Opinie o Foto Max Foto-Video Anna Żuber w Stalowa Wola

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Foto Max Foto-Video Anna Żuber. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Foto Max Foto-Video Anna Żuber na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Foto Max Foto-Video Anna Żuber w Stalowa Wola

Czy w Foto Max Foto-Video Anna Żuber odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Zbyszek Nowy wpis

Na tą chwilę nie prowadzimy rekrutcji

Elżbieta Nowy wpis

To ile osób przynależy do aktualnego zespołu? W zeszłym roku widziałam informacje na temat zatrudniania dwóch pracowników przy czym jedna pani interesowała się jeszcze niedawno pracą. Czy zespól do tamtego czasu został powiększony? można się przyjąć? ja akurat nie mam doświadczenia ale szukam pracy w Stalowej, stąd zainteresowanie. Czy są prowadzone ewentualne szkolenia?

Zbyszek Nowy wpis
@Elżbieta

Na tą chwilę nie prowadzimy rekrutacji. Pozdrawiam Foto-MAX

Marcin K.

Bardzo szybko i profesjonalnie zrobione zdjęcia. Na pewno nie raz skorzystam jeszcze z usług tej firmy. Polecam w 100%.

Irena
@Marcin K.

A kto wykonuje te zdjęcia? Bo jeśli dobrze rozumiem, firmę prowadzi kobieta, a w komentarzach pojawia się "Pan. To taki duży zakład fotograficzny? Zatrudnia kilka osób?

Zibi
@Irena

Owszem zakład prowadzimy razem z żoną - a oprócz tego zatrudniamy jeszcze 2 osoby - zapraszamy na sesję wcześniej proszę się umówić telefonicznie 696-811-098

Julita S

Doskonała jakość wydruków. Polecam

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Foto Max Foto-Video Anna Żuber? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Wiecie moze ile osób tu pracuje i czy jest jakaś szansa na zatrudnienie? Od kilku lat zajmuję się obróbką graficzną zdjęć i szukam pracy w tym temacie. Zarobki tutaj sa na dobrym poziomie? Mozna pracować zdalnie czy nie bardzo?

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Jak mówi mój mąż " z torby walizki nie zrobisz" to w tym miejscu zdjęcia są zawszę udane.

Cudowne zdjęcia, przemiła obsługa. Studio z tradycjami.

Zdjęcia świetne, nie mam absolutnie nic do zarzucenia. Bardzo profesjonalnie, Pan fotograf to prawdziwy fachowiec. Polecam.

Najlepsze zdjęcia w mieście zawsze wracam

Super, bardzo miła i profesjonalna obsługa, jeszcze nigdy nie byłam tak ładna na zdjęciu

Jan

Bardzo ładnie obrobione zdjęcia do dokumentów ???? polecam!

Sylwester

Bardzo polecam. Zdjęcia ze ślubu cywilnego bardzo ładnie i profesjonalnie wykonane. Ceny konkurencyjne.

Dominika

Zdjęcie zrobione "od ręki" Pan - świetny fotograf ! Bardzo uprzejmy i profesjonalny. POLECAM.

Polecam to studio. Zdjęcia piękne,fachowa obsługa pełna profesjonalizmu.

Polecam. Bardzo dobry i rzetelny zakład fotograficzny.Sesja foto wyszła bardzo ciekawie i fajnie. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Foto Max Foto-Video Anna Żuber - Stalowa Wola

Foto Max Foto-Video Anna Żuber