Honda Plaza

Honda Plaza

Opinie o Honda Plaza

Krzysiek

Salon godny polecenia i przede wszystkim ze względu na obsługę która robi kawał świetnej roboty. Uczciwi i rzetelnie podchodzą do klienta, do tego zawsze można ponegocjować warunki i dotrzymują terminów zarówno przy zakupie auta jak i późniejszych serwisach

Robis

Firma ma konkretnie ustalone warunki dla pracowników także nie ma tutaj miejsca na jakiekolwiek niedomówienia. Do tego możliwość awansu, premii i dodatkowe pakiety medyczne. Jak do tej pory jest bardzo dobrze

Jonaszp

Ta firma skupuje auta krajowe w Polsce i sprzedaje o kilka tys drożej z miejsca.Nic nie wymieniaja ani nie naprawiaja.Szukam hondy po Polsce i co zobacze upoluje to od razu sprzatną mi ją z przed nosa.Po paru dniach sie pojawia ta sama oczywiscie na Internecie oczywiscie o kilka tys droższa nawet o 10 tys .Honda Plaza to jest salon czy komis samochodowy?dajcie normalnym obywatelom kupic auto w kraju za rozsądną cene a nie o kilka tys drozszą z waszego salonu.Zajmijcie sie sprzedażą nowych aut lepiej!!! Moje sugestie dla Honda Plaza: Ta firma skupuje auta krajowe w Polsce i sprzedaje o kilka tys drożej z miejsca.Nic nie wymieniaja ani nie naprawiaja.Szukam hondy po Polsce i co zobacze upoluje to od razu sprzatną mi ją z przed nosa.Po paru dniach sie pojawia ta sama oczywiscie na Internecie oczywiscie o kilka tys droższa nawet o 10 tys .Honda Plaza to jest salon czy komis samochodowy?dajcie normalnym obywatelom kupic auto w kraju za rozsądną cene a nie o kilka tys drozszą z waszego salonu.Zajmijcie sie sprzedażą nowych aut lepiej!!!

Handlowiec
@Jonaszp 23.10.2018 18:19

Jonaszp Twoja opinia jest po prostu śmieszna. Gdybyś chociaż powiedział, że jako klient sprzedałeś im auto i zobaczyłeś że następnego dnia sprzedali go drożej o parę tysięcy to chociaż dla niektórych byłbyś bardziej wiarygodny. Fajnie że napisałeś prawdę, ale: - jesteś handlarzem i "polujesz" na auta tak jak oni - jeżeli robisz to charytatywnie to sorki za ten wpisa ale zakładam że polujesz aby zarobić tak jak oni więc twoje zarzuty są śmieszne - ciekawe ile ty zarabiasz? - czy odprowadzasz podatek? - czy wystawiasz fakturę? - czy zatrudniasz kilkadziesiąt osób w firmie mając przy tym koszty prowadzenia działalności? Ja też pracuje w jednym z dealerstw i Twoja opinia o jakimkolwiek dealerstwie jest po prostu śmieszna i niedorzeczna. Jak ktoś nie chce nie sprzedaje, nikt tu nikogo nie ogranicza. Wstawaj o 5 rano i dzwoń, pisz do sprzedających. Podpowiem: salony pracują od 8:00 i pewnie do ok 18:00. A jak śpisz dłużej czy nie chcesz pracować wieczorami to już twoje zmartienie. Ja też pracuje w ASO i także mam koszty bo za darmo nic mi nie wpada z tą różnicą, że jak coś odkupię to mam z tego prowizję kilkaset złotych a ty pewnie kilka tysięcy, ale taki mój wybór a tym wpisem zmotywowałeś mnie jeszcze bardziej i pewnie chłopaków z Hondy także :)))) Pozdrowienia od Handlowca dla Handlarza.

tomasz
@Jonaszp 23.10.2018 18:19

jonaszp, moim zdaniem twoje argumenty są śmieszne. A sam sprzedajesz charytatywnie? Z tego co wiem to w Honda Plaza dają gwarancję pytanie czy ty tez zapewniasz takie warunki. Mysle ze masz ból bo sam nie możesz sprzedawac :P

Sebins

Lubię atmosferę w Honda Plaza za: Pracuję tutaj dopiero od 4 miesięcy, natomiast bardzo szybko udało mi się zaaklimatyzować. Dobrze dogaduję się ze współpracownikami, zarobki jak i premie również są na odpowiednio dopasowanym poziomie do doświadczenia i wyników. A sama praca, jeżeli ktoś lubi kontakt z ludźmi daje przyjemność.

Wojciech
@Sebins 13.10.2018 22:37

Z atmosfery w pracy jesteś zadowolona, a jak oceniłabyś relacje z przełożonym? Czy firma inwestuje w pracownika i oferuje mu szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe? Myślisz, że mając odpowiednie doświadczenie i staż pracy, można awansować i starać się o podwyżkę? Poleciłabyś tę firmę innym osobom szukającym zatrudnienia?

