Polfa Warszawa S.A.

Opinie o Polfa Warszawa S.A.

Dddd

Witam. Jak wyglądają zarobki w polfie na stanowisku kontroli jakości ?

Fatima

Fima do polecenia samobójcom.

Elka

Hej. Jak wygląda praca w Polfie? Zatrudnienie stabilne ? Pracodawca trzyma sie dotrzymanego słowa ?np wysokości wynagrodzenia?jak atmosfera? I ostatnie....dlaczego potrzebują ludzi do Ampulkarnii? Tak po prostu czy cos tam jest nie tak? Z góry dzieki za info.

sundow

Witam, mam rozmowę do działu kropli. Czy ktoś mógłby napisac cos o tym stanowisku (operator produkcji), wynagrodzeniu i ogólnej atmosferze (między pracownikami, jk i z kadrą kierowniczą) W rozmowie padła również nazwa stanowiska operator techniczny. Czym rózni sie jedno od drugiego?

ftu

ale to tutaj czy gdzie indziej dostał te 4200 brutto - bo dosc niejasno napisałeś to? a swoją drogą kwota spoko

GABI

Ostatnio pojawiła się oferta pracy w Dziale Ampułkarni. Czy ktoś może coś opowiedzieć o tym dziale? Zarobki, możliwość awansu, rozwoju? Z góry dzękuję

jamar

Spójrzcie na mapę... Jak to blisko centrum a nowy właściciel para się też developerką więc wnioski nasuwają się same.

Tara

Nie długo Polfy nie będzie. W całości jest własnością Polpharmay p. Staraka. To było prywatyzacja jak wiele w Polsce. Ludzie na bruk i tyle.

Tara

Aha, nie ma już Polfy tylko jest Polfarma. Z Polfy została tylko nazwa!!! To dzięki rządom w Polsce..Zakłady się sprzedaje, aby nowy właściciel mógł zwalniać ludzi. To jest polityka ostatnich 25 lat...

Tara

Polfa Warszawa to aktualnie firma z nieludzka twarzą...nie radzę się zatrudniać!

Agi

Czy ktoś może wie cokolwiek w kwestii zarobków w polfie?

Big bos

Oczywiscie ,ze masz racje jesli chodzi o sloiki ale to widac .Jezeli chodzi o posrednika to jezeli dobrze pisze to Trank walder czy jakos tak .Opinia jest bardzo aktualna bardzo.

big bos

Ha to juz inna firma wilki daja znac o sobie i zagryzaja innych.Najlepsze jest to ,ze kadra dyrektorska to sloiki ,zee uuuu widac i czuc .Wielki szacun dla ludzi bezposrednio pracujacych na produkcji.Niema co sie przejmowac ta praca wazniejsze sa rodzina znajomi bo to oni wa pomoga a w POLFIE NOGA DUPA BRAMA. Z tego co wiem to sa przyjecia do firmy ,niestety przez posrednika . KUUUUUR...A co za kraj POjeb...y

były pracownik

Od września 2012 to już Polfarma chyba ? Czytam wasze wypowiedzi i widzę że chyba nie pracowaliście nigdzie indziej skoro narzekacie na starą Polfę. Może i nie było tam kokosów ale jak ktoś miał głowę to nie miał źle. Poza tym żadnej presji. Nawet jak nie miałeś przez jakiś czas wyników to miałeś spokuj, chyba że twoim szefem był Pan z Poznania, Częstochowy lub Rzeszowa. Wyjątkowe(usunięte przez administratora) może nie jest geniuszem ale jak połaskotałeś jej ego to miałeś jak w jajku. Przede wszystkim fajni ludzie (PM,PA i inni) których będzie mi brakowało. Teraz to już Polfarma. Siedzi tam Pan (usunięte przez administratora) i ma wszystkich za śmieci.

maniek

Wystarczy poznać Panią (usunięte przez administratora) i zrozumiecie dramat tej Firmy

Omijajmy tą firmę szerokim łukiem, tak samo jak i jej produkty (rażąco nie spełniają norm). Kadra kierownicza, poczynając od średniego a kończąc na szczeblu wyższym, to wyjątkowy zbiór prymitywnych i nieprofesjonalnych osób. Wszelakie negatywy (usunięte przez administratora) są na porządku dziennym, związki zawodowe nie kiwną palcem by bronić pracownika. Brak systemu motywacji i awansu. Wnioski o udoskonalenie produkcji i podwyższenie jakości wyrobów leżą latami, i są ostatecznie wyrzucane są do kosza. Znając fatalną jakość produkowanych tam generyków można się zastanawiać dlaczego to jeszcze nie upadło (z drugiej strony nie dziwi, że nikt nie chce tego kupić)? Dlaczego Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych toleruje tak zanieczyszczone leki?

Witam! Zgadzam się z opinia poprzednika. Najbardziej daje się we znaki nieograniczona wolność szczebla kierowniczego. Im bardziej prymitywna osobowość tym gorzej traktuje podwładnego. Zarząd realizuje swoje cele i ma stosunki interpersonalne w tzw. nosie. Decyzje kierownicze nie są weryfikowane przez szczebel dyrekcyjny. Związki zawodowe nie reagują, boją się wychylić. Skostniałe struktury, zła organizacja. Brak systemu motywacyjnego. (usunięte przez administratora). Plotkarstwo dotyczące również wynagrodzeń. Jedynym pozytywem jest wypłata wynagrodzeń bez opóźnień.

Zostaw opinię o Polfa Warszawa S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polfa Warszawa S.A.