Opinie o Sun Farm Sp. z o.o. w Człekówka Dolna 21

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sun Farm Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Sun Farm Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sun Farm Sp. z o.o. w Człekówka Dolna 21

Widzę, że kierownictwo nieźle podkolorowało opinie o firmie - nagle same superlatywy poleciały. Pojawia nam się obraz cudownej firmy - jednakże fakty są zgoła odmienne. Jeżeli lubisz promować leki, których notorycznie nie ma w hurcie to jest to praca dla Ciebie. Jeżeli lubisz wprowadzać nowe produkty i je aktywnie promować w sytuacji gdy nie ma ich w hurcie - mimo zapewnień ze strony kierownictwa, że lek jest obecny w hurcie to nie czekaj zatrudnij się w firmie Sun Farm. Pamiętaj jednak, że firma oczekuje od Ciebie wyników.

W

Pomawianie na forum internetowym jest przestępstwem z art. 212 par. 2 kodeksu karnego. Osoba, „która za pomocą środków masowego komunikowania pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania, popełnia przestępstwo”. Pomawianie jest zagrożone karą grzywny, ograniczenia, albo pozbawienia wolności do 2 lat.

Robson

Jaka atmosfera w Warszawie (Łomianki).Aplikuje na stanowisko Operatora maszyn i chciałbym wiedzieć jaka atmosfera w firmie, jakie mniejwięcej zarobki, i jak długo czeka się na ewentualna odpowiedż (jeżeli wogle informują czy pozytywnie rozpatrzyli kandydaturę po rozmowie kwalifikacyjnej czy nie.

siedze w poczekalni

Nie ma w dzisiejszych czasach normalnych firm, w których łatwo zdobywa sie premie, maja duze budżety i świetne zarobki, nie wspomne o tej "wyjątkowej" atmosferze. Ktoś kilka wpisów nieźle podklorował, tylko po co? Spokojnie znajdziecie pracowników, mało to osób zdesperowanych szuka roboty? Jak ktoś siedzi w domu i szuka pracy to weźmie nawet tą za 2tys, wiec kierownictwo sunfarmu moze spać spokojnie. Swoją drogą w terenie, gdy spotyka się waszych przedstawicieli to nie szczędzą oni sobie słów.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sun Farm Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Zamość
Ipf Medical Sp. z o.o.
Fayi

Witam, czy mozecie napisac cos o pracy na produkcji, jakie warunki, jakie pensje, aplikowalam na operatora, jak dlugo trwa proces rekrutacji.DZIEKI z gory

on

Pracuję tu już kilka miesięcy i jestem zadowolony. Leki ciekawe, target lekarzy nieduży, założenia jasne, narzędzia w miarę wystarczające, budżet nawet duży. Firma młoda ale rozwijająca się. Na początku szedłem z myślą żeby się tylko zahaczyć, zdobyć doświadczenie i przenieść się gdzieś indziej. Jednak widzę że warto związać się z tą firmą na dobre. Mam poczucie stabilności i dokąd firma zmierza. Patrząc na to co się obecnie dzieje na rynku farmaceutycznym, widzę że Sun-Farm to dobry wybór, bo niewiele jest teraz firm które się rozwijają i wprowadzają nowe leki, a jeszcze mniej takich firm które powiększają zespół. Płacą przyzwoicie. Atmosfera całkiem fajna. Kierownicy są OK. Prezes to facet z dużym pojęciem biznesowym. Skład przedstawicieli świetny. Ogólnie ludzie na poziomie. Pracuję, robię swoje i mam wyniki, jest dobrze :)

Saper

Ja dopiero zacząłem prace w SunFarmie. Jest super zasuwałem w innej firmie fmcg wielkiej swiatowej korporacji - jezdziłem dwusosobym samochodem Yariską.... - dramat - rodzina nie wejdzie. Teraz dostalem pieknego Chervroletta Cruzea silnik 2.0 160 koni m . Pensja wyższa. A premie możliwe już od pierwszego cyklu i to czterogkrotnie wyższe niż w poprzedniej firmie. POTĘGA!.

