Opinie o Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat firmie Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A., a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A. w Warszawa

Terner Jarząbek

Polfa Warszawa to dobra firma z wyrobioną marką. Praca w tej firmie sprawia ogromną radość i spełnienie zawodowych marzeń. Można zdobyć masę doświadczenia, serdeczność współpracowników oraz uzupełnić stan na koncie. Tak, Polfa Warszawa nie oszczędza na pracownikach. Premie motywacyjne, podwyżki, benefity... to normalna sprawa. Polecam wszystkim młodym, w średnim wieku oraz starszym, aplikowanie do tej firmy. Szczerze polecam, idźcie i pracujcie, zarabiajcie, miejcie satysfakcję z pełnionej misji, produkując leki ratujące ludziom życie.

Jak jest z awansem w Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A.?

Jak jest z awansem w Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A.?

pietruszka
@Pytanie

Zależy który dział. Produkcja - nie daj Bóg żebyś miał ambicje, mózg na miejscu i był uczciwy - po czasie na pewno podpadniesz w czymś starej gwardii (co ciekawe, wśród niej są też trzydziestoparolatkowie, co mnie na wejściu zszokowało) i zaczną się kłody. Jako świeżak słyszałam o takich akcjach od dnia pierwszego ale nie wierzyłam w nie - uważałam że osoby które się ze mną informacją dzieliły są zgorzkniałe życiowo, nieprzyszłościowe, niechętne do rozwoju i współpracy i zazdroszczą innym wypracowywania sukcesu. Wszystko się zmieniło po tym jak sama zaczęłam obrywać. Prawdopodobnie przestałam pasować jednej liderce tuż po tym jak zaczęłam się kolegować z jednym z jej minionków, so to speak (teraz se pomyślcie jak to wygląda ;)). A pozbywają się Ciebie w tak obleśny sposób, że szkoda gadać. A to tu ploteczka, a to tu podchodzą do Ciebie i się pytają co się dzieje że przestałeś zapitalać (trzyzmianówka w Polfie wyciska jak mało co, po rotacji nocno-popołudniowej w poniedziałek do domu wracasz na wewnętrznym GPSie chyba ;P), zaczynają się spotkania ustalające co się z Tobą dzieje, sugestie że być może do niczego się nie nadajesz, kolejne plotki dochodzące do Ciebie, nagle zaczynają Cię przerzucać ze zmiany na zmianę (i potrafią z dnia na dzień...), potem nagle Cię zaciągają na bok i dowiadujesz się o 425 przypadkach Twojego (usunięte przez administratora) up'u (które się po czasie wyjaśniają i się okazuje że to nie Twoje dzieło... no ale niesmak w zespole pozostał) i że nikt nie chce z Tobą pracować. W innych działach może aż tak źle nie jest, ale nie mogę się niestety wypowiedzieć na podstawie doświadczenia ale takiego nie posiadam. Na pewno wiem że laboranci są niedopłacani. Naprawdę, szukaj proszę innej firmy.

pietruszka
@Pytanie

Także poza gwardią na awans z produkcji nie licz. Plus tam mają raczej "stacjonarne" stanowiska - w górę może się nie wespniesz, ale jak już się dostałeś, możesz w zasadzie (albo mogłeś... ) liczyć na te pół roku spokoju o ile niczego nie psujesz celowo. Słyszałam że na pomiarach mają się całkiem spoko, jak na Polfę.

Balcerzak
Kandydat
@pietruszka

Czytam to, ponieważ miałem isć do Polfy na produkcję ale musiałem zrezygnować z innych przyczyn, teraz pracuję w Wedlu - i dokładnie to samo, tylko w jeszcze gorszym wydaniu. Trochę załuje ze nie moglłem póść do Polfy, z Wedla myślę zrezygnowac pomimo pandemii, ponieważ nie da się tam dosłownie wytrzymać. Czy są u was aktualnie jakieś przyjęcia na produkcję ?

