Polfa-Lublin S.A.

Lublin

Opinie o Polfa-Lublin S.A.

Daro

Firma dobra na start, ale zarobki kiepskie.

ola
@Daro tydzień temu
Firma dobra na start, ale zarobki kiepskie.

Chyba jak jest ktoś zdesperowany i bez perspektyw

Loczek

Ktoś wie jak wyglada praca w dziale logistyki? Jakie zarobki??

Ta firma to dno. Na produkcji wynagrodzenia na poziomie najniższej krajowej dla pracowników z 30 letnim stażem. Ostrzegam wszystkich ta firma to szkoda czasu.

400kilo????
@pracownik 20.09.2017, 17:21

No ja bym nie przesadzał. Znam przykłady, gdzie dosłownie od pucybuta można zostać wpływowym kierownikiem. Ale w takich dużych firmach gdzie jest szybka rotacja kadr, to standart????

Misuzu245

Potrzebuję opinii dotyczącej pracy w polfie na produkcji. Akurat teraz przyjmują m.in. uczniakow, studentów. Jakie są warunki pracy, atmosfera?

Czy podoba Ci się komfort pracy w firmie Polfa-Lublin S.A. ? Jak oceniasz atmosferę pracy oraz zespół pracowników? Pomóż innym poznać firmę i napisz swoją opinię.

Zostaw opinię o Polfa-Lublin S.A. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polfa-Lublin S.A.