Opinie o Kanclerz Sp. z o.o. w Przyszowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kanclerz Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kanclerz Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kanclerz Sp. z o.o. w Przyszowice

Joanna

@Kasia, a napisz proszę na jaką umowę może liczyc nowy pracownik? Czy ktoś z Was pracuje jeszcze, bądź pracował w firmie Kanclerz? Jeśli tak, bardzo proszę o podzielenie się z innymi użytkownikami opiniami. Jaka panuje atmosfera? Ile czasu trwa okres próbny.

@Joanna

Zależy od stanowiska. Okres próbny zazwyczaj 3 miesiące. Wszystko jest kwestią tego jakie ustalisz warunki z pracodawcą.

Myślę, że uczciwie postawiona kwestia wynagrodzenia.

Mikołaj

Podpowiedzcie mi proszę coś w temacie pracy dla specjalisty ds. ubezpieczeń. Jak się pracuje w firmie?

@Mikołaj

najniższa krajowa + premia od sprzedaży

@123

Tak? to ciekawe bo z tego co ja wiem to najniższa krajowa wynosi 1535zł ... a na ubezpieczeniach zarobki są inne...

Irek

Może podpowiecie jak przebiega rekrutacja?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kanclerz Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Lakiernik Samochodowy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Posiadacie jakieś informacje z życia firmy? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w Kanclerz Sp. z o.o.. Wasza opinia może okazać się bardzo pomocna.

Posiadamy - a co konkretnie Pana interesuje? Poziom wynagrodzenia w zależności od stanowiska - podstawa + premia. Umowa o pracę najpierw okres próbny, następnie max. możliwy czas określony no i po tym czasie nieokreślony. Wynagrodzenie zawsze na czas.

Irek

Jak dobrze się pracuje to mało osób pisze chyba w obawie przed nowymi chętnymi.

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić aktualny stan firmy Kanclerz Sp. z o.o.?

kadrowa

Firma ma się dobrze :)

Joanna

@PRACUJĄCYa co możesz powiedzieć na temat możliwości rozwoju jakie oferuje firma? Chętnie bliżej poznamy Twoje doświadczenia. Co możesz doradzić osobom zastanawiającym się nad aplikacją do Kanclerz Sp. z o.o.?

nikt

Potwierdzam @Wojtek starzy pracownicy wiedzą swoje i jakoś nie zwalniają się jak niektórzy co 2 miesiące, pracę trzeba szanowali i zapracować sobie na dobrą pozycję w firmie

ola

oczywiście, że tak jest robione w naszej firmie - każde nadgodziny są do wybrania

no i?

no i?

AlojZ

Firma dno, nie dajcie się zmylić, śmieszne zarobki + przymusowe nadgodziny darmowe + znęcajace sie psychicznie kierownictwo. Napisalem komentarz szczegolowy na pol strony ale widocznie firma musi obserwować ten watek i po kilku dniach zostal usuniety.

qur3wka kierownicza
@AlojZ

Mógłbyś dać nazwisko tego kierowniczyny, Kamil by się zainteresował a ja jako klient też bym się nad nim trochę popastwił.

Arek
@qur3wka kierownicza

Czy może ktoś napisać więcej o tej firmie ?O co chodzi ?

Wojtek
@Arek

O to, że ktoś sobie coś wymyślił i teraz próbuje zrobić komuś w firmie - potocznie mówiąc "koło d...y" Ludzie w tej firmie pracuje mnóstwo osób a większość znam od 15 lat - bo od tylu z tą firmą współpracuję jako dostawca. Zastanówmy się czy jeśli gdzieś jest źle to ludzie będą długoletnimi pracownikami? Z moich obserwacji wynika, że rotacja jeśli jest to wśród nowych bo stara załoga się nie zmienia.

Maniek

Zastanawia mnie jedno jest tak dobrze to czemu w tych super firmach miesiąc w miesiąc mają ogłoszenia że szukają pracowników.

KASIA
@Maniek

Dlatego, że niestety rynek pracy się zmienił i roczniki które ostatnio na niego weszły są specyficzne (tzw. pokolenie Y). Nie wiążą się na długo z pracodawcą, część z nich wyjeżdża za granicę itp.

Maniek
@KASIA

a roczniki które mają już doświadczenie nie pójdą do roboty za 1800zł. Jeszcze dwa lata temu mieliście jakieś wymagania a teraz bierzecie jak leci. Patrząc 10 lat wstecz na jedno miejsce było 15 chętnych którzy się znali na rzeczy a teraz się proszą żebyś przyszedł jak masz jakieś pojęcie.

były

pracowałem kiedyś w tej firmie i było dobrze, teraz pracuje w innej i często zastanawiam się czy nie powrócić do nich.

żonapytona

W tej firmie pieniądze są zawsze na czas, nigdy nie było problemów z wypłatami wynagrodzeń. Tak samo premie - jakie sobie wypracujecie, takie dostajecie. Nowi, przeważnie młodzi, którzy przychodzą do firmy od razu oczekują kokosów - a może by tak trochę pokory, nauczcie się i dajcie najpierw coś od siebie a potem miejcie oczekiwania. Firma solidna, atmosfera w porządku i pieniądze ZAWSZE na czas.

PRACUJĄCY

Mhhhhh ciekawe ciekawe te powyższe opinie to chyba napisane przez nieudaczników - pracuje w firmie 12 lat i jakoś nie narzekam solidna firma oferująca dobre warunki pracy, dobre wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników, jeżeli się komuś nie chce pracować to niech nie oczekuje kokosów

Lena

Dokładnie, zgadzam się z tym co napisane powyżej. STRACONY CZAS Tam nie liczy się dobry pracownik- fachowiec. Pomiatanie i Zero szacunku i wparcia.

Krzysiek

Śmieszna firma oferuja taką kase że tylko śmiaĆ się chce... stracony czas... Pozdrawiam

bolo

no właśnie, wie ktoś jak handlowcy zarabiają? jakie plany itp?

zantere

Witam. A jak na dziale handlowym? Sprzedawcy dobrze zarabiają?

Zostaw merytoryczną opinię o Kanclerz Sp. z o.o. - Przyszowice

• Jak się pracuje w Kanclerz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kanclerz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kanclerz Sp. z o.o.?

Kanclerz Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Obrońców Westerplatte 26
    41-710 Przyszowice