Opinie o Womar Wolak Marek w Nisko

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Womar Wolak Marek. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Womar Wolak Marek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Womar Wolak Marek w Nisko

Pan Wolak to dobry człowiek jeśli widzi w pracowniku korzyść, jest miły uśmiechnięty i potrafi żartować, ale jeśli ktoś mu się nie spodoba lub nie chce " donosić " na innych pracowników ( zapraszanie na rozmowy sam na sam ) wtedy pracowniku masz problem. Zaczyna stosować ciche dni i nastawianie innych pracowników przeciwko Tobie, ciągłe pretensje (usunięte przez administratora). To że co chwila szuka nowych pracowników mówi samo za siebie - osobiście nie polecam takiego szefa i atmosfery którą sam stwarza. A kierowcy są traktowani jak śmieci, zero empatii i zrozumienia - niepodoba sie to (usunięte przez administratora)

Cześć, szukam roboty w okolicy za kierowcę, zrobiłem małe rozeznanie i to firma transportowa, ale same oferty dla spedytorów chyba mieli. Ktoś jeździ w firmie jako kierowce c+e i napisze mi jak tu akutlanie sytuacja wygląda z wolnymi miejscami pracy, jak firma się z wami rozlicza czy jaką umowę zapewnia.

pracownik Nowy wpis

Becia Nowy wpis

Ciekawe, ciekawe, spedytor międzynarodowy z pensją od 3 600 PLN + premia. Ile jest tej premii, żeby zrekompensować minimalną krajową? Dlaczego spedytor międzynarodowy nie musi znać języków obcych (są jedynie mile widziane)? Na plus jest możliwość pracy zdalnej, ale reszta jest dla mnie megatajemnicza.

Czyli chcesz zapewnić, że praca w tym miejscu wiąże się z pozytywną atmosferą i z dobrym traktowaniem pracowników? :) Czy w takim razie, mogą oni liczyć na jakieś benefity rekompensujące ich pracę? :) Co jeszcze pracownicy cenią w tym miejscu pracy?

Lola

Ten spedytor międzynarodowy ze znajomością angielskiego i niemieckiego B1 to wciąż aktualne? Jakie są obowiązki i jaka zapłata? Trafiłam na ogłoszenie ściągnięte z PUP, nie było tam szczegółów żadnych. Help!

Aż takie złe masz doświadczenia? Jak chciałem aplikować bo maja kilka ogłoszeń na spedytora międzynarodowego. Podasz jakieś przykłady braku szacunku? Zawala robotą czy po prostu źle się odzywa do ludzi? Atmosfera przez to słaba czy pracownicy raczej zgrani?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Womar Wolak Marek na stanowisko Praca fizyczna na ogrodzie? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Ogłoszenie na Spedytor do Womar Wolak Marek pojawiało się w InfoPraca.pl, polecacie aplikować?

Zainteresowała mnie oferta pracy w firmie Womar Wolak Marek jako brak. Czy wiecie coś więcej na jej temat? Warto aplikować?

NISKO

skoro kilkadziesiąt osób zgadza się z wpisem żeby omijać z daleka, to znaczy omijać!!!!

Karo Zarzecze

Widzę, że sporo okien idzie na Szwecję, bo na giełdzie wystawiają. Mogę 4 nowe zestawy wstawić do pana Karola.

stw nisko

Fajna parka u niego kiedyś jeździła. Robili mu naprawdę duża kasę, bo w podwójnej auto nie stygło. Scania naprawdę wtedy tłukła kasę za 3 auta. Dziwię się, że się nie dogadał z nimi. Trzeba było tylko podnieść im konkretnie pensje i dalej by jeździli, a tak to inny przewoźnik się cieszy. Zmarnował szansę i tyle.

@stw nisko

Parka w sensie Pan z Panią czy dwóch Panów i nadinterpretuję pewne sprawy? A tu to w zamian kto jest?

kris

Dlaczego wasza spedytorka, pani Sylwia jest tak odrażająco nieprzyjemna ?

@kris

A podasz konkrety o co Ci z tym chodzi?

klient
@Honorata

Też poczytałem o tym na różnych forach. Kiedyś tam fajne dziewczyny pracowały i nam klientom fajnie się z nimi pracowało. Teraz nawet nie komentuję. A ty co, transwestyta, że podpisujesz się Honorata ?

@klient

Moje życie prywatne raczej nie ma wpływu na opinie o tej firmie. ;) Czyli teraz faktycznie jest źle? I możliwe, że to wina właśnie tej Pani?

@Honorata

Honorata dalej nie świadoma, albo udaje że nie wie tego co powinna , żałosne ...

@NISKO

Nie udaję, więc możesz mnie uświadomić, nie obrażę się. ;p

Spedi
@NISKO

Ciekawe, czy tego naprawdę nie wie, czy po prostu rżnie głupa ?

