Cellfast Sp. z o.o.

Stalowa Wola

Opinie o Cellfast Sp. z o.o.

Nikopol

Praca najnizsze wynagrodzenie + godziny nocne, 4 brygadówka.

użytkownik zarejestrowany

@ADMIN, czyli osoby zainteresowane pracą nie mogą liczyć na szkolenia, które przygotują ich do pracy? Pytałam ze względu na to, że zatrudniając się wiele osób zastanawia się w jaki sposób się to odbywa w Cellfast Sp. z o.o.

Krzysztof
użytkownik zarejestrowany

Trudno wyrobić sobie opinie ponieważ zdania na forum są bardzo podzielone. Mam zamiar aplikować i szukam porady.

ADMIN

Pracownik przychodzi i ma pracować - jakie szkolenia ??

użytkownik zarejestrowany

@Lech a jak tobie osobiście pracuje się w Cellfast? Możesz opisać swoje pierwsze dni w pracy - jak wyglądały szkolenia wdrożeniowe? Ile trwał cały proces nauki stanowiskowej? Dla osób nowozatrudnionych to wiedza kluczowa, aby móc zminimalizować stres.

Lech
użytkownik zarejestrowany

Firma wielokrotnie nagradzana, w wielu kategoriach dla niektórych jest zła, może więc czas na rozstanie? Po co niektórzy tu siedzą i tylko podpuszczają?

Robol

Jak z praca ba KJ bojest ogloszenie? Jakie sa zarobki?(usunięte przez administratora)

Robol

Jak z praca ba KJ bojest ogloszenie? Jakie sa zarobki? Czysto czy syf

Waleczny
użytkownik zarejestrowany

Tak się składa, że nikt nie chce płacić za leżenie tylko za dobrą i solidna pracę. Bez względu na powiązania rodzinne!!

Firma spoko jak ktoś lubi pracować dużo i szybko.

Chętny do przyjęcia

cześć może mi ktoś powiedzieć jakie jest wynagrodzenie na magazynie ?

użytkownik zarejestrowany

Nie widzę powodu żeby nie pracowali w firmie ludzie będący rodziną! Niby dlaczego, czy ktoś z was mając swoją firmę nie zatrudniłby rodziny? Cellfast potrzebuje dobrych ludzi w pracy i to jest podstawa. Z pewnością jest większa kontrola i to budzi złość?

użytkownik zarejestrowany

@Pracownica a możesz opowiedzieć, jakie dokładnie plusy widzisz w pracy u tego pracodawcy? Co Ciebie tu zatrzymuje? Każdy pracownik ceni coś innego, dla każdego cechy dobrego pracodawcy mogą wydawać się inne.

Warner
użytkownik zarejestrowany

Niektórzy narzekają na firmę ale jak widzę to nie ma nowych ofert pracy, czyli wszyscy pracują. Może to konkurencja tak chce postawić Cellfast w złym świetle? Napiszcie jak się w firmie pracuje i jakie są zarobki?

Pracownica
użytkownik zarejestrowany

Najlepiej rzucić jedno zdanie oskarżające firmę bez konkretnych powodów. Jestem pracownikiem w Cellfast -ie i nie narzekam, przeciwnie dla dobrych pracowników firma jest bardzo dobra. Szacunek powinien być w obie strony.

Waldi
użytkownik zarejestrowany

Widziałem w ostatniej ofercie pracę dla kierownika zmiany i jestem zainteresowany. Może ktoś ma więcej wiadomości w tym temacie będę bardzo wdzięczny za info.

ADMIN

Również nie polecam tej firmy !

Marcin

Firma typowo rodzinna więc chyba wszystko jasne.

użytkownik zarejestrowany

Myślę, że Cellfast zupełnie nie zasługuje na tyle negatywnych opinii. W każdej firmie bywają okresy lepsze i gorsze i być może teraz mamy taki gorszy czas w firmie. Nie można jednak przedstawiać firmy jako samo zło, to jest nieuczciwe i niesprawiedliwe.

Wanda
użytkownik zarejestrowany

Nie mogę znaleźć żadnej oferty pracy? Czyżby firma miała komplet pracowników i jest im tak dobrze, że nie zmieniają firmy? Słyszałam, że to dobry pracodawca?

Agnieszka
@Wanda 10.05.2017, 23:20

Ofert nie ma bo zwolnienia są to chyba logiczne.

Henryk

Kiepska firma. Nie polecam !!!

