Volkswagen

Stalowa Wola

Opinie o Volkswagen

tom

Kupiłem tam samochód. Doradca klienta Pan Marek, pełen nie profesjonalizm. Do czasu podpisania umowy sprawiał wrażenie odpowiedzialnego pracownika, po podpisaniu kontakt z nim praktycznie zerowy. Samochód miał wady związane z dołożeniem części do modelu fabrycznego. Nie zostało to naprawione. Pan Marek nie odpowiada na telefony. Zakup samochodu w tym punkcie był wielką pomyłką

marian
użytkownik zarejestrowany

Taka firma raczej nie może pozwolić sobie na wpadki tylu pieniądze tydzień później na koncie także spokojnie można do nich składać cv

ex

Jeśli ktoś chce nabrać doświadczenia to polecam jak najbardziej - np. doradca klienta. Jeśli ktoś na starcie oczriuje kokosów to się pewnie rozczaruje. Co do etapow rekrutacji to o ile mi wiadomo w wielu sieciówkach jest kilka etapow i na koniec najniższa krajowa.

milioner

Jak chcesz przechodzić przez rekrutacje spośród 120 podań i po 3 etapach (usunięte przez administratora) to składaj papiery. Co do atmosfery to jeszcze nie spotkałem się żeby w jakimś salonie ktoś nie przyjemnie obsługiwał.

TO ILE TAM W KOŃCU SIE ZARABIA? JAK WYROBISZ PLAN TO WYPŁACAJĄ PREMIE? JAKIE PLANY? Prosze o info bo zamierzam złozyc papiery. Dziękuję.

1200 netto to dużo?? a mechanicy?? ;P

Zostaw opinię o Volkswagen - Stalowa Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Volkswagen