Cellfast Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Cellfast Sp. z o.o.

Aktualność
Dzień dobry :)

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników platformy GoWork.pl szukających opinii oraz informacji o firmie Cell-Fast Sp. z o.o.

Wykorzystując ten środek komunikacji, chcemy przedstawić kompletny i rzeczywisty obraz pracy w naszej firmie. Każda Wasza opinia jest dla nas cenną wskazówką. Liczymy się z Waszym zdaniem i doceniamy każdy konstruktywny i merytoryczny komentarz pojawiający się na portalu. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę, bo wierzymy, że pokazuje ona obszary, nad którymi warto pracować, a na tym szczególnie nam zależy. Dzięki Wam zmieniamy się na lepsze jako pracodawca.

Zachęcamy do udziału w naszych rekrutacjach, które znajdziecie w zakładce oferty pracy.

Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora portalu GoWork.

Pozdrawiamy
Cell-Fast Sp. z o.o.
Ewelina

Wszystko zależy od umiejętności i zaangażowania pracownika. Jeżeli ocenią dobrze, można liczyć na dobre pieniądze I poważanie, a po dogłębnym sprawdzeniu na awans i stanowisko odpowiedzialne z bardzo dobrym wynagrodzeniem jak na Krosno i Stalową Wolę”””””Firma rozwojowa i z pewnym zatrudnieniem na długi okres.

@Andrzej

Hej, to jak to jest, nawet pracownicy którzy robią tu już kilka lat nie zarabią więcej. Nie ma żadneg dodatku stażowego ani nic z tych rzeczy. Prosiłbym cię o odpowiedź, bo myślę nad robotą na magazynie. W starszej ofercie widziałem że pisali o mozliwości awansu zawodowego i zastanawiam się czy to prawda.. chyba wtedy ta stawka musi być wyższa siłą rzeczy

Agata

Pracowałam w tej firmie na produkcji, zarobki ok, na brygadzie miałam większość osób które były w porządku. Zwolniłam się ze względu na przeprowadzkę, gdyby nie to pewnie dalej bym tam pracowała.

Jerzy
@Agata

Piszesz że zarobki w Cellfast był okej, może jednak podasz jakieś konkretne kwoty jeśli możesz? Bo to często jest bardzo subiektywne jeśli chodzi o zarobki, a kwoty jednak rozwieją wszelkie wątpliwości :D

Anka...Moje zdanie jest OK praca przyjemna, atmosfera również , pomagają przy wprowadzeniu, jeżeli się zaangażuje można szybko awansować—tak było w moim przypadku, gołym okiem widać —cały czas szukają osób odpowiedzialnychina stanowiska funkcyjne i później dobrze płaca .

Zygfryda_Iryda
@anonymous

Tak miło, tak przyjemnie, tak zachwycająco, że musisz robić wpis jako ANONYMOUS?

Nowy wpis

Ja mam pytanie o elektryka - automatyka. Jakie są godziny pracy, bo on ma z opisu tylko współpracować z działem UR, czyli nie robi na zmiany jak UR? A skoro tak, to od której do której? Oczywiście stawka w pln by się też przydała, za co z góry dzięki

Witam w szeregach firmy jest miejsce dla automatyka/elektryka. Firma pisze o terminowości i stabilności wynagrodzenia, a o widełki płacowe mogę was prosić. Ponoć można nawet awansować, a na jakie stanowisko i ile wam to zajęło, jeśli ktoś z was awansował?

Jacek Nowy wpis

Jakie zdanie macie o operatorach z działu wtrysków słyszałem ze są bardzo mili i pomocni czekam na odpowiedz pozdrawiam .

Maria Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Ile można zarobić na produkcji

Ewelina

Szymon

A chociaż może dodatki są jakieś do pensji podstawowej? Jak ocenisz warunki płacowe pod tym właśnie kątem? Może zechcesz coś na ten temat napisać?

