AUTORUD

Rzeszów

Opinie o AUTORUD

Info

Komentarze są usuwane, a rotacja jest strasznie duża. Ciągle zmiany osób. Niezależnie od stanowiska. Począwszy od kierownika (Seat) skończywszy na recepcji. na stronach internetowych nie ma już zdjęć pracowników, bo nie nadążali ze zmianami. Nie polecam. Toksyczna atmosfera. A gdy zaczynasz pracę i masz objazdówkę po działach, to ludzie życzą ci powodzenia z uśmieszkiem pod nosem, bo wiedzą, że nie na długo :)

Info
@OK 28.03.2017 11:16
Pewnie zostałeś zwolniony, stąd takie nastawienie i opinia :). Ja pracuje w Autorud od poczatku otwarcia oddziału w Rzeszowie i...

Skąd powszechna opinia "zostałeś zwolniony, dlatego negatywne opinie piszesz"? Nie, nie zostałeś zwolniony. Sam odszedłem. "Wynagrodzenie na wysokim poziomie" :D padłem, pomóżcie się podnieść :) Gratuluję, że pracujesz od początku. Naprawdę szacun. Ale pochwal się proszę ile osób (pracowników) się przewinęło przez salon w trakcie Twojej pracy. Aaaa wiem, ciężko nadążyć Hahahahaha Dewiza Autorud "śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą"

Monika
@Info 28.04.2017 22:33

Jest dokładnie tak jak piszę "info". Wiem bo sama tam pracowałam. Nie wiem kto piszę te bzdury, że jest tak świetnie:))))

zadowolony

Byłem tam na rozmowach w sprawie pracy i muszę powiedzieć, że tak profesjonalnych a jednocześnie fajnych ludzi dawno w firmie nie spotkałem, a trochę ich już mam za sobą... Pani od HR świetna kobieta! Polecam jeśli macie możliwość zaprezentowania się na spotkaniu rekrutacyjnym, bo jakkolwiek się zakończy (podjęciem pracy czy nie) z pewnością będziecie mieć dobre wspomnienia i solidny grunt pod kolejne rekrutacje!

były pracownik
@zadowolony 06.04.2016 19:38

Ta Pani od HR faktycznie jest świetna dlatego już dawno nie pracuje w Autorudzie :) Sama odeszła - jak 99% procent fajnych i mądrych ludzi, którzy tam pracowali.

Krokodyl

Haha jak to czytam to odnoszę wrażenie ze 2 lata pracowałem w innej firmie :D a te komentarze piszą ludzie z HR Autorud, bo już nie ma chętnych do pracy. Firma jest „super” z (usunięte przez administratora). Wewnątrz chora atmosfera. Kierownicy nie mają pojęcia o swoich obowiązkach. Zarobki to obiecanki cacanki. Ludzie SAMI się zwalniają po okresie próbnym. Jak komuś się wydaje ze tam się rozwinie to niestety nie. Wystarczy zapytać kogokolwiek kto tam pracował i wszyscy mają jedną bardzo złą opinie. Nie polecam. Szukajcie innej pracy.

Zuzanna

@Laweta - czy możesz opisać swoje doświadczenia związane z odbytą rekrutacją? Jak dokładnie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna? Jakie pytania usłyszałaś? czy coś szczególnego Cię zaskoczyło? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Zibi

Szkoda, że nie mają wcale ofert pracy. Słyszałem sporo dobrego o firmie i miałem ochotę aplikować. Samochody to moja pasja a jeszcze do tego sprzedaż to już jest coś fantastycznego. Jak sądzicie można aplikować nawet jak nie ma aktualnych ofert pracy?

Laweta

Jutro mam tam rozmowę na stanowsiko asystentki. Jakieś opinie, wrażenia z rozmowy i pracy. Jakich zarobków można się spodziewać na tym stanowisku ?

Melchior

Nikt nie może zaprzeczyć, że firma cały czas się rozwija . Powstają nowe, piękne salony, w których jest przyjemnie pracować

J

Na czym polegają testy???

Zuzanna

@Zołza - mogłabyś napisać, co sprawiało, że praca w AUTORUD była dla Ciebie przyjemna? Osoby zainteresowane podjęciem pracy skorzystają na merytorycznych opiniach o pracodawcy, które pomogą im w podjęciu decyzji o ewentualnym zatrudnieniu.

Zołza

Bardzo niesprawiedliwe jest pisanie opinii w momencie kiedy przestaje się być pracownikiem i to nie koniecznie z własnej woli. Firmy nie zwalniają pracowników bez powodu, powód zawsze bywa poważny. A firma jest spoko.

XYZ

Pracuję w Autorud już od jakiegoś czasu i muszę powiedzieć, że jestem zadowolony. Atmosferę w pracy tworzą ludzie i to od nas zależy jak nam się będzie pracować. Niektórzy przychodzą i odchodzą, ale inni zostają i rozwijają się. To jest normalne w każdej firmie. Poza tym ta firma ma w Rzeszowie TRZY salony i cały czas się rozwija- wniosek- potrzebuje coraz więcej ludzi:-)

Zorro

AUTORUD działa już ponad 20 lat a to znaczy, że nie jest tak jak niektórzy piszą!

Zuzanna

@OK rozumiem, że lubisz pracę w AUTORUD. Co możesz powiedzieć na temat możliwości rozwoju oferowanych przez firmę? Na jakie szkolenia może liczyć pracownik?

Zuzanna

@Info długo pracowałeś w firmie AUTORUD? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o warunkach pracy? Jakie elementy pracy oceniłbyś pozytywnie?

?

Nie wiem czy taka rotacja w firmie czy o co chodzi ale w sumie wasze komentarze są z maja a teraz widziałem aktualne ogłoszenie na doradcę serwisowego i sprzedawcę

zadowolony

Zostaw opinię o AUTORUD - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AUTORUD