Promax Pharma

Lublin

Opinie o Promax Pharma

Janusz
użytkownik zarejestrowany

A kiedy można liczyć na oferty pracy dla przedstawicieli handlowych?

kaśka
użytkownik zarejestrowany

ja również nie wiem dlaczego nie mogę otworzyc ich strony internetowej i to mnie martwi boi bojję się że firma może mieć jakieś kłopoty albo nawert może nie działać a nie chciałabym stracić jednak tam fajnego potencjalnego pracodawcy, a już dzisiaj chciałam wysłać do nich cv i list motywacyjny, chciałam spróbować

Marinek
użytkownik zarejestrowany

Ciężko nawet odpowiedzieć na to pytanie, bo przestała ich witryna działać. Jeżeli będą gdzieś umieszczać oferty pracy to na portalach zewnętrznych. Działanie w branży wymaga odpowiednich umiejętności, których wszyscy kandydaci mogą nie posiadać.. Sporo się mówi o tym, że branża jest dochodowa, ale czy to przenosi się również na pracowników?

henio

i jakby tak jeszcze odrobinę kultury więcej tu było..

seb

Promax to jedna wielka banda jeb... oszustów. Łącznie głupawym fanem Man Utd., któremu dziekuję za brak wypłaty wynagrodzenia. Zasrany oszust.

hehehe

ale nie należy zapominać że "pieniądze leża na ulicy wystarczy je zebrać" pozdrowienia dla promaxowego glupka ;]

Ha, Ha, Ha.

PROMAX W LBN OD 6 CZERWCA NIE ISTNIEJE!!!

jeden z...

NIE

ciekawski

a mnie ciekawi co sie teraz dzieje? ci dwaj co zostali dalej werbuja nowych doradcow?:P

Anonim

Dokładnie Promax Pharma to bankrut, który nikomu nie wypłaci ani grosza bez wyroku sądowego. Najwyższy czas doprowadzić do jego upadłości aby w dalszym ciągu nie oszukiwał ludzi naiwnych a chcących uczciwie pracować i dostawać kasę za włożoną pracę.

frajerek

Co tez nowego słychac u tych lubelskich ciotków ? Kogo znowu kroicie i gdzie ? Czy to prawda, że najlepsi z najlepszych robią dla deutsche i S czwórki ? [usunięte przez moderatora]

aaa

omijajcie z daleka promax w lublinie. brak słów. Szkoda czasu.

seb

Nowy II - 2010-04-23 11:25:50 a ja byłam dzisiaj na tej rozmowie przez grzeczność :) telefony dają, samochody ze dwa na warszawskich rejstracjach stoją :), moze nie jest tak żle jak tu piszą, mała firma ale nie widać zeby bankrutowali, jak zadzwonia do mnie to ja probuje, wsumie to nic do stracenia nie mam.... Pozdrawiam Hehe, idź! Własnie takich naiwniaków potrzebują, którzy popracują miesiąc za darmo :)

telefony ze smiesznym limitem, samochody sa kierownictwa i oni nimi jezdza, ale najwazniejszy jest cos innego - NIE MASZ PEWNOSCI WYPLATY ale jesli to Cie zadowala to prosze, rozsadnym ludziom odradzam

Nowy II

nowy

Czyli darować sobie

Promax Pharma jak juz .... pracowalem w tej firmie? pol roku teraz musze chodzic po sadach zeby mi wyplacili pieniadze, oczywiscie o prowizjach juz zapomnialem bo nie da sie odzyskac :/ ten twor jest bankrutem i radze omijac szerokim lukiem dla wlasnego dobra

To chyba jakas pomylka. Podobno na Gen. Struga jest jakis promax.

nowy

Witam Poczytałem wypowiedzi na forum i się trochę przeraziłem. W piątek umówiłem się na rozmowę i mam się stawić na Ul. Dragonów 3a. Czy to jest może nowy adres firmy, czy porostu zbieżność nazw. Chodzi o Mobilnego Doradcę Ds. Produktów Bankowych.

