Polfa-Lublin S.A.

Lublin

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 9 ocen.

Opinie o Polfa-Lublin S.A.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polfa-Lublin S.A.

Daro

Firma dobra na start, ale zarobki kiepskie.

ola
@Daro 10.10.2017 16:56

Chyba jak jest ktoś zdesperowany i bez perspektyw

Runi
@Daro 10.10.2017 16:56

Czy ktoś może porównać Polfę na wtryskarce do WM jako stażysta w dziale jakości? Jestem obecnie przed końcem umowy i nie wiem co wybrać. Jakie zarobki w Polfie po przedłużeniu umowy, a jakie po stażu w WM.

Loczek

Ktoś wie jak wyglada praca w dziale logistyki? Jakie zarobki??

pracownik

Ta firma to dno. Na produkcji wynagrodzenia na poziomie najniższej krajowej dla pracowników z 30 letnim stażem. Ostrzegam wszystkich ta firma to szkoda czasu.

400kilo????
@pracownik 20.09.2017 17:21

No ja bym nie przesadzał. Znam przykłady, gdzie dosłownie od pucybuta można zostać wpływowym kierownikiem. Ale w takich dużych firmach gdzie jest szybka rotacja kadr, to standart????

Misuzu245

Potrzebuję opinii dotyczącej pracy w polfie na produkcji. Akurat teraz przyjmują m.in. uczniakow, studentów. Jakie są warunki pracy, atmosfera?

admin

Czy podoba Ci się komfort pracy w firmie Polfa-Lublin S.A. ? Jak oceniasz atmosferę pracy oraz zespół pracowników? Pomóż innym poznać firmę i napisz swoją opinię.

Zostaw opinię o Polfa-Lublin S.A. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polfa-Lublin S.A.