Opinie o Polfa S.A. w Pabianice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat firmie Polfa S.A., oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Polfa S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polfa S.A. w Pabianice

Jarek K.

Witam Moze ktos podzielic sie opinia o tym zakladzie na dzien dzisiejszy jak to wyglada jesli chodzi o: - zarobki (podstawa, premie) - social, ewentualnie inne dodatkowe rzeczy - atmosfera w pracy, podejscie kierownikow zmianowych - intensywnosc pracy (czy jest czas by cos zjesc?) - czy sa mozliwosci awansu, rozwoju (bo rozumiem ze wiekszosc zaczyna na produkcji?) - jak z mozliwoscia wziecia urlopu i praca w soboty?? Z gory dziekuje za wszelkie odpowiedzi

Jarek K.

jabol
@Jarek K.

Witam, jeśli chodzi o zwykłego pracownika, operatora, to tak: - zarobki to 2500 - 3500 - zależy jakie doświadczenie w farmacji im wieksze, tym szansa na większą kasę - social to: kasa na święta, kasa na wielkanoc, czasem jakieś imprezy integracyjne, ale podobno jak Polfa przejdzie już całkowicie pod Adamed, wszystkie te dodatki pieniężne znikną, opieka medyczna i multisport - zależy pod którego kierownika trafisz, ale generalnie zasada jest prosta - masz zrobić to, co masz zrobić i masz to zrobić dobrze - czy to Ci zajmie godzinę, czy 8 ma być zrobione - jak się uczysz nie masz czasu na nic, jak się już nauczysz to jest czas - podobno tak - praca w soboty - jak chcesz, to przychodzisz, przynajmniej nie słyszałem by ktoś ordynarnie zmuszał do przychodzenia, czasem w sobotę odrabia się jakiś inny dzień, by na przykład wolne było dłuższe, można zostać po godzinach, lub przyjść wcześniej, z urlopem raczej nie ma problemu, chyba, że plan zagrożony, wtedy raczej bez szans.

pola
@jabol

Koniec roku to trochę się zmieniło ;urlop nie teraz plan ,sobota pisemne polecenie pracy plan zależy od działu ,kasa na święta polfy nie ma kasy niema na gwiazdkę 300-500 od dochodu w rodzinie,Wielkanoc raczej nie ma co liczyć .opieka multisport zostały,dofinansowanie do wczasów relikt polfy nie ma może dadzą po 150 na kwartał(bliżej nie sprecyzowany pomysł) Nowi 2900 bruto aby się ruszał i przyszedł do pracy to się nadaje, Praca na pakowni 3 zmiany i system część załogi czterobrygadówka w pozostałych działach 3 zmiany premia kwartalna jak plan wyrobiony to może dostaniesz więcej czynników wpływa na jej wysokość zwolnienia postawa zaangażowanie ,

Jar Nowy wpis
@jabol

To mniej niż w biedrze

Gustaw Nowy wpis

Firma dobrze oceniana przez pracowników, wystarczy starać się a zadowolenie jest pewne również finansowe.

Tamara Nowy wpis

Może mi ktoś podpowie czy firma prowadzi rekrutacje, jak przebiega i jaką umowę można otrzymać?

Młodszy specjalista GMP Nowy wpis
Kandydat

Witam, Orientuje się ktoś może jak aktualnie wyglądają zarobki na tym stanowisku?

Pracownik Biurowy
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Najpierw rozmowa na temat tego co napiszesz w CV, rozmowa w j. anielskim, test z excela i j. angielskiego. Ogólnie ok.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zbigniew

Czy to prawda, że 36-letnia kobieta popełniła samobójstwo z powodów 'stresującej' pracy?

slaw
@Zbigniew

prawda niestety, tylko oficjalnie nie wolno o tym mówić, mnie już to wisi bo odszedłem(usunięte przez administratora) :(

Małgorzata
@slaw

A dlaczego konkretnie postanowiłeś odejść z Polfa? Powiedz coś więcej o tej pracy. Z góry dzięki.

Weronika

@Jarek K. aplikacją na jakie stanowisko jesteś zainteresowany? Na stronie Polfa S.A. nie ma aktualnie żadnych nowych rekrutacji, ale może ktoś z pracowników posiada informacje o ofertach, które jeszcze nie zostały opublikowane?

Doniu
@Weronika

Witam, jest moze w Polfie stanowisko kierowcy?

Weronika

@Andrzej czy mógłbyś rozwinąć swą myśl? Twoja wypowiedź niewiele nam wyjaśnia, a z chęcią dowiemy się jak najwięcej na temat firmy Polfa. Komentujmy w sposób merytoryczny i obiektywny, bez względu na to, czy mamy negatywne, bądź pozytywne odczucia.

Andrzej

Dno i metr mułu i dopiero ta firma. Rekrutacja na stanowisko kierownicze, firmy nie stać nawet na to aby poinformować kandydata o wyniku rekrutacji. Oczywiście w Polsce jest to beznadziejny zwyczaj niemniej jednak takie zapewnienie podczas rozmowy padło. Nigdy więcej rekrutacji w tej firmie.

Weronika

@grecki, skąd u Ciebie takie zdanie na temat firmy Polfa? Czy zechcesz trochę rozwinąć swoją wypowiedź o parę merytorycznych faktów? @jabol, dziękuję za Twoją rozbudowaną opinię. Jest bardzo ważna i z pewnością ułatwi ona wybór pracy tym, którzy zastanawiają się naf pracą w Polfie.

grecki

Co się dzieje na dzień dzisiejszy to dramat,nie polecam tego zakladu lepiej jest nawet w biedronce

Hyzio

Witam, Jakie są stawki na dzień dzisiejszy brutto na produkcji? Proszę o pilna odpowiedz.

