Honda Plaza

3.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Honda Plaza

Gabriela Nowy wpis
Inne

Widziałam wpisy że ludzie pracowali tu po kilka lat i nie mieli żadnych podwyżek. Jak jest teraz czy jest tak że można liczyć na jakieś podwyżki co jakiś czas? W sumie to ja też nie wiem po co tu tyle siedzieć jak wiaodmo że pensja nie urośnie.

Były pracownik Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie

Pracowałem duży kawałek czasu w tej firmie. Jest to potocznie mówiąc (usunięte przez administratora)kryjący się za dumną nazwą honda. Kiepskie pensje, (usunięte przez administratora) ludzie pracujący po 7-8 lat bez żadnych podwyżek, niezrealizowane obietnice o premiach, ciągłe cięcia kosztów i pomysły jak wypłacać mniej czy potrącać z pensji pracownikowi. Jakiś czas temu odeszlo dwóch kierownikow z działu części oraz salonu, a wraz z nimi masowo pouciekalo wiele osób, z różnych działów. Zero szkoleń, tu po przyjściu do pracy jesteś zdany na siebie. Panie w kadrach muszą korygować co drugą pensję bo coś się nie zgadza i trzeba pilnować. Towarzystwo jak to w branży motoryzacyjnej, trochę cwaniaków, trochę krętaczy, nigdy się nikomu nic nie chce, trudne tematy lepiej zostawić komuś innemu, trochę ludzi zabetonowanych w firmie i ciągle narzekających jak to było lepiej gdy właścicielami byli Japończycy. Dział części i serwis to praca typowo fizyczna, myślę że na niejednym magazynie płacą lepiej. Jak tam wychodziło (usunięte przez administratora)to był naprawde 'dobry miesiąc'. Premia była przyznawana na cały dział i dzielona na pracowników, jeśli byłeś na L4 choć jeden dzień to się z nią żegnałeś. I myślicie że premia tej osoby była dzielona na resztę pracowników którzy odwalali robotę za niego? Nie, zostawała w kieszeni u kierownika.. i gorsze rzeczy się tam dzialy. Jeśli rozważacie pracę tutaj to zdecydowanie odradzam, ja żałuję zmarnowanego czasu tutaj, zmieniłem firmę i mam dużo lepsze warunki, pensje i kierownictwo traktuje mnie z szacunkiem.

Także były Nowy wpis
Były pracownik
@Były pracownik

Zgadzam się w 100% Naście lat w HP i lepiej bym tego nie ujął. A żeby pracować w serwisie/dziale części i mieć nad sobą kierownika W. trzeba być fanem obietnic bez pokrycia. Średnia pensja to (usunięte przez administratora)więc jak na realia takiego dużego miasta… mechanicy więcej, ale też trzeba się ostro uwijać z praca, żeby wyrobić założone roboczogodziny, co ma duży wpływ na jakość wykonanej pracy.

Irena Nowy wpis
Inne

cześć, napiszecie coś ciekawego o pracy jako doradca serwisowy tutaj? widziałam ogłoszenie na stronie i zastanawiam się jak tu aktualnie z sytuacją jest. wynagrodzenie powiązane z wynikami... To ile średnio dziś ludziom wychodzi, wiecie?

Karlik
Pracownik

Ja pracuje w Hondzie 10 lat i naprawdę życzę sobie kolejnych co najmniej 10

Artur
Inne
@Karlik

Fajnie przeczytać coś pozytywnego :D Co najbardziej ci się tu podoba? Dobra atmosfera, pensja? Wszystko na raz? :D

K
Pracownik
@Artur

Wszystko kolego jest ok :)

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Honda Plaza? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
robol

każdy pisze,że zarobki są dobre... A ja się pytam : co to znaczy dobre zarobki? dla jednego będzie to 1000 zł a dla drugiego 10000 zł. Napiszcie konkretnie, oczywiście anonimowo, ile zarobi zwykły robol w Honda Plaza.

