Opinie o Auto Centrum Gliwice Lellek Group Sp. z o.o. S.K.A. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Auto Centrum Gliwice Lellek Group Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Auto Centrum Gliwice Lellek Group Sp. z o.o. S.K.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Centrum Gliwice Lellek Group Sp. z o.o. S.K.A. w Gliwice

Bolek Nowy wpis
Były pracownik

Witam, Ostatnio nie jest za ciekawie. Od początku otwarcia salonu audi jest już 3 kierownik, wiec średnio co 1.5-2 lata się zmienia. Co roku ( czyt. Co nowy kierownik) są niższe zarobki na dziale sprzedaży. Co raz mniejsze wypłaca się premie a podstawa ciut wyższa niż najniższa średnia krajowa. Wynagrodzenie za finansowanie to kpina! Co raz więcej pracowników odchodzi. Od samego początku ze starej ekipy jest może 1 lub 2 handlowców. Dobrze, że już tam nie pracuje. Nowy kierownik wprowadza zmiany w wynagrodzeniu i nie porównuje ich do zarobków w segmencie premium tylko do niszowych marek, bo stamtąd jest. Profity maja tylko lizodupy, czyli tacy co mają dobrze z Dyrektorem, nie podpadli i wchodzą głęboko w (usunięte przez administratora) tacy mają np. Samochód służbowy za darmo. Nie wiadomo czy panowie Lellek są świadomi co się dzieje. Wydają się być bardzo w porządku. Takie zachowanie Dyrektora kole w oczy i rozdziela zespół wewnętrznie. Z daleka od takiej firmy, zero motywacji i słabe zarobki, choć wyniki sprzedażowe co roku wyższe to zarobki co roku słabsze.

Opinia Szczera
Pracownik

Firma z przed paru lat miała opinię rodzinnej , dbającej o pracowników , dobrze wynagradzającej . Owszem , tak było , jednak zmieniły się rządy na górze , nowi Dyrektorzy , a dzięki temu nowe zasady wynagrodzeń i współpracy . Ogólnie nie jest już tak kolorowo , są w tej grupie ( Seat , Skoda, Audi ,VW ) jeszcze salony które mają stały zespół i po zakończeniu kwartału pieniądze się zgadzają ( przeliczenie pracownik / dyrektor ) , ale im bardziej premium , tym gorzej z regulaminem wynagrodzeń . Ogólnie , co kwartał zmienia się tzw. tabela wynagrodzeń i w gruncie rzeczy nigdy nie wiesz co ci wyliczą tak do końca , cięcia Covidowe trwały do sierpnia i to naprawdę drastyczne, sporo zwolnień , wycofanie się z wielu programów premiujących dla pracowników itp . Dyrektor naczelny gdzie może , zatrudnia na zwolnione miejsca swoich znajomych, są niestety podziały na sympatyków zarządu oraz tych co są na cenzurowanym , nie koniecznie liczą się tu wyniki . Kiedyś słuchano opinii ludzi , obecnie zasada jest jedna : nie dyskutuj , tak ma być i basta. Wchodząc do niektórych salonów , widać zdenerwowanie i napięcie ( opinia klientów ) , niestety to też jest wina skłócenia między działami firmy , ponieważ nie istnieje coś takiego jak wspólny cel , liczą się wyłącznie zyski indywidualne. Wiele osób jest niedocenionych , narasta flustracja wewnętrzna. Proponuję przemyśleć aplikowanie , ponieważ firma z rodzinnej stała się typową korporacją z zimnymi zasadami , oraz patrząca wyłącznie na słupki w tabelkach.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Centrum Gliwice Lellek Group Sp. z o.o. S.K.A. - Gliwice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Firma Auto Centrum Gliwice Lellek Group Sp. z o.o. S.K.A. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

 • Kierowca C+E, Gliwice - Wrzesień 2022
 • Doradca Serwisowy, Gliwice - Grudzień 2021

Czy pracujesz w firmie Auto Centrum Gliwice Lellek Group Sp. z o.o. S.K.A. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Auto Centrum Gliwice Lellek Group Sp. z o.o. S.K.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy Auto Centrum Gliwice Lellek Group Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Centrum Gliwice Lellek Group Sp. z o.o. S.K.A.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto Centrum Gliwice Lellek Group Sp. z o.o. S.K.A.
1/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Portowa 2
  44-100 Gliwice
 • NIP: 9910287807 KRS: 0000400681
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Auto Centrum Gliwice Lellek Group Sp. z o.o. S.K.A.
Przejdź do nowych opinii