Honda Plaza

Honda Plaza
4 54

Opinie o Honda Plaza

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Toczyk

Jest naprawdę ok, praca gwarantuje stabilne zatrudnienie. Do tego zespół dobrze ze sobą współgra i nie ma problemów z wypłacaniem wynagrodzenia, czy dodatkowymi profitami.

Ropik

Jest ok, pracuje w HondaPlaza od kilku miesięcy i nie zauważam zmian na gorsze a wręcz przeciwnie. Moja praca to nie tylko obowiązki, ale też pasja do japońskiej motoryzacji którą uwielbiam.

Outek

Płace nadal są odpowiednio dobrane do wykonywanej pracy. Kontakt z kierownictwem pomimo zmian został niezaburzony i wszyscy pracują tak jak wcześniej. Dla mnie niezmiennie salon pozostaje dobrym miejscem do pracy.

Loczik

Zgadza się na ten moment nie zauważyłem żadnych zmian jako zwykły pracownik na serwisie. Mam nadzieję, że tak zostanie i będzie to szło tylko ku lepszemu.

wuuer

Minął miesiąc, na razie jest tak jak było. A ja uważam, że czy się pracuje dla Polaka czy Japończyka to wszystko jedno. Wyniki mamy teraz jedne z lepszych z tego co mówią „na górze”. Przez ostatnie lata nie były poczynione żadne inwestycje o to mam trochę pretensję do Japończyków. Teraz ponoć jest zgoda na nowy standard salonu, ale to chyba nie zasługa nowego właściciela tylko trzeba to wykonać dla Honda Polska, aby spełniać ich nowy standard. Jak będzie wydawalnia i powiększą serwis powiem, że ta zmiana będzie na lepsze. Oby kasa na koncie się zgadzała. Umów nie zmieniają to dobrze. Czas pokaże.

Hanna

@Korko, z Twojej opinii wynika, że Honda Plaza jako pracodawca, jak do tej pory najlepiej spełnił Twoje oczekiwania. Jesteś zadowolony z atmosfery i wynagrodzenia. Co możesz natomiast powiedzieć o ewentualnym systemie premiowym i możliwościach awansowania wewnątrz struktur tej firmy?

Korko

Na ten moment nie mam co narzekać, bo pracowałem już u kilku dealerów samochodowych i tutaj panuje zdecydowanie najlepsza atmosfera oraz są rozsądne płace.

KaizenBoks

To kierownictwo mamilo ludzi i dziś palza została sprzedana. Zarządzanie przez panią z księgowości i inna osobę fajnie się skończyło. Japończyk skończył swoją misje która byla sprzedaż salonów . Wszyscy czujemy sie oszukani . pompowany balonik strzelił .

Plażowicz
@R2D2 07.04.2018 09:12

Dobre ????

Hanna

@Serik, atmosfera w miejscu pracy jest ważna, rozumiem, że ta w Honda Plaza Ci odpowiada, tak jak warunki zatrudnienia. Czy możesz je krótko na tym forum opisać? Będą ważnym źródłem informacji dla zainteresowanych pracą w tej firmie.

Serik

Dobre warunki, przystępne godziny pracy i ogólnie dość luźna atmosfera w ekipie :)

Morok

Przeszedłem z innego salonu do HondaPlaza i nie żałuję, bo zapewnili mi dużo lepsze warunki (nie tylko płacę ale również dodatkowe profity zdrowotne) i też dobrze jest podzielona praca dzięki czemu dokładnie wiem za co odpowiadam i mogę się skupić na swojej pracy.

Emi

Pracuję tutaj, nie tak długo bo dopiero szósty miesiąc, jednak nie narzekam na warunki i wymagania jakie stawiają. Nie ma na razie zbyt wielu stresowych sytuacji :)

Jokson

Racja, tutaj nie mogę zaprzeczyć, że pracownicy coraz lepiej się zgrywają, a kierownictwo docenia nasze zaangażowanie.

Martin

@Hanna Zawsze mogę liczyć na szczerą rozmowę z szefostwem, a do tego potrafią obiektywnie oceniać wykonaną pracę i starają się to wynagradzać i też pomagać jeśli coś idzie nie tak.

Hanna

@Martin, widać, że Honda Plaza zapewnia Ci komfort w wykonywaniu obowiązków. Rozumiem, że możesz korzystać z doświadczenia i wsparcia swojego kierownictwa. Czy otrzymujesz od niego feedbacki dotyczące Twojej pracy w tym miejscu? W jaki sposób Honda Plaza docenia swoich pracowników?