Henry
użytkownik zarejestrowany

Znalazłem nową ofertę pracy dla technologa ds. montażu, mam pytanie czy coś więcej mógłby ktoś na forum dodać? Dobrze jest wiedzieć więcej szczegółów przed złożeniem cv. Jakie mają wymagania na początek? Czy poza pensją są jakieś dodatki socjalne lub premia?

Ktoś

Ta i dlatego zwalniaja

Marko

To prawda że duże straty przyniosła ostatnio firma ?

użytkownik zarejestrowany

Cellfast to normalna, dobra firma ale nie wszystkim sie podoba.

Nowy

Zwalniają podobno w Krośnie w biurach i na produkcji po kilka osób.

użytkownik zarejestrowany

@Gonia w lutym firma Cellfast Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds Handlu Zagranicznego spróbuj skontaktować się bezpośrednio z firmą i sprawdź czy dalej szukają kandydatów http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,6476,0,0,kontakt

Paweł

Atmosfera pracy niestety spada od jakiegoś czasu niestety...

Janek

Jakie zarobki jako magazynier firma oferuje?

Jarosław

Ma Pan rację potwierdzam Pana wypowiedź

Jack
użytkownik zarejestrowany

Pracuję w Cell-fast i potwierdzam, że to dobra firma. Ludzie nie wszyscy lubią pracować ale wolą oczerniać firmę.

Gonia

Pytanko czy sa wolne wakaty w biurowcu?

Pawel

Dobra ? Mam inne zdanie !!

Anitka
użytkownik zarejestrowany

Nie ma wcale ich aktualnych ofert pracy , czy są jakieś przyjęcia? Bardzo zależy mi na Cell-fast bo to dobra firma.

użytkownik zarejestrowany

Chciałbym zatrudnić się w Cell-fast jako regionalny PH ale dobrze by było gdybym kilka spraw poznał już przed rozmową rekrutacyjną. Jaka jest atmosfera w firmie, w jakim wieku jest większość załogi? W jakich widełkach mieszczą się wynagrodzenia, czy są jakieś dodatki?

Klaudia

PRACA BYŁA I JEST

Dorota

Witam czy są jakieś przyjęcia dla kobiet

Kinga

Witam. Czy są przyjęcia kobiet ?

Gosia
@Kinga 05.01.2017, 13:43
Witam. Czy są przyjęcia kobiet ?

tak są ale za minimalną stawkę ;/

Aanullkaa

Pani Anetko czy są jakieś przyjęcia dla kobiet ??

antyupa

banderowcy dalej tam robią?

Anna

Witam, chciałabym zlozyc CV do tej formy, chciałabym zapytac czy sa aktualnie przyjecia dla kobiet? bardzo prosze o adres meilowy jesli ktos zna, z góry dziekuje

Anna

Witam chciałbym zlozyc CV do tej firmy, chciałabym zapytac czy sa aktualnie przyjecia dla kobiet, bardzo prosze o adre meilowy jesli ktos zna, z gory dziekuje

ef
użytkownik zarejestrowany

@alex szczerze powiem Ci ze nie widziałem w ogole takiej oferty pracy od nich ..była chyba jakiś czas temu bo widze ze ktoś tam o niej wspomniał ale najwidoczniej znaleźli już odpowiednia osobe na taki stanowisko wiec musisz sledzic strone az cos się pojawi

Safi

Wiadomo coś o możliwości pracy w Krośnie w tej firmie?

Arkadiusz

@Arkadiusz 03.09.2016, 19:14
Dziękuję ale wole na węże . Pozdrawiam

Są przyjęcia Panie Arkadiuszu na wtryski.Pozdrawiam

Bartek

A wie ktos cos na temat młodszego technologa?

Narcyz

DZIĘKUJĘ PANI ANASTAZJO.SKŁADAM CV NA OPIEKUNA.POZDRAWIAM

Anastazja
@Narcyz 02.07.2016, 11:59
DZIĘKUJĘ PANI ANASTAZJO.SKŁADAM CV NA OPIEKUNA.POZDRAWIAM

Pnie Narcyzie praca jest była i będzie.Pa

Benek

CZY SĄ PRZYJĘCIA NA WĘŻE CZY WTRYSKARKI.POZDRAWIAM

Jarek

Mam pytanie czy są przyjęcia na wtryskarki czy na węże.Pozdrawiam

Jadzia

SĄ PRZYJĘCIA NA WTRYSKARKI CZY WĘŻE.PAPAPA

Zostaw opinię o Cellfast Sp. z o.o. - Stalowa Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cellfast Sp. z o.o.