@Szymon

pensja podstawowa w granicach 2000/2300 brutto + dodatek frekfencyjny+premia regul. + dodatek za prace w nocy+premia produkcyjna /w zaleznosci od wskaznikow

Jocek

Piszesz, że podwyżek nie było od 2017 roku czyli wtedy też tyle się zarabiało?? Dziwne, bo dostawałem mniej. Składnik wypłaty to: Podstawa+frekwencja (300zł) + premia regulaminowa (20%) + dodatek nocny (~150zł) + premia wskaźniki (~150zł)

Zygfryda_Iryda

Nie, bo wtedy 4 lata temu niższa była płaca minimalna. A płaca tu, to niewiele ponad owe minimum. Zwiększenie minimalnego wynagrodzenia to nie podwyżka. Chciał powiedzieć, że od 2017 nie było podwyżek. I chciał powiedzieć, że obecne wynagrodzenie to około 2300.

@Ewelina

Stara informacja nie aktualna

Dominika

To jak jest teraz, skoro ta informacja jest stara?

@Dominika

Jest tak płacą poniżej najniższej krajowej a wyrównają to premia regulaminowa przy systemie 3 zmianowym to jakaś masakra jest to chyba najgorszy zakład w okolicy możesz zapomnieć o czyms takim jak fundusz socjalny płacą to co muszą czyli co nakazało państwo nie polecam

@Andrzej

Czy rotacja pracowników w Cellfast Sp. z o.o. na Specjalista ds. Kadr i Płac jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 12 czerwca na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

W sieci znalazłem ofertę pracy na stanowisko pracownika linii produkcyjnych do profilowania blachy z możliwością szkolenia na operatora. Firma wymaga od kandydata gotowości do pracy w systemie zmianowym. W takim razie, na ile zmian się pracuje? I w jakich godzinach? Poza tym, jeśli chodzi o to szkolenie na operatora, to ile ono trwa? I o ile wyższe wynagrodzenie można dostać pracując już na tym stanowisku?

Dzień Dobry, Zapraszam do kontaktu z działem personalnym tel: 15 814 92 33. Chętnie odpowiem na nurtujące Pana pytania.

Onzon

Jaki system pracy jest w celfast?

Kandydat X

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko "specjalista ds fakturowania i wysyłki". Rozmowa przebiegała w całkiem miłej atmosferze, dużo pytań, kilka słów po angielsku ogólnie nic strasznego. W ogłoszeniu było sporo wymagań jedynie brakowało stawki za pracę. Zapytałam o nią na rozmowie, ale nie dostałam odpowiedzi ponieważ to "nie na tym etapie rekrutacji". Serio? Totalny brak szacunku do kandydata, który poświęca swój czas a w zamian nie może otrzymać takiej podstawowe informacji. Mimo wszystko pani rekruter na drugi dzień zaprosiła mnie do współpracy. Nie dziwie się, że nie podają stawki, bo jest ona niewiele wyższa od minimalnej więc byłoby to śmieszne przy takich wymaganiach jak w ogłoszeniu. Strata czasu, nie polecam.

@Kandydat X

Dzień dobry, dziękujemy za opinie. Chętnie odniesiemy się do zaistniałej sytuacji : Na pierwszym etapie rekrutacji nie przedstawiamy widełek wynagrodzenia, ponieważ są one zależne od prezentowanych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego. Natomiast z biegiem czasu jesteśmy w stanie zaproponować wyższe wynagrodzenie które jest adekwatne do nabytych umiejętności oraz wiąże się z awansem w strukturze Firmy . Dziękujemy za udział w rekrutacji. Osoby chętne do pracy zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www i aplikowanie poprzez zakładkę kariera

@Cellfast Sp. z o.o.

Tylko dodam, że Pani Rekruter od razu zaznaczyła ze stawka przez rok się nie zmieni, więc czekać rok na cokolwiek lepszego przy tak szybko obecnie rosnących cenach to jak strzał w stopę. Pozdrawiam

@Kandydat X

Dzień Dobry, W Spółce mamy ścieżkę kariery i oczywistą rzeczą jest, że nowy pracownik wchodzący do organizacji potrzebuje czasu by wdrożyć się i poznać specyfikę pracy a tym samym nabyć doświadczenia. Zwykle taki proces trwa około roku stąd informacja o tym, że zmiana wynagrodzenia może natąpić po tym okresie. Życzę Pani powodzenia w znalezieniu nowej pracy,która spełni wszelkie oczekiwania.

Monia
@Cellfast Sp. z o.o.

Czyli w firmie można liczyć na awans, wraz z rozwojem kompetencji, skoro jest jasno określona ścieżka kariery? Dopytuje, bo pojawiają się tu wpisy, że niestety nie jest to możliwe. Rok wdrożenia to długo, na jakiej umowie wtedy się pracuje? Normalnie, o pracę?