Nic dodać nic ująć, 100% racji :-) Domyślam się też kto napisał ten post, pozdrawiam!

długonoga blondynka

DO iii. Nie obrażaj mnie !!!!

kierownik

"iii" rozumiem Twoją frustrację z powodu wyrzucenia z firmy, ale przeginasz pałę. Są pewne granice przyzwoitości.

rita

Tak "Everest" 4000-4500 brutto.

kali

Gdzie informują sms-em? naprawdę dziwne

Everest

4000-4500 brutto rita ? Mnie dziwi fakt ze o rektutacji informują przez SMS- dziwna zasada, nigdy sie z nią nie spotkałem

rita

Jak dla mnie spoko firma. Pracowałam tam około rok czasu i mile wspominam. Odeszłam bo inna firma zaproponowała mi więcej kasy. Natomiast Sun-Farm nie płaci za dużo, tylko 4000-4500 na start. Najlepsi mogą dostać podwyżki, ale trzeba solidnie popracować. Ogólnie nie jest to firma dla obiboków. Jeśli lubisz pracę PM lub PF , będziesz miał wyniki, to będziesz zadowolony, bo firma to doceni i premie są nawet wysokie. Jeśli chcesz się obijać, to niestety długo nie popracujesz. To firma rozwijająca się , więc sprzedaże na danym terenie nie są duże, więc jeśli odpuścisz robotę od razu widać spadki. Jak dla mnie jest to firma dla ludzi z niewielkim doświadczeniem lub bez doświadczenia, ale z zapałem do pracy i chęcią odniesienia sukcesu. Leki mają fajne, więc nieźle się pracuje. No i fakt pracy ze specjalistami też na plus. Nie trzeba ganiać do lek. pierwszego kontaktu.

Bastek

Hej ludziska a jak pracuje sie w sun farmie na ginekologii region bytomia/ Częstochowy ? Prosze o rzetelne info mam jutro rozmowę z gory dziękuje ! Jak zarobki? Socjal?budzet?

Początkowo nie zrażałem się przeczytanymi opiniami na forum i podjąłem współpracę - mogę powiedzieć tylko jedno - POMYŁKA!!! Odradzam każdemu szanującemu się przedstawicielowi z doświadczeniem. Jest to firma dla ludzi bez doświadczenia, którzy zacisną zęby, przełkną wszelkie debilizmy, zdobędą doświadczenie i odejdą do normalnej firmy.

luna

To i ja dodam parę słów od siebie: miałam rozmowę latem z regionalnym- wszystko jak najbardziej w porządku. Zostałam zaproszona na II etap do W-wy (ŁOMIANKI). Rozmowa z dyr, właścicielem firmy i jakimś oszołomem z marketingu. Szczerze mowiąc ten koleś z marketingu miał najwięcej głupkowatych pytań, jakby rozmawiał z kims kto nie zna specyfiki tej pracy. Zarozumiały i mało przyjemny. Typ cwaniaczka... Dyr- ubrany w stare dżinsy i kraciastą koszulę jak do koszenia trawy.... Po tym etapie miałam dostać tel od regionalnego zarówno z odp na tak jak i na nie. Otóż koleś olał temat. Zero odzewu, zero. Zatem Panie Pawle, Piotrze czy jakoś tak- zero profesjonalizmu.

repas
@luna

Oj bidulo - nie dostaniesz ty roboty sprawdzając czy rekrutujący maja czyste majtki - to Ty masz być najlepszy i nie (usunięte przez administratora) e ktoś kazał Ci pracować od 7 do 19 .00 bo w Polsce nie pozwala na to prawo pracy..

filemon

Witam serdecznie, Czy ta firma warta jest uwagi, czasu i zainteresowania? Zaprosili mnie na rozmowę, ponieważ szukają do ginekologii na Warszawę i okolice. Ile wizyt dziennie lekarski? apteki też dochodzą z aktywną sprzedażą? jak kierownik? atmosfera, ludzie itp? Osoba z którą rozmawiałem telefonicznie powiedziała, że dwóm poprzednim osobom na tym terenie nie chciało się pracować i zostały zwolnione. Zastanawiam się czy z ludźmi jest coś nie tak, czy firma kiepska?

iii

Jesli jestes dlugo noga blondynka i masz ochote byc macana przez koksa kierownika to dasz rade.

początkujący

Mam pytanie czy na pierwszy etap rozmowy zapraszają od razu do siedziby firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Sun Farm Sp. z o.o. - Człekówka

• Jak się pracuje w Sun Farm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sun Farm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Sun Farm Sp. z o.o.