aaaaa

czy możecie podać adres do PH w Lublinie

gall anonim
użytkownik zarejestrowany

doszly mnie sluchy, ze inzynier zadeklarowal sie ze co miesiac bedzie robil 300tys i nie chce za to zadnej prowizji

pozdro

moim zdaniem to co ktos tu wypisuje to mało ma wspólnego z Lublinem (chyba że się mylę). W Lbn zawsze była inna atmosfera niż w całej Polsce i może komuś (Wawka W....kiego 1..b ) zależy na tym aby to wszystko zdyskredytować i zaszczuć ludzi na siebie. Dlatego pojawią się tu głupie wpisy i ktoś na garbie Lbnu chce zrobić krecią robotę. Nie wińmy sie że Promaxowi że nie wyszło bo to nie wina doradców,kierowników czy dyrektorów ta firma w momencie przejscia z millenniu tylko na projekt ge miała garba w postaci długu ok 1-2 baniek w plecy z racji innych projektów i te długi nas zjadły w styczniu gdy sprzedaż siadła i konto promaxu zaatakowały stare zmory:) pozdro dla starych promaxowców nie tych co byli tu miesiąc dwa czy trzy tylko dla tych ze starej szkoły

dosyc tego

Panowie i Panie, dajcie juz sobie spokoj z wzajemnym opluwaniem. Cala Polska niech to robi ale nie my w Lublinie. Mozna umierac za wiele idealow ale nie za klamliwego Silvio i Promax. Po co obrazcie sie na tym, watpliwego poziomu, forum. Co jak co ale Lublin zawsze byl przykladem dla innych i niech tak zostanie. Nie wyszlo Millennium nie wyszlo Promaxowi,nie wyszlo i nie wyjdzie wielu innym widocznie taka jest kolej i taki jest cykl tego biznesu. Nie rozumiem tylko po co ta cala sytuacja was sklucila. Macie cos do siebie to nie piszcie tutaj tylko zadzwoncie do siebie i wyjasnijcie niporozumienia. Nie karmcie publiki. Napijcie sie wodki i wytlumaczcie sobie wszystko. Firmy przemijaja a ludzie trwaja. Moze kiedys znow sie spotkamy jak nadejda lepsze czasy dla rynku finansowego. Spotkajmy sie wtedy w zgodzie, nie w gniewie. Pozdrawiam ......do zobaczenia

odczepcie sie od [usunięte przez moderatora] żeby ktoś was w połowie tak dobrze wspominał jak jego zawistnicy i niedouczeni szefowie bez klasy

Lila

CZy ktoś z pracowników byłych/ obecnych firmy Promax otrzymał regulamin, w którym jest mowa o prowizji?

lksalkas

[usunięte przez moderatora] w [usunięte przez moderatora] inzynierowi i calemu promaxowi.

gall anonim
użytkownik zarejestrowany

a tak wogule to lublin jeszcze istnieje?? pracowalem tam kiedys zajebista atmosfera byla ale niestety z tego co slyszalem to sie *&^(*&^%. Pozdrowienia dla Inzyniera

Z tego co mi się obiło o uszy to tak. Gdzieś na Węglinie czy Czubach.

Q

A Lublin ma jeszcze biuro czy juz nie?

X

POWODZENIA.....................................

lex

dzieki za pomoc w podjeciu wlasciwej decyzji. jutro dzwonie zeby podziekowac za niedoszla wspolprace. pracowalem i mialem stycznosc z innymi tego typu gownianymi firmami i nawet nie chce mi sie zaczynac kolejnej nedznej i bezowocnej wspolpracy.

luhltrr

chodzi o to ze nie zjadlem bo oszukujecie ludzi, dlaczego im nie mowicie na rozmowach ze nikt nie wie czy firma przetrwa a praca jest charytatywna?

a mnie to wisi.

Anonim! zajmij się sobą i nie bądź taki mądry bo jeszcze nie raz w życiu w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dostaniesz. CWANIAK, SAM NIE ZJE I KOMUŚ NIE DA!!!

jezeli chcesz pracowac w upadajacej firmie, ktora nie moze Ci zapewnic czegolwiek (o jakichs pieniadzach zapomnij) zaproponuja Ci pewnie umowe zlecenie na fatalnych warunkach tzn bez zadnych konkretnych informacji ile mozesz zarobic i kiedy ewentualnie mozesz cos dostac za zrobiony kredyt to jest to "firma" dla Ciebie :D

vbhk

A to sorry.

XYASDVCJN - 2010-03-16 22:01:59 Nie mogłaś zostać zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną w Lublinie. W Lublinie od jakiegoś czasu, do tej chwili nie było rekrutacji. Podejrzany ten Twój wpis. POZDRAWIAM, Pan Daniel do mnie dzwonił....

