Opinie o Avena Apteka Prywatna Marzena Malinowska w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat pracodawcy Avena Apteka Prywatna Marzena Malinowska, jak również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Avena Apteka Prywatna Marzena Malinowska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Avena Apteka Prywatna Marzena Malinowska w Płock

hm....zgadzam się z opiniami powyżej, byłam pracownikiem tej firmy i wszystkich jej filii ponad 3 lata!!. Jedyne, co dobre w tej firmie, to zarobki, ale i tak są nie adekwatne do pracy którą się tam wykonuje. To nie apteka, tylko hipermarket z lekami. Pracownik nie jest doceniany, atmosfera nie jest wcale taka miła, jak się wydaje, a pracodawca, co wiem z własnego przykładu, nie dość, że nie docenia pracy, to nie szanuje w żaden sposób pracownika. Wszyscy, którzy odeszli z tej firmy, a było parę osób :)))), podjęli dobrą decyzję i byli traktowani jak przedmioty. Z resztą żadna z tych osób nie ma dobrych wspomnień związanych z tym zakładem pracy. Nie polecam firmy...

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Czy w firmie Avena Apteka Prywatna Marzena Malinowska są regularne szkolenia pracownicze?

Ja Nowy wpis
@anonim

Jejku współczuję ostatnio krzyknęła mi za leki 170 zł ja mowie ile haha ciekawe i od razu mówię pani sprawdzamy razem ,bo się nie zgadza 1 lek na 100 procent drugi na 50 procent 3 na ryczałt i co się okazało pani wbiła lek na ryczałt na 100 procent z jakiej racji przecież umiem czytać ,tłumaczyła że to inny program ja mówie pani chyba zartuje, tak się nie robi prosze pani , a ta swoje, zaluje że nie poprosiłam kierowniczki apteki..grzecznie pani zwróciłam uwagę i wyszłam , stracili klienta niestety dno...

Ktoś Nowy wpis

Dodaje nazwę Avena Chopina 56 nie polecam

Ktoś Nowy wpis
Klient

Nie polecam tej placówki na Chopina już 2 raz chciano mnie oszukać, umiem się dopatrzyć na recepcie co jest na ryczałt,a co nie z kwoty 170 zł na 70 zł a bym zapłaciła to jest różnica prawda zawsze się pilnuje,ale to przegięcie, aby tak wykorzystywać klientów i tłumacząc,że recepta ma inny program haha żałosne co to ma do rzeczy szkoda , że od razu nie poprosiłam kierownika placówki ciekawe jak pani by zareagowała i jak by się wytłumaczyła z tej ceny.No i za 2 razem też im się nie udało więc uważajcie prosze na siebie ,i pilnujcie recept. Omijać szerokim łukiem.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy kandydat na stanowisko Magister Farmacji - Wola Radziszowska w firmie Avena Apteka Prywatna Marzena Malinowska ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Marta

Co się teraz dzieje w sieci Avena? Pisaliście tu w zeszłym roku o zwolnieniach, potem jesienią był nabór dla magistrów farmacji, teraz zaś nie widać ani ofert pracy, ani nowych opinii. Ciekawa jestem jak sięgnięcie po "tarczowe" wpłynęło na kondycję sieci i sytuację pracowników. Liczę, że dacie znać.

Jak długo czekaliście na odzew z Avena Apteka Prywatna Marzena Malinowska? Oddzwaniają zawsze?

Znajoma

Apteka jedno wielkie nieporozumienie!!!!! Zwalniają pracownik tylko dlatego, że chcą się chwytak tarczy antykryzysowej. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd!!

Cezary

Przyszedł trudny czas dla wszystkich firm. Z pewnością nikt tego nie chciał

Pazura
@Cezary

No tak, miesiąc temu brakowało ludzi, bo takie kolejki, a teraz kryzys przyszedł, tak nagle, wszystkie Płockie firmy wam współczują :)

Korporacja

Apteka zwalnia pracowników bez podania przyczyny, w wyniku rzekomych spadków obrotów, inne firmy obniżają pensje, wysyłają ludzi na zaległe urlopy, starają się, w avenie pracownik jest tylko od pracy, jeśli jest jej, aż za dużo

Zofia

Można liczyć na jakieś zniżki czy nie bardzo? Oczywiście dla pracowników.

Czy Avena Apteka Prywatna Marzena Malinowska zapewnia kartę multisportu?

Iska
@Pytanie

Nie

Zoja

Może wiecie czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

Gosia

Więcej klientek niz opinii na temat pracy? Proszę o informacje na temat pracy.

Rosa

Witam dziś poraz 3 w ostatnim czasie byłem w Avenie na podolszycach i znowu nie ma podstawowych leków. Co z tego że obsługa dobra jak za każdym razem jest po inne leki i pani mi mówi że mogą zamówić. Najgorsza apteka w Płocku nie polecam brak słów.....

Zuzanna

Zastanawiam się nad przyczyną tej ciszy.

Ulka

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Warto starać się o pracę?

Mariola

Do aptek bardzo ciezko sie dodzwonić lekcewazenie pacjenta

Iza

Chciałabym przypomnieć, że forum, na którym jesteście aktywni, służy do pozostawiania merytorycznych opinii na temat firm jako pracodawców, w tym przypadku Avena Apteka Prywatna Marzena Malinowska. Zachęcam osoby zatrudnione u tego pracodawcy o napisanie kliku słów o aktualnej sytuacji wewnątrz struktur firmy.

@

Szok niewiarygodne zachowanie kierownika, który odmówił sprzedaży 1 amp-strzykawki insuliny!!!twierdząc, że nie może podzielić opakowania bo zostaną 4 amp.i nie będzie miał co z tym zrobić!!?? Insulina podlega dzieleniu oraz jest lekiem ratującym życie..czy to apteka czy sklep z lekami, w którym pracuje niekompetenty personel??

Iza

@Wioleta, kwestie sporów między pracownikami dobrze wyjaśniać między sobą, na forum najlepiej przekazywać sobie informacje dotyczące z zatrudnieniem, ofertami pracy czy wynagrodzeniem. Skoro pracują tam w większości kobiety, to być może firma posiada aktualne oferty? Głownie poszukują pracowników na okres letni?

Zostaw merytoryczną opinię o Avena Apteka Prywatna Marzena Malinowska - Płock

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Avena Apteka Prywatna Marzena Malinowska
3.1/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Henryka Sienkiewicza 67 lok. 10 i 15