PTEDATOR Nowy wpis
@pietruszka

Nic się nie zmieniło na produkcji robiłem jako mechanik potem WSO ochrona. Więc miałem przez 20 lat możliwość wnikania w działy Polfy Warszawa S.A i po latach stwierdzam wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ???? przeżyłem Stan Wojenny wprowadzony przez Jaruzelskiego przeżyłem ZSW MON ZSRR. A ile wódki i piwa wypiło się na produkcji, warsztacie mechanicznym i samochodowym dyżurze ochrony ???????????????????????? Przez 200 lat całe pokolenia magistrów zwyklych ludzie pracy tworzyli dobro Polfy Warszawa S.A. Więc jak ktoś nie widzi się tam to szuka szczęścia i przygód w innej fabryce, których już nie ma POlitycy sprzedali. Też przeżyłem (usunięte przez administratora) i ściganie przed prywatyzacją tyle, że my musielibyśmy walcząc o przetrwanie i się ewakuować! ???? Teraz to już jest nowy właściciel i walka nie powinno być tylko normalna praca. Trzymajcie się i bądźcie sprytni oraz wytrwali. ????

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Czy jest możliwość pracy w Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A. na część etatu?

mixx Nowy wpis
Kandydat

Pracował ktoś w Polfie Warszawa przy ulicy Karolkowej na stanowisku Operatora Produkcji w Dziale Ampułkarni i mógłby się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Pytanie Nowy wpis

Wiecie, czy Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy w Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A. występują paczki/bony świąteczne?

tak

Terner Jarząbek

Ochódzki
@Terner Jarząbek

Panie Jarząbek, takich głupot to nie słyszałem jak żyję. W Polfie może tak i było, kiedyś. Teraz polpharma obsadziła burakami wszystkie etaty kierownicze i koordynatorskie i chamy żądzą na salonach.

nick
@Ochódzki

potwierdzam, kierownictwo do wymiany, mało kompetentne, jak jest problem to nie potrafią podjąć decyzji, boja się. W wyniku ostatnich dni, kierownicy zafundowali sobie prace z domu, a reszta załogi do pracy w chaosie organizacyjnym.

Witold
@nick

Jak sam wiesz praca zdalna nie może być wykonywana na każdym stanowisku. Napisz na jakim poziomie jest obecnie wynagrodzenie i czy obowiązuje w firmie system premiowy? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Anonim
@Witold

Pracuje w Polfie od dłuższego czasu. Co prawda sytuacja w czasie pandemii dużo się zmieniła w firmie ale takie rzeczy jak premia nadal są i to całkiem niezle. A Zarobki są dosyć dobre można powiedzieć, że w żadnej konkurencyjnej firmie nie dostaniesz takiego wynagrodzenia jak w Polfie. Pozdrawiam

Rezyser Barewicz
@Terner Jarząbek

Trener Jarząbek. I wszystko jasne :)

Obserwator

Bardzo porządną firma .

Irena

Witam ! Niezbędny jest mi lek Acenocumarol którego nigdzie w aptekach nie ma, proszę mi powiedzieć kiedy będzie w aptekach.Jestem rozłączona i bezradna ! Co będzie dalej , ratujcie mnie i innych .

Feliks

@Mati Dobra firma do tego dobry pracodawca , takie opinie można znaleźć i usłyszeć o firmie!!

Mati

Czesc Mam rozmowę kwalifikacyjną na pracownika produkcji . Jaka panuje atmosfera w zakładzie i jakie są warunki pracy ? Na jakie pieniądze moge liczyć ?

Witold

Na stronie Polfy widziałem że organizowane są staże i praktyki https://www.polfawarszawa.pl/kariera/praktyki-i-staze/ Był już ktoś zatrudniony w firmie? Czy po zakończeniu stażu przyjmują do pracy?

Kolejny uciekinier

Kiedy się skończą pseudo rządy niekompetentnego (usunięte przez administratora) Ilu ludzi musi jeszcze odejść by ktoś to zauważył.

Dawid

Skąd takie informacje, że teren idzie pod budowy i nie wiadomo co dalej?

Ten sam OT
@Dawid

To nie jest zadna tajemnica z pigulki np. gazeta solidarnosciowa , od ludzi , samemu naocznie metro obok , wkolo apartamentowce, fabryka w centrum Warszawy ? w tych czasach .. . A co dalej wiadomo > maszyny zostana rozwiezione do innych fabryk polpharmy w PL , czesc ludzi w okresie 5 lat moze przeniesie sie do Duchnic . ( akademia ukonczona - haha ciekawe czy wystartowala , dojazd , sens oplacalnosci pracy - placa i czas dojazdu ,praca 4 brygady, no i kwalifikacja przelozonych tych wyzszego szczebla P cut itd . HR . Ja osobiscie sie ciesze , ze juz tam nie pracuje i dziwie sie sobie ze tak dlugo to trwalo.