@Spedi

Więc mogłabym prosić o wyklarowanie? A jeśli nie to zrozumiem i już nie będę tematu drążyć

spedytor

Kilka lat temu w tej firmie fajne dziewczyny pracowały. Pani Ela, pani Iza, czy pani Agnieszka były naprawdę miłe i dbały o klientów, fajnie się nimi współpracowało. Dzisiaj jest tak jak piszecie.

ABN

Dzięki panu Karolowi żyje jak pączuś w maśle.

Heniek
@ABN

Ma ktoś namiary na pana Karola ze Szwecji ? Chciałbym na okna wstawić 4 zestawy. Mogę zejść sporo z ceny, bo mam dobrze płatne powroty.

Lidia
@ABN

Dlaczego jak paczus w maśle? :D co masz na myśli ?

monter
@Lidia

Tzn, że dzięki niemu żyjesz na wysokim poziomie.

Agata
@monter

Wydaje mi się że koleżanka bardziej chciała wiedzieć czemu on żyje jak pączek w maśle? :D Przecież wiadomo, co to znaczy. Co ten Pan Karol robi takiego?

@Heniek

Adres: Bögatan 32, 412 72 Göteborg, Szwecja Godziny: Otwarte ⋅ Zamknięcie: 17:00 Telefon: +46 31 40 05 08 Mówią po Polsku . Powiedz ,że chcesz z Karolem mówić

Heniek
@Adam

Dzięki Adam. W końcu jakiś punkt zaczepienia ????

kiero

Zero szacunku dla byłych pracowników. Z nikim nie rozstał się w zgodzie i na każdym psy wiesza. Nie polecam.

gregory
@kiero

Trzeba uważać, co się do niego mówi, bo jest bardzo fałszywy.

Praco
@kiero

Potwierdzam i również odradzam,omijać szerokim łukiem tego człowieka jest strasznie mściwy,fałszywy, opowiada głupoty o byłych pracownikach nie docenia lojalności,poświęcenia dla firmy, atmosfera w firmie za jego sprawą...szkoda się nawet wypowiadać,dorobić się kosztem innych...Traktowanie kierowców...bez komentarza.

była
@Praco

Gdyby w Polsce karali za (usunięte przez administratora) to już dawno by odsiadywał długoletni wyrok. Atmosfera w biurze - bez komentarza.

Franciszek
@Praco

Możesz napisać coś więcej? Jak dokładnie wygląda te złe traktowanie kierowców?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Womar Wolak Marek? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Łysy

Przeważnie sami się zwalniają, chyba że właściciel chce się kogoś pozbyć, to przestaje się do niego całkowicie odzywać. Oczywiście w oczy mu tego nie powie, tylko obsmarowuje go za plecami, aż dana osoba nie wytrzymuje atmosfery i sama odchodzi.

NISKO

Sami odchodzą i nikt z nich z w/w osobnikiem nie chce mieć do czynienia

spedytor

Szkoda, że pani Ela już u nich nie pracuje. To była jedyna osoba, z którą się super współpracowało.

Brokat
@spedytor

Też mi się super z Elką współpracowało. Na temat obecnych wolę się nie wypowiadać ????

Stanisław Mila
@spedytor

Ależ z was śmieszni ludzie. Kogo wy się obawiacie. Ten człowiek to wyniósł z domu. Kulturę .inteligencję tego się nie nabywa. Z tym się człowiek rodzi.

Jakie godziny pracy obowiązują w Womar Wolak Marek?

ktoś

A na jakie stanowisko?

Czy w Womar Wolak Marek występują paczki/bony świąteczne?

ABEMIK

TAK , WOLAK PRZYJMUJE WSZYSTKO

ABEMIK

NIE POLECAM !!!!. OMIJAć Z DALEKA !!!!

młody
@ABEMIK

Rozmawiałem z paroma byłymi kierowcami. Też nie polecają firmy.

On

@Zibi a czemu mieliby nie prowadzić już?

Łysy
@On

Napisz co to za firma, bo bardzo często się ogłaszają, że szukają kierowców. Słyszałem, że podwójne obsady też u nich jeżdżą.

Łukasz
@Łysy

Z tego co wiem, to mają tylko cztery zestawy, więc trochę to dziwne, że non stop szukają kierowców.

Zibi

Czy firma normalnie prowadzi działalność? Zastanawiam się dlaczego nikt nie zajrzał na forum?

Angelo
@Zibi

Też chciałbym coś usłyszeć na temat firmy. Bardzo często się ogłaszają, że szukają kierowcy. Pewnie duża firma. Myślę o pracy u nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Womar Wolak Marek - Nisko

• Jak się pracuje w Womar Wolak Marek?

Zobacz opinie na temat firmy Womar Wolak Marek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Womar Wolak Marek?

Womar Wolak Marek
  • Rzeszowska 50A