XYASDVCJN

Anka

Dostałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną do pracy w Promax Lublin. Napiszcie czy ta firma jest stabilna, bo z tego co wyczytałam to mam mieszane uczucia. Ale napiszcie prawdę a nie jakieś niesprawdzone historyjki. Z góry dziękuję za poradę.

koniec

To o czym piszesz to nic innego jak pomowienia i sny chorego, lub fakt, ale chyba tylko w gazecie FAKT. Dobranoc, idz spac, jutro kolejny dzien, oby lepszy dla wszystkich.

koniec koncow - 2010-03-14 22:48:14 owszem to jest fakt ale faktow jest DUUZO wiecej, kilka z nich bardzo ciekawych nie mysl sobie ze ktos je przemilczy albo o nich zapomnie bo ci tak WYGODNIE jest dobry wujcio, ludziom prace zalatwil i o groszka zadbał.. ja[usunięte przez moderatora]URWAŁ JEGO MAĆ ..tylko zapomniał ze działe za to dostał..filantrop[usunięte przez moderatora] i myslal ze nikt sie o tym nie dowie w dodatku Odstaw wódę bo ci się już język plącze....

koniec koncow

owszem to jest fakt ale faktow jest DUUZO wiecej, kilka z nich bardzo ciekawych nie mysl sobie ze ktos je przemilczy albo o nich zapomnie bo ci tak WYGODNIE jest dobry wujcio, ludziom prace zalatwil i o groszka zadbał.. ja [usunięte przez moderatora]URWAŁ JEGO MAĆ ..tylko zapomniał ze działe za to dostał..filantrop [usunięte przez moderatora] i myslal ze nikt sie o tym nie dowie w dodatku

KONIEC

PROMAXU w Lublinie już nie ma i to jest FAKT!!!!! Wszystko inne to domniemania, pomówienia i sny chorego, który nie może ścierpieć że jest chory.

pakiet wiekszosciowy 100 kola kapital zakladowy 55 kola pus a raczej minus 2,5 mln długu wez ty sie ekonomisto [usunięte przez moderatora]w glowe tylko nie za mocno bo ci echo ja rozerwie

siusz

ALucha i Reunuch też wzieli, tylko na razie siedzą cicho. Mówi się że oni pakiet większościowy na ochłapy opylą za 100 koła, ale Brasil i synalek też chcą działę . PROMOCJA PROMOCJA!!!!!!!

mała

ciekawe te kwoty... a kto to jest schmidt i slazak

siusz

okrety i okrety wszyscy wzieli kase sylwek 50 kola dyrektorki 30 kola grochowka 20 schmidt ze slazakiem 15 a ty bidaku?

qwerty

propaganda czy nie propaganda FAKT to FAKT!! z faktami sie nie dyskutuje Ci Panowie sprzedali swoich ludzi i jeszcze zgrywają dobrych wujków bo przecież im pracę załatwili w konkurencji! A to jak bardzo mocno przyłozyli łapska do tego żeby upadł promax i żeby Ci wspomniani zasluzeni ludzie stracili dotychczasowa prace to juz sie nie zająkną ani słowem. Pierwsi uciekli z tonącego okrętu, szkoda tylko że nikt w porę nie zauważył że sami wybili dziurę w burcie tego okrętu. JAWNA KPINA I BEZCZELNOŚĆ!!

"wam" piszesz z małej litery a "Dyrektorzy" z wielkiej...każdy widać powinien znać swoje miejsce... hehe człowieka ze wsi wydrzesz ale wsi z człowieka nie da rady..nedzna Buraczyno

drugie dno - 2010-03-14 11:22:23 Tylko nie zapomnij o grochu, żebys miał czym popierdziec. Bo chyba tylko tyle ci zostało. Co do tego czy wyzej wspomniani zrobili to interesownie czy nie, to nie twoja sprawa. Kasę za pracy winny wam jest Promax a nie byli Dyrektorzy. Jak tego nie rozumiesz to z tobą jest naprawdę bardzo żle....

drugie dno - 2010-03-14 11:22:23Ale smierdzaca [dane osobowe usunięte przez moderatora] propaganda fuj wstydazcie sie.

Zostaw opinię o Promax Pharma - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promax Pharma