Kanclerz Sp. z o.o.

Przyszowice

Opinie o Kanclerz Sp. z o.o.

Mikołaj

Podpowiedzcie mi proszę coś w temacie pracy dla specjalisty ds. ubezpieczeń. Jak się pracuje w firmie?

Joanna

@PRACUJĄCYa co możesz powiedzieć na temat możliwości rozwoju jakie oferuje firma? Chętnie bliżej poznamy Twoje doświadczenia. Co możesz doradzić osobom zastanawiającym się nad aplikacją do Kanclerz Sp. z o.o.?

nikt

Potwierdzam @Wojtek starzy pracownicy wiedzą swoje i jakoś nie zwalniają się jak niektórzy co 2 miesiące, pracę trzeba szanowali i zapracować sobie na dobrą pozycję w firmie

ola

oczywiście, że tak jest robione w naszej firmie - każde nadgodziny są do wybrania

Kasia

no i?

Kasia

no i?

AlojZ

Firma dno, nie dajcie się zmylić, śmieszne zarobki + przymusowe nadgodziny darmowe + znęcajace sie psychicznie kierownictwo. Napisalem komentarz szczegolowy na pol strony ale widocznie firma musi obserwować ten watek i po kilku dniach zostal usuniety.

Arek
@qur3wka kierownicza 19.09.2016 20:38
Mógłbyś dać nazwisko tego kierowniczyny, Kamil by się zainteresował a ja jako klient też bym się nad nim trochę popastwił....

Czy może ktoś napisać więcej o tej firmie ?O co chodzi ?

Wojtek
@Arek 29.09.2016 06:27
Czy może ktoś napisać więcej o tej firmie ?O co chodzi ?

O to, że ktoś sobie coś wymyślił i teraz próbuje zrobić komuś w firmie - potocznie mówiąc "koło d...y" Ludzie w tej firmie pracuje mnóstwo osób a większość znam od 15 lat - bo od tylu z tą firmą współpracuję jako dostawca. Zastanówmy się czy jeśli gdzieś jest źle to ludzie będą długoletnimi pracownikami? Z moich obserwacji wynika, że rotacja jeśli jest to wśród nowych bo stara załoga się nie zmienia.

Maniek

KASIA
@Maniek 15.06.2016 19:49
Zastanawia mnie jedno jest tak dobrze to czemu w tych super firmach miesiąc w miesiąc mają ogłoszenia że szukają pracowników....

Dlatego, że niestety rynek pracy się zmienił i roczniki które ostatnio na niego weszły są specyficzne (tzw. pokolenie Y). Nie wiążą się na długo z pracodawcą, część z nich wyjeżdża za granicę itp.

Maniek
@KASIA 16.06.2016 09:55

a roczniki które mają już doświadczenie nie pójdą do roboty za 1800zł. Jeszcze dwa lata temu mieliście jakieś wymagania a teraz bierzecie jak leci. Patrząc 10 lat wstecz na jedno miejsce było 15 chętnych którzy się znali na rzeczy a teraz się proszą żebyś przyszedł jak masz jakieś pojęcie.

były

pracowałem kiedyś w tej firmie i było dobrze, teraz pracuje w innej i często zastanawiam się czy nie powrócić do nich.

żonapytona

W tej firmie pieniądze są zawsze na czas, nigdy nie było problemów z wypłatami wynagrodzeń. Tak samo premie - jakie sobie wypracujecie, takie dostajecie. Nowi, przeważnie młodzi, którzy przychodzą do firmy od razu oczekują kokosów - a może by tak trochę pokory, nauczcie się i dajcie najpierw coś od siebie a potem miejcie oczekiwania. Firma solidna, atmosfera w porządku i pieniądze ZAWSZE na czas.

PRACUJĄCY

Mhhhhh ciekawe ciekawe te powyższe opinie to chyba napisane przez nieudaczników - pracuje w firmie 12 lat i jakoś nie narzekam solidna firma oferująca dobre warunki pracy, dobre wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników, jeżeli się komuś nie chce pracować to niech nie oczekuje kokosów

Lena

Dokładnie, zgadzam się z tym co napisane powyżej. STRACONY CZAS Tam nie liczy się dobry pracownik- fachowiec. Pomiatanie i Zero szacunku i wparcia.

Krzysiek

Śmieszna firma oferuja taką kase że tylko śmiaĆ się chce... stracony czas... Pozdrawiam

bolo

no właśnie, wie ktoś jak handlowcy zarabiają? jakie plany itp?

zantere

Witam. A jak na dziale handlowym? Sprzedawcy dobrze zarabiają?

Pomoc

Proszę podać kontakt do siebie telefoniczny lub mailowy , chętnie pomogę.

amelia

Jak ktoś jest lewusem, któremu nie chce się pracować a jedyne co potrafi to narzekać to rzeczywiście firma Kanclerz nie jest dla niego.

maniek

cała prawda, dziwne tam mają układy

aaa

cieszy mnie że ktoś w końcu zaczął ten temat i wielu młodych ludzi ustrzeże się pracy w tym [usunięte przez moderatora]

w 100% zgadzam się z przedmówcą, jeśli dodać do tego że samochody naprawiane są na zamiennikach w niejednym przypadku to nasuwa się tylko jedno, dziadostwo po całości

lolo

to jakieś bzdury, [usunięte przez moderatora] , oszustwa, wałki- to specjalność pana [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Kanclerz Sp. z o.o. - Przyszowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kanclerz Sp. z o.o.