Pracownik
Pracownik
@robol

3000 netto

min

Jeśli ktoś pracuje porządnie, wyrabia limity i też nie ma zażaleń w kontakcie z klientem to jak najbardziej jest to dobre miejsce do pracy i rozwoju kariery. Płacą dobrze z premiami, czuję się w HondaPlaza naprawdę dobrze.

Jakub
Inne
@min

Ciężko wyrobić limity? Premie związane są z twoją indywidualną sprzedażą, czy zależą od zaangażowania wszystkich pracowników?

Tom
Pracownik
@Jakub

Zależy który dział. Jeśli chodzi o plany sprzedażowe to 'góra' często ustala coś niemożliwego do zrealizowania, po to aby celowo nie dawać premii. nie jest to opinia tylko jednego pracownika.

Pytanie
 Pytanie

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Honda Plaza?

Bywalolepiej
Pracownik
@Pytanie

Tak. W zależności od stanowiskaz rozmowe prowadzisz z managerem konkretnego działu.

Pytanie
 Pytanie

Czy w firmie Honda Plaza są regularne szkolenia pracownicze?

aa
Pracownik
@Pytanie

Tam nie wiedzą co to szkolenia. Wszystkiego uczysz się na własnych błędach licząc że nie trafisz na wymagającego klienta.

Janek
Inne

Dobry pracodawca w tym sektorze to wielkie uznanie, polecam pracę.

Do Janek
Pracownik
@Janek

Śmiesznie się czyta, gdy prezes anonimowo wystawia opinię o swojej firmie. A teraz konkrety: minimalna krajowa, znikomy socjal, nierealne progi premiowe, brud w kuchni i toalecie, napięta atmosfera i brak zaufania pomiędzy pracownikami w tej firmie to STANDARD.

Pytanie
 Pytanie

Czy Honda Plaza oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

pracownik
@Pytanie

Zatrudnienie jest na podstawie umowy o pracę.

Rini

Mam pozytywne spostrzeżenia, ponieważ widać że podejście kierownictwa do pracownika zmienia się stale na lepsze, maja jasne warunki zatrudnienia i ich pilnują. Jest dobrze też pod względem samej atmosfery między pracownikami.

Midek

Jest dobrze i mam nadzieję, że niedługo też awansuję.

Jakub
Inne

Z Twojej opinii wynika, że pozytywnie oceniasz pracę w Honda Plaza i nie myślisz o zmianie pracy. Mógłbyś napisać jakiego rodzaju benefity są oferowane przez firmę? Ciekawi mnie też przebieg rozmowy kwalifikacyjnej.

Rezi

Firma rozwija się, zarobki też lepsze i pakiet dodatkowych korzyści. Dobrze podjęta decyzja ponad rok temu i jak na razie dobrze sobie radze i niczego innego nie szukam.

Nosi

W mojej opinii dobre miejsce do podjęcia pracy o stabilnym zatrudnieniu, odpowiedniej organizacji i dobrze współgrającym zespołem pracowników. Zarobki na plus i też dodatkowe profity.

Sylka

Jestem zadowolona :)

Zynek

Jest dobrze :) Jestem jednym z pracowników o najmniejszym stażu w HondaPlaza, ale przyjęli mnie bardzo dobrze i nie traktują z góry.

Unik

To zależy do zajmowanego stanowiska i działu w którym się pracuje. Pieniędzy nigdy nie jest zbyt mało i zawsze chce się więcej. Warto więc zwracać uwagę też na warunki pracy, atmosferę oraz wynagradzanie za dobre wyniki.

bartos

mozliwosci rozwoju są, praca dynamiczna i z fajnymi ludźmi. bardzo dobrze wspominam pracę w hondzie

Joss

Na razie jest bardzo dobrze, standardy względem pracowników się nie zmieniają. Firma dobrze się rozwija, zarobki też w porządku.

Zostaw merytoryczną opinię o Honda Plaza - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Honda Plaza?

    Zobacz opinie na temat firmy Honda Plaza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Honda Plaza?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Honda Plaza
Przejdź do nowych opinii