OT PA 0392

Byly operator techniczny 5 p. rozlew . Pensja 4 brutto , karta multisport , obowiazkowa opieka luxmed pakiet minimum . A co do pracy prosta powtarzalna praca w halasie , stresie z krzyczacymi na Ciebie tez babami wkolo . Huk czy to w maszynie rozlewajacej i na zewnatrz ( malpia robota stanowiska myjka , odbior ) . Jesli nie ma produkcji , gdyz jest zmiana asortymentu no to czeka Cie mop plus rozbiorka maszyny i mycie jej w srodku plus odkurzanie. Jesli nie to zeslanei na inne pietro pakownia . Kamery podczas produkcji monitoruja Twoje zachowanie i postepowanie z procedurami . Nikt na nocnej zmianie tego nei oglada na zywo , tylko odtwarza dnia nastepnego na podlgadzie ruchu popijajac kawke . Co dalej .. wkolko jakies nowe korporoacyjne porcedury , ktore maja wycisnac ze starych gratow jak najwiecej co jest niemozliwe. Aha pod przymusem wiele sobot obowiazkowych . Solidarnosc nie walczy , choc mowi ze walczy o te soboty . Osobiscie wytrzymalem tam 1,5 roku i zwolnilem sie sam . Dlugo i tak to nie bedzie stalo bo ziemia jest pod deweloperke .

anonymouse

Post napisany w poniedziałek o 11 w pracy. Po imieniu można poznać że dział nierobów i leni...

anonymous

Odpowiadając na powyższe. 1. Rozmowy kwalifikacyjne są złe ponieważ managerowie są niekompetentni. Rozmowy są o dzieciństwie, harcerstwie a nie stricte techniczne. 2. Co do samobójstw .... jest po prostu chamstwo i brak kompetencji które dołuje pracowników. 3. Zarobki. Generalnie można przyjąć że w firmie zarabia się ok 4 - 5 tyś brutto jako szary pracownik czy to produkcja czy laboratoria czy służby techniczne. Specjaliści zarabiają do ok 6,5 tyś brutto. 4. "Pracodawca trzyma sie dotrzymanego słowa" Jeden z managerów ma przezwisko "czorny kłamczuch" jak myślisz dlaczego ? 5. Operator techniczny ustawia maszyny do produkcji. Z tym działem są wieczne braki. 6. Zatrudnień przez pośredników już nie ma. To jedyny jakiś tam sukces związków. Generalnie dobra firma jak jesteś studentem zaocznym. Są działy gdzie się nie przerobisz. Ale też więcej niż 3,5 tyś na renkę nie weźmiesz. Stołki tak jak ktoś napisał raczej po znajomościach.

gawial
@anonymous

Operator techniczny nie tylko ustawia maszyny do produkcji (po starogardzku nazywa się to przezbrojenie). Poza tym pracuje na linii pakującej jak każdy inny operator , a jak na innej linii jest awaria to idzie tam z interwencją. W tym czasie lider z tamtej linii musi przysłać kogoś na zastępstwo.

sekretarz
@anonymous

Jakich samobójstw?! Nie było żadnych samobójstw. Ktoś tutaj napisał ze Polfa to firma do polecenia samobójcom a to znaczy zupełnie co innego. I tak rozchodzą się nieprawdziwe informacje.

robin hood
@anonymous

punkt 1 i 4 dotyczą jednej osoby. przez tego managera sypią się zespoły. mam nadzieję że zarząd przejrzy na oczy i pozbędzie się oszołoma. koniec gry na ładne oczka oszuście!!!

Od jakiegoś czasu nie dzielicie się informacjami na temat pracy w Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A.. Jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

Jola

Chamstwo!!!! Ludzie straszni. Jeden drugiego by zagryzl za stołek. Związki zawodowe słabe. Słaby przewodniczący itd. Obłuda.

egzemita
@Jola

Tyle że to nieprawda. Przynajmniej w przypadku jednego ze związków.

anonymous
@egzemita

Zależy kto jak solidarnością żyje. Klita starszych ludzi w firmie wyraźna. Albo trzymasz z nimi albo jesteś przeciwko.

Co powiecie o zarobkach w Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A.? Czy w ostatnim czasie ich poziom uległ zmianie?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Polfa Warszawa S.A.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Zostaw merytoryczną opinię o Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A.