Opinie o Avena Apteka Prywatna Marzena Malinowska w Płock

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Avena Apteka Prywatna Marzena Malinowska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Avena Apteka Prywatna Marzena Malinowska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Avena Apteka Prywatna Marzena Malinowska w Płock

Zdradzicie ile teraz na godzinę zarabia magister farmacji? Pokazała mi się aktualna oferta na Sienkiewicza i po prostu chce się zorientować w szczegółach. Jak tak patrzę po opiniach raczej te od klientów się pojawiają, co z pracownikami? padła opinia na temat dobrze prowadzonej polityki firmy. Co to mogło oznaczać?

Janusz Nowy wpis

Dlaczego w Bodzanowie chorzy ludzie często z gorączką stoją w kolejce na dworze na mrozie.? Takie traktowanie ludzi nie powinno mieć miejsca w cywilizowanym świecie!

Just Nowy wpis

Apteka Avena to najlepsze miejsce pracy w okolicy. Dziękuję Bogu, że pokierował mnie w stronę tej apteki. Szefostwo jest wrażliwe na potrzeby pracowników, wypłacają duże pensje, rozumieją pracownika i jego problemy. Pierwszy raz spotkałam się z tak dobrze prowadzoną polityką firmy. Z uśmiechem przychodzę do pracy.

hm....zgadzam się z opiniami powyżej, byłam pracownikiem tej firmy i wszystkich jej filii ponad 3 lata!!. Jedyne, co dobre w tej firmie, to zarobki, ale i tak są nie adekwatne do pracy którą się tam wykonuje. To nie apteka, tylko hipermarket z lekami. Pracownik nie jest doceniany, atmosfera nie jest wcale taka miła, jak się wydaje, a pracodawca, co wiem z własnego przykładu, nie dość, że nie docenia pracy, to nie szanuje w żaden sposób pracownika. Wszyscy, którzy odeszli z tej firmy, a było parę osób :)))), podjęli dobrą decyzję i byli traktowani jak przedmioty. Z resztą żadna z tych osób nie ma dobrych wspomnień związanych z tym zakładem pracy. Nie polecam firmy...

Ja Nowy wpis

Jejku współczuję ostatnio krzyknęła mi za leki 170 zł ja mowie ile haha ciekawe i od razu mówię pani sprawdzamy razem ,bo się nie zgadza 1 lek na 100 procent drugi na 50 procent 3 na ryczałt i co się okazało pani wbiła lek na ryczałt na 100 procent z jakiej racji przecież umiem czytać ,tłumaczyła że to inny program ja mówie pani chyba zartuje, tak się nie robi prosze pani , a ta swoje, zaluje że nie poprosiłam kierowniczki apteki..grzecznie pani zwróciłam uwagę i wyszłam , stracili klienta niestety dno...

Czy kandydat na stanowisko Technik farmacji w firmie Avena Apteka Prywatna Marzena Malinowska ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dietetyk
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Ktoś

Dodaje nazwę Avena Chopina 56 nie polecam

Ktoś

Nie polecam tej placówki na Chopina już 2 raz chciano mnie oszukać, umiem się dopatrzyć na recepcie co jest na ryczałt,a co nie z kwoty 170 zł na 70 zł a bym zapłaciła to jest różnica prawda zawsze się pilnuje,ale to przegięcie, aby tak wykorzystywać klientów i tłumacząc,że recepta ma inny program haha żałosne co to ma do rzeczy szkoda , że od razu nie poprosiłam kierownika placówki ciekawe jak pani by zareagowała i jak by się wytłumaczyła z tej ceny.No i za 2 razem też im się nie udało więc uważajcie prosze na siebie ,i pilnujcie recept. Omijać szerokim łukiem.

Co się teraz dzieje w sieci Avena? Pisaliście tu w zeszłym roku o zwolnieniach, potem jesienią był nabór dla magistrów farmacji, teraz zaś nie widać ani ofert pracy, ani nowych opinii. Ciekawa jestem jak sięgnięcie po "tarczowe" wpłynęło na kondycję sieci i sytuację pracowników. Liczę, że dacie znać.

Znajoma

Apteka jedno wielkie nieporozumienie!!!!! Zwalniają pracownik tylko dlatego, że chcą się chwytak tarczy antykryzysowej. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd!!

Cezary

Przyszedł trudny czas dla wszystkich firm. Z pewnością nikt tego nie chciał

Pazura
@Cezary

No tak, miesiąc temu brakowało ludzi, bo takie kolejki, a teraz kryzys przyszedł, tak nagle, wszystkie Płockie firmy wam współczują :)

Korporacja

Apteka zwalnia pracowników bez podania przyczyny, w wyniku rzekomych spadków obrotów, inne firmy obniżają pensje, wysyłają ludzi na zaległe urlopy, starają się, w avenie pracownik jest tylko od pracy, jeśli jest jej, aż za dużo

Zofia

Można liczyć na jakieś zniżki czy nie bardzo? Oczywiście dla pracowników.

Czy Avena Apteka Prywatna Marzena Malinowska zapewnia kartę multisportu?

Iska

Nie

Zoja

Może wiecie czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

Gosia

Więcej klientek niz opinii na temat pracy? Proszę o informacje na temat pracy.

Rosa

Witam dziś poraz 3 w ostatnim czasie byłem w Avenie na podolszycach i znowu nie ma podstawowych leków. Co z tego że obsługa dobra jak za każdym razem jest po inne leki i pani mi mówi że mogą zamówić. Najgorsza apteka w Płocku nie polecam brak słów.....

Zuzanna

Zastanawiam się nad przyczyną tej ciszy.

Ulka

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Warto starać się o pracę?

Mariola

Do aptek bardzo ciezko sie dodzwonić lekcewazenie pacjenta

Iza

Chciałabym przypomnieć, że forum, na którym jesteście aktywni, służy do pozostawiania merytorycznych opinii na temat firm jako pracodawców, w tym przypadku Avena Apteka Prywatna Marzena Malinowska. Zachęcam osoby zatrudnione u tego pracodawcy o napisanie kliku słów o aktualnej sytuacji wewnątrz struktur firmy.

@

Szok niewiarygodne zachowanie kierownika, który odmówił sprzedaży 1 amp-strzykawki insuliny!!!twierdząc, że nie może podzielić opakowania bo zostaną 4 amp.i nie będzie miał co z tym zrobić!!?? Insulina podlega dzieleniu oraz jest lekiem ratującym życie..czy to apteka czy sklep z lekami, w którym pracuje niekompetenty personel??

Zostaw merytoryczną opinię o Avena Apteka Prywatna Marzena Malinowska - Płock

• Jak się pracuje w Avena Apteka Prywatna Marzena Malinowska?

Zobacz opinie na temat firmy Avena Apteka Prywatna Marzena Malinowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Avena Apteka Prywatna Marzena Malinowska?

Avena Apteka Prywatna Marzena Malinowska
3.1/5 Na podstawie 11 ocen.
  • ul. Henryka Sienkiewicza 67 lok. 10 i 15
    09-400 Płock