzień dobry, Pani Anno, Wszystkie opinie bierzemy pod uwagę i staramy się o jak najwyższą jakość rozmów kwalifikacyjnych. Jeżeli chodzi o ogłoszenia rekrutacyjne na młodszego specjalistę ds. rozliczeń - pojawiają się one cyklicznie w związku z rozwojem firmy - mamy wielu specjalistów zatrudnionych w firmie od ponad 5 lat, ale klientów przybywa :) Pozdrawiam serdecznie

@Anna

nie było podanych zadnych widełek na tym stanowisku ? o tym tez nie chcieli powiedziec bys sie chociaz orientowala o czym mowa?

@Anna

Dzień dobry, Pani Anno, Staramy się nie pozostawiać kandydata do pracy bez odpowiedzi - czy jest to odpowiedź pozytywna czy negatywna - zawsze informujemy o rezultacie rozmowy rekrutacyjnej. Proszę sprawdzić spam - może tam ukrył się mail z działu kadr :) Pozdrawiam serdecznie

Natalia
@Monika MBRK

A czy osoba studiująca tez ma szanse u państwa w rekrutacji? Czy raczej preferujecie osoby na pełen wymiar godzin? :)

@Natalia

Pani Natalio, Oczywiście osoby studiujące również mają u nas szanse w trakcie rekrutacji - staramy się indywidualnie podchodzić do różnych ról w życiu pracownika - czy to rozwój zawodowy (studia) czy inne role życiowe (rodzicielstwo) - jako mała rozwijająca się firma mamy możliwość takiego działania :)

@Karolina

@Karolina - podajemy widełki w ogłoszeniach :) sprawdź link w zakładce kariera na naszej stronie internetowej! :)

@Jarosław

@Jarosław widełki finansowe podawane są w ogłoszeniu :) Na start proponujemy umowę o pracę na okres próbny. Jeżeli kandydat i my spełniamy swoje wzajemne oczekiwania - podpisujemy umowę o pracę.

mnop
@Anna

Odniosłam takie samo wrażenie... rok po Twoim wpisie byłam na rozmowie, którą przeprowadzał prezes i dyrektorka. Szczerze z zażenowaniem wspominam to spotkanie. Oboje mieli wyśmienite humory, okej super, ale raz na jakiś czas można się powstrzymać od śmiechu, wyjść, uspokoić się. Gdybym to ja śmiała się jak niezrównoważona na rozmowie to zapewne nie oszczędziliby sobie komentarzy, ale jeżeli chodzi o drugą stronę- wszystko wolno, bo to przecież ręka, która karmi. Żal ściska (usunięte przez administratora).

@mnop

Dzień dobry :) Jesteśmy firmą, w której można głośno się śmiać i dotyczy to każdego - pracownicy dobrze o tym wiedzą! :) Rozmowa rekrutacyjna pozostawia zarówno dla pracodawcy jak i dla kandydata przestrzeń do podjęcia decyzji czy odnajdą się we współpracy - życzę, aby Pani znalazła miejsce, gdzie poczuje się Pani właściwie! Wszystkiego dobrego!

mnop
@Monika MBRK

Mogła Pani powiedzieć z czego się śmiejecie, smiałabym się razem z Wami, ale w momencie gdy patrzy Pani na czyjeś CV i ma Pani przed sobą obcą twarz, a mimo wszystko śmiechom nie ma końca to jednak brak szacunku. Na moim miejscu prawdopodobnie nie czułaby się Pani komfortowo. Szerokich horyzontów, pozdrawiam.

@mnop

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Recepcjonistka w Mazowieckie Biuro Rozliczeń Kontraktów Sp. z o.o.?

Monika MBRK

Dzień dobry, Jeżeli odpowiadasz profilowi kandydata z naszego ogłoszenia nie musisz mieć doświadczenia - w firmie działa zgrany zespół administracji, który wdroży Cię w funkcjonowanie recepcji :) ważne jest zaangażowanie i uważność!