Likk

Jak najbardziej są tutaj takie opcje jak pakiety medyczne, możliwość otrzymania premii za dobrze wykonywaną pracę, więc takie dodatki mają duży wpływ na chęci do pracy. Ja osobiście polecam, ponieważ warunki finansowe jak i atmosfera według mnie są ok, ale każdy może mieć oczywiście inne potrzeby bądź wymagania :)

Hanna

@Likk, dzięki za Twoją opinię. Dodaj czy pracodawca zapewnia premie lub pakiet socjalny? Dodatki do wynagrodzenia są często czynnikiem decydującym przy decyzji o zatrudnieniu. Czy poleciłbyś tę pracę innym osobom zainteresowanym tą firmą? Aktualnie na stronie pracodawcy https://www.hondaplaza.pl/pl/samochody/nasza-firma/kariera.html są nowe ogłoszenia o prace na stanowiska: recepcjonistka, mechanik motocyklowy, mechanik do działu serwisu samochodowego. Jeśli któreś z bieżących stanowisk Wam odpowiada, firma zachęca do zostawienia CV na stronie.

Likk

Na atmosferę nie mogę narzekać bo dobrze dogaduję się ze współpracownikami oraz kierownictwem w serwisie. Zawierana jest oczywiście umowa o pracę i jeżeli na początku potrzebujemy jeszcze doszkolenia w danym zakresie to jest oczywiście taka możliwość. Ogólnie warunki są ok, ale też warto mieć chęci do pracy

Hanna

Honda Plaza nada poszukuje pracowników. Obecnie firma rekrutuje na stanowisko elektryk i doradca serwisowy. Pracodawca gwarantuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, doskonałą atmosferę pracy w młodym, zgranym, ambitnym zespole, atrakcyjne wynagrodzenie, powiązane z osiąganymi wynikami, pakiet medyczny, możliwość i rozwoju i awansu wewnątrz struktur firmy,elastyczny grafik pracy - praca w systemie zmianowym. @Likk, jak oceniłbyś atmosferę w pracy? Czy pracodawca gwarantuje premie lub szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe? Mógłbyś napisać jakiego rodzaju umowy są zawierane z pracownikami? Zlecenie czy na czas określony? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi użytkownikami forum.

Likk

Zgadza się trzeba również wymagać od siebie bo to nasza praca ma przekładać się na zyski dla firmy :)

yyy

Jeżeli jest się osobą zaangażowaną w swoją pracę i starającą się wykonać ją jak najlepiej to nie będzie żadnych problemów z przełożonymi. Ogólnie panująca atmosfera jest przyjazna, ale też warto być osobą empatyczną do innych pracowników żeby budować dobre relacje :)

Hanna

@yyy, masz rację, na stronie firmy w zakładce kariera są aktualne oferty pracy na stanowisko: mechanik motocyklowy, mechanik do działu serwisu samochodowego. Oferują stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju i awansu wewnątrz struktur firmy, elastyczny grafik pracy i pakiet socjalny. @yyy, napisz jak wygląda atmosfera w pracy i relacje ze współpracownikami i przełożonym. Czy jesteś z nich zadowolony? Poleciłbyś tego pracodawcę innym osobom szukającym pracy?

yyy

Jeżeli chodzi o karierę w HondaPlaza to na ich stronie internetowej można w odpowiedniej zakładce znaleźć kogo na ten moment poszukują do pracy. Co do profitów to po roku zatrudnienia zapewniają dodatkowy pakiet medyczny oraz jak najbardziej wchodzą w to także przyznawane premie.

Hanna

@yyy, jesteś zadowolony z pracy. Napisz, czy obecnie są prowadzone rekrutacje, a jeśli tak to na jakie stanowiska? Piszesz o profitach do wynagrodzenia. Mógłbyś wyszczególnić co miałeś na myśli? Czy premie też się do tego zaliczają? @Wodi, piszesz o przystępnych godzinach pracy. Masz na myśli, że czas pracy jest elastyczny i możesz go samodzielnie regulować?

yyy

Jest w porządku, terminowo wypłacane wynagrodzenie, profity i wyrozumiałem kierownictwo.

Wodi

Do pracy w HondaPlaza przekonały mnie właśnie przystępne godziny pracy, dodatkowe profity jak karnet oraz profesjonalizm podejścia kierowników. Nie ma tutaj miejsca na chaos :)

Toczyk

Jest naprawdę ok, praca gwarantuje stabilne zatrudnienie. Do tego zespół dobrze ze sobą współgra i nie ma problemów z wypłacaniem wynagrodzenia, czy dodatkowymi profitami.

