Masstech

Opinie o Masstech

gel

nie wiem czemu co niektórzy tak ją smarują, aczkolwiek pewnie mieli coś za uszami i chcą dosolić pracodawcy. nie ma się co bać, bardzo przyjemnie się pracuje, w dodatku praktyki to chyba jedna z lepszych rzeczy - niby za darmo robisz, ale i tak Ci kasę dają za pomoc

generalnie jest to kolejna odmiana firmy agrimax, massload technologies, ostatnio występowała jako ekoworks jeden wielki przekręt nie płacą uciekają w inne miejsca, przewijają się dwie osoby [usunięte przez moderatora] generalnie uciekać

Niesolidna i niesłowna

Zostaw opinię o Masstech - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Masstech