Martin

Firma rozwija się i idzie to w dobrym kierunku. Od zawsze chciałem pracować w większym zespole, żeby móc tworzyć coś dużego i na ten moment HondaPlaza jest dla mnie odpowiednim miejscem. Fajna atmosfera również jeżeli chodzi o kierownictwo to stosunki są jak najbardziej ok ;)

Milon

Honda Plaza to dobra firma i odpowiednie miejsce do pracy, gdzie można nabrać doświadczenia w dużym przedsiębiorstwie. Jak w każdej pracy raz jest lepiej, a raz zdarza się trochę więcej rzeczy do zrobienia. Mam dużo lepszą pensję niż we wcześniejszej firmie, a do tego można się z czasem przyzwyczaić do takiej pracy, szczególnie gdy zgra się już z całą ekipą.

Jarsek

Jeżeli ktoś interesuje się motoryzacją to praca w salonie HondaPlaza może być również przyjemnością. Warunki są przystępne, do tego pakiety zdrowotne i praca w spoko atmosferze. Nie jestem jeszcze długo bo dopiero od 6 miesięcy, jednak jest dobrze. Wydaje mi się również, że nie muszę obawiać się o stanowisko :)

Milanka

Jak najbardziej, pracodawca też dowiaduje się przy tego typu zadaniach czego może od nas oczekiwać i czy damy sobie z tym radę np. przy ewentualnym awansie. Jest to typ firmy w której rozwój umiejętności poprzez dodatkowe szkolenia i zadania pozwala stale się rozwijać. Tak jak wspomnieli inni, są dodatkowe pakiety sportowe i medyczne. Jeżeli będziesz miała jeszcze jakieś pytania to pisz :)

Hanna

@Milanka wyzwania, o których piszesz pozwalają pracodawcy poznać możliwości swoich pracowników? Jak z perspektywy czasu je oceniasz? Czy Honda Plaza dba o rozwój swoich pracowników? Pracownicy mogą liczyć na benefity?

Milanka

Pracuję w HondaPlaza od roku, jednak moim zdaniem nie jest wcale tak źle. Są od czasu do czasu wyzwania, jednak też odpowiednio za nie wynagradzają. Zostałam przyjęta mile przez innych współpracowników i tak jest do dziś, ogólnie na ten moment nie myślę nad zmianą miejsca pracy :)

Niklok

Nowe osoby, które aplikują do firmy chciałyby dowiedzie się informacji których nie uzyskają od ewentualnego pracodawcy. Myślę, że o to chodzi ludziom. Pracuje tu dość długo i powiem, że Honda Plaza to spoko firma, ale dla ludzi chcących pracować dobrze.

brajan

cos wiecej ale o czym? najlepiej do hondy zadzwonic, kto moze wiedziec wiecej od firmy, która aplikuje? :)

Dariusz

Mam zamiar aplikować i chciałbym dowiedzieć się coś więcej niż jest na ich stronie. Może mi ktoś podpowie?

Nordecki

jeżeli chodzi o pracę mechanika to jak najbardziej warto. Dobre płace z pakietami zdrowotnymi i jak będzie dobrze CI szło to możesz złapać fajne premie. W HondaPlaza pracuje ponad 80 osób i atmosfera jest bardzo przyjazna. Co również jest fajną opcją, to że masz tutaj kontakt z porządnymi autami o nowoczesnych rozwiązaniach japońskiej motoyrzacji, dzieki temu możesz odpowiednio się rozwijać.

Mamba

Honda Plaza to świetny pracodawca i oby więcej takich było.

szary

jak ktos jest niezadowolony to najlepiej jesli wyjasnia sprawy wewnetrznie,w firmie, lub... zmienia prace, jesli widzi, ze nic sie nie da nic zmienic hmmm

Nikifor

Czy mógłby ktoś znaleźć troszkę czasu i wklepać kilka informacji o firmie?

emmmmm

Jeżeli chodzi o pracę mechanika to jak najbardziej warto. Dobre płace z pakietami zdrowotnymi i jak będzie dobrze CI szło to możesz złapać fajne premie. W HondaPlaza pracuje ponad 80 osób i atmosfera jest bardzo przyjazna. Co również jest fajną opcją, to że masz tutaj kontakt z porządnymi autami o nowoczesnych rozwiązaniach japońskiej motoyrzacji, dzieki temu możesz odpowiednio się rozwijać

Nikifor

Czy mógłby ktoś znaleźć troszkę czasu i wklepać kilka informacji o firmie? Mam zamiar aplikować i chciałbym dowiedzieć się coś więcej niż jest na ich stronie

Zostaw opinię o Honda Plaza - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Honda Plaza