@Monia

Oczywiście że rok to długo biorąc pod uwagę że juz po kilku miesiącach wychodzi co pracownik sobą reprezentuje i umie. Po to też powstały umowy na okres próbny. Tu czekasz rok a patrząc po opiniach lepiej nie będzie.

Emil
@Kandydat X

No z tym rokiem to słabo to wygląda trochę ;/ Pozwolę sobie zapytać, czy znasz przypadki, że ktoś jednak ten okres próbny miał krótszy niż rok? Bo ogólnie spróbowałbym swoich sił ale tak nie wiem już do końca sam. Od razu też chcę wiedzieć, czy jak ktoś jest cierpliwy i ten okres próbny zdoła przepracować to przy podpisaniu umowy dostaje podwyżkę względem stawki, która była w okresie próbnym?

Ewcia

Piszecie z firmą coś o roku do pierwszej ewentualnej podwyżki, ale kandydatowi to nic nie mówi. Ile zarabia magazynier na starcie? Jest teraz aktualne ogłoszenie, przydałoby się poznać zarobki, zanim człowiek wyśle cv.

Dyrdymał

Niestety, nie skorzystam z zaproszenia do działu personalnego, ponieważ już nie pracuję w tej śmiesznej firmie. Gdybym jednak zwrócił uwagę na problemy i zgłosił pewne rzeczy, na drugi dzień otrzymałbym wypowiedzenie. Znam ten tekst ,,jak Ci nie pasuje to się zwolnij". Jeśli jest taki super to czemu brakuje teraz chętnych do pracy.? Prosta sprawa brak rozeznania ile można zarobić w Waszej firmie na czterobrygadówce a ile w innych z wolnymi weekendami. Różnica jest ogromna. Ale zarząd nie ma rozeznania ile ludzie zarabiają w innych firmach. To mój ostatni wpis. Życzę pracującym mądrych przełożonych i dużych zarobków w lepszych warunkach. Natomiast decydentom proponuję pochylić się nad zwykłym pracownikiem bo to dzięki jego pracy Wy zarabiacie niemałe pieniądze.

Dyrdymał

Czy w biurach też dostaliście bidony i pijecie tą fantastyczną wodę. A zapomniałem, przecież tam macie klimatyzację to się nie chce pić. Jeśli miałem napełnić bidon, musiałem przejść ok 150 metrów, podczas upałów wypijałem go w 5 minut. Kto z ,, osób upoważnionych" będzie zastępował kilkadziesiąt osób kilka razy dziennie, żeby można było iść po wodę. A można sprawdzić VW tym monitoringu z kilkudziesięciu kamer jak to zastępowanie na przerwę wygląda. Niektóre ,,osoby upoważnione" siedzą na palarniach albo na socjalnym zamiast zastępować. Niektóre osoby zobowiązane do utrzymania produkcji,,nie mają czasu" albo po prostu się im nie chce np wyczyścić formę, leja zlikwidować wyciek wody czy oleju. Przecież na socjalnym jest chłodniej, jest automat z zimnymi napojami. Wystarczy sprawdzić monitoring i wiadomo kto rzeczywiście pracuje a kto udaje. Od najniższego szczebla się wymaga dyscypliny wydajności, jakości itp a szczebel wyżej już nie. Że niby pracownicy nie chcą awansować. Kilkanaście lat pracują niektórzy i żadnej propozycji nie otrzymali.

@Dyrdymał

Wszelkie uwag związane z usprawnieniem produkcji, poprawienia komfortu pracy są mile widziane i można je zgłaszać u przełożonego. Kamery służą do zapewnienia bezpieczeństwa.Jeśli pojawiają się problemy o których pracownik chce porozmawiać to ma taką możliwość- zapraszam do działu personalnego.

Jak wygląda ścieżka kariery w Cellfast Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Dyrdymał

Czytam, że po jakimś czasie można liczyć na awans. Znam kilkadziesiąt osób pracujących po kilkanaście lat i żadna nie otrzymała propozycji awansu. Warunki pracy straszne, upał, duchota i nawet zabrali wodę do picia butelkowaną,a dali dystrybutor do którego podłączyli wodę z ubikacji. Smak tej wody okropny, kwaśny, tyle tylko, że zimna i gazowana. Zarobki marne, jak na czterobrygadówkę to nawet mizerne. Świątek piątek nocki itp. Na monitoring z kilkudziesięciu kamer pieniądze są na podwyżki nie. Stojąc na lini węża nawet czasem nie ma kto zastąpić do ubikacji. Nie polecam pracy w tej firmie.

