Opinie o Postdata S.A. Oddział w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Postdata S.A. Oddział. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Postdata S.A. Oddział o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Postdata S.A. Oddział w Gdańsk

Dorota

@WP Bardzo serdecznie Ci dziękuję za tak wyczerpującą wypowiedź dotyczącą sytuacji w firmie Postdata. Nadmieniasz o bardzo wielu rzeczach, a niektóre z nich trzeba byłoby zgłosić komuś wyżej postawionemu, bowiem nie powinny mieć one miejsca. A jesteś dalej tam pracownikiem, czy już postanowiłeś pożegnać się z tym pracodawcą?

Dorota

Prześledziłam stronę internetową Postdata S.A. Oddział i zauważyłam, że nie ma obecnie żadnych prowadzonych rekrutacji. Jednak osoby zainteresowane współpracą z tą firmą mogą aplikować z wolnej stopy. Ponadto trafiłam na informację dotyczącą elastycznych godzin pracy oraz np. nowoczesnych metod pracy. Czy ktoś kto w tym momencie jest zatrudniony w Postdata S.A. Oddział mógłby napisać kilka słów w kwestii tych metod pracy? Z pewnością takie informacje będą ważne dla osób, które zamierzają w przyszłości aplikować do tego pracodawcy.

@Dorota

Elastyczne godziny pracy - dobre :) Od pracujących w firmie dowiesz się raczej o niewolnictwie, nieopłaconych nadgodzinach (których w firmie nie ma), o konieczności pracy po 10-14 godzin dziennie, o tym że przed testami od piątku do poniedziałku masz jeszcze dwa dni pracy. Wszystko to wynika z faktu iż zarząd i kadra pseudo kierownicza przyjmuje nierealne terminy sprzedając prace grubo poniżej rzeczywistych kosztów. Chcesz być uczciwie rozliczana - zatrudnienie tylko B2B i FV za przepracowane godziny! Odpowiedzialność za porażki i problemy jest zrzucana na przypadkowe osoby które następnie są zwalniane, a w firmie pozostają niezatapialne pontony winne tych sytuacji. Osoby posiadające jako taką wiedzę szybko się zwalniają. Zdecydowane pole do POPIS'u ma PIP.

Dorota

@pracownik Fajnie, że zechciałeś wziąć udział w dyskusji o firmie Postdata. Sytuacja, która opisujesz rzeczywiście zdaje się być bardzo niepokojąca. Czy próbowaliście wspólnymi siłami rozmawiać z zarządem na temat bieżących problemów? Może to byłoby dobrym rozwiązaniem - nie uważasz? @Andrzej Z kolei masz zupełnie inne zdanie niż @pracownik - warto jest poznać inne punkty widzenia na tę samą sprawę. Może zatem napiszesz, czy pracodawca zapewnia Wam jakieś dodatkowe szkolenia?

noname

Podobno nie należy chwalić dnia przed nocą - ja jednak zaryzykuję ;) Jeśli masz wiedzę i umiejętności lub głowę na karku znajdziesz tu miejsce dla siebie, jeśli masz pasję możesz ją rozwijać, jeśli chcesz powiększyć doświadczenie - też można. Teraz trochę dziegciu - kuleje komunikacja wew. i zdarzają się kontrasty w przydziale prac, podejściu do pracy, wieku oraz stosowanych rozwiązaniach. Na koniec ostatnia kwestia - pracują tu fajni ludzie, a firma skojarzyła (szokująco) wiele par.

Ekspert
@noname

Pary rzeczywiście się sparowały ????

Jakub
@Ekspert

Część par to nepotyzm w najczystszej postaci a ryba psuje się od głowy.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Postdata S.A. Oddział, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Analityk systemów IT? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.

Jeżeli się zatrudniasz to pamiętaj aby wszystko mieć na papierze - każdy przydział prac, każde rozliczenie z ich wykonania. W firmie oficjalnie nie ma nadgodzin - ale w/g osób z kadry zarządzającej dla normalnych pracowników sobota i niedziela to dzień pracujący za który nie należy się wynagrodzenie (szczególnie podczas testów z klientem) albo który jest rozliczany w premiach półrocznych lub rocznych lub najczęściej .... wcale. Z firmy przez ostatnie 18 miesięcy odeszło sporo ludzi i to tych najlepszych. Zarobki to fikcja - firma nie przyjmuje do wiadomości że stawki rosną i podpiera się wyimaginowanymi danymi - bez podwyżek po 5 lat albo i dłużej a każda rozmowa o podwyżce kończy się stwierdzeniem, że na Twoje miejsce mamy 10-ciu innych. Jak się trafi no normalnego zespołu to jest fajnie, jak nie to nie....

Jak się pojawi oferta pracy to możecie ją tu zamieścić? Ktoś będzie to śledził?

aknnor

njk, wszystko zależy z jakim doświadczeniem startujesz. Podobno nie ma szans na to aby na pusto do nich przyjść bez doświadczenia. Druga sprawa, że zarobki u nich to wierzchołek góry lodowej. Wiele zależy od wykształcenia

admin

Twoja wiedza i doświadczenie w firmie Postdata S.A. Oddział może pomóc wielu osób szukającym tam pracy. Zachęcamy do komentowania na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Postdata S.A. Oddział - Gdańsk

• Jak się pracuje w Postdata S.A. Oddział?

Zobacz opinie na temat firmy Postdata S.A. Oddział tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Postdata S.A. Oddział?

Postdata S.A. Oddział