Opinie o Pracownia Testów Psychologicznych i Pedagogicznych Bartosz M. Radtke w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Pracownia Testów Psychologicznych i Pedagogicznych Bartosz M. Radtke, a także Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pracownia Testów Psychologicznych i Pedagogicznych Bartosz M. Radtke o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pracownia Testów Psychologicznych i Pedagogicznych Bartosz M. Radtke w Gdańsk

Kandydat Nowy wpis

Rozmowa o pracę przebiegła w miłej atmosferze i na tym w zasadzie mógłbym zakończyć komentarz. Mógłbym. Spotkanie bardziej przypominało mi casting- wnioskując po liczbie rekruterów. Całość tematu skupiła się wyłącznie na moich zainteresowaniach. Moim zdaniem za bardzo- nie zapominajmy jaki jest cel rozmowy. Obecni- poza kilkoma odpowiedziami na moje pytania w zasadzie nic od siebie nie mówili. Klasyczna rozmowa jednostronna. Mógłbym wystawić ocenę neutralną jednak ze względu na DEKLARACJE z Państwa strony nawet kilkukrotną o poinformowaniu mnie o wyniku rozmowy- nawet tym negatywnym nie zrobiliście Państwo tego.Norma na rynku pracy. Nie zobowiązujmy się do czegoś co przerasta nasze możliwości. W szczególności gdy przed imieniem i nazwiskiem znajduje się tytuł naukowy. To po prostu nie wypada.

Nadal oczekujemy na nowe info, ponieważ wątek o zatrudnieniu w firmie Pracownia Testów Psychologicznych i Pedagogicznych Bartosz M. Radtke w miejscowości Gdańsk nadal nie ma wielu opinii. Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

Zostaw merytoryczną opinię o Pracownia Testów Psychologicznych i Pedagogicznych Bartosz M. Radtke - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pracownia Testów Psychologicznych i Pedagogicznych Bartosz M. Radtke
0/5 Na podstawie 0 ocen.