@Dyrdymał

W firmie Cell-Fast istnieją różne możliwości awansu ale nie każdy z pracowników chce podnościć swoje kawlifikacje by z nich skorzystać. Krzywdząca jest opinia, że zabrano wodę butelkową a dystrybutor podłączono do wody z ubikacji. Posiadamy dwa rodzaje dystrybutorów: dystrybutory wyposażaone w butlę z wodą oraz drugi rodzaj podpięte do instalacji wody pitnej ( tej samej z której korzystają mieszkańcy miasta) .Każdemu pracownikowi przysługuje przerwa zgodnie z kodeksem pracy a dodatkowo wyznaczone są również osoby, które podmieniają pracowników jesłi zachodzi taka potrzeba.Firma Cell-Fast cyklicznie przechodzi rygorystyczne audyty etyczne: standard europejski i francuski.

OBSERWATOR

Jeżeli widzą zaangażowanie, to proponują awans i dobre zarobki, firma obiecująca perspektywę stabilności zatrudnienia dla osób, którym zaufają. Obecnie były redukcje zatrudnienia, w związku ze spadkiem sprzedaży, podyktowanym sytuacją na świecie. Redukowano osoby mniej doświadczone, odnośnie precyzyjnej produkcji, która wymaga długiej praktyki.

@OBSERWATOR

Jednym słowem do zwolnienia były osoby które najkrócej pracowały, tak? Dużo osób tak poleciało? W ogóle w związku z tą sytuacją będą kogoś nowego przyjmować czy bez szans? Wiesz coś?

Igła
@OBSERWATOR

Stabilności zatrudnienia tam nie ma a o awansie można pomarzyć

@Igła

Naprawdę? Nie ma żadnych awansów wewnętrznych czy od razu z zewnątrz szukają kandydatów na przełożonych- kierowników?

Iza

Cześć wszystkim, ktoś z was może powiedzieć słówko o pracy w dziale logistyki? Kojarzę, że kiedyś szukali młodszego specjalisty. Często prowadzone są rekrutacje do działu, czy raczej nie mam na co czekać? Jak tam wam się pracuje, zadowoleni z wynagrodzenia i atmosfery?

Ssn

Pracowałem w tej formie w latach 2001-02 i nie mam dobrej opinie o tej firmie tj wynagrodzenie było najniższe w regionie klimat w pracy straszny presja zwolnienia Ciekawe ilu jeszcze pracuje z tamtego okresu

PKS
@Ssn

W 2001 roku nie jest możliwe abyś pracował w CF, nie było jeszcze zakładu produkcyjnego.

Nikt
@PKS

Człowieku, firma funkcjonowała już dużo wcześniej w Krośnie więc mógł być pracownikiem.

PH

Dzień dobry, firma poszukuje przedstawiciela, jakie warunki, wynagrodzenie, warto czy szkoda czasu?

Mariusz

Zarówno w Cellfast jak i spólce Cellfasti-Aaglobie dzieje się źle. Zwalniaja pracowników. Generalnie jest kiepsko...

Kamil
@Mariusz

Nie tak źle, zwalniają przed sprzedażą..nowy właściciel nowe możliwości

Magdalena
@Kamil

nowy właściciel? A jakie nowe możliwości masz w tym momencie na myśli? coś większego się tu zapowiada?

Dzik
@Magdalena

Kotek doprowadzi do całkowitej likwidacji.

Magdalena
@Dzik

Jakoś tak bez podstaw to stwierdzasz czy masz szersze uzasadnienie na to? Czemu od razu do likwidacji, co ma zostać wprowadzone, że tak przewidujesz? coś konkretnego wdrażają teraz?

Rekrut

A na stanowisko mechanik lub ustawiacz maszyn produkcyjnych potrzeba jest . Tylko pytanie jak stawka na godzinę. Ktoś może mi pomuc i powiedzieć.

Zostaw merytoryczną opinię o Cellfast Sp. z o.o. - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Cellfast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cellfast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cellfast Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 6 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cellfast Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cellfast Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cellfast Sp. z o.o.