Wrogowi nie polecę nigdy tej firmy .Osoby zarządzające firma niestety nie potrafią tego robić. Jeden kierownik gorszy od drugiego . O wszystko trzeba się prosić. Atmosfera jest bardzo zła.Każdy pracownik tam narzeka.Trzeba cały czas uważać bo ludzie na siebie donosza .Zarobki zalosne a wymagania …. Co chwile ktoś odchodzi. Wieczne rekrutacje. Zero dodatkowych benefitów. Nie polecam!

Monika MBRK

Firma funkcjonuje na rynku od 2002 roku i nieustannie się rozwija. MBRK jest liderem na rynku, posiada najwięcej klientów i równocześnie największą ilość specjalistów w zakresie rozliczeń NFZ spośród firm zajmujących się obsługą kontraktów NFZ. Rekrutacja trwa nieustannie ze względu na napływ do firmy nowych klientów . Wypowiedzenia złożone przez pracowników w całej historii firmy MBRK można uznać za sytuacje incydentalne. Życzymy powodzenia w znalezieniu pracy w której można poczuć spełnienie zawodowe i satysfakcję.

obserwator

dla firmy liczą sie tylko duze pieniedzy, brak zainteresowania pracownikami, sposób traktowania pracowników(usunięte przez administratora)

@obserwator

Stwierdzasz jawnie, że łamią kodeks? Jak konkretnie?

Byłam na rozmowie w grudniu 2021 roku. Sama rozmowa przebiegła w dobrej atmosferze i mogę powiedzieć że bardzo profesjonalnie. Padło wiele pytań związanych z moim przyszłym stanowiskiem. Sami również opowiedzieli dużo o firmie, jaka jest specyfika pracy i czym dokładnie się zajmują. Zapytano mnie równiez o moje oczekiwania finansowe. Sama rozmowa naprawdę na plus, jednak nie wiem jak z pracą bo zdecydowałam się na inną ofertę

Teresa
@Anonim

A podpowiesz chociaż czy dostałaś od nich jakąś odpowiedź zwrotną po tej rozmowie?

@Anonim

ktoś opowiedział o firmie na rozmowie rekrutacyjnej? zapytano Cię o oczekiwania finansowe?! - brawo :) to standard, ale miło, że po tych wcześniejszych nieprzychylnych komentarzach coś się zaczyna w końcu zmieniać...

@Kandydat

A to wierzysz w te poprzednie? Bo wiesz jak to z ludźmi czasem bywa. ;p Ty też aktualnie zainteresowany jesteś?

Dorota

Jeszcze niedawno na forum pojawiły się komentarze od niezadowolonych z rozmowy rekrutacyjnej kandydatów. Podobno rozmowa tutaj jest bez konkretów, trudno uzyskać odpowiedź oraz rekrutujący niby siedzą w trakcie na telefonach. Faktycznie tak to tu wygląda? A może ktoś ma odmienne, bardziej pozytywne wrażenia z ostatniej rozmowy?

wiem, że są częste konflikty z asystentkami zarządu. Dziewczyny odchodzą nawet po kilku dniach i to bardzo obrażone - kierownictwo oszczędza kase na nich, nadużywa i źle traktuję.

Robert

Miałem nadzieję na informacje o pracy w biurze a tu zaskoczenie, cisza. Tak dobrze jest i dlatego nikt nie pisze?

Zostaw merytoryczną opinię o Mazowieckie Biuro Rozliczeń Kontraktów Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mazowieckie Biuro Rozliczeń Kontraktów Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mazowieckie Biuro Rozliczeń Kontraktów Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Mazowieckie Biuro Rozliczeń Kontraktów Sp. z o.o.
  • Chałubińskiego 8
    00-613 Warszawa

Mazowieckie Biuro Rozliczeń Kontraktów Sp. z o.o.