Opinie o Sun Farm Sp. z o.o. w Człekówka Dolna 21

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sun Farm Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Sun Farm Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sun Farm Sp. z o.o. w Człekówka Dolna 21

Jarek

Uważam, że firma jest naprawdę profesjonalna. Byłem na rozmowie rekrutacyjnej, dostałem się na drugie etap. Mimo, że pracy nie udało mi się dostać, uważam że sama rekrutacja była na najwyższym poziomie. W skrócie: szacunek (mimo, że się nie udało, firma pofatygowała się, żeby wyjaśnić mi dlaczego- co niestety jest rzadkością), przemiła atmosfera i wartościowe informacje zwrotne.

xxx
@Jarek

aplikowałam na farmaceutycznego, ogłoszenie było w połowie sierpnia a odezwali się że potrzebują na medycznego. Zachowanie jednej z osób rekrutujących pozostawię bez komentarza. Na drugi się nie dostałam.

ktos
@Jarek

A czy ty aby nie pomyliles firm?profesjonalna?rozmowa na najwyzszym poziomie? Rozumiem ze to byla twoja pierwsza rozmowa w zyciu. Żenująca firma

xxx

dostał już ktoś zaproszenie na 2 etap do warszawy ?

Gość Krk

rozmowę mam jutro PM, odpuściłem już kilka rekrutacji ze względu na opinie, nie chcę teraz popełnić tego błędu . Ale też moja aktualna praca nie jest najgorsza więc nie chcę wpakować się w (usunięte przez administratora)

Gość Krk

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sun Farm Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Gość Krk

zostałem zaproszony na rozmowę ... czego mogę się spodziewać? warto ?

maciek

dokladnie moje pensje miesiecznie sa okolo 2800-3200 na reke .Bobra i solidna firma polecam kazdemu

sun farm

Taaak, jeden PM dostał tyle premi, ale wiele osób zastanawiało się ile jest jego samodzielnej pracy ( ojciec - PM, wujek - regionalny w Sun Farmie). W tej chwili premia jest ok 3 tys. brutto, ale może być obniżona na wniosek RKSa. Plany - podobno zmiany terenów 1 stycznia służyły wyrównianiu potencjałów. Nie za bardzo to widać ponieważ różnice w planach wynoszą do 1000 opak. ( antykoncepcja). Wszystko zależy jakie masz " relacje" z kierownikiem. Jeżeli je zrealizujesz to nie dostaniesz kary i nie będziesz miał podniesionych planów ( lub tylko symbolicznie) w nastrępnym cyklu. Strategia bardzo motywująca! Ale co się dziwić - firma wyznaje zasadę zastraszania bo tylko wtedy pracownik pracuje wydajniej.

Ela

[usunięte przez moderatora] firma, jak się przyłożysz to i zarobisz p.s. jak jesteś za dobry tzn.masz dobre wyniki, to ci dołożą żebyś nie byl za dobry i nie miał tak dobrych wyników.kumasz?

mobby

dic - 2013-04-18 08:27:45 płacą 4000-4500 brutto ale są premie np. w styczniu jeden gość wziął 30 000 za cykl!!!Potwierdzam taka wyplate, choc z tego co wiem na chwile obecna nie mozna wziac az tak wysokiej ale premie dla tych co chca pracowac sa i tak wysokie

dic

robal

witam, ile mozna dostac realnie netto?

Sylwia

Sylwia - 2013-04-15 09:43:45 Darek - 2012-11-30 23:43:05 Tak są gpsy i są obsesyjnie sprawdzane możesz mieć człowieku mega wyniki a jak się coś nie spodoba w gps to masz przerabane człowieku najlepiej parkować na schodach poradni. Jest tylko kilku repow a co chwile ogłoszenie bo ludzie uciekają z tego bagna i potem idzies do lekarza a ten ci mówi ze jesteś w tym roku piątym rapem z tej firmy i ze ma dość i cię wywala z gabinetu tak sa gpsy potwierdzam i sa sprawdzane co jakis czas ale konsekwencje sa wyciagane tylko od osob ktore nie wyjezdzaja do pracy (i do tego maja kilka ostrzezen) a osoba ktora wyjezdza nawet nie odczuwa ze ma gpsChoc i tak jeszcze nikt nie zostal zwolniony tylko osoby same sie zwolnily bo np. za wczesnie musza wyjsc do pracy powodzenia

Sylwia

meggi - 2013-01-11 12:38:24 Pracowałam w tej firmie ponad rok i już nie pracuję. Jak myślisz dlaczego ? Jeśli chcesz znać odpowiedź - polecam pracę. P.S. Wynagrodzenia mocno opóźnione i to w ratach, nie płacą zus-u, czas pracy powyżej 8 godz., mobbing, tłamszenie pracowników, brak szacunku, dno, firma krzaaaaaaaaaaaaaaaaaak. Królowie szarej strefyHehe dobre tylko nie wiem czy nie pomyliłas firmy droga Meggi. Buhaha Wynagrodzenie w ratach i opoznione?? hehehe dobre dobre tylko tyle skomentuje bo brak mi słów na takie wypowiedzi. Co do godzin pracy nikt nie stoi nad toba i nie mowi Ci ile masz pracować masz poprostu wyjsc 7-8rano i zrobic swoje a za tym idzie spokoj. hehe oslabilas mnie

Reps

W każdej opinii czy to zdesperowanego wyrzuconego pracownika, czy zadowolonego docenianego jest jakaś prawda. Tutaj niestety powielają się oceny. Chciałem aplikować, ale niestety szukam dalej. To nie jest firma dla której warto poświęcać swój profesjonalizm...