@Hyzio

3400 brutto

jakas

Faktycznie szukają managera ds. kluczowych klientów tak jak piszesz @lertg. Wymagają wykształcenia wyższe najlepiej o profilu farmaceutycznym lub medycznym oraz doświadczenia w pracy w branży farmaceutycznej na podobnym stanowisku.

OP

My skromni ochroniarze, składamy serdeczne życzenia pracownikom Polfy z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego nowego 2015 roku. Nie składamy ich tym wszystkim, którzy uważają że nasz udział we wspólnej kolacji wigilijnej byłby spoufalaniem się z załogą.

wół roboczy

W tej firmie rządzi strach. vipy na stanowiskach nie umieją zarządzać i tylko straszą nagany, upomnienia ,zero premii, kasa bardzo marną. Specjalista poniżej 3 na rękę.. Chaos i bylejakość. Jak się nie podoba to won.Nikomu nie radzę tu wylądować bo straci zdrowie.

desperat

Atmosfera fatalna. (usunięte przez administratora)I znów sprawdza się stara prawda: mierny, bierny,ale wierny. Jak się wychylać to cię zniszczą. Zdrowu rozsądek w ten firmie jest niepożądaną i tępioną cecha.com

świadomy

Pracuje w tej firmie od niedawna ,fakt na wejście dostałem większą kasę od starych pracowników ale teraz reorganizują mój dział i zamiast się rozwijać przenoszą mnie na gorsze stanowisko (nie mogę napisać jakie bo chcę pracować aby miec co do garnka dla dziecka włożyć)robol się nie liczy tylko słupki w wskaźnikach dla właściciela firmy. wszystko co wyżej napisali prawda. (usunięte przez administratora)

kozi

Całkowita prawda przedmówcy! Dodajmy, że wiele popsuło się od czasu przejęcia spółki przez inną znaną firmę farmaceutyczną. W skrócie: MINUSY - nowozatrudnieni pracownicy o podobnym lub mniejszym doświadczeniu na starcie otrzymują te same lub wyższe pensje (nikogo to nie dziwi - nie znaleźliby przecież pracowników, czyt. desperatów; którzy zdecydowaliby się pracować za te same pieniądze, za które pracują inni już ponad 20 lat...) - kadra kierownicza pracuje dla dużych pieniędzy, a kadra robotnicza pracuje dla idei, którą później włożą do garnka i nakarmią swoje rodziny - kadra kierownicza specjalizuje się w profesjonalnym namydlaniu oczu w każdej sytuacji, która wymaga zbycie petenta do jego nory - wszędzie słychać o konieczności podniesienia efektywności, wydajności i wskaźników, tak by wykresy zachowywały tendecję wzrostu. Pomysłodawcy i naganiacze zostają nagrodzeni dużymi pieniędzmi, kadra robotnicza zostaje nagrodzona smakiem idei, lub ukarana brakiem ponadnormalnej efektywności lub postawy. - młodzi, ambitni i kreatywni pracownicy nie są dostrzegani - bardzo często pracują na stanowiskach poniżej swoich kwalifikacji, natomiast na odpowiedzialnych, często specjalistycznych stanowiskach pracują osoby które nie mają nawet teoretycznego pojęcia o tym co robią. - wykorzystywanie sytuacji rynkowej do zastraszania pracowników i ich pozycji w firmie - to już norma - Firma przyjazna pracownikowi, nagrody fair play i inne - sorry sir, wrong address... - wiele innych... PLUSY - w sklepiku zakładowym mają duży wybór kiełbas i sałatek. PODSUMOWANIE Zgodnie z postem przedmówcy - kiedyś to faktycznie była dobra firma. Obecnie staczamy się po równi pochyłej, czego efektem jest wyczuwalny wyzysk i "kolesiostwo", a finałem będzie powolny proces gnilny zakładu.

Pracuś

Pracuję w Polfie ponad 25 lat. Kiedyś to była firma! Podwyżki były kilka razy do roku,premie eksportowe, bogaty fundusz socjalny. Teraz zarobki zwykłego pracownika oscylują na pograniczu nędzy, jeżeli są podwyżki, to tylko dla mistrzów, brygadzistów i kierowników (czytaj: dla wazelin). Potworzyli stanowiska liderów, którzy dostali podwyżki 1000-1500 zł , a ich praca to dodatkowa biurokracja. Pozbywają się starszych doświadczonych pracowników, na ich miejsce zatrudniając młodych ludzi, oczywiście na umowy śmieciowe. Tyle lat pracowaliśmy dla dobra firmy dbając o jej dobre imię, o zasady dobrego wytwarzania,a teraz jesteśmy traktowani jak śmiecie.Mimo,że kondycja firmy jest dobra , pracownikom żyje się coraz gorzej.Rolę kapitalistycznego bata spełniają coraz liczniejsze kamery," zapracowane" kierownictwo podgląda czy robole za często nie wychodzą do WC. Za ciężkie pieniądze zatrudniono f-mę, która doszukuje się jak jeszcze robolom przykręcić śrubę,natomiast elita szasta pieniędzmi na lewo i prawo,i tu nie szuka się oszczędności.

Zostaw merytoryczną opinię o Polfa S.A. - Pabianice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Polfa S.A.