Ropik

Jest ok, pracuje w HondaPlaza od kilku miesięcy i nie zauważam zmian na gorsze a wręcz przeciwnie. Moja praca to nie tylko obowiązki, ale też pasja do japońskiej motoryzacji którą uwielbiam.

Outek

Płace nadal są odpowiednio dobrane do wykonywanej pracy. Kontakt z kierownictwem pomimo zmian został niezaburzony i wszyscy pracują tak jak wcześniej. Dla mnie niezmiennie salon pozostaje dobrym miejscem do pracy.

Loczik

Zgadza się na ten moment nie zauważyłem żadnych zmian jako zwykły pracownik na serwisie. Mam nadzieję, że tak zostanie i będzie to szło tylko ku lepszemu.

wuuer

Minął miesiąc, na razie jest tak jak było. A ja uważam, że czy się pracuje dla Polaka czy Japończyka to wszystko jedno. Wyniki mamy teraz jedne z lepszych z tego co mówią „na górze”. Przez ostatnie lata nie były poczynione żadne inwestycje o to mam trochę pretensję do Japończyków. Teraz ponoć jest zgoda na nowy standard salonu, ale to chyba nie zasługa nowego właściciela tylko trzeba to wykonać dla Honda Polska, aby spełniać ich nowy standard. Jak będzie wydawalnia i powiększą serwis powiem, że ta zmiana będzie na lepsze. Oby kasa na koncie się zgadzała. Umów nie zmieniają to dobrze. Czas pokaże.

Hanna

@Korko, z Twojej opinii wynika, że Honda Plaza jako pracodawca, jak do tej pory najlepiej spełnił Twoje oczekiwania. Jesteś zadowolony z atmosfery i wynagrodzenia. Co możesz natomiast powiedzieć o ewentualnym systemie premiowym i możliwościach awansowania wewnątrz struktur tej firmy?

Korko

Na ten moment nie mam co narzekać, bo pracowałem już u kilku dealerów samochodowych i tutaj panuje zdecydowanie najlepsza atmosfera oraz są rozsądne płace.

KaizenBoks

To kierownictwo mamilo ludzi i dziś palza została sprzedana. Zarządzanie przez panią z księgowości i inna osobę fajnie się skończyło. Japończyk skończył swoją misje która byla sprzedaż salonów . Wszyscy czujemy sie oszukani . pompowany balonik strzelił .

R2D2
@KaizenBoks 07.04.2018 09:02

Masz racje , to wszystko to jest wielkie nieporozumienie . Teraz będzie kolejna dawka indoktrynacji na temat ze nic sie nie stalo i ze czeka nas nowa turbo przyszłość. Japsy wycisnely z nas wszystko i podziekowali serdecznie. Najlepsza minę miał gwiazdor serwisu po spotkaniu poleciał do kibla ze sr..czką. Coz chyba zdaje sobie sprawę co yo będzie dla niego oznaczać . obrońców dla tepoty juz nie ma. Burza nadchodzi

Plażowicz
@R2D2 07.04.2018 09:12

Dobre ????

Hanna

@Serik, atmosfera w miejscu pracy jest ważna, rozumiem, że ta w Honda Plaza Ci odpowiada, tak jak warunki zatrudnienia. Czy możesz je krótko na tym forum opisać? Będą ważnym źródłem informacji dla zainteresowanych pracą w tej firmie.

Serik

Dobre warunki, przystępne godziny pracy i ogólnie dość luźna atmosfera w ekipie :)

Morok

Przeszedłem z innego salonu do HondaPlaza i nie żałuję, bo zapewnili mi dużo lepsze warunki (nie tylko płacę ale również dodatkowe profity zdrowotne) i też dobrze jest podzielona praca dzięki czemu dokładnie wiem za co odpowiadam i mogę się skupić na swojej pracy.

Emi

Pracuję tutaj, nie tak długo bo dopiero szósty miesiąc, jednak nie narzekam na warunki i wymagania jakie stawiają. Nie ma na razie zbyt wielu stresowych sytuacji :)

Jokson

Racja, tutaj nie mogę zaprzeczyć, że pracownicy coraz lepiej się zgrywają, a kierownictwo docenia nasze zaangażowanie.

Martin

@Hanna Zawsze mogę liczyć na szczerą rozmowę z szefostwem, a do tego potrafią obiektywnie oceniać wykonaną pracę i starają się to wynagradzać i też pomagać jeśli coś idzie nie tak.

Hanna

@Martin, widać, że Honda Plaza zapewnia Ci komfort w wykonywaniu obowiązków. Rozumiem, że możesz korzystać z doświadczenia i wsparcia swojego kierownictwa. Czy otrzymujesz od niego feedbacki dotyczące Twojej pracy w tym miejscu? W jaki sposób Honda Plaza docenia swoich pracowników?

Zostaw opinię o Honda Plaza - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Honda Plaza