życzliwa

widzę, że wypowiadają się sami giganci w świecie REPów. Nie powiodło się, to Cię wywalili, no co tu więcej komentować. Zwykle jest tak, że zawsze wypowiadają się osoby, którym coś w zyciu nie wyszło i teraz narzekają jacy to oni są świetni a jaki to pracodawca beznadziejny. Ach te polskie spojrzenia na świat... Powodzenia w szukaniu innej pracy, a już w znalezionej, życzę udanych kierowników, tony dostępnych ulotek i celi dla [usunięte przez moderatora] ;), może wtedy wam się powiedzie.

rita

Czytam te bzdury i zastanawiam się, po co ludzie je piszą... Odwet ? Złość że pracodawca nie płaci za niechodzenie do pracy ? Pracuję w firmie od roku i uważam że jest dobrze zarządzana. Natomiast dziwię się niektórym Przedstawicielom, że w obecnych czasach, myślą że gdy nie będą chodzili do pracy, lub będą ale bez składu i ładu po 2 godz dziennie i nie generując żadnych zysków dla firmy, liczą na pobłażliwość i otrzymywanie sporej jak na polskie warunki pensji, za to tylko że są. Jeśli do ciasnej mózgownicy nie dociera, że każdy Rep musi zarabiać na siebie, to znaczy, że taka osoba ma problem ze sobą i to duży. Ktoś tam się skarży, że Firma go zmusza do zaczynania pracy o 7 czy 7.30 rano. To śmieszne !!!! Ta osoba sama o sobie wystawia jak najgorszą opinię. Większość ludzi na świecie zaczyna w tych godzinach pracę. Znam wiele osób, które prowadzą własny biznes i zaczynają pracę o 5 rano. Jeśli ktoś uważa, że zaczynanie pracy pomiędzy 7 a 8 rano jest mobbingiem lub tłamszeniem, to znaczy że jest totalnym leniem i obibokiem, proste. Jeśli uważasz że zaczynanie pracy pomiędzy godz. 7.30 jest dla Ciebie zbyt trudnym wyzwaniem, to szukaj pracy jako stróż nocny i problem z głowy. Nikt nie mówi, że praca Repa jest łatwa. To jest praca nie dla wszystkich, bo nie każdy się do tego nadaje. Nie każdy musi mieć wyczucie biznesu. To dziwne, że właśnie część "starych Repów" , pamiętających czasy prosperity, gdy rynek farmaceutyczny sam rósł o 20-25% rocznie, ma obecnie trudności z przystosowaniem się obecnych warunków. A dlaczego ?? Bo o dziwo teraz trzeba pracować !!!! Trzeba generować zysk ! Aaaa, przepraszam, to już za trudne dla mnie ! Przecież ja jestem Rep medyczny. Mi trzeba płacić bo jestem [usunięte przez moderatora]. A kto by się przejmował ekonomią firmy. Ja mogę nie generować zysku. Przecież jeżdżę, kręcę się w kółko, wypalam benzynę, więc mi płaćcie. A jeśli mnie wyrzucicie, napisze na fo

meggi

Darek

Adi

W żadnym wypadku nie zatrudniajcie się tam, nie płaca zusu od lat nikt w firmie nie wziął żadnej premii latem każą wyłączać klimatyzację żeby auto mniej palilo 5 wizyt każą robić miedzy 7 a 9 rano nikogo nie obchodzi ze musisz dzieci odstawić na 8 do przedszkola zreszta gdzie zrobić o 7 rano wizyty skoro nie wolno pracować na oddziale? Nawet ulotek nie dają ropy muszą sobie sami kserowac. Zero kasy w budżecie co dwa miesiące zmiana strategii leków lekarzy w tragecie. Nie ma działu HR ani marketingu nawet pól produkt managera nie ma ani szefa floty ani działu it. Samochody od zwolnionych repow osobiście odbiera prezes niby ze ma blisko ale jaki prezes ma czas na takie coś ? Żenada po prostu w życiu nie wiedziałem aby prezes sam odbierał auta tylko dlatego ze mieszka blisko. Firma krzak ktoś napisał zgadzam się firma krzak

Zostaw merytoryczną opinię o Sun Farm Sp. z o.o. - Człekówka

• Jak się pracuje w Sun Farm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sun Farm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Sun